Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“ užtikrintai žengė į Ispanijos Karaliaus taurės turnyro aštuntfinalį. Vis dėlto, šešioliktfinalis neapsiėjo be staigmenų – pasirodymus sensacingai baigė trečiojo diviziono klubams pralaimėję San Sebastiano „Real Sociedad“ bei Bilbao „Athletic“ futbolininkai.

„Barcelona“ trečiadienį namie 5:0 (1:0) sutriuškino Mursijos „Real“.

Įvarčius pelnė Paco Alcaceras (16 minutė), Gerardas Pique (56 min.), Aleixis Vidalis (60 min.), Denisas Suarezas (74 min.) ir Jose Arnaizas (79 min.).

„Barca“ pirmąsias rungtynes svečiuose laimėjo 3:0.

Madrido „Atletico“ trečiadienį savo aikštėje 3:0 (2:0) buvo stipresnis už „Elche“.

„Dubliu“ pasižymėjo Fernando Torresas (33, 68 min.). Įvartį pridėjo ir Jose Gimenezas (31 min.).

Pirmosios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Sensacingai iš turnyro pasitraukė „La Liga“ žaidžiančios „Real Sociedad“ bei „Athletic“.

„Real Sociedad“ savo aikštėje 2:3 (2:0) neatsilaikė prieš trečiojo diviziono Leridos „Esportiu“.

San Sebastiano futbolininkai pirmąsias rungtynes laimėjo 1:0, o 34-ąją trečiadienio mačo minutę pirmavo 2:0. Vis dėlto, to aštuntfinaliui nepakako.

„Athletic“ trečiadienį savo aikštėje krito 0:1 (0:0), pralaimėjęs taip pat trečiajame divizione žaidžiančiai „Formentera“.

Bilbao futbolininkai pirmąsias rungtynes sužaidė 1:1, o trečiadienį įvartį praleido 96-ąją minutę.