stephenas irelandas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stephenas irelandas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stephenas irelandas“.

„Stoke City“ tapo dvyliktuoju Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro aštuntfinalio dalyviu

Dvyliktuoju 2014-2015 metų sezono Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyro aštuntfinalio dalyviu tapo šalies elito "Stoke City" klubas, šešioliktfinalio rungtynėse svečiuose 4:1 (1:0) sutriuškinęs trečiojo diviziono "Rochdale" futbolininkus. Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Bojanas Krkičius (4 min.), Stephenas Irelandas (52 min.), Victoras Mosesas (62 min.) ir Jonathanas Waltersas (90+3 min.). Vienintelio įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Rhysas Bennettas (78 min.
2015-01-27

„Premier“ lygos starte – „Manchester City“ ir „Chelsea“ pergalės

Šiandien startavo 2009-2010 metų Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Atidarymo rungtynėse susitiko praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojas Londono „Chelsea“ klubas bei „Hull City“ futbolininkai. Pirmosios rungtynės „Premier“ lygoje „Chelsea“ treneriui Carlo Ancelotti baigėsi sėkmingai. Nors 28 minutę Stephenas Huntas netikėtai išvedė svečius į priekį, dar pirmajame kėlinyje Didier Drogba sugebėjo išlyginti rezultatą. 37 min.
2009-08-15

Anglijos čempionate – „Newcastle United“ ir „Manchester City“ lygiosios

Vakar Niukasle buvo sužaistas paskutinis Anglijos „Premier“ lygos VIII-ojo turo susitikimas – rungtynės tarp vietos „Newcastle United“ ir „Manchester City“ futbolininkų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Mačas šeimininkams prasidėjo tiesiog tragiškai: 12 minutę į jų baudos aikštelę įsiveržęs brazilas Robinho buvo nugriautas gynėjo Habibo Beye, o teisėjas buvo negailestingas ir ne paskyrė 11 metrų baudinį, bet ir išvarė prasižengusįjį iš aikštės.
2008-10-21

Anglijos futbolo lygoje 3 vietą susigrąžino„Manchester City“

Aštuntą pergalę Anglijos futbolo čempionato dvyliktojo turo rungtynėse iškovojo bei trečiąją poziciją dvidešimties komandų turnyre susigrąžino "Manchester City" (25 tšk.) ekipa.Pirmadienį "Manchester City" futbolininkai namuose 1:0 (0:0) nugalėjo penkioliktojoje pozicijoje esančią "Sunderland" (9 tšk.) vienuolikę.Pergalingo įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Stephenas Irelandas (67 min.
2007-11-06

Europos futbolo čempionato atrankos turnyre – airių pergalė

Trečiadienį vienintelėse 2008 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro D grupės rungtynėse Airijos rinktinė svečiuose tik susitikimo pabaigoje 2:1 (0:0) palaužė San Marino ekipos pasipriešinimą. Svečiai į priekį išsiveržė jau antrojo kėlinio pradžioje, kai įvartį įmušė Kevinas Kilbane`as (49 min.