Anglijos „Premier“ lygos Londono derbyje „Chelsea“ klubas 4:1 pasiekė pergalę prieš „Tottenham“, kuris daugiau nei 30 minučių žaidė be dviejų žaidėjų.

Nors pirmoje pusėje buvo daug neįskaitytų įvarčių po VAR peržiūros, raudona Cristiano Romero kortelė, tačiau kėlinio akcentais tapo Dejano Kulusevskio įvartis ir Cole'o Palmerio realizuotas baudinys, po kurių rezultatas buvo lygus (1:1)

Pirmoje rungtynių pusėje išvengęs panašaus likimo dėl dvikovos dviem kojomis, Destiny Udogie antroje rungtynių pusėje taip pat turėjo palikti aikštę, kai jam buvo parodyta antra geltona kortelė.

„Tottenham“ išliko ryžtingi, nepaisant dviejų žaidėjų deficito, bet galiausiai juos palaužė Nicolaso Jacksono 75-ąją minutę prasidėjęs įvarčių lietus.

Per pridėtą laiką puolėjas įmušė dar du įvarčius ir užbaigė savo pirmąjį karjeros „hat-trick’ą“, taip užtikrindamas svarbią „Chelsea“ pergalę.

Ši pergalė leido „Chelsea“ pakilti į 10-ą vietą „Premier“ lygos lentelėje, o „Tottenham“ vis dar rikiuojasi antroje vietoje.