algis greitai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „algis greitai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „algis greitai“.

Algis Ramanauskas-Greitai apie jį į teismą padavusią rusų kalbos mokytoją: „Tokių žmonių keliai yra nežinomi“

Visuomenininką Algį Ramanauską teisme kaltina rusų kalbos mokytoja Žana Bortkevič įžeidus jos garbę ir orumą. Prieš pusantrų metų A. Ramanauskas paviešino rusų kalbos mokytojos grasinimus, įžeidimus ir keiksmus kitoms mokytojoms, kad šios, dėl solidarumo, užsidėjo ant savo socialinių tinklų profilio Ukrainos vėliavą.  Vilniaus apylinkės teisme – rusų kalbos mokytojos Žanos Bortkevič ir visuomenės veikėjo Algio Ramanausko akistata.

Juozas Statkevičius Algį Ramanauską antrą kartą padavė į teismą: siekia prisiteisti penkiaženklę sumą

Dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Mados kūrėjas humoristą kaltina nesiliaujant jo šmeižti ir žeminti socialiniuose tinkluose ir siekia prisiteisti penkiaženklę sumą.  Šią žinią penktadienio vakarą pranešė naujienų portalas 15min.lt.  Minėto portalo žiniomis, vasario 3 dieną, ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme atversta byla tarp Juozo Statkevičiaus ir Algio Ramanausko.
2022-02-04

Daiktų socialinis tinklas prisistatys tarptautinėje technologijų parodoje

Daiktų pirkimo, pardavimo ir apsimainymo socialinis tinklas „Kickerpicker.com“ rengiasi prisistatyti pasaulinei auditorijai kasmetinėje technologijų parodoje CEBIT 2014. Tradiciškai joje kasmet prisistato po 50 startuolių iš viso pasaulio, tačiau šiemet organizatoriai šį skaičių nusprendė išplėsti iki 100 įdomiausių neseniai įkurtų kompanijų, tarp kurių – ir lietuviškasis „KickerPicker.com“. „KickerPicker.
2014-03-10

Naujausiame E. Jennings ir J. Didžiulio klipe – retro vaizdai ir A. Ramanauskas-Greitai

Šiandien vienas žymiausių ir stilingiausių Lietuvos duetų „The Ball & Chain“ – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – pristato neįprastą dainos klipą „Baby Burning“, kuris prasideda nuo inscenizuoto pokalbių šou. Pastarojo vedėją, beje, suvaidino žinoma TV persona – Algis Ramanauskas-Greitai. „Klipe filmavosi ir aikštelėje dirbo apie 50 žmonių – visi iki vieno asmenybės, todėl procesas buvo ilgas, bet rezultatas gavosi toks, kokio ir tikėjomės.
2013-10-03

J. Smoriginas provokavo Ž. Grigaitį duoti jam „į dūdą“

„Tu toks netikras, neorganiškas, ką tu veiki? Ką moki? Aš jam galiu sakyti, ką noriu, jis man net „į dūdą“ nesugebės duoti“, - LNK laidoje „Plikis ir ponia“ piktinosi choreografas J. Smoriginas, jo manymu, nepelnytu dėmesiu apsupta Žilvino Grigaičio asmenybe. „Negaliu jo klausyti, kol čia jis kalbės, einu „pasisiot“, - nevyniojo į vatą asmeninės antipatijos verslininkui choreografas ir, visiems paskelbęs kur einąs, išėjo iš laidos „Plikis ir ponia“ studijos.
2013-04-12

Inkvizicija grįžta – į ugnį nusidėjėlius!

Vilis Normanas  Nežinau, kaip dabartiniame pasaulyje vertinti tautiško jaunimo akcijas, kurios balansuoja ties susidorojimo ir grotesko riba. Sudaromi susidorojimo sąrašai (kaip Rusijoje), į kuriuos įtraukiami visi, kas nesimeldžia Vyčiui. (O juk tai beveik galima laikyti homoseksualumo ženklu.)   Būčiau nekreipęs į tai jokio dėmesio, bet įsižeidžiau, kad nebuvau įtrauktas, nors visada esu labai kritiškas agresyvių fanatikų atžvilgiu.

Agento A. Orlausko humoro formulė

Užmetus akį į oficialią Artūro Orlausko biografiją, kyla rimtas įtarimas, kad joje gerokai pripainiota arba ne vietoje juokaujama. Mašinų technologas, ekonomistas, aktorius, vandensvydininkas, žurnalistas, scenarijų autorius, režisierius, rašytojas, laidų vedėjas, dainų atlikėjas, prodiuseris, politikas, visuomenės veikėjas, kelių asociacijų prezidentas.
2012-07-30

„Beprotnamio“ autorius: arba aš tikras šizofrenikas, arba?..

Produktyvus ir kontraversiškas, įtaigus ir užgaulus, paslaptingas ir nenustygstantis jaunasis lietuvių rašytojas Vilis Normanas į skaitytojus kreipiasi naujuoju romanu „Beprotnamis“. Istorija pasakoja apie nelaimingą meilę išgyvenantį Simoną, trims savaitėms savanoriškai užsidariusį psichiatrinėje klinikoje ir demaskuojantį gydytojų darbo broką.
2012-02-07

R. Kulvinskytė: nebijau apsikvailinti

Žurnalistė Rimantė Kulvinskytė į televiziją atkeliavo pamažu – iš pradžių kelis metus serijinėje telekomunikacijų reklamoje vaidino smagiąją Braškę, po to kartu su aktoriumi Arūnu Sakalausku vedė laidą „Tu gali“. O štai dabar debiutuos naujajame šou šalia Algio Greitai. Kokia toji Braškė Britnė Rimantė, užkopusi šalia tokių žinomų televizijos veidų? Irena Ivenkovė Rimante, telekomunikacijų reklamoje vaidinote Braškę, po to laidoje „Tu gali“ – Britnę. Iki šiol jūsų veikla buvo vaidybinė.
2011-09-16

Algis Greitai „Tele Bim-Bam“ jubiliejuje trauks „Kiškį Piškį“

Sparčiai artėja gegužės 2 diena, kai Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks jubiliejinis, dvidešimtojo gimtadienio proga rengiamas, „Tele Bim-Bam“ koncertas. Visas „Tele Bim-Bam“ kolektyvas, suaugusieji ir patys mažiausieji, intensyviai ruošiasi šventiniam pasirodymui ir žada daugybę staigmenų gimtadienio svečiams. Tarp jų – naujai skambėsiantys hitai, naujas „Tele Bim-Bam“ žvaigždučių amplua ir gausus būrys Lietuvos scenos įžymybių.
2010-04-16
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų