Portalai pateikė pretenziją dėl diskriminacinių darbo sąlygų per nacionalinę „Euroviziją”

Interneto žiniasklaidos asociacija (IŽA), vienijanti didžiausias skaitytojų auditorijas pritraukiančius naujienų portalus, pateikė pretenziją visuomeniniam transliuotojui ir LRT Tarybai dėl lygių galimybių neužtikrinimo nušviečiant „Eurovizijos” nacionalinę atranką ir diskriminuojančių darbo sąlygų šio renginio metu žiniasklaidos priemonių atstovams.
Eurovizija 2024 Prieš 6 val.

Užsienietis perdainavo eurovizinį Silvester Belt kūrinį: lietuviai pasakė, ką galvoja

Neseniai išrinkto šiųmečio „Eurovizijos“ atstovo Silvester Belt kūrinys „Luktelk“ užkariauja ne tik lietuvių, bet ir užsieniečių širdis. Dainų konkurso gerbėjai ir klausosi šios dainos, ir patys ją atlieka.  „Eurovizijos“ gerbėjas Alexas Giannousis „YouTube“ platformoje dalijasi filmukais apie dainų konkursą bei perdainuoja eurovizinius kūrinius.

Pagal praėjusių metų taisykles „Eurovizijos“ atranką būtų laimėjęs kitas dalyvis: paaiškėjo, kas

Vasario 17-osios vakarą nugriaudėjo „Eurovizijos“ atrankos finalas, kuriame kelialapį į Malmę išplėšė daugiausiai žiūrovų balsų sulaukęs Silvester Belt su daina „Luktelk“. Tačiau viskas būtų pasibaigę kitaip, jei nebūtų pakitusi balsavimo sistema nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Paaiškėjo, kad pagal praėjusiais metais dar galiojusias taisykles, šiemet į dainų konkursą važiuotų kitas dalyvis.

Po „Eurovizijos“ atrankos – šaršalas dėl pedagogės įrašo: „Ar dar išvis yra normalių vyrų?“

Po „Eurovizijos“ atrankos finalo, kurį laimėjo drąsiai apie savo seksualinę orientaciją kalbantis atlikėjas Silverstras Beltė, Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ darbuotoja feisbuke pasipiktino: „Ar dar išvis yra normalių vyrų? Ar vien tik gėjai ir visokie transvestitai, nesusipratėliai aplink? Kažkas baisaus“. Tokie pareiškimai sulaukė žmogaus teisių ekspertų kritikos. Sekmadienį jarmo.

Suskaičiuoti pavėlavę „Eurovizijos“ atrankos žiūrovų balsai: paaiškėjo, ar pasikeitė laimėtojas

Vasario 19 d. LRT kartu su audito įmone „Grant Thornton Baltic“ perskaičiavo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos žiūrovų, balsavusių už tris finalininkus balsus, ir patvirtina, kad nugalėtojas nesikeičia – didžiausio palaikymo sulaukė Silvester Belt su daina „Luktelk“. Nepasikeitė ir kitų finalo dalyvių vieta žiūrovų balsavimo rezultatų lentelėje. Paaiškėjo galutiniai „Eurovizijos“ atrankos žiūrovų balsai.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų