stephenas huntas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stephenas huntas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stephenas huntas“.

Gordonas Haywardas – ne vienintelis. Šiurpiausios sporto žvaigždžių traumos

Gordono Haywardo NBA sezono starte gauta trauma pašiurpino daugelį. Tačiau krepšininkas – ne vienintelė sporto žvaigždė, patyrusį tokį susižeidimą, kuris nepaliko abejingų. Kas jie ir kaip toliau tęsėsi šių sportininkų karjeros? Klaikūs lūžiai Pirmosios NBA sezono rungtynės. Įpusėjo pirmasis kėlinys. Kyrie Irvingas kabina kamuolį į arenos palubes, o šoklusis Bostono „Celtics“ vyrukas G. Haywardas kyla aukštai į viršų ir skausmingai krinta ant parketo.
2017-10-19

„Premier“ lygoje – „Manchester United“ fiasko mače su naujoku

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiami keturi 2-ojo turo susitikimai. Juose net tris pergales šventė šeimininkai ir tik vieną – svečiai. Netikėtą pirmąją nesėkmę patyrė šalies čempionas „Manchester United“. Lygos naujokas „Burnley“ nugalėjo Alexo Fergusono auklėtinius rezultatu 1:0 (1:0) bei iškovojo pirmąją pergalę šių metų pirmenybėse. „United“ turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Michaelas Carrickas 45 min. nerealizavo 11 metrų baudinio.
2009-08-20

„Premier“ lygos starte – „Manchester City“ ir „Chelsea“ pergalės

Šiandien startavo 2009-2010 metų Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Atidarymo rungtynėse susitiko praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojas Londono „Chelsea“ klubas bei „Hull City“ futbolininkai. Pirmosios rungtynės „Premier“ lygoje „Chelsea“ treneriui Carlo Ancelotti baigėsi sėkmingai. Nors 28 minutę Stephenas Huntas netikėtai išvedė svečius į priekį, dar pirmajame kėlinyje Didier Drogba sugebėjo išlyginti rezultatą. 37 min.
2009-08-15

Anglijoje užfiksuotas „įvartis-vaiduoklis“

Savaitgalį eilinis antrosios pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygos, dar vadinamos „Championshipu“, turas baigėsi skandalu, nes teisėjas Stuartas Attwellas įskaitė įvartį, kurio nebuvo nė kvapo. Susitikimo tarp „Watford“ ir „Reading“ 13 minutę svečiai kėlė kampinį ir po Johno Eustace'o netikslaus netyčinio smūgio link savo vartų šoninis teisėjas nei iš šio, nei iš to nusprendė, kad kamuolys kirto „Watford“ vartų liniją ir pakėlė vėliavėlę.