juozo statkevičiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juozo statkevičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juozo statkevičiaus“.

Juozas Statkevičius Algį Ramanauską antrą kartą padavė į teismą: siekia prisiteisti penkiaženklę sumą

Dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Mados kūrėjas humoristą kaltina nesiliaujant jo šmeižti ir žeminti socialiniuose tinkluose ir siekia prisiteisti penkiaženklę sumą.  Šią žinią penktadienio vakarą pranešė naujienų portalas 15min.lt.  Minėto portalo žiniomis, vasario 3 dieną, ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme atversta byla tarp Juozo Statkevičiaus ir Algio Ramanausko.
2022-02-04

Žurnalo vyr. redaktoriumi tapęs Juozas Statkevičius: „Esu perfekcionistas ir žodžio „gerai“ man negana“

Gruodį pasirodė pirmasis bendras „L'Officiel Lithuania“ ir Lietuvos vardą garsinančio dizainerio Juozo Statkevičiaus darbas – šventinis gruodžio ir sausio numeris. Tą kartą J. Statkevičius tapo kviestiniu žurnalo redaktoriumi, tačiau po itin sėkmingo debiuto nuo šiol jis bus nuolatinis „L'Officiel“ komandos narys – naujus metus Juozas pradėjo eidamas „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktoriaus pareigas.
2022-01-05

Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo svečiai sulaukė policijos dėmesio: surašyti protokolai

Lapkričio mėnesį parodų centre „Litexpo“ vykęs Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Pranešta, jog ne visi vakaro svečiai laikėsi saugumo reikalavimų.  Šią žinią pranešė naujienų portalas 15min.lt. Šiam portalui policijos Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tomas Bražėnas paaiškino, jog pažeidimai pradėti nagrinėti gavus prašymą atlikti tyrimą.
2021-12-21

Asta Valentaitė pasidalijo pribloškiančiais kadrais: saule mėgavosi įspūdingo grožio saloje

Garsi manekenė Asta Valentaitė nenustoja stebinti stulbinančiais kadrais. Su sužadėtiniu multimilijonieriumi Barbadose atostogavusi moteris įsiamžino įspūdingoje fotosesijoje, kuria pasidalijo ir su savo gerbėjais. Saulėtame Barbadoso paplūdimyje žinoma moteris įsiamžino vilkėdama baltus rūbus, kurie puikiai pabrėžė jos tobulą įdegį. Dalyje nuotraukų A. Valentaitė pozuoja su baltu bikiniu, išryškinančiu jos išpuoselėtas kūno formas.
2021-12-21

Asta Valentaitė nustebino nauju įvaizdžiu: naujose nuotraukose – sentimentali detalė

Garsus modelis Asta Valentaitė nustebino gerbėjus nauju įvaizdžiu – moteris gerokai pasitrumpino plaukus.  Išvaizdos pokyčius moteris parodė socialiniuose tinkluose. Naujose nuotraukose A. Valentaitė pozuoja prieš veidrodį, pasipuošusi dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtu raudonu švarkeliu.  Tame pačiame įraše modelis įkėlė ir nuotrauką iš 2015-ųjų metų, kurioje ji – gerokai ilgesniais ir tamsesniais plaukais, ir apsirengusi tą patį švarkelį.
2021-12-08

Kadrui iš Juozo Statkevičiaus kolekcijos – pasaulio dėmesys: pakliuvo į svarbų sąrašą

Dar vienas Lietuvos mados kūrėjas sulaukė pasaulinio dėmesio. Kadras iš praėjusią savaitę vykusio garsiausio šalies dizainerio naujos kolekcijos pristatymo atsidūrė tarp agentūros „Associated Press“ geriausių savaitės nuotraukų.  Agentūros „AP Images“ internetiniame puslapyje kas savaitę sudaromas prestižinis „Savaitės nuotraukų“ sąrašas. Šįkart į jį pakliuvo ir kadras iš trečiadienį „Litexpo“ parodų centre vykusio kolekcijos pristatymo.
2021-11-23

Juozo Statkevičiaus mama neslėpė ašarų: vienas sūnaus žingsnis suvirpino širdį

Trečiadienio vakarą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ pristatoma naujausia mados kūrėjo Juozo Statkevičiaus 2022-ųjų pavasario-vasaros couture kolekcija. Į šį šou atskubėjo ir puikiai pažįstami Lietuvos veidai. Tarp išsipusčiusių vakaro svečių pasirodė ir dizainerio mama Vanda Statkevičienė. Moteris neslėpė pasididžiavimo savo sūnumi. „Šį kartą jis darė kolekciją mano vardu.
2021-11-17

Juozas Statkevičius atvėrė širdį apie mirusį tėtį bei santykius su mama: gailisi tik vieno

Trečiadienio vakarą įvyks naujos Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas. Garsiausias Lietuvos dizaineris praėjusią savaitę svečiavosi „Power Hit Radio“ studijoje, kurioje papasakojo apie savo kolekcijų pristatymų užkulisius, kuriozus ir atvėrė širdį apie santykius su mama.  J. Statkevičius džiaugiasi – nors pandemija reikalus ir pristabdė, šiandien jis pristatys jau antrąją kolekciją šiemet.
2021-11-17

Vakarienėje su ryškiausiomis žvaigždėmis žibėjo ir žymi Lietuvos manekenė: susirinko dėl kilnaus tikslo

Rugsėjo 23-ąją Monake vyko kasmetinė labdaringa vakarienė „Monte-Carlo Gala“. Šiame renginyje dalyvauti gali tik pakvietimus gavę išskirtiniai asmenys. Tarp įžymybių ir Monako karališkosios šeimos narių galima buvo pastebėti ir žymią lietuvę Ditę Antanaitytę. Moteris vakarui pasipuošė įspūdinga Juozo Statkevičiaus kurta juoda suknele, Fawazo Gruosi deimantų kolje ir smaragdiniais auskarais.
2021-09-26
REKLAMA
MO muziejaus ir Vilnius City Opera paroda atkeliavo į „Švyturys Bhouse“ Klaipėdoje  MO muziejaus ir Vilnius City Opera paroda atkeliavo į „Švyturys Bhouse“ Klaipėdoje

MO muziejaus ir Vilnius City Opera paroda atkeliavo į Klaipėdą

Dalis MO muziejaus ir Vilnius City Operos (VCO) parodos „Iš tos operos“ atkeliavo į Klaipėdą. „Švyturys BHouse“ įrengtoje ekspozicijoje galima pamatyti operos užkulisius, susipažinti su VCO dešimtmečio istorija, sužinoti, kokį svajonių miuziklo vaidmenį atliko Holivudo aktorius bei režisierius Dexteris Fletcheris. Kaip ir Vilniuje, uostamiesčio parodą lydi gyvi susitikimai su solistais ir jų pasirodymai.
2021-06-14
REKLAMA
REKLAMA

Su Statkevičiaus suknele Paryžiaus publiką užbūrusi Asmik Grigorian: „Nebuvo nė vieno, kuris nepaklaustų iš kur ji“

„Liekna ir pasitempus, balta suknele Asmik Grigorian lyg pasakų veikėja žengia į sceną. Tačiau neapsigaukite, savo išvaizda publiką užbūrusi solistė žiūrovus it vulkanas nustelbia iš naujo, kai pradeda dainuoti savo išskirtiniu „soprano“ balsu“, – taip Paryžiaus žiniasklaida aprašo šią savaitę vykusį Lietuvos operos solistės A.Grigorian pasirodymą. Užsienio publiką užbūrė ne tik moters pasirodymas, tačiau ir dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta suknelė.
2021-06-03

Šventinėje TV programoje – duoklė madai, geram kinui ir įtraukiančioms laidoms apie motinystę

Pasitikti vieną gražiausių pavasario švenčių – Motinos dieną – su ypatinga programa TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo kartu. Džiaugsmingą vaikų nuotaiką palaikys visai šeimai skirti filmai, mamų širdis džiugins linksmasis žaidimas „galvOK“, kuriame į kovą stos žinoma mama ir dukra, vakarais prie TV ekranų pritrauks intriguojantys filmai, o projekto „Didysis šou burbulas“ pasirodymai suvirpins kiekvieno širdį – dainos bus skirtos pačioms brangiausioms mamoms. Šeštadienis (05-01) 9.30 val.
2021-05-01

Ypatinga Statkevičiaus dovana Motinos dienos proga: „Geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti“

Motinos dienos proga garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius paruošė tikrą staigmeną – televizijos žiūrovams jis padės pasijusti tarsi vienoje iš mados sostinių, Paryžiuje. TV3 ir TV3 Play žiūrovai sekmadienio popietę galės paskirti madai ir pamatyti svajonėmis ir elegancija alsuojančią naujausią dizainerio kolekciją – pavasaris/vasara 2021. Tačiau tai – ne vienintelė maloni naujiena J. Statkevičiaus gerbėjams.
2021-04-30

Valentaitės mylimajam – svarbi diena: žinoma moteris pasidalijo meile alsuojančiais kadrais

Modelis bei stilistė Asta Valentaitė jau kurį laiką savo gyvenimą kuria Londone, kartu su širdies draugu Glenu Manchersteriu.  Pasirodo, kad visai neseniai britų milijonierius atšventė savo gimtadienį, o šia proga Asta pasidalijo gražiausiais šventės kadrais socialinėje erdvėje. Nuotraukose, kurias paviešino „Instagram“, G. Manchesteris ir A. Valentaitė šventiškai pasipuošę, už nugaros matomas gamtos ir balionų fonas.
2020-06-24

„Lietuvos talentuose #IšNamų“ Ibelhauptaitė nustebino išvaizda: turėjau pasistengti

Šį šeštadienį TV3 televizija transliavo išskirtinį šou – „Lietuvos talentai #IšNamų“. Tiesioginės transliacijos metu mylimiausi ryškiausio ir populiariausio projekto „Lietuvos talentai“ dalyviai pristatė pasirodymus iš savo namų, o juos vertino kompetentinga ir jau pamilta komisija. Marijus Mikutavičius, Ineta Stasiulytė, Justinas Jankevičus ir specialiai iš Londono nuotoliniu būdu prisijungusi Dalia Ibelhauptaitė vertino talentų pasirodymus.
2020-04-18

Statkevičiaus sukritikuotos grožio specialistų asociacijos prezidentės atsakas: kažkas ir iš jo pasityčios

Trečiadienio vakarą dizaineris Juozas Statkevičius socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame sukritikavo Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentę Jolantą Mačiulienę. Interviu, rodyto per televiziją metu, moteris buvo be makiažo, o tai neliko nepastebėta mados dizainerio. Naujienų portalui tv3.lt apie visa tai išsamiau papasakojo ir J. Mačiulienė.
2020-04-16

Įvertino šių metų M.A.M.A dalyvių įvaizdį: vieni atrodė idealiai, o kitiems yra ko pasimokyti

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino kasmetiniai M.A.M.A muzikos apdovanojimai, kurių metu ne ką mažesnis dėmesys skiriamas tiek atlikėjų, tiek ir kitų renginio svečių įvaizdžiui – žengdami raudonuoju kilimu žinomiausi Lietuvos veidai demonstruoja geriausius savo derinius. Kaip ir kiekvienais metais, čia ne vienas nustebino, tačiau į „black tie“ kodą pataikė ne visi.
2020-02-01

Smūgis „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusiai Donatai: nežinau, kam ir dėl ko užkliuvau

Dainininkė bei šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų dalyvė Donata Virbilaitė susidūrė su nemaloniais išgyvenimais. Šiandien dėl jai pačiai nežinomų priežasčių kažkas ištrynė jos „Facebook“ anketą. Apie tai savo gebėjams atlikėja pranešė kitame socialiniame tinkle „Instagram“. „Tai trumpai mano trumpa istorija.
2020-01-09

Ta pati suknelė, tik kita panelė: kuriai tiko labiau?

Ta pati suknelė, tik kita panelė – posakis, vartojamas moterims, kurios, dažnai turėdamos panašų stiliaus pojūtį, apsirengia tuos pačius drabužius. Tokia pačia suknele pasipuošė ir socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė bei atlikėja Donata Virbilaitė. Rodos, kad moterys turi panašų stiliaus pojūtį. Indrė Stonkuvienė violetinės spalvos suknele pasipuošė anksčiau už atlikėją. Ji taip atrodė per 2019-ųjų Juozo Statkevičiaus mados dizainerio šou.
2020-01-09

Atvirame interviu Valentaitė prabilo apie grožį: išdavė net kelias savo paslaptis

Modelis bei stilistė Asta Valentaitė jau ne vienerius metus Lietuvoje matoma retai – žinoma moteris dabar čia grįžta tik svarbių įvykių metu. Vienas iš tokių – kasmetinis vieno garsiausių Lietuvos dizainerių, Juozo Statkevičiaus, šou, kuriame, kaip ir kasmet, podiumu žengė ir Asta. Visuomet pritrenkiančiai atrodanti moteris naujienų portalui tv3.lt atskleidė keletą savo grožio paslapčių, tačiau pabrėžė – gyvenimu svarbiausia mėgautis.
2019-12-22

Buvęs futbolininkas Jankauskas išsiskyrė su „Olialia“ mergaite

Buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Edgaras Jankauskas išsiskyrė su ilgamete drauge, buvusia „Olialia“ mergaite Viktorija Staponaite. Šią žinią vyras patvirtino portalui 15min, kuomet Juozo Statkevičiaus madų šou pristatyme jis pasirodė be Viktorijos. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad vakar vyko J.Statkevičiaus madų šou pristatymas.
2019-11-21

Statkevičius stebina gerbėjus: pristatė savo sriubą

Praėjusią savaitę prekybos centrų asortimentą papildė mados dizainerio Juozo Statkevičiaus sukurta „Žaliųjų daržovių sriuba“. Šią prekę pirkėjai gali rasti didžiosiose „Maxima“ tinklo parduotuvėse, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai. Į sriubos sudėtį įeina įvairios daržovės, tokios, kaip gūžiniai kopūstai, žaliosios paprikos, žali pomidorai, įvairios žolelės bei prieskoniai.  Kalbant apie konservuotas sriubas, lietuvių favoritė – raugintų agurkų sriuba.
2019-11-18

Atskleistos slaptos Statkevičiaus šou detalės: kolekciją pristatys žvaigždės

Beveik po trisdešimties metų Juozo Statkevičiaus Haute Couture mados šou lapkričio 20 d. grįžta į LITEXPO rūmus, rašoma pranešime spaudai. Šou kurianti komanda žada sudėtingiausius techninius sprendimus, kurių tikslas yra priartinti žiūrovą prie mados kūrinių.
2019-11-13

Valentaitė nutraukė gandus: atskleidė, ar išsiskyrė su mylimuoju milijardieriumi

Dar visai neseniai visi žavėjosi modelio bei stilistės Astos Valentaitės ir jos mylimojo, britų milijardieriaus Gleno Manchesterio santykiais, tačiau jau kurį laiką pramogų pasaulio užkulisiuose sklando kalbos, kad pora pasuko skirtingais keliais. Galiausiai apie tokius gandus prabilo ir pati A. Valentaitė. Naujienų portalui delfi.lt ji atskleidė, kad iš tiesų su savo mylimuoju neišsiskyrė.
2019-07-03

Adamkus pasirodė viešumoje: nepraleido iškilmingos puotos

Šeštadienio vakarą Vilniaus senamiestį užtvindė spalvų karalienė raudona: „Kempinski Hotel Cathedral Square“ vyko tarptautinės švietėjiškos kampanijos, skirtos moterų širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai, „Raudona suknelė“ šių metų finalinis GALA vakaras, kurio nepraleido daugiau nei šimtas šventiškai pasipuošusių garbių svečių, tarp kurių ir prezidentas V. Adamkus bei būrys garsiausių šalies kardiologų.
2019-06-08

Valentaitė pasidalijo kvapą gniaužiančiais kadrais iš atostogų: meilė tvyro ore

Modelis ir stilistė Asta Valentaitė Lietuvoje vis retesnis svečias, kartu su mylimuoju britų milijardieriumi Glenu Manchesteriu ji keliauja aplink pasaulį ir socialiniuose tinkluose dalijasi kadrais iš prabangaus gyvenimo svetur. Šį kartą Asta nustebino savo gerbėjus – pasidalijo kvapą gniaužiančiais kadrais iš atostogų Šveicarijoje. Sportiška ir iššūkių nebijanti moteris su mylimuoju kopinėjo po kalnus: „Nuostabios akimirkos iš kopimo į kalnus kelionės Šveicarijoje“, – brūkštelėjo Asta.
2019-06-07

Pikul mama parduoda suknelę: puošėsi ypatingai progai

Dainininkė, grupės „OMG“ narė bei vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė ir jos mylimasis krepšininkas Simas Jasaitis amžiną meilę prisiekė dar 2013-ųjų liepą. Tąkart jų pasveikinti atvyko daugybė pramogų ir sporto pasaulio atstovų. Ypatingo dėmesio tada sulaukė ir išvaizda dukrai nenusileidžianti Oksanos mama Laima.
2019-05-15

Valentaitė nustebino gerbėjus: į rankas pasiėmė ginklą

Modelis ir stilistė Asta Valentaitė Lietuvoje vis retesnis svečias, kartu su mylimuoju britų milijardieriumi Glenu Manchesteriu ji keliauja aplink pasaulį ir socialiniuose tinkluose dalijasi kadrais iš prabangaus gyvenimo svetur. Šį kartą Asta nustebino savo gerbėjus – į rankas ji pasiėmė ginklą. Vaizdo įrašu, kuriuo Asta pasidalijo instagrame, matyti, kaip ji taikliai šaudo į taikinius. Sportiška ir iššūkių nebijanti moteris po vaizdo įrašu šmaikščiai perspėjo kitus: „Būkite atsargus.
2019-04-07

Valentaitės pokyčiai bėgant metams: sunku atitraukti akis

Stilistė bei manekenė Asta Valentaitė – ne vienerius metus tituluojama kaip viena gražiausių ir stilingiausių Lietuvos moterų. Anksčiau Asta būdavo ir dažna įvairių Lietuvos kviestiniams svečiams skirtų vakarėlių lankytoja, tačiau dabar moteris rado meilę svetur ir Lietuvoje yra sutinkama vis rečiau. A. Valentaitė yra tapusi ne vieno prekės ženklo veidu, ir nors moters išvaizda bėgant metams kito, ji visuomet žavėjo elegancija.
2019-02-24

Merūno dovana žmoną paliko be žado: „Myliu jus abu“

Nors daugelis Valentino dieną labai kritikuoja, vis dėlto apie ją pagalvoja vos ne kiekvienas. Ne išimtis ir pramogų pasaulio garsenybės. Valentino dienos proga Merūno žmona Erika Vitulskienė džiūgaudama pasidalijo akimirka, kokios staigmenos ji sulaukė. Kiek anksčiau „EV mados namus“ įkūrusi Erika, ne paslaptis, domisi mada, tad meilės šventės proga sutuoktinis Merūnas jai padovanojo dizainerio Juozo Statkevičiaus knygą ir puokštę geltonų tulpių.
2019-02-14

Pogrebnojus pavaizdavo Janus ir Statkevičiaus skandalą: iš kugelio žada pastatyti Triumfo arką

Šios savaitės pradžioje pramogų pasaulį sudrebino konfliktas įsiplieskęs tarp dizainerių Julijos Janus ir Juozo Statkevičiaus. Savo nuomone socialiniuose tinkluose apie naująją J. Statkevičiaus kolekcija pasidalijusi Julija netrukus sulaukė Juozo keiksmų. Dizaineris žodžių į vatą nevyniojo, ir dizainerę išvadino baisiausiais žodžiais.
2018-12-13

Valstiečių dalintiems kostiumams – VRK dėmesys

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) darbo grupė kitą savaitę žada pateikti išvadas, ar tautinius kostiumus vaikams daliję „valstiečiai“ nepažeidė įstatymų.

Dabar Statkevičiaus apdarus galės įsigyti kiekvienas: kai kurie sulauks staigmenų

Kvapą gniaužianti naujiena lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT – nuo šiol juose galima rasti garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus kūrinius, rašoma pranešime spaudai. Po savo stogu tik preciziškai atrinktus, konceptualaus ir modernaus dizaino bei ypatingos kokybės prekės ženklus ir jų produktus pristatančių dizaino namų Locals.lt asortimentą papildė ant didžiųjų mados podiumų demonstruoti Juozo Statkevičiaus kūriniai ir aksesuarai.
2018-11-07

J. Statkevičiaus renginyje – ir ilgai viešumos vengusi G. Kildišienė

Vos prieš kelias dienas sostinėje įvyko žinomos advokatės Liudvikos Meškauskaitės ir dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Šilko kodas“ pristatymas. Renginio nepraleido ir daugybė žinomų žmonių, tarp kurių – ir pati Greta Kildišienė. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad G. Kildišienė – skandalingai pagarsėjusi, buvusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio pavaduotoja. Moteris jau kurį laiką vengė viešumos.
2018-06-20

Žmonės sutrikę: J. Statkevičiaus tautiniais kostiumais vaikus Panevėžyje aprengė slapta

Kad valstiečių lyderio Ramūno Karbauskio idėja kiekvienam Lietuvos vaikui padovanoti tautinį kostiumą nežlugo, gali patvirtinti Aukštaitijos sostinės vaikų darželių-lopšelių vaikai – jie prieš gerą mėnesį jais galėjo pasipuošti. Tačiau apie tai, kad miesto ugdymo įstaigų mažyliai jau galės pasipuošti tautiniais kostiumais, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos valdininkai nieko nežino. Tautiniai kostiumai Panevėžyje buvo išdalinti kone slapta.
Aktualijos 2018-05-24

Į Statkevičiaus kailinius panirusi Jazzu sutvisko it Holivudo žvaigždė: bet tai ne vienintelis jos įvaizdis

Vakar įvykusiam didžiausiam ir, ko gero, laukiamiausiam metų renginiui – Lietuvos muzikos apdovanojimams M.A.M.A 2017 – ruošėsi ne tik muzikos mylėtojai, bet ir ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės. Jokia paslaptis, kad raudonasis kilimas šiame renginyje garsenybėms tampa viena svarbiausių šou dalių. Kelias valandas ar net visą dieną savo įvaizdžiui sukurti skiriantys žinomi žmonės kaskart stengiasi nenuvilti ir iš naujo nustebinti gerbėjus.
2018-01-27

Išskirtiniai kadrai: parodė, kaip atrodys R. Karbauskio tautinių drabužių kolekcija

Valstiečių lyderio Ramūno Karbauskio idėja kiekvienam Lietuvos vaikui padovanoti tautinį kostiumą pakilo lyg feniksas iš pelenų. Rodės, jau numarinta idėja iš tiesų buvo tyliai paslapčia įgyvendinama – garsiausio šalies dizainerio Juozo Statkevičiaus sukurti tautiniai kostiumai jau keliauja į šalies darželius.

Asta Valentaitė įsiamžino su jaunėle seserimi: įvertinkite panašumą

Dažnai po skirtingas pasaulio šalis keliaujanti Asta Valentaitė laukiamiausią metų šventę sutiko Anglijoje. Kalėdas žinoma stilistė ir modelis sutiko Londone su savo seserimi. Socialiniuose tinkluose aktyvi A.Valentaitė su savo bičiuliais ir gerbėjais pasidalijo švenčių akimirkomis. Vienoje iš kalėdinių nuotraukų moteris pozuoja su Londone gyvenančia jaunėle seserimi Giedre. „Kalėdų savaitgalis su mano miela seserimi“, - angliškai vieną iš nuotraukų komentavo Asta.
2017-12-27

Skaudus smūgis J. Statkevičiui: netikėtai nutraukiamas labai svarbus projektas

Pastarąsias savaites dėl vieno žymiausių Lietuvos dizainerių Juozo Statkevičiaus poelgių netyla kalbos. Didžiausią šurmulį sukėlė jo duotas interviu Kremliaus žiniasklaidai, kur jis pasakojo apie „blogą gyvenimą Lietuvoje“, ir sulaukė labai prieštaringų visuomenės atstovų žodžių. Visgi šiandien dizaineris sulaukė dar vieno kirčio – netikėtai nutrauktas jam labai svarbus projektas.
2017-11-08

Juozo Statkevičiaus jubiliejinis kolekcijos pristatymas: ką jame išvysime?

Likus savaitei iki jubiliejinio 10-osios Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo, dizaineris papasakojo, kaip vyksta pasiruošimas didžiausiam šių metų mados renginiui ir ko gali tikėtis lapkričio 9 dieną „Siemens“ arenoje susirinkę aukštosios mados ir grožio gerbėjai. „Jubiliejiniam pasirodymui pradėjome ruoštis dar pavasario pradžioje. Šiuo metu tam, kad renginys pavyktų tobulai, dieną naktį dirbu ne tik aš, bet ir daugybė mano padėjėjų, – pasakoja J. Statkevičius.
2017-11-03

Garsi moteris gina J. Statkevičių: ką tik pamačiau, kaip „litovcai“ puola

Žymiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius interviu Kremliaus ruporui „Sputnik Litva“ aršiai sukritikavo šalies valdžią, o dėl tokio poelgio sulaukė kai kurių visuomenės lyderių skaudžių žodžių. Visgi netrūko ir ginančių menininką. Juvelyrė Jurga Lago savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje palaikė Juozą Statkevičių, atkreipusi dėmesį į pačių lietuvių trūkumus.
2017-10-24

Rastas Juozo Statkevičiaus antrininkas: panašumas – akivaizdus

Sekmadienį, prieš karštas Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ varžybas startavo naujas „Siemens“ arenos renginių maratonas. Arenos foje ir BMW klube vykusioje šventėje lankėsi ir žymūs žmonės – čia buvo galima sutikti Mantą Stonkų su žmona, Mantą Katlerį, „G&G Sindikato“ narius, Martyną Levickį, Juozo Statkevičiaus antrininką, paslaptingąją „Lilo ir Innomine“ koncerto „Leisk man šlykštėtis“ personažę ir daugelį kitų. Nuotaikingo renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.
2017-10-09

Dizaineris J. Statkevičius pakeitė įvaizdį: atrodo daugiau nei 10 metų jaunesnis

Juozo Statkevičiaus pavardė Lietuvoje žinoma jau ne vieną dešimtmetį, žinomas vyras yra tituluojamas geriausiu dizaineriu Lietuvoje ir niekada nenuvilia savo gerbėjų pristatydamas naujausias kolekcijas. Nors šiam dizaineriui jau 48 metai – pažiūrėjus į jį to tikrai nepasakytum. Juozas mėgsta jaunatviška, kiek ekstravagantiška gatvės stilių, daug sportuoja ir palaiko tobulą kūno formą.
2017-09-23

Britai „talentuose“ atkartojo drąsų D. Ibelhauptaitės įvaizdį

Šeštadienio vakarą Didžiojoje Britanijoje įvyko populiaraus televizinio projekto „Britain‘s Got Talent“ finalas. Tiesa, ne ką mažiau už dalyvius šio šou aistruolius domino komisijos nariai. Štai teatro režisierė Dalia Ibelhauptaitė pastebėjo, kad britai galimai atkartojo jos įvaizdį su plunksnomis. Populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ laidose D. Ibelhaptaitė gerbėjus stebino vis drąsesniais įvaizdžiais, tačiau superfinale ji pranoko net pati save.
2017-06-04

Ir vėl nemalonumai: internete paskelbtos Juozo Statkevičiaus skolos

Pastaruoju metu dizainerio Juozo Statkevičiaus pavardė minima ne dėl kūrybos, o nesibaigiančių skandalų. Mados kūrėją ištiko dar vienas nemalonus incidentas – apie jo skolas buvo pranešta viešai internete. Lietuvos teismų internetiniame puslapyje buvo paviešintas įrašas apie J. Statkevičiaus komunalinius įsiskolinimus UAB „Senamiesčio ūkis“. „Vilniaus miesto apylinkės teisme 2017 m. gegužės 15 d. priimtas sprendimas už akių civilinėje byloje Nr.
2017-05-22

Veronika Montvydienė parodė, kokią nuostabią dovaną gavo

Ši Mamos diena Veronikai Montvydienei – dvigubai ypatinga. Balandžio pradžioje atlikėjo Donato Montvydo žmona pagimdė sūnų, kuriam graži pora suteikė Kajaus vardą. Kol mažasis dar negali pats pasveikinti savo mamos, nuostabią dovaną įteikė pirmagimė Adelė. Ji pati pagamino savo mamai nuostabią atvirutę, o vėliau abi kartu įsiamžino asmenukėje.  Kad laukiasi antro vaiko, pora paskelbė Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatyme, kuris vyko praėjusių metų lapkričio 20-ąją.
2017-05-07

Išvysk, kaip gimsta šedevras: operos „Manon Lesko“ užkulisiai

  „Vilniaus City Opera“ sugrąžino savo vieną ryškiausių darbų – operą „Manon Lesko“. Dalios Ibelhauptaitės režisuota opera nukelia į XX a. pradžios Paryžių, o įspūdingi Juozo Statkevičiaus kurti kostiumai padeda pajusti tų laikų dvasią, atgimusią naujai ir šiuolaikiškai.  Balandžio 20-23 dienomis Vilniaus Kongresų rūmuose rodomoje operoje taip pat galima išvysti garsiausius ir gabiausius operos solistus.
2017-04-22

Išplatintas J. Statkevičiaus laiškas: dizaineris nusivylė tautinio kostiumo projektu ir deda tašką

Šeštadienio rytą tv3.lt redakciją pasiekė dizainerio Juozo Statkevičiaus laiškas, kuriame žinomas kūrėjas oficialiai pranešė atsisakantis tautinio kostiumo ikimokyklinio amžiaus vaikams kūrimo. „Po sėkmingo lietuviškos kolekcijos pristatymo lapkričio 20 d. jau gruodžio 23-iąją gavau gerbiamo Ramūno Karbauskio pasiūlymą sukurti ikimokyklinio amžiaus vaikams skirtą stilizuotą tautinį kostiumą.
2017-04-01

Turtuolis Erikas Rachinšteinas vedė mylimąją: nuotakos suknelę kūrė Statkevičius

Šiandien, paskutinę 2016-ųjų metų dieną sostinėje aukso žiedus sumainė milijonieriaus Sergejaus Rachinšteino sūnus Erikas ir jo mylimoji, su grupės SEL lyderiu Egidijumi Dragūnu sieta vilnietė Monika. Pora kartu nepilnus metus. Nuotaka Naujųjų metų išvakarėse vilkėjo bene garsiausio šalies dizainerio, Juozo Statkevičiaus kurtą smaragdų spalvos suknelę. Gipiūrinis drabužis krupščiai atrinktas iš pačios naujausios kolecijos.
2016-12-31

Juozo Statkevičiaus dūzgės klube: šampanas, draugai ir aplodismentai

Po įspūdingo, metų renginiu vadinamo, Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo visi dizainerio bičiuliai, svečiai ir gerbėjai buvo pakviesti linksmintis į stilingą vakarėlį. Šįkart jame dalyvauti galėjo ne tik išskirtiniai asmenys, bet visi norintys pasveikinti Juozuką.
2016-11-23
Į viršų