Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate pergalę šventė Madrido „Real“. Kita Ispanijos sostinės komanda „Atletico“ 1:1 sužaidė su lygos lydere „Barcelona“.

„Real“ svečiuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) įveikė Madrido „Getafe“.

39-ąją minutę įmušė „Real“ puolėjas Karimas Benzema. 56-ąją rezultatą išlygino Jorge Molina. 85-ąją po Isco perdavimo pergalę išplėšė Cristiano Ronaldo.

Madride vietos „Atletico“ 1:1 (1:0) išsiskyrė su „Barcelona“.

Šeimininkai pirmavo po 21-ąją minutę Saulio pelnyto įvarčio. 82-ąją lygybę atstatė Luisas Suarezas.

Kitose šeštadienio rungtynėse Bilbao „Athletic“ 1:0 nugalėjo „Sevilla“, o „Deportivo Alaves“ 0:2 nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“.

„Barcelona“ (22 taškai) pirmauja lygoje, lenkdama „Real“ (17 tšk.), „Atletico“ ir „Sevilla“ (po 16 tšk.).