Sužaistos 5 – ojo turo pirmosios rungtynės tarp Gargždų „Bangos“ ir Kauno rajono „Hegelman“, kuriose triuškinamą pergalę šventė svečiai. Jau pirmame kėlinyje tvirtą žingsnį link pergalės žengę „Hegelmann“ futbolininkai antrame kėlinyje apsukų nemažino ir iškovojo didžiausią šio sezono pergalę rezultatu 5:0 (3:0).

Kauniečiai savo jėgą demonstruoti pradėjo jau trečiąją rungtynių minutę, kai Cesaras Luisas dos Santos baudos smūgiu nuginklavo „Bangos“ vartų sargą.

7 minutę po dar vienos standartinės situacijos rezultatą padvigubinti galėjo Vilius Armalas, kurio smūgis galva realizuotas nebuvo.

Dar vienu standartu pasinaudoję svečiai padvigubino rezultatą po to, kai po į aikštelę pakelto kamuolio jo sugauti nepavyko „Bangos“ vartininkui Kornelijui Smilingiui, o ši situacija tapo antruoju įvarčiu šios dienos rungtynėse.

Kiek pavojingesnę progą gargždiškiai susikūrė 28 rungtynių minutę – neblogą progą smūgiui susikūrė Robertas Vėževičius, tačiau jo smūgis vis dėlto buvo blokuotas, o vos po minutės tas pats „Bangos“ futbolininkas prasižengė kovoje dėl aukšto kamuolio bei taip užsidirbo geltoną kortelę.

Praėjus 10 minučių po paskutinio įvarčio krito ir dar vienas – 38 rungtynių minutę dublį pelnė Cesinha, kuris kaire koja pažeme atliktu smūgiu dar kartą nuginklavo „Bangos“ vartininką.

53 minutę namų komanda rezultatą galėjo sušvelninti – Vilius Piliukaitis atliko gerą smūgį iš toli, tačiau, nors ir mažai darbo turėjęs Rodrigo Josviaki, susitvarkė puikiai.

Cesinha galėjo pelnyti „hat-trick“, bet šį kartą tai padaryti sutrukdė K. Smilingis, kuris pirštų galiukais kamuolį nukreipė į vartų konstrukciją. Nepaisant to, po kelių epizodų krito ir ketvirtasis įvartis, kai po pakelto kampinio įvartį galva pelnė kroatas Filipas Dangubičius.

Kol „Banga“ progų ir toliau neturėjo, jas kūrėsi „Hegelmann“ futbolininkai, o po puikaus perdavimo prieš vartininką 74 – ąją rungtynių minutę atsidūręs Cesinha išnaudoją progą ir muša trečiąjį savo įvartį rungtynėse.

Po paskutiniojo įvarčio abi komandos žaidė ramų futbolą ir progų daug neturėjo, o vėliau teisėjo švilpukas užfiksavo rungtynių pabaigą, kuris skelbė didžiausią šio sezono pergalę – ją išvykoje rezultatu 0:5 šventė svečiuose žaidę Kauno rajono „Hegelmann“.

Po iškovotos pergalės kauniečiai savo kišenėje turi jau 9 taškus, o gargždiškiai ir toliau priversti tenkintis 3 taškais bei priešpaskutine vieta turnyro lentelėje.