SALSAMANAI

Konkursas vyks iki 2024-04-30

Kartą šokių...

Kartą šokių projekte jau dalyvavęs garsus Lietuvos aktorius Tadas Gryn buvo davęs sau pažadą niekuomet daugiau to nebekartoti. Tačiau taisyklės tam ir sukurtos – kad būtų laužomos. Tadą pakerėjo ne tik Kuba ir vietiniai jos gyventojai, bet ir salsa, kurią perprasti jam padėjo nuostabi partnerė – tokia, su kuria ryšį jis pajuto iškart. Savo norą pažinti naktinį Havanos gyvenimą aktorius greitai iškeitė į nesibaigiančias repeticijas, o tuomet, kai su partnere nuo salsos pavargdavo, šokių žingsnelius pakeisdavo nesibaigiantis juokas.

 

Kai prieš daugelį...

Kai prieš daugelį metų su savo vyru Ryčiu susipažino salsos klube, viena mylimiausių visų laikų televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė tikrai nežinojo, jog šis šokis svarbų vaidmenį jos gyvenime suvaidins ir vėliau. O ypač – kad salsa nukels ją į tolimąją Kubą, kurioje ji turės progą lavinti ne tik savo šokio judesius, bet ir ispanų kalbos žinias. Žinoma moteris tikrai nežinojo ir to, kaip stipriai Kuboje bus vertinamas jos anksčiau pelnytas „Mis Lietuva“ titulas… Tačiau gyvenimas neretai maloniai nustebina, o unikalus TV3 šokių ir pažinimo projektas „Salsamanai“ – geriausias to įrodymas.

 

Dainininkas Norbertas...

Dainininkas Norbertas Liatkovskis žiūrovams jau yra pažįstamas iš tokių projektų kaip „X faktorius“ ar „Didysis šou burbulas“. Tačiau būtent unikaliame projekte „Salsamanai“, kuris suteikė galimybę apsilankyti tolimojoje Kuboje, dainininkas pripažįsta pasijautęs aukščiausiame savo tikrumo taške. O iš niekur nieko stipriai apsirgęs ir jau pirmosiomis dienomis apsilankęs vietinėje ligoninėje, Norbertas suprato ir dar kai ką. „Daktarai nerado jokios bakterijos, todėl man kartais atrodo, jog tokiu būdu į mane įlindo salsos dvasia“, – šypsosi jis.

 

Dainininkė Monika Liu...

Dainininkė Monika Liu pastaruosius metus išgyvena geriausią savo laikotarpį. Vos pasirodę nauji jos kūriniai tampa hitais, o bilietai į koncertus iššluojami kone iškart. Ką jau kalbėti apie tai, kad dar ne taip seniai Monika atstovavo mūsų šalį „Eurovizijoje“, o šiemet tapo ir muzikinių apdovanojimų M.A.M.A. vedėja. Atrodo, kad Monikai sekasi viskas, ko ji imasi, tačiau dainininkė visuomet klauso savo širdies. O kad turi tapti išsvajoto šokių projekto „Salsamanai“ dalyve, širdis padiktavo iškart. „Pasiūlymas vykti į Kubą nusileido tarsi iš dangaus: tinkamu laiku, tinkamoje vietoje ir su tinkama kompanija“, – sako ji.

 

Sutikęs dalyvauti...

Sutikęs dalyvauti projekte, Edgaras Bechter tikrai nesitikėjo į Lietuvą grįžti ne tik išmokęs svarbiausių pamokų, bet ir pasiruošęs savo muzikinį gyvenimą pripildyti naujais salsos skambesiais. Praeityje tik breiką šokęs dainininkas metė sau iššūkį – išmokti valdyti savo kūną poriniuose šokiuose ir atsiduoti aistringiems salsos ritmams. O būtent aistroje, anot Edgaro, ir slypi visa salsos paslaptis…

 

Aktorei Gailei Butvilaitei...

Aktorei Gailei Butvilaitei Kuba – tarsi antrieji namai. Nuo vaikystės Venesueloje augusi lietuvė puikiai kalba ispaniškai, o jos sproginėjantis temperamentas – tarsi vietinės Kubos gyventojos. Tačiau svarbiausia, kad pasiūlymas šokti salsą Gailę pasiekė tada, kai jai to labiausiai reikėjo. „Jei gyvenimas duoda tokią progą, kaip galėčiau jos nepriimti? Būtų tiesiog nuodėmė“, – šypsosi aktorė.

 

Buvęs krepšininkas...

Buvęs krepšininkas Simas Buterlevičius buvo pasirengęs į Kubą nuvežti bent dalelę Lietuvos – juk krepšinis visuomet rusena mūsų širdyse. Tačiau, kas galėjo pagalvoti, kad krepšinio kamuolį jis taip greit iškeis į salsos šokių batelius? Ir, kad salsoje ir krepšinyje – netgi daugiau panašumų nei galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio? Tai nustebino ir patį Simą, kuris po tokios patirties į Lietuvą grįžo jau kitoks nei išvažiavo. „Šis projektas pakeitė mano gyvenimą“, – neslepia jis.

 

Ugnė Zavistauskaitė...

Ugnė Zavistauskaitė – kylanti žvaigždė Lietuvos kino pasaulyje, drąsiai svajojanti ir apie Holivudą. Kad aktorystė jai sekasi puikiai – akivaizdu. O štai projekte Ugnei būti tik Ugne, o ne kažkuriuo iš savo personažų, jai tapo tikru iššūkiu. Ir vis dėlto Kuboje nuo stipriausios meilės ir karščiausios aistros neatsiejama salsa greitai įtraukė aktorę. Tiesa, nieko kito ir nebuvo galima tikėtis… Juk su savo salsos partneriu Ugnė patyrė pačius tikriausius amerikietiškuosius emocijų kalnelius – nuo meilės iki neapykantos.

 „SALSAMANAI“ TIESIOGIAI

 

Transliacija
Įrašai
Momentai
04-21, 19:30 - 22:00
ARCHYVAS
Salsamanai
04-28, 19:30 - 21:40
Salsamanai
Video Video
Serija 8
Video Video
Serija 7
Video Video
Serija 6
Video Video
Serija 5
Video Video
Serija 4
Video Video
Serija 3
Video Video
Serija 2
Video Video
Serija 1
Video Video
Monika Liu ryžosi kilniam poelgiui: visas santaupas skyrė mergaitės operacijai
Video Video
Simas Buterlevičius susipažino su šokių partnerės šeima: tai, ką išgirdo, privertė pravirkti
Video Video
Edgaras Bechteris po iškritimo įamžino Kubos nuotykį
Video Video
Dingo Monikos Liu partneris: neramu, ar jam viskas gerai
Video Video
Jurgitos Jurkutės netrikdo šokių partnerio žmona: tai – kiek nesąžininga
Video Video
Ugnės Zavistauskaitės ir jos partnerio šokis baigėsi bučiniu: „Man salsa yra seksas“
Unikalaus TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ antrojoje laidoje – grupės „Hipokritai“ nario Edgaro Bechterio išpažintis – atvėrė savo širdį ir pasakė, kodėl jaučiasi vienišas. 
Unikalaus TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ antrojoje laidoje – grupės „Hipokritai“ nario Edgaro Bechterio išpažintis – atvėrė savo širdį ir pasakė, kodėl jaučiasi vienišas. 
Edgaras Bechteris atvirauja, kad „Salsamanų“ kompanijoje nesijaučia priimtas: „Keisti mano santykiai su dalyviais“
Video Video
Išgirdusi, ką kalba Monika Liu, Jurkutė nesusilaikė: baik meluoti ir pasakyk teisybę
Video Video
Jurkutė atskleidė savo kitą pusę: norėčiau būti ta Jurgita, kuri varė po klubus iir šokdavo iki ryto
Išgirdęs, kiek Kuboje kainuoja „golfas“, Stasiulis neteko žado: „Baik bajerius“ Išgirdęs, kiek Kuboje kainuoja „golfas“, Stasiulis neteko žado: „Baik bajerius“
Išgirdęs, kiek Kuboje kainuoja „golfas“, Stasiulis neteko žado: „Baik bajerius“
Video Video
Paaiškėjo „Salsamanų“ poros! Norbertas ir Raquel
Video Video
Paaiškėjo „Salsamanų“ poros! Edgaras ir Indira
Video Video
Paaiškėjo „Salsamanų“ poros! Ugnė ir Alfredo
Video Video
Paaiškėjo „Salsamanų“ poros! Jurgita ir Adrianas
Video Video
Paaiškėjo „Salsamanų“ poros! Monika ir Manuelis
Video Video
Paaiškėjo „Salsamanų“ poros! Gailė ir Oddebi
Video Video
Paaiškėjo „Salsamanų“ poros! Tadas ir Cher
Video Video
Paaiškėjo „Salsamanų“ poros! Simonas ir Indira


NAUJIENOS

 

Į viršų