Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Elche“ futbolininkus.

Joao Felixas 37-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Gonzalo Verdu pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Elche“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Mario Hermoso antrajame kėlinyje per keletą minučių užsidirbo dvi geltonas korteles, kurios virto į raudoną, ir buvo išvarytas iš aikštės.

J.Felixas 56-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Atletico“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Alvaro Morata 74-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Geoffrey’us Kondogbia 82-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Domingosas Quina rungtynių pabaigoje buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, ir taip pat paliko aikštę.