Ši pilnatis nepasigailės 5 ženklų: nesakykite, kad Budraitytė neįspėjo

Prasidėjo magiškasis pilnaties periodas, kuris šį mėnesį sutapo su rugsėjo pabaiga. Visgi, nors pilnatis ir nusimato pilna emocijų, pasak astrologės Vaivos Budraitytės, ji bus pavojinga net 5 Zodiako ženklams.  Astrologė, garsi šalies būrėja Vaiva Budraitytė tvirtina, kad tie, kurie yra jautrūs mėnulio įtakai, pilnaties savaitę bus neišmintingai aktyvūs. Anot specialistės įžvalgų, šią savaitę taip pat vyraus ir didelė įtampa.
Horoskopai Prieš 2 min.

Įspėja šiuos Zodiako ženklus: laukia apgaulingas ir pavojingas metas

Jei nebus atidūs, ši diena daliai Zodiako ženklų gali atnešti neigiamų išgyvenimų. Patariama nestokoti dėmesio smulkmenoms, nepervertinti savo jėgų. Spalio 1 d. horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Apgaulingas metas, pažadinantis viltį, kuri bus tik spąstai: netikėkite šios dienos pasiūlymais bei pažadais, susijusiais su karjera. Nesiimkite sunkių, sudėtingų užduočių. Tauras Pavojingas metas: niekur aklai nesiveržkite, būkite kantresni, skubėdami galite lemtingai suklysti.
Horoskopai Prieš 3 val.

Raskite pasislėpusius 2 paukčius: pavyks atidžiausiems

Nors Niujorkas gali būti laikomas natūralios gmatos priešingybe, mieste vis dar galima rasti daugybę laukinių gyvūnų. Tarp jų ir du paukščiai, pasislėpę šioje miesto peizažo optinėje iliuzijoje. Paveikslėlyje vaizduojamas vaizdingas žydintis kėnis ir Manhatano Morningside Heights rajone esantis Brodvėjaus kampas – augalas yra priešais didingą seną mūrinį pastatą su puošniomis akmeninėmis atodangomis.
Horoskopai Prieš 21 val.

Raskite pasislėpusią gyvatę: pavyks akyliausiems

Socialiniame tinkle „Facebook“ gyvačių gaudytojų bendrovė pasidalino nuotrauka, kurioje yra pasislėpusi gyvatė, po to kai buvo iškviesti saugiai atsikratyti gyvūno. Gerą regėjimą turintys žmonės sugebėjo per 20 sekundžių surasti šioje nuotraukoje užmaskuotą gyvatę. Iš pirmo žvilgsnio neįmantri nuotrauka rodo tik namų kiemą Kvinslende, Australijoje, tačiau jei žiūrovai atidžiau įsižiūrės, turėtų pastebėti žalumoje pasislėpusią gyvatę.
Horoskopai 2023-09-28

Astrologinė prognozė: 1 Zodiako ženklui – sėkmės metas

Šiandieną Zodiako ženklų laukia tikras darbų įkarštis. Nors daugelį lydės sėkmė, tačiau daliai sprendimus reikės priimti atsakingai.  Avinas Tvarkykite įsisenėjusius reikalus. Prisiminkite senus planus, duotus įsipareigojimus. Tinka pakovoti už savo interesus, įtaką veikloje. Tauras Puikus metas, rizikingų dalykų neatidėkite rytdienai. Tiesa, jūsų avantiūra turi būti pamatuota, nes esant nesėkmei nuo atsakomybės neišsisuksite.
Horoskopai 2023-09-27

Budraitytė įspėja: šis priešpilnis nepasigailės 2 Zodiako ženklų

Praėjusį penktadienį prasidėjęs priešpilnis tęsis iki pat šio penktadienio, o tai sukels nemažai įtampos žmonių tarpusavio santykiuose. Sužinokite, kam, pasak astrologės Vaivos Budraitytės, priešpilnio periodas bus sėkmingiausias, o kam – prasčiausias.  „Priešpilnio savaitė bus geriausia Žemės stichijos ženklams: Ožiaragiams, Jaučiams ir Mergelėms. Atsargesni turės būti Vandens stichijos ženklai“, – įspėja Vaiva.

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Štai ką žada žvaigždės. Avinas Ana pusė. Dabar nemažai priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – besiklostančių aplinkybių ar kitų asmenų veiklos bei siekių. Ta ana pusė sieks įtraukti į savo veiklos orbitą, kita vertus, su tuo nebūtina kovoti, o galima pasinaudoti. Taip pat ši savaitė – puikus laikas rūpintis sveikatos reikalais ir kai kada smagiai pasilinksminti.

Ši nuotrauka sprogdina internetą: ar matote trečią moters veidą?

Gerai įsižiūrėkite į šią nuotrauką, kurioje dvi mergaitės. Pasirodo, kad joje yra ir kai kas, kas gali daugumai sukelti tikrą siaubą.  Internautai eina iš proto žvegdami į šią nuotrauką. Jie teigia, kad joje yra ir dar vienas žmogus. Tačiau ar pavyks jį pastebėti? Moters veidas Pasak internautų, šije nuotraukoje galima įžvelgti ir siaubą keliantį moters veidą.  Visgi, pastebėti veidą ne taip ir lengvą, o ta padaryti pavyksta tik patiems pastabiausiems.

Ateina nelaimingas metas: kelis Zodiako ženklus ištiks nesėkmės

Savaitės pabaigos žvaigždynas nelabai džiugina. Astrologai pasakoja, kad laikas nebus lengvas, o nesėkmė ir laimėjimai mažai kuo skirsis. Ne viskas bus taip, kaip jūs norėtumėte. Patariama mažiau tikėtis kažko pozityvaus, o savo mintis ir atsidavimą parodyti antrajai pusei. Kokia bus jūsų diena – skaitykite toliau. Avinas Neverta dalytis savo mintimis, įspūdžiais, jausmais. Būkite šiltesni antrajai pusei: tai padės išvengti piktų kalbų.

Artėja pilnatis: Budraitytė įspėja 5 Zodiako ženklus

Ateinančią pilnatį pajaus ne vienas žmogus. Tie, kurie yra jautrūs mėnulio įtakai bus neišmintingai aktyvūs, o net penkiems Zodiako ženklams reikėtų būti atsargesniems. Astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė, pasakodama apie artėjančią pilnatį, neslepia – savaitės gale vyraus didelė įtampa.

Įspėja ne vieną Zodiako ženklą: net ir menkiausias aplaidumas gali nulemti nesėkmę ateityje

Žvaigždės ne vienam Zodiako ženklui šeštadienį pataria neprarasti kritinio mąstymo ir blaivaus proto. Rugsėjo 23 d. horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Būsite žaismingai nusiteikę, vilios pramogos, pasimatymai, kūrybiniai bandymai. Gerai pagalvokite, ar verta pradėti žaidimą, kuris pakenktų draugystei. Nepameskite asmeninių daiktų, nepamirškite susitarimo. Tauras Šiandieną skubėsite greičiau atsikratyti darbų, pareigų. Jeigu kažką padarysite atmestinai, vakare ramūs nesijausite.

Šiandien – ypatinga diena: Budraityte ragina atlikti 1 veiksmą

Šiandien ypatinga diena – rudens lygiadienis. Rudens bei pavasario lygiadieniai yra energetiškai svarbios dienos metuose. Garsi šalies astrologė Vaiva Budraitytė teigia, kad tomis dienomis vanduo būna struktūruotas, kaip bažnyčioje sako – šventintas, o pasakose jį vadina gyvuoju vandeniu. Per lygiadienį reikia prisipilti vandens į kurią nors talpą, užtenka ir mažo kiekio, šaukštelio vandens ir nėra svarbu, iš kur jūs to vandens prisipilsite, gali būti ir iš krano ar net gi iš tualeto bakelio.

Žvaigždės Zodiako ženklų nesigailės: taps aišku, kas myli ir kas nekenčia

Penktadienis 12 Zodiako ženklų bus nenuspėjamas kaip pats gyvenimas. Sužinokite, kokie išbandymai laukia šiandien ir ką prognozuoja žvaigždės šiandienos horoskope: Avinas Jums gali netikėtai pasisekti, tačiau elgtis reikėtų vis tiek apdairiai ir atsargiai. Saugokite vaikus. Būkite atidūs ir atlaidūs mylimam žmogui: šiuo metu gali megztis konfliktas. Tauras Būkite atidūs darbe (jei šiandien reikia dirbti). Galite susipykti su kolegomis ar fiziškai susižeisti.
Horoskopai 2023-09-22

Vienam Zodiakui – rimtas įspėjimas: nudegsite

Astrologai pasakoja, kad būtent šiandien nenustygsite vietoje – norėsis dirbti ar bendrauti. Diena bus nebloga, tačiau reikės išlikti santūriems, ramiems. Ką žvaigždės žada konkrečiai jums – skaitykite toliau. Avinas Šiandien tiek prisibendrausite, kad liežuvis nudils arba pirštų galiukai nutirps nuo klaviatūros spaudymo. Vakare jau nesinorės net kelti kojos iš namų.

1 Zodiakui – esminė savaitės diena: supras nesėkmingos meilės priežastis

Trečiadienis 12-kai Zodiako ženklų atneš tikrą išbandymų metą. Ši diena Jaučiui gali būti lemtinga – jei nesiseka meilėje, suprasite, kodėl. Avinas Nesikrimskite, jei kas nepavyks. Šiandien palanku atkreipti dėmesį į dalykus, kuriems amžinai trūksta laiko arba apie kuriuos nenorite žinoti. Būkite sau atviri bei sąžiningi. Jautis Galite rimtai suklysti, vertindami savo jausmus ar jums rodomą atsidavimą. Nepalankus laikas euforijai ar nusivylimui.
Horoskopai 2023-09-20

Raskite nuotraukoje paukštį: pavyksta tik akyliausiems

Gerai įsižiūrėkite į nuotrauką. Ar sugebėsite joje pamatyti paukštį? Teigiama, kad tie, kuriems pasiseka tai padaryti vos per mažiau nei 7 sekundes, turi tikrą erelio žvilgsnį.  Taigi, kviečiame išbandyti ir jus savo jėgas, rašo thesun.co.uk. Ar pasiseks? Nors atrodo, kad nuotraukoje nieko nėra, tik gamtos vaizdas, vis tik neapsigaukite, joje yra įamžintas puikiai užsimaskavęs paukštis.  Didžiąją laiko dalį šis plėšrus paukštis praleidžia ant medžių, susiliedamas su fonu.

Astrologų žinia: vienam Zodiakui – finansinė sėkmė

Antradienis Zodiako ženklams iš dalies bus skirtingas. Vieni norės imtis iniciatyvos, nepraleis progos pademonstruoti, ką sugeba, o kiti stengsis atsitraukti į šešėlį, viską stebėti iš šalies. Tiesa, šiandien – puikus metas išvykti iš namų ir pasisemti naujų emocijų, tačiau nepamirškite kartu pasiimti savo artimuosius. Ką žvaigždės šiandien žada jums – skaitykite toliau. Avinas Tai nebloga diena pratęsti veiklai, bendradarbiavimui.

Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus: atslenka sunkios dienos

Artėjantis priešpilnio laikotarpis suteiks progą daugumai lietuvių atsikvėpti. Garsi šalies astrologė Vaiva Budraitytė pasakoja, kad pamažu pradės jaustis tikrasis ruduo, kuris gyvenimą nuspalvins pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Vis dėlto, ji priduria, kad metas bus sudėtingesnis porai Zodiako ženklų.  Astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė teigia, kad nors didžioji Zodiako ženklų atstovų dalis gali tikėtis puikaus priešpilnio periodo, vis tik yra ženklų, kuriems reikėtų būti atsargesniems.

1 Zodiako ženklą vadina išdavysčių karaliumi: nesakykite, kad neįspėjo

Kai kurie žmonės labai tiki astrologija ir tuo, kad pagal Zodiako ženklą galima nustatyti, ar partneris bus linkęs į neištikimybę. Tačiau net atlikti tyrimai parodė, kad šio Zodiako ženklo atstovai dažniau būna neištikimi – nepatikėsite, kas jis. Pažinčių svetainė, skirta susituokusioms poroms, apklausė daugiau nei 21,4 tūkst. savo narių, kad sužinotų, kokie bruožai išduoda neištikimą asmenį ir rezultatai apie vieną Zodiako ženklą yra gan netikėti, rašo mirror.co.uk.

Astrologų žinia Dvyniams: įspėja apie nelengvą laikotarpį

Pirmadienis – ne pats lengviausias, tačiau ir ne pats sunkiausias metas. Nebus lengva valdyti emocijas, daug kur pritrūks kantrybės. Šią dieną reikėtų kreipti dėmesį į santykius ir artimiausius žmones. Ką žvaigždės žada jums ir kokiais patarimais dalijasi astrologai – skaitykite toliau. Avinas Šiandien bus mažai kantrybės ir daug emocijų. Didelę vertę jums turės romantiški jausmai, kūrybinis įkvėpimas, paslaptingumas, kad ir kur jis bepasireikštų. Galimas mielas nuotykis.
Į viršų