Užsispyręs šuo privertė šeimininką paplušėti: sunku nesijuokti

Auginantys šunis pritars – kiekvienas keturkojis pasižymi savitu charakteriu. TV3 projekto „Videoshotas“ dalyvis pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti išskirtinį užsispyrimą demonstruojantis šuo. Vaizdelį įkėlęs tv3.lt skaitytojas užfiksavo savo keturkojį augintinį, kuris atsigulė ir atsisakė eiti. Vis dėlto, šeimininkas nepasimetė ir savo šunį ėmė tempti žole. Vaizdelyje matyti, kad toks šeimininko akibrokštas nė kiek negąsdina šuns – jis laimingas trinasi į žolę ir net nesiruošia keltis.

Katės sugalvojo išskirtinį žaidimą: šeimininkas negalėjo patikėti savo akimis

Turbūt pritarsite, kad katės – ypatingai protingi gyvūnai. Aplink pirštą jos moka apsukti ne tik savo šeimininkus, bet ir viena kitą. Tuo įsitikino konkurso „Videoshotas“ dalyvis, kuris užfiksavo, kaip katės žaidžia žvejybą! Vaizdelį įkėlęs tv3.lt skaitytojas užfiksavo savo kates žaidžiant žvejybą. Kol vienas murklys gulėjo ant laipynės ir erzino savo draugužį su „meškere“, apačioje esantis katinas nėrėsi iš kailio mėgindamas pagauti žaislą.
REKLAMA
Užfiksavo kylančią smėlio audrą: to dar nesate matę (nuotr. Shutterstock.com) Užfiksavo kylančią smėlio audrą: to dar nesate matę (nuotr. Shutterstock.com)

Užfiksavo kylančią smėlio audrą: to dar nesate matę

Šis pavasaris nustebino ne tik staigiu oro atšilimu, bet ir mūsų šalį pasiekusiomis smėlio audros dulkėmis iš Afrikos. TV3 projektui „Videoshotas“ atsiųstame vaizdo įraše vyriškiui pavyko užfiksuoti, kaip smėlio audra atrodo iš arti – vaizdas pribloškia. Vaizdelyje matoma lėtai judanti, bet su milžiniška jėga besiartinanti dulkių „siena“. Dulkių debesis toks tirštas, kad jame paskęsta net didžiausi pastatai. Savo akimis vaizdelį pamatykite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.
Videoshotas 2024-04-16

Parodė, kaip Trakų pilis atrodo iš paukščio skrydžio: vaizdas pribloškia

Vienas ryškiausių Lietuvos bruožų – nuostabaus grožio gamta. TV3 projektui „Videoshotas“ atsiųstame vaizdo įraše iš paukščio skrydžio užfiksuota išskirtinio grožio Trakų pilis ir aplink esanti gamta, tad kviečiame pasigrožėti. „Videoshoto“ dalyvis į pagalbą pasitelkė naujausias technologijas ir skrydžio metu užfiksavo istorinį statinį – Trakų pilį. Įrašo kūrėjas nepamiršo užfiksuoti ir plačiojo Galvės ežero, vandens pramogomis besimėgaujančių žmonių ir aplink pilį augančių daugiamečių medžių.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų