„Premier“ lygos starte – „Manchester City“ ir „Chelsea“ pergalės

Šiandien startavo 2009-2010 metų Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Atidarymo rungtynėse susitiko praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojas Londono „Chelsea“ klubas bei „Hull City“ futbolininkai.

Pirmosios rungtynės „Premier“ lygoje „Chelsea“ treneriui Carlo Ancelotti baigėsi sėkmingai.

Nors 28 minutę Stephenas Huntas netikėtai išvedė svečius į priekį, dar pirmajame kėlinyje Didier Drogba sugebėjo išlyginti rezultatą. 37 min. Dramblio Kaulo Krano rinktinės puolėjas pasižymėjo baudos smūgiu – 1:1.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo ryškią žaidybinę persvarą, tačiau labai ilgą laiką jos išnaudoti nepavyko. Vis dėlto mačo arbitras buvo gailestingas „Chelsea“ ekipai ir prie pagrindinio rungtynių laiko pridėjo net 6 minutes. Tuo „mėlynieji“ tiesiog negalėjo nepasinaudoti: 92 min. tas pats Didier Drogba tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką Boazą Myhillą bei išplėšė „Chelsea“ klubui dramatišką pergalę rezultatu 2:1 (1:1).

Nesunkią pergalę iškovojo vienu iš pagrindinių turnyro favoritų laikomas vasarą naujų žaidėjų įsigijimui pinigų nestokojęs „Manchester City“ klubas. Marko Hugheso auklėtiniai svečiuose 2:0 (1:0) pranoko „Blackburn Rovers“ futbolininkus. Vieną iš įvarčių pelnė komandos naujokas Emmanuelis Adebayoras.

Tuo tarpu jau pirmajame ture netikėtai suklupo Birmingemo „Aston Villa“, kuri savo aikštėje be argumentų 0:2 (0:1) nusileido „Wigan Athletic“ vienuolikei.

Visų jau pasibaigusių šeštadienio Anglijos „Premier“ lygos 1-ojo turo mačų rezultatai ir statistika:

Londono „Chelsea“ – „Hull City“ 2:1 (1:1).

28 min. Stephenas Huntas 0:1, 37 min. Didier Drogba 1:1, 90 min. Didier Drogba 2:1.

„Portsmouth“„Fulham“ 0:1 (0:1).

Įvartis: 13 min. Bobby‘s Zamora 0:1.

Wolverhampton Wanderers“ – „West Ham United“ 0:2 (0:1).

Įvarčiai: 22 min. Markas Noble‘as 0:1, 69 min. Matthew Upsonas 0:2.

„Blackburn Rovers“ – „Manchester City“ 0:2 (0:1).

Įvarčiai: 3 min. Emmanuelis Adebayoras 0:1, 90 min. Stephenas Irelandas.

„Bolton Wanderers“„Sunderland“ 0:1 (0:1).

Įvartis:  5 min. Darrenas Bentas 0:1.

„Aston Villa“ – „Wigan Athletic“ 0:2 (0:1).

Įvarčiai: 31 min. Hugo Rodallega 0:1, 56 min. Jasonas Koumasas 0:2.

„Stoke City“„Burnley“ 2:0 (2:0).

Įvarčiai: 19 min.  Ryanas Shawcorssas 1:0, 33 min. Stephenas Jordanas (į savo vartus) 2:0.