Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a lyga“.

A lygoje debiutavusi „TransINVEST“ nusprendė keisti trenerį

„TOPsport A lyga“ naujame sezone debiutavusi Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa  nusprendė keisti vyriausiąjį trenerį. „TransINVEST“ ekipos feisbuke sekmadienį buvo pasidalinta įrašu, kad trenerį Giedrių Barevičių keičia Donatas Vencevičius. Tiesa, G. Barevičiui bus patikėtas komandos jaunųjų žaidėjų ugdymas. D. Vencevičius savo karjeroje yra treniravęs Lietuvos ir Lenkijos futbolo klubus.
2024-03-23

A lygos turo apžvalga: turnyro lentelės viršūnėje – staigmena

Po sužaisto „TOPsport A lygos“ 4-ojo turo į priekį sensacingai išsiveržė antrą sykį nugalėjęs Telšių „Džiugas“. Atkarpa. „Džiugas“ pasižymi viena produktyviausių serijų dalyvaujant Lietuvos čempionate – namuose 1:0 buvo nugalėta čempionus palaužusi Marijampolės „Sūduva“. Žemaitijos ekipa ir anksčiau turėjo ketverių nepralaimėtų rungtynių seriją, tačiau niekada nebuvo per ją iškovojusi 8 taškų. Vartininko Mariaus Paukštės sąskaitoje – keturi „sausi“ mačai. Žinutė.
2024-03-19

Antroje pusėje atsitiesusi „Hegelmann“ palaužė Vilniaus „Žalgirį“

4-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo mačas sostinėje, kuriame pergalę šventė svečiai – puikų antrą kėlinį sužaidęs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“. Mačo pradžioje svečiai grubiai suklydo prie savų vartų, klaidą įvarčiu paversti galėjęs Liviu Antalis buvo netaiklus. „Hegelmann“ žaidė aktyviai ir susikūrė kelis pavojingus momentus, tačiau jų smūgius blokuodavo žalgiriečiai.
2024-03-17

„Kauno Žalgiris“ neišlaikė pranašumo prieš rungtynių pabaigoje žybtelėjusius „Šiaulius“

„TOPsport A lygos“ 4-asis turas pirmuoju pergalingu akcentu buvo pažymėtas ir FA „Šiauliai“ komandai. Saulės miesto atstovai likvidavo įvarčio deficitą – namuose 2:1 (0:1) nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Šiauliečiai per pirmas 45 minutes itin pavojingų epizodų nesukūrė. Savo ruožtu tarp žalgiriečių grėsmingu bandymu pasižymėjo Filipas Dangubičius, o 23-iąją minutę buvo pelnytas įvartis. Po Grato Sirgėdo pakelto kampinio taikliu smūgiu pasižymėjo Armandas Kučys.
2024-03-17

„Dainava“ Vilniuje atsidarė pergalių sąskaitą

„TOPsport A lygoje“ pirmąja pergale džiaugėsi Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai. 4-ajame ture Sergejaus Kuznecovo kariauna svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusį Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubą. Mačo startas dainaviečiams susiklostė puikiai: 5-ąją minutę po ukrainičio Artiomo Baftalovskio pakelto kampinio pasižymėjo tautietis Maksymas Maksymenka. Po 10 minučių į greitą ataką nubėgęs A. Baftalovskis pats atidarė asmeninę įvarčių sąskaitą.
2024-03-17

Deividas Mikelionis dar kartą įsirašė į „Kauno Žalgirio“ istoriją

„Kauno Žalgirio“ vartininkas Deividas Mikelionis dar kartą įsirašė į „Kauno Žalgirio“ futbolo komandos istoriją. Komandos vartus dvikovoje su Vilniaus rajono „TransINVEST“ gynęs vartininkas tapo pirmuoju futbolininku klubo istorijoje, Lietuvos čempionate su klubo marškinėliais sužaidusiu 200 rungtynių. „Kauno Žalgirio“ sistemoje užaugęs ir profesionalo karjerą čia pradėjęs vartų sargas 2020-aisiais tapo pirmuoju žalgiriečiu, Lietuvos čempionate su klubo marškinėliais sužaidusiu 100 rungtynių.
2024-03-16

Čempionai ir toliau be pergalių: „Panevėžys“ mačo pabaigoje nusileido „Bangai“

Dar vienos 4-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės įvyko Panevėžyje, kur šalies čempionas priėmė Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Dvikovos pabaigoje gargždiškiai „Panevėžį“ pasiuntė į nokdauną ir rezultatu 1:0 (0:0) iškovojo itin svarbią pergalę. Sužaidus 15 minučių Kwadwo Asamoah atliko puikų skersą perdavimą link Niko Kačaravos, pastarasis savosios progos neišnaudojo.
2024-03-16

„Džiugas“ namuose įveikė Marijampolės ekipą ir pakilo į pirmą vietą lentelėje

4-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Žemaitijoje, kur susigrūmė dvi aukšta nata sezoną pradėjusios ekipos. Vieninteliu įvarčio autoriumi tapęs Nino Noordanus rezultatu 1:0 (1:0) Telšių „Džiugui“ nukalė pergalę akistatoje su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa. 22 minutę grubi svečių klaida virto įvarčiu – vienas iš sūduviečių žaidėjų kamuolį siekė išmušti iš baudos aikštelės, tačiau pastarajam į jį pataikyti sėkmingai nepavyko, tuo pasinaudojęs Nino Noordanus netrukdomas pelnė įvartį.
2024-03-16

„Kauno Žalgirio“ gretose – jaunas puolėjas iš Malio

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas turi dar vieną naujoką. Žaliai baltus marškinėlius nuo šiol vilkės jaunas puolėjas iš Malio – Mery Traore. 20-metis futbolininkas kartu su „Kauno Žalgirio“ klubu dalyvavo ir treniruočių stovykloje Kipre, o dabar jau galės vilkėti komandos marškinėlius ir oficialiose rungtynėse. Tiesa, visų pirma daugiau žaidybinio laiko M. Traore yra numatyta „Kauno Žalgirio B“ komandoje. „Mery yra daug žadantis žaidėjas, kuris mūsų komandoje labai greitai pritapo.
2024-03-16

A lygos turo anonsas: laukia dviejų rezultatyviausių ekipų susidūrimas

Prieš rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ savaitgalį bus sužaistos penkerios 4-ojo turo rungtynės.   Telšių „Džiugas“ – Marijampolės „Sūduva“ Kovo 16 dieną, 14 val. Telšiai, „Ateities“ progimnazijos stadionas. 4-ąjį turą pradės dvi pirmame trejete šiai dienai įsitaisiusios komandos. Andriaus Lipskio treniruojamas „Džiugas“ yra vienintelis klubas per trejas pirmas rungtynes nepraleidęs nė vieno įvarčio.