M.A.M.A.

Martynas Tyla atskleidė, kaip atrenkami M.A.M.A raudonojo kilimo svečiai

Muzikos apdovanojimai M.A.M.A. kasmet sulaukia daugybės dėmesio – praūžus renginiui aptarinėjami ne tik nominacijų rezultatai, bet ir raudonojo kilimo svečiai. Ne paslaptis, kad čia dažnai galima išvysti ir su muzika mažai ką bendro turinčių žmonių. M.A.M.A asociacijos pirmininkas Martynas Tyla atskleidė, kaip yra atrenkami prestižinio renginio svečiai.
2024-02-08

Po kritikos bangos Zasimauskaitei – ekspertų komentarai: žmonės painioja du dalykus

Ant M.A.M.A. 2023  muzikos apdovanojimų raudonojo kilimo pirmą kartą po vaikelio gimimo pasirodžiusi atlikėja Ieva Zasimauskaitė dėl savo įvaizdžio sulaukė ne vieno pašaipaus komentaro. Į kritiką ji atsakė socialiniuose tinkluose, o susiklosčiusią situaciją pakomentavo protokolo ir etiketo žinovas Arminas Lydeka bei stilistė, mados ekspertė Marija Palaikytė.
2024-01-30

Žinoma grožio meistrė Olga Wiseman: M.A.M.A. apdovanojimuose laimėjo tie, kurie atrodė madingai

Praėjusią savaitę vykę muzikos apdovanojimai M.A.M.A., kaip kiekvienais metais, sukėlė daug šurmulio. Įdomiausia, kad kur kas įnirtingiau visą savaitgalį buvo aptarinėjama ne muzika, bet raudonuoju kilimu žingsniavusių žvaigždžių apranga ir šukuosenos. Abejingų nepaliko ir tituluotos gražuolės Astos Muralytės ir jos dukros Antuanetės pasirinktas įvaizdis. Žinoma moteris atskleidė, kiek trunka pasiruošti tokiam vakarui.   „Tai – mano stichija.
2024-01-30

Apdovanojimų M.A.M.A. aidai: kaip užkirsti kelią plagijavimui?

Sausio 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvykusių Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2023 metu buvo perduota žinutė, skatinanti būtent autorinę kūrybą. Humoristiniu būdu buvo pateiktos Adrinos ir „Hypocrite“ bei „Man-Go“ su „Sadboi“ atliekamos dainos, kurios galimai nėra 100 proc. originalios. Cremonijos ištrauką pamatykite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje. Tai sukėlė rezonansą, po apdovanojimų kliuvo ir Jessicai Shy. Diskusijos apie galimus populiarių dainų plagiatus netyla iki šiol.
2024-01-30

Praūžė M.A.M.A. apdovanojimų dūzgės – pamatykite išskirtinius vaizdus

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną ir visą šalį sudrebino kasmetiniai prestižiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Po apdovanojimų ne ką mažiau įdomi dalis – dūzgės. Tačiau ši renginio dalis būna privatesnė. Visgi, TV3 laidos „Top 3“ žurnalistai pravėrė vakarėlio užkulisių dalis. Vakarėlis ties M.A.M.A. apdovanojimais tikrai nesibaigė.
2024-01-29
Į viršų