„Real“ neįveikė Ispanijos vidutiniokų

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Elche“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Toni Kroosas jau 3-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Tikslaus perdavimo sulaukęs Marcelo 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Luka Modričius 20-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0. Fidelis 52-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Lucas Boye 63-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Marcelo 81-ąją minutę atliktą reidą sėkmingai sustabdė varžovas ir „Karališkojo“ klubo ataka nutrūko.