deportivo alaves

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deportivo alaves“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deportivo alaves“.

Nieko nelėmusiame „El Clasico“ – emocingos lygiosios

„Barcelona“ dar kartą įrodė, kad šiame sezone ne veltui tapo Ispanijos futbolo čempione. Katalonai principiniame mače sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su Madrido „Real“, nepaisant to, jog kėlinį rungtyniavo mažumoje. Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 10-ąją minutę tikslus buvo šeimininkų puolėjas Luisas Suarezas, bet 14-ąją rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo. Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje „Barcelona“ situacija komplikavosi.
2018-05-06

Artėja prie titulo: „Barcelona“ laimėjo lyderių mūšį

Ispanijos futbolo čempionate svarbią pergalę iškovojo lygos lyderė „Barcelona“. Ji sekmadienį savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikė artimiausią persekiotoją Madrido „Atletico“. Katalonų pergalę lėmė ryškiausios komandos žvaigždės įvartis. 26-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Lionelis Messi. „Barcelona“ (69 taškai) pirmauja lygoje, lenkdama „Atletico“ (61 tšk.) ir titulą ginantį Madrido „Real“ (54 tšk.
2018-03-04

Krachas tęsiasi: „Real“ neįveikė dar vienų autsaiderių

Ispanijoje eilinius taškus prarado titulą ginantis Madrido „Real“. Čempionas šeštadienį svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Valensijos „Levante“. „Real“ dukart pirmavo. 11-ąją minutę įmušė Sergio Ramosas, 81-ąją – Isco. „Levante“ abusyk lygino rezultatą. 42-ąją minutę įvartį pelnė Emmanuelis Boatengas, 89-ąją – Giampaolo Pazzini. „Real“ (39 taškai) užima ketvirtąją poziciją, „Levante“ (20 tšk.) – 17-ąją. Čempionus lenkia „Barcelona“ (57 tšk.), Madrido „Atletico“ (46 tšk.) ir „Valencia“ (40 tšk.
2018-02-04

Ispanijoje – triuškinamos „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Buksuojantis Ispanijos čempionas Madrido „Real“ išsiliejo ant La Korunjos „Deportivo“. Namie žaidę šalies sostinės futbolininkai varžovų nepasigailėjo – 7:1 (2:1). Trys šeimininkų futbolininkai mušė dublius – Nacho (32, 88 minutėmis), Garethas Bale’as (42, 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78, 84 min.). Įvartį pridėjo ir Luka Modričius (68 min.). Kai buvo pelnomi pirmieji du įvarčiai, rezultatyvius perdavimus atliko Marcelo. Svečių gretose pasižymėjo Adrianas (23 min.
2018-01-21

„Barcelona“ ir toliau nesustabdoma, „Real“ vėl prarado taškų

Ispanijos futbolo lygoje pranašumą turnyro lentelėje didina „Barcelona“. Ji sekmadienį namie 3:0 (2:0) sutriuškino Valensijos „Levante“. 12-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 38-ąją – Luisas Suarezas, 93-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Jam asistavo L. Messi. „Barcelona“ naujokas Philippe’as Coutinho rungtynėms registruotas nebuvo.
2018-01-07

Ispanijoje – minimalios „Atletico“ ir „Barcelona“ pergalės

Šeštadienį Ispanijos lygoje pergales iškovojo šalies futbolo grandės – Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“. „Atletico“ svečiuose 1:0 (0:0) palaužė La Korunjos „Deportivo“. Madrido komanda pergalingą įvartį pelnė pačioje rungtynių pabaigoje – 91-ąją minutę po Gabi perdavimo įmušė Thomasas Partey. „Barcelona“ savo stadione 2:1 (1:0) įveikė „Sevilla“. Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Paco Alcaceras (23, 65 minutėmis). Rezultatą po Evero Banegos perdavimo buvo išlyginęs Guido Pizarro (59 min.
2017-11-05

Ispanijoje – „Barcelona“ pergalė ir „Atletico“ lygiosios

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate pergalę iškovojo lygos lyderė „Barcelona“. Ji svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Bilbao „Athletic“. 36-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 92-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Kitas Ispanijos futbolo milžinas Madrido „Atletico“ namie 1:1 (0:0) išsiskyrė su „Villarreal“. Šeimininkai pirmavo po Angelio Correa įvarčio (61 minutė). Rezultatą išlygino Carlosas Bacca (81 min.
2017-10-29

„Barca“ užtikrintai pradėjo „Copa del Rey“ etapą

Barselonos sporto gerbėjų nuotaiką po krepšininkų pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ praskaidrino futbolininkai. „Barcelona“ svečiuose 3:0 (1:0) sudorojo Mursijos „Real“ ir užtikrintai pradėjo „Copa del Rey“ etapą. Barselonos komandai įvarčius mušė Paco Alcaceras (44 minutė), Gerardas Deulofeu (52 min.) ir Jose Arnaizas (56 min.
2017-10-25

„Real“ laimėjo derbį, lyderiai sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate pergalę šventė Madrido „Real“. Kita Ispanijos sostinės komanda „Atletico“ 1:1 sužaidė su lygos lydere „Barcelona“. „Real“ svečiuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) įveikė Madrido „Getafe“. 39-ąją minutę įmušė „Real“ puolėjas Karimas Benzema. 56-ąją rezultatą išlygino Jorge Molina. 85-ąją po Isco perdavimo pergalę išplėšė Cristiano Ronaldo.
2017-10-15

Ispanijoje – netikėtas „Real“ pralaimėjimas

Madrido „Real“ toliau stringa Ispanijoje, o „Barcelona“ tolsta. Trečiadienį UEFA Čempionų lygos nugalėtojai namie apmaudžiai pralaimėjo Sevilijos „Real Betis“ futbolininkams – 0:1 (0:0). Svečiai pergalingą įvartį įmušė 94-ąją minutę. Pasižymėjo Antonio Sanabria. Šeimininkai žaidė pajėgiausios sudėties. Vienintelis rimtesnis nuostolis – traumuotas pagrindinis centro puolėjas Karimas Benzema. „Real“ per trejas pastarąsias Ispanijos čempionato rungtynes savo stadione iškovojo du taškus.