elche

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „elche“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „elche“.

„La Liga“ autsaiderius sutriuškinusi „Barcelona“ atitolo nuo „Real“ 15 taškų skirtumu

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Elche“ futbolininkus ir dar labiau sutvirtino lyderės poziciją. Robertas Lewandowskis 20-ąją minutę pasitaisęs kamuolį tiksliai nukreipė jį į vartus ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0. Julesas Kounde 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2023-04-02

Ispanijoje – 3 raudonos kortelės ir „Atletico“ pergalė

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Elche“ futbolininkus. Joao Felixas 37-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Gonzalo Verdu pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Elche“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje. Mario Hermoso antrajame kėlinyje per keletą minučių užsidirbo dvi geltonas korteles, kurios virto į raudoną, ir buvo išvarytas iš aikštės.
2022-12-30

Dublį rinkęs Lewandowskis atvedė „Barcelona“ į pergalę

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3 – 0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius „Elche“ futbolininkus.  Gonzalo Verdu 14-ąją minutę už pražangą prieš Robertą Lewandowskį buvo nubaustas raudona kortele ir „Elche“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje. Memphis Depay‘us 24-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Edgaras Badia meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-09-17

„Real“ neįveikė Ispanijos vidutiniokų

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Elche“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Toni Kroosas jau 3-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Tikslaus perdavimo sulaukęs Marcelo 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
2020-12-31

Karaliaus taurė: dvi „La Liga“ komandos pralaimėjo trečiojo diviziono klubams

Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“ užtikrintai žengė į Ispanijos Karaliaus taurės turnyro aštuntfinalį. Vis dėlto, šešioliktfinalis neapsiėjo be staigmenų – pasirodymus sensacingai baigė trečiojo diviziono klubams pralaimėję San Sebastiano „Real Sociedad“ bei Bilbao „Athletic“ futbolininkai. „Barcelona“ trečiadienį namie 5:0 (1:0) sutriuškino Mursijos „Real“. Įvarčius pelnė Paco Alcaceras (16 minutė), Gerardas Pique (56 min.), Aleixis Vidalis (60 min.), Denisas Suarezas (74 min.
2017-11-30

„Barcelona“ „Primera“ pirmenybes pradėjo lengva pergale

Ispanijos "Primera" pirmenybėse prasidėjo pirmojo turo kovos. "Camp Nou" stadione dėl pirmųjų taškų kovojo "Barcelona" prieš "Elche" ekipą. Luiso Enrique treniruojama ekipa rezultatu 3-0 sutiuškino svečių komandą. Nugaltojų gretose išsiskyrė du kartus pasižymėjęs Lionelis Messi. Taip pat šiame ture pergales šventė "Eibar" ir Vigo "Celta" klubai. Startinės sudėtys: "Barcelona": Bravo, Alves, Mascherano, Mathieu, Alba, Rakitic, Busquets, Iniesta, Rafinha, Messi, Munir.