Vakar pasaulio futbolo stadionus sudrebino draugiškos tarpvalstybinės futbolo rungtynės, kuriose netrūko nei įvarčių, nei dramos.

Bene daugiausio dėmesio susilaukė du mačai – Vokietijos ir Anglijos akistata bei Diego Maradonos debiutas prie Argentinos rinktinės vyriausiojo trenerio vairo susitikime su Škotija.

Anglijos rinktinė, žaidusi nestipriausios sudėties, svečiuose 2:1 (1:0) palaužė amžiną savo varžovę Vokietiją.

Pirmąjį susitikimo įvartį 24-ąją minutę pelnė ir Angliją į priekį išvedė Matthew Upsonas. Kiek vėliau, 63-iąją minutę, rezultatą išlygino Patrickas Helmesas. Visgi lemiamą tašką rungtynėse padėjo kapitonas Johnas Terry, 84-ąją minutę pelnęs pergalingą įvartį.

Argentinos futbolininkai Škotijoje 1:0 (1:0) privertė pasiduoti šeimininkų rinktinę. Vienintelį įvartį nugalėtojams 8 min. pelnė Maxi Rodriguezas.