Eurovizijos naujienos

 

„Eurovizija“ – televizijos ir muzikos šventė, kuri pirmą kartą surengta 1956 m. gegužę.  2024-aisiais „Eurovizijos“ tarptautinis dainų konkursas nukels į Malmę, Švediją. Lietuvai šiemet atstovaus dainininkas Silvester Belt, kuris pirmojo pusfinalio metu atliks dainą „Luktelk“.

Petras Gražulis inicijavo peticiją dėl Lietuvos pasitraukimo iš „Eurovizijos“: tai nebeturi nieko bendro su dainomis

Į Europarlamentą patekęs Petras Gražulis inicijavo peticiją, kuria siekia, jog tris dešimtmečius „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvaujanti Lietuva to nebedarytų. Pasak politiko, šis renginys nebeturi nieko bendro su muzika.  P. Gražulis apie peticijos inicijavimą paskelbė socialiniame tinkle.  Politiko sukurtą peticiją jau pasirašė 1266 žmonių.

Nyderlandai žada nedalyvauti „Eurovizijoje“: atskleidė priežastį

Nyderlandai įspėjo, kad gali nebedalyvauti „Eurovizijoje“ po to, kai šių metų konkurso dalyvis buvo staiga diskvalifikuotas. Nyderlandų transliuotojas „Avrotros“ paragino spręsti konkurso struktūrines problemas. Taip pat teigė, jog jie žada nedalyvauti konkurse tol, kol nebus atlikti patobulinimai. Joostas Kleinas buvo pašalintas iš konkurso po to, kai praėjusį mėnesį Malmoje vykusio renginio metu, kaip įtariama, žodžiu grasino gamybos darbuotojai moteriai.

„Eurovizijos“ ragana Bambie Thug atvyksta į Lietuvą

„Karūnuokite raganą!“ – su tokiu šūkiu šių metų „Eurovizijos“ konkurse daugelį žiūrovų bei muzikos kritikų maloniai nustebinusi atlikėja Bambie Thug skelbia to paties pavadinimo Europos turą, kurio metu pirmą kartą koncertuos ir Lietuvoje.

Toliau tęsiasi skandalas dėl iš „Eurovizijos“ pašalinto Nyderlandų atstovo: išplatino atsaką

Praūžus skandalingam „Eurovizijos“ dainų konkursui, iš kurio buvo diskvalifikuotas Nyderlandų atstovas Joostas Kleinas, šalies delegacija išplatino dar vieną pranešimą.  Praėjus keletui savaičių po Joosto Kleino diskvalifikacijos, Nyderlandų delegacija išplatino dar vieną pranešimą, kuriame teigė, kad jų atstovo pašalinimas iš dainų konkurso buvo nereikalingas.  „Pastarosiomis savaitėmis, po nuviliančio „Eurovizijos“ dainų konkurso, daug kas nutiko „AVROTROS“ užkulisiuose.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų