„La Liga“ autsaiderius sutriuškinusi „Barcelona“ atitolo nuo „Real“ 15 taškų skirtumu

Įvarčių vaizdo įrašas

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Elche“ futbolininkus ir dar labiau sutvirtino lyderės poziciją.

Robertas Lewandowskis 20-ąją minutę pasitaisęs kamuolį tiksliai nukreipė jį į vartus ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Julesas Kounde 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Ansu Fati 56-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino katalonų ekipos pranašumą 2:0.

R.Lewandowskis 66-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Ferranas Torresas 70-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir dar labiau padidino pranašumą 4:0.

Gerardas Gumbau 78-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

Josanas 81-ąją minutę atsidūręs prie atšokusio kamuolio atliko smūgį, tačiau pastarasis skriejo šalia varžovų vartų.

Fidelis 85-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau nukreipti kamuolio tiksliai į vartus nepavyko.

„Barcelona“ po 27 sužaistų rungtynių turi surinkusi 71 tašką ir užtikrintai rikiuojasi pirmoje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje bei nuo vienu susitikimu mažiau sužaidusiu „Real“ yra atsiplėšusi net penkiolikos taškų skirtumu. Tuo tarpu „Elche“ su 13 taškų žengia paskutinė, dvidešimta.