• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Mados kūrėjas humoristą kaltina nesiliaujant jo šmeižti ir žeminti socialiniuose tinkluose ir siekia prisiteisti penkiaženklę sumą. 

44

Dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Mados kūrėjas humoristą kaltina nesiliaujant jo šmeižti ir žeminti socialiniuose tinkluose ir siekia prisiteisti penkiaženklę sumą. 

REKLAMA

Šią žinią penktadienio vakarą pranešė naujienų portalas 15min.lt. 

Minėto portalo žiniomis, vasario 3 dieną, ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme atversta byla tarp Juozo Statkevičiaus ir Algio Ramanausko. Ieškinys grindžiamas pagrindu, esą A. Ramanausko kuriamas turinys „YouTube“ ir „Facebook“ galimai nuolat žemina ir šmeižia minėtą dizainerį. 

Juozas Statkevičius prašo minėtą medžiagą iš platformų pašalinti ir siekia iš A. Ramanausko prisiteisti 12 tūkstančių eurų. 

REKLAMA
REKLAMA

Pranešama, jog A. Ramanauskas su advokatu į teismą atvyko, tuo tarpu J. Statkevičius su advokatėmis dalyvavo nuotoliniu būdu. 

REKLAMA

Primename, jog vyrai teisme jau buvo susitikę 2018 metais. Dizaineris reikalavo 10 000 eurų kompensacijos už esą žeminantį Algio-Greitai sukurtą vaizdo įrašą, pavadinimu „Škurlis“.

Vaizdo įraše esą naudojamas dizainerio atvaizdas žeminančiame kontekste, naudojant keiksmažodžius.

Algis – Greitai, teigė nesijaučiantis kaltas ir sako, kad sukurtas filmukas – meno kūrinys, tuo tarpu Statkevičius teigė, kad tai didžiausias pasityčiojimas, koks tik gali būti.

REKLAMA
REKLAMA

Du šou pasaulio grandai susitiko ne kokiame iškilmingame madų pristatyme, bet teismo salėje, kaip didžiausi priešai.

Dizaineris pateikė 10 tūkstančių eurų ieškinį Algiui-Greitai už sukurtą ir internete išplatintą vaizdo įrašą, kuriame buvo naudojamas dizainerio atvaizdas ir neva dizainerį pažeminusi necenzūriniai žodžiai. Kaltinimų sulaukęs Algis-Greitai sakė, jo vaizdo įrašu norėjo duoti atkirtį, ažiotažą sukėlusiam dizainerio interviu su Kremliaus portalu „Sputnik“, kur dizaineris neva skundėsi Lietuva ir kalbėjo apie emigraciją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Pirmiausia jis buvo sukurtas, kaip humoro pliūpsnis, norėta pasijuokt smagiai. Taip pat jis savyje turi gana aiškiai išreikštą socialinį, politinį, filosofinį pranešimą žiūrovui, kad kūrėjas – aš ir mano kolega Justas Mamontovas mes neigiamai vertinam tai, kaip Juozas Statkevičius šmeižė mūsų šalį“, - sakė A. Ramanauskas.

Teisme Statkevičius skundėsi pablogėjusia savo ir mamos sveikata po vaizdo klipo pasirodymo. Po jo išviešinimo prie dizainerio namų neva atsirasdavo šiukšlių, jo mamos durys buvo apspjaudytos. Tuo tarpu, vienas iš filmo kūrėjų Algis Greitai teigia nesijaučiantis kaltas, mat tai esą buvo meninis filmas, kuris ir neturėjo patikti visiems.

Po posėdžio atsakyti į žurnalistų klausimus dizaineris nesutiko, tačiau kritikos strėlių Algiui-Greitai negailėjo.

Nors abiejų pusių advokatai neva ir bandė susitarti, Statkevičius paliauboms nepasirašė. Tiesa, vaizdo įrašas internete jau panaikintas.

Išsamiau - reportaže: 

 

Šiaip tai Statkevičius ir man atrodo ne koks, bet koks kieno reikalas. Niekam nesuteikta teisė tyčiotis iš kitų. Ramanauskas ir ne pavyzdys žmonijai.
NEGI TEISMAS LEIS IR TOLIAU PASTOVIAI TYČIOTIS IR ŽEMINTI ŽMOGŲ TOKIAM pELIUKUI APSIMETATNT DURNELIU.... TEISMAI LIETUVOJ ABEJINGI TEISINGUMUI IR GERAI MORALEI... NENUBAUS- TAI TEISMAS APAKĘS...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų