Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:1 (0:1) įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Svečiai pirmieji mače išsiveržė į priekį, kai Anderis Barrenetxea jau 5-ąją minutę smūgiu iš arti nuginklavo vartininką.

Pirmajame kėlinye abi komandos sukūrė gerų progų, bet rezultatas nesikeitė. Visgi jau iškart po pertraukos Madrido ekipa išlygino rezultatą.

Saugas Federico Valverde 46-ąją minutę galingu smūgiu iš už baudos aikšelės atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

O netrukus „Real“ jau buvo ir priekyje, kai puolejas Joselu 60-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Real" naudai 2:1.

Nuo tada „Real“ gana sėkmingai kontroliavo rungtynių eigą. Patys susikūrė dar progų įmušti, keletą pavojingų reidų surengė ir svečiai, tačiau rezultatas daugiau nesikeitė.

Penktąją pergalę iš penkių sezono starte pasiekęs „Real“ vėl pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.