darrenas bentas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darrenas bentas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darrenas bentas“.

Teisėjo verdiktas: kuriozinis įvartis įskaitytas neteisingai

Buvęs „Premier“ lygos teisėjas Jeffas Winteris teigia, jog yra nustebintas savaitgalį „Sunderland“ klubo iškovotos minimalios pergalės prieš „Liverpool“ ekipą, kurią lėmė vienintelis kuriozinis įvartis, įmuštas nuo paplūdimio kamuolio, kuriam buvo leista gulėti aikštėje. Buvęs teisėjas Jeff Winter sakė: „Žaidimo taisyklės aiškiai sako, kad jei yra išorinių trukdžių, žaidimas turi būti sustabdytas.
2009-10-19

„Chelsea“ – vienvaldė „Premier“ lygos lyderė

Vakar dviem susitikimais prasidėjo antrasis Anglijos „Premier“ lygos turas. Antrąją pergalę iškovojo vienas pirmenybių favoritų Londono „Chelsea“ klubas. Carlo Ancelotti auklėtiniai svečiuose rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo „Sunderland“ ekipą. Pirmieji šiame susitikime pasižymėjo aikštės šeimininkai. 18 minutę Petrą Cechą nuginklavo tik šią vasarą „Sunderland“ klubą papildęs puolėjas Darrenas Bentas.
2009-08-19

„Premier“ lygos starte – „Manchester City“ ir „Chelsea“ pergalės

Šiandien startavo 2009-2010 metų Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Atidarymo rungtynėse susitiko praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojas Londono „Chelsea“ klubas bei „Hull City“ futbolininkai. Pirmosios rungtynės „Premier“ lygoje „Chelsea“ treneriui Carlo Ancelotti baigėsi sėkmingai. Nors 28 minutę Stephenas Huntas netikėtai išvedė svečius į priekį, dar pirmajame kėlinyje Didier Drogba sugebėjo išlyginti rezultatą. 37 min.
2009-08-15

„Premier“ lygoje – dar vienas „Tottenham Hotspur“ pralaimėjimas

Vakar Londone buvo sužaistos paskutinės Anglijos „Premier“ lygos 4-ojo turo rungtynėse. Jose dar vieną nesėkmę patyrė krizės kamuojamas „Tottenham Hotspur“ klubas, kuris namuose 1:2 turėjo pripažinti pakiliai žaidžiančios Birmingemo „Aston Villa“ vienuolikės pranašumą. Svečiai į priekį išsiveržė jau 5-ą mačo minutę, kai po gražios kombinacijos kamuolį į vartus pasiuntė saugas Nigelis Reo-Cokeris.
2008-09-16

„Chelsea“ nesugebėjo įveikti „Tottenham“

Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Chelsea“ klubas savo aikštėje 1:1 sužaidė lygiosiomis su pirmenybių autsaidere „Tottenham“ ekipa. Viena galingiausių pasaulio komandų nesugebėjo įveikti pergalės skonio dar nespėjusių pajusti „Tottenham“ futbolininkų. Pirmąjį susitikimo įvartį 28-ąją rungtynių minutę pelnė Juliano Belletti.
2008-08-31

Anglijos futbolo pirmenybių bronza - "Liverpool" futbolininkams

Sekmadienį dešimčia XXXVIII turo rungtynių baigėsi Anglijos futbolo pirmenybių dvidešimties komandų turnyras.Čempiono titulą anksčiau užsitikrinęs "Manchester United" (89 tšk.) klubas namuose 0:1 (0:1) pralaimėjo penkioliktojoje pozicijoje likusiai "West Ham United" (41 tšk.) komandai. Pergalingo įvarčio autorius svečių gretose - Carlosas Tevezas (45+2 min.). Anglijos vicečempionė Londono "Chelsea" (83 tšk.) vienuolikė mačą savo aikštėje su šeštąją vietą užėmusiu "Everton" (58 tšk.