matthew upsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matthew upsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matthew upsonas“.

„Premier“ lygos starte – „Manchester City“ ir „Chelsea“ pergalės

Šiandien startavo 2009-2010 metų Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Atidarymo rungtynėse susitiko praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojas Londono „Chelsea“ klubas bei „Hull City“ futbolininkai. Pirmosios rungtynės „Premier“ lygoje „Chelsea“ treneriui Carlo Ancelotti baigėsi sėkmingai. Nors 28 minutę Stephenas Huntas netikėtai išvedė svečius į priekį, dar pirmajame kėlinyje Didier Drogba sugebėjo išlyginti rezultatą. 37 min.
2009-08-15

D. Maradonos debiutas – pergalingas

Vakar pasaulio futbolo stadionus sudrebino draugiškos tarpvalstybinės futbolo rungtynės, kuriose netrūko nei įvarčių, nei dramos. Bene daugiausio dėmesio susilaukė du mačai – Vokietijos ir Anglijos akistata bei Diego Maradonos debiutas prie Argentinos rinktinės vyriausiojo trenerio vairo susitikime su Škotija. Anglijos rinktinė, žaidusi nestipriausios sudėties, svečiuose 2:1 (1:0) palaužė amžiną savo varžovę Vokietiją.