a. ramanauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. ramanauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. ramanauskas“.

Juozas Statkevičius Algį Ramanauską antrą kartą padavė į teismą: siekia prisiteisti penkiaženklę sumą

Dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Mados kūrėjas humoristą kaltina nesiliaujant jo šmeižti ir žeminti socialiniuose tinkluose ir siekia prisiteisti penkiaženklę sumą.  Šią žinią penktadienio vakarą pranešė naujienų portalas 15min.lt.  Minėto portalo žiniomis, vasario 3 dieną, ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme atversta byla tarp Juozo Statkevičiaus ir Algio Ramanausko.
2022-02-04

Retai interviu dalijanti Gelminė Glemžaitė – apie piktus komentarus ir aktorės duoną: esu jautrus žmogus

Retai interviu dalijanti aktorė Gelminė Glemžaitė visai neseniai lankėsi „Žinių radijo“ laidoje „Greiti pietūs“ pas Algį Ramanauską. Moteris atvirai prabilo apie komentarus, aktorystę bei vardo atsiradimo reikšmę. Moteris neslėpė, kad anksčiau skaitydavo komentarus internete, tačiau dabar stengiasi to nebedaryti. Pasak pašnekovės, ji yra labai jautri, todėl kiekvienas perskaitytas piktas komentaras ją įžeidžia: „Supratau, kad prie gero neprives. Esu jautrus žmogus.
2021-05-24

Anapilin iškeliavęs Lietuvos elitas: pamatykite, kaip po mirties yra pagerbti žinomi žmonės

Per Vėlines į kapines važiuojame aplankyti anapilin iškeliavusiųjų artimųjų. Uždegame žvakutę, nunešame gėlių. Tačiau skubėti iš kapinių vis dėlto nereikėtų. Kartais verta tiesiog pasivaikščioti ir pasižvalgyti į antkapius. Čia galima rasti gerai žinomų pavardžių. Pateikiame asmenybių sąrašą, kurių kapus per šias Vėlines aplankyti vertėtų. Vaikščiojome po Antakalnio ir Rasų kapines. Juose galima rasti iškiliausių Lietuvos asmenybių kapus.

Visuomenei pristatytas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vilniaus Antakalnio kapinėse antradienį, minint antrąsias partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago laidotuvių metines, visuomenei pristatytas jam skirtas paminklas. „Šis paminklas A. Ramanauskui-Vanagui – paminklas ir visiems jo bendražygiams (...) Šiandien galime išreikšti amžiną padėką ir pagarbą partizanų vadui“, – iškilmingoje ceremonijoje sakė prezidentas Gitanas Nausėda.
Aktualijos 2020-10-06

Tarp Šalčiūtės ir Ramanausko perbėgo juoda katė: kalta reklama

Tarp socialinių tinklų įžymybių perbėgo juoda katė – dar ne taip seniai pas Algį Ramanauską laidoje besisvečiavusi „Instagram“ žvaigždė Monika Šalčiūtė sulaukė jo užblokavimo. Pasirodo, kad juos sukiršijo viena reklama, kurioje ir įsiamžino mergina.  Monika jau prieš kurį laiką nusprendė bendradarbiauti atlikėjo Jurijaus Šatunovo reklaminėje kampanijoje. Visai neseniai autobusų stotelėse buvo išviešinti atlikėjo iš Rusijos plakatai, kuriuose pozavo Monika su savo šuniumi Nino.
2019-10-15

Vilniuje minimos A. Ramanausko-Vanago laidotuvių metinės

Vilniuje sekmadienį minimos partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago laidotuvių metinės. Po vidurdienio Vilniaus arkikatedroje bus laikomos mišios, vėliau bus dedamos gėlės prie A. Ramanausko-Vanago kapo valstybės vadovų panteone, Antakalnio kapinėse. 1918 metais gimęs A. Ramanauskas-Vanagas partizanu tapo 1945 metais. Po poros metų jis ėmė vadovauti Dainavos apygardai, o 1948 metais paskirtas Pietų Lietuvos partizanų srities vadu.

Vyriausybė skelbia konkursą Ramanausko-Vanago paminklui sostinės kapinėse

Vyriausybė skelbia konkursą partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago paminklui ir antkapiui sostinės kapinėse. Vyriausybė penktadienį pranešė, kad kanceliarija tikisi atrinkti geriausią idėją partizanų vadui įamžinti Vilniaus Antakalnio kapinėse ir paminklą pastatyti iki kitų metų vasaros, projektui skirta 50 tūkst. eurų.   „Turime ypatingai pagarbiai įprasminti Lietuvos laisvės kovų vado, nepriklausomybės simbolio A. Ramanausko-Vanago amžinojo poilsio vietą.
Aktualijos 2019-10-04

BBC Zuroffas kalba apie Vanagą: Lietuvoje žmonėms nesakoma tiesa

Prieš mažiau nei savaitę JAV Čikagos priemiestyje buvo atidengtas paminklas Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago garbei. Toks veiksmas sulaukė Rusijos kritikos ir atsakomųjų Lietuvos veiksmų. Rusijos ambasada JAV ir Simono Wiesenthalio centras kritikavo partizanų vadą pagerbusį veiksmą, o Lietuvos užsienio reikalų ministerija (URM) dėl tokios kritikos pliūpsnio iškvietė Rusijos ambasados atstovą ir pasiūlė geriau susipažinti su A. Ramanausko-Vanago biografija, paskelbė BBC.

Europa: sovietų represijos prieš partizanus – genocidas

Europos Žmogaus Teisių Teismas antradienį paskelbė, kad sovietų represijas prieš partizanus Lietuvos teismai pagrįstai pripažino genocidu. Strasbūro teismas atmetė partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago sulaikymo operacijoje dalyvavusio buvusio KGB pareigūno Stanislovo Drėlingo skundą. Istorinėje byloje Europos teismas sutiko su Lietuvos Aukščiausiojo Teismo išaiškinimu, kad sovietų okupantų vykdytas sistemingas Lietuvos partizanų naikinimas gali būti laikomas lietuvių tautos genocidu.

Strasbūro teisme – sprendimas dėl Lietuvos ir KGB pareigūno bylos

Europos Žmogaus Teisių Teismas antradienį paskelbs, ar Lietuvos teismai pagrįstai buvusį KGB pareigūną pripažino kaltu dėl genocido už dalyvavimą partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago sulaikymo operacijoje. Skundą Strasbūro teismui pateikęs Stanislovas Drėlingas teigia, kad Lietuvos teisėjai pernelyg plačiai interpretavo genocido sampratą.
Aktualijos 2019-03-12
REKLAMA
REKLAMA

Partizanų vadą šmeižęs Titovas keliauja į teismą

Teismui perduota buvusio Klaipėdos miesto tarybos nario Viačeslavo Titovo byla, kurioje jis kaltinamas partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago paniekinimu. Kaip penktadienį pranešė prokuratūra, V. Titovui pateikti kaltinimai dėl mirusiojo atminimo paniekinimo, kurstymo prieš tam tikrą žmonių grupę ir viešo pritarimo SSRS nusikaltimams ar jų neigimo.

Pradėtas tyrimas dėl partizanų vado Vanago šmeižimo

Šiaulių apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago šmeižimo, ketvirtadienį pranešė dienraštis „Lietuvos rytas“. Tyrimas pradėtas dėl socialiniuose tinkluose paskelbtos neteisingos informacijos apie civilių žudymą. Po Antrojo pasaulinio karo A. Ramanauskas-Vanagas vadovavo Dzūkijos partizanams, o 1949 metais su kitais partizanų vadais pasirašė Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio deklaraciją.

Rusijos kirtis: Lietuva negerbia savo tikrųjų herojų

Rusijos užsienio reikalų ministerija (URM) pirmadienį pareiškė, kad heroizuodama partizanų vadą Adolfą Ramanauską – Vanagą Lietuva „perrašinėja istoriją“. Maskva pasmerkė tai, kad partizanų vado palaikai Vilniuje spalį buvo perlaidoti valstybinėse laidotuvėse, ir reiškė nepasitenkinimą Seimo sprendimu pripažinti jį buvus faktiniu su okupacija kovojusiu Lietuvos vadovu.

Partizanų vadas Ramanauskas-Vanagas pripažintas valstybės vadovu

Seimas antradienį pareiškė, kad partizanų vadas Adolfas Ramanauskas-Vanagas buvo faktinis su okupacija kovojusios Lietuvos valstybės vadovas. Už tokią rezoliuciją balsavo 91 parlamentaras, nė vienas nebuvo prieš, septyni susilaikė.

KT pirmininkas gina Vanagą: jis buvo Lietuvos ginkluotųjų pajėgų vadas

Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas sako, kad partizaninis karas buvo teisėta Lietuvos savigyna prieš Sovietų Sąjungos agresiją, o šeštadienį iškilmingai laidojamas Adolfas Ramanauskas-Vanagas – respublikos ginkluotųjų pajėgų vadas. „Partizaninis karas laikytinas dviejų valstybių karu, Lietuvos Respublikos savigyna nuo Sovietų Sąjungos agresijos“, – BNS penktadienį sakė D. Žalimas.

Seimo narys Anušauskas: A. Ramanauskas-Vanagas buvo kuklus, bet principingas partizanų vadas

Šiomis dienomis iškilmingai pagerbiamas Adolfas Ramanauskas-Vanagas buvo kuklus, bet principingas partizanų vadas, ypač didelį dėmesį skyręs kovotojų drausmei, sako istorikas ir politikas Arvydas Anušauskas. A. Ramanauskas-Vanagas į ginkluotą pasipriešinimą sovietų okupacijai įsitraukė 1945 metų balandį. Partizaniniam judėjimui ypač pravertė jo karinis parengimas, įgytas karo mokykloje. Vėliau jis ėmė vadovauti vis stambesniems partizanų junginiams Dzūkijoje.
Aktualijos 2018-10-05

Vanago atminimo proga – Kremliaus pagiežos pliūpsnis

Kremliaus propagandos ruporo – Rusijos užsienio reikalų ministerijos – atstovė Marija Zacharova pasipiktino Lietuvos sprendimu šiuos metus paskelbti „Miško brolių“ vado Adolfo Ramanausko-Vanago metais.
2018-10-05

Lietuva atsisveikina su partizanų vadu A. Ramanausku – Vanagu: pagerbė ir prezidentė

Vilniuje penktadienį prasidėjo su sovietų okupacija kovojusio partizanų vado Adolfo Ramanausko – Vanago iškilminga valstybinių laidotuvių ceremonija. Atsisveikinti su partizanų vadu atvyko ir aukščiausi šalies vadovai, tarp jų ir prezidentė D. Grybauskaitė. Trispalve apdengtas laisvės kovotojo karstas ryte buvo atvežtas į Vilniaus universiteto Šventųjų Jonų bažnyčią.

Teismas priėmė kreipimąsi dėl galimo V. Titovo priesaikos sulaužymo

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) ketvirtadienį priėmė prašymą pateikti išvadą, ar Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Viačeslavas Titovas sulaužė priesaiką. Į LVAT dėl to kreipėsi Klaipėdos miesto savivaldybės taryba.
Aktualijos 2018-10-04

Rytoj prasideda valstybinė A. Ramanausko-Vanago laidotuvių ceremonija

Spalio 5- 6 dienomis Vilniuje vyks Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio (LLKS) ginkluotojų pajėgų vado, LLKS Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos signataro, LLKS Tarybos prezidiumo pirmininko pirmojo pavaduotojo, nuo 1953 m. – aukščiausiojo LLKS ir dėl nepriklausomybės kovojančios Lietuvos pareigūno, brigados generolo Adolfo Ramanausko-Vanago valstybinių laidotuvių ceremonija.

Paaiškėjo, kaip nužudytas A. Ramanauskas-Vanagas: mirties nuosprendis atliktas netipiniu būdu

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro atlikta Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio gynybos pajėgų vado Adolfo Ramanausko-Vanago palaikų ekspertizė nustatė tris naujus faktus. Jau po paskelbto mirties nuosprendžio Adolfui Ramanauskui-Vanagui buvo sužalotas kaktikaulis. Tai nutiko iki mirties nuosprendžio įvykdymo likus maždaug trims-keturioms savaitėms. Tiksliau pasakyti, koks tai buvo sužalojimas ir kuo jis padarytas, nėra galimybės, nes jo požymiai išnyko gijimo proceso metu.

S. Skvernelis: Vyriausybė pasirūpins A. Ramanausko – Vanago palaikų perlaidojimu

Vyriausybė sudarys komisiją dėl partizanų vado Adolfo Ramanausko – Vanago palaikų perlaidojimo, sako premjeras Saulius Skvernelis. „Tai svarbus įvykis, kad atrasta palaidojimo vieta. Vyriausybė darys viską, kas priklauso, kad būtų tinkamai palaidotas“, – BNS ketvirtadienį sakė ministras pirmininkas. „Bus sudaryta Vyriausybės komisija, taip pat tarsimės su dukra, giminaičiais, kaip geriausia įamžinti ir perlaidoti“, – pridūrė S. Skvernelis.
Aktualijos 2018-06-07

Vilniuje rasti partizanų vado A. Ramanausko-Vanago palaikai

Vilniuje, Našlaičių kapinėse Antakalnyje, archeologai rado su sovietų okupacija kovojusių Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago palaikus. Palaikų autentiškumas nustatytas atlikus teismo antropologinę analizę, kaukolės ir asmens fotografijų sugretinimus bei DNR tyrimus, ketvirtadienį BNS patvirtino Vilniaus universiteto atstovai.
Aktualijos 2018-06-07

Mokslininkai kitąmet ieškos partizanų vado A. Ramanausko - Vanago kapo

Mokslininkai kitąmet žada Vilniaus Našlaičių kapinėse Antakalnyje ieškoti partizanų vado Adolfo Ramanausko - Vanago ir kitų laisvės kovotojų palaikų. Tyrimų pirmąjį etapą atlikę Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro bei Vilniaus universiteto mokslininkai konstatavo, kad šioje vietoje buvo užkasami 1956 – 1969 metais Lukiškių ir Vilniaus KGB kalėjimuose sušaudyti asmenys.
Aktualijos 2017-12-08

Algis Ramanauskas į koncertą atvyko su retai matoma žmona Rasa

Šįvakar Kongresų rūmuose neeilinį pasirodymą surengė Erica Jennings – ji savo gerbėjus sukvietė į teatralizuotą koncertą „Istorijos iš Niujorko“. Išskirtiniu atlikėjos pasirodymu žavėjosi ir žinomi pramogų pasaulio atstovai, tarp kurių – Rasa Arlauskienė, Vidas Bareikis, Austėja Landsbergienė, Vilius Alesius, Viktoras Diawara, Robertas Kalinkinas, Agnė Grigaliūnienė, Gabrielius Vagelis, Darius Užkuraitis, Ugnė Skosmanaitė, Monika Linkytė, Jurgis Didžiulis ir kiti.
2017-11-23

Prokuratūra: R. Vanagaitės pasisakymai apie partizanų vadą nėra nusikaltimas

Generalinė prokuratūra penktadienį paskelbė, kad viešųjų ryšių specialistės Rūtos Vanagaitės pasisakymai apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą negali būti pripažinti nusikaltimu, nes nėra duomenų, kad ji būtų sąmoningai skleidusi melagingus prasimanymus su tikslu pakirsti žmonių pagarbą. Teisėsauga atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl partizano šmeižimo ir mirusio atminimo paniekinimo.

10 įtakingiausių Lietuvos vyrų „Facebook“ tinkle

Šiais laikais sunku rasti žmogų, kuris nėra prisireistravęs prie socialinio tinklo „Facebook“ – čia bendraujame su draugais, dalijamės nuotraukomis, komentuojame, diskutuojame... Neretai „Facebook“ sekame ne vieną žmogų, kuris mums dėl vienų ar kitų priežasčių yra įdomus.
2015-10-18

M. Stonkus susigriebė pagriebęs svetimą moterį už krūtinės: ką man Stonkuvienė pasakys?

Ketvirtadienis BTV televizijoje - metas šauniausiai lietuviškai laidai „Prajuokink mane“! Komisijos nariai Violeta Mičiulienė ir Mantas Stonkus paskirs šią laidą Žemės dienai, ir sakys, jog jiems nebus skaudu, kai jų žemę išpirks užsieniečiai... Šį kartą laidoje pamatysite skruzdėlytės mažutylės, Rositos iš Raseinių, pasirodymą. Būtent tokiais epitetais dalyvę vadino Mantas Stonkus. Vėliau paaiškės, kad Rosita studijuoja gestų kalbos vertimą.
2014-03-13

„Auksinių svogūnų 2014“ ceremonijai vadovaus A. Valinskas ir Nostradamu virtęs A. Ramanauskas

Tokio dueto Lietuva dar nematė. Didingiausiai humoro ceremonijai „Auksiniai svogūnai 2014“ diriguos du televizijos vilkai – Arūnas Valinskas ir Algis Ramanauskas. Tiesa, vienas pasipuoš išeiginiu kostiumu ir bus savimi, o kitas lemtingąjį balandžio 1-osios vakarą virs garsiausiu viduramžių pranašu Nostradamu. „Į Nostradamą persikūnijęs Algis paranormaliuose „Auksiniuose svogūnuose“ įprasmins praeitį ir ateitį. Kas lieka man? Dabartis“, − konstatuoja A. Valinskas.
2014-03-12

Bitkoinai: grėsmė bankams ar vartotojams?

Vis dažniau girdime kalbant apie virtualią valiutą – bitkoinus. Kas tai? Technologinė revoliucija, kuri sudrebins tradicinių bankų pamatus, nes gali pernešti vertę be bankų pagalbos, ar nelegalų – narkotikų ar ginklų prekeivių – rojus? Verslininkas Audrius Ramanauskas sako, kad bitkoinas – tai informacinis vienetas, kurio kainą nustato rinka. Tas informacinis vienetas, pasakoja A. Ramanauskas, bitkoinų infrastruktūros būdu turi galimybę labai greitai judėti iš vieno žmogaus pas kitą.
2014-02-05

Metų skaitomiausieji: daugiausia dėmesio sulaukusios politikos naujienos

Kurios Lietuvos politikos naujienos 2013 metais buvo skaitomiausios? Siūlome susipažinti su 10 tokių straipsnių. Tenka daryti išvadą, kad daugiausia dėmesio sulaukė skandalingos ir juokingos naujienos. Tiesa, tik antroje metų pusėje dėmesio centre atsidūrusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė nespėjo įšokti į statistinį traukinį.

M. Sėjūnas: specifinis A. Ramanausko humoras mane pravirkdo

Šį pirmadienio vakarą 20.30 val. BTV „Prajuokink mane“ metu Donalda Meiželytė mokysis tramdyti veido raumenis ir taupyti šios laidos pinigus. Žaviai moteriai šios laidos metu tai iš dalies pavyks. „Ji turbūt tikėjosi, kad komisijoje sėdės iš visko kvatojanti Violeta Mičiulienė, o čia, pasirodo, šiandien rūsčiai karaliauju aš“, – po vieno iš pasirodymų besididžiuodama savo sugebėjimu nekikenti džiaugsis D. Meiželytė.
2013-11-25

A. Ramanausko atsakas V. Landsbergiui: šitokias eiles sudėjęs tu liksi it prie Kūčių stalo pabezdėjęs

Šią savaitę plačiai pasklidęs Vytauto Šapranausko atminimui sukurtas profesoriaus Vytauto Landsbergio eilėraštis sulaukė eiliuoto atsako. Buvęs V. Landsbergio partijos kolega, laidų vedėjas Algis Ramanauskas, kuris akivaizdžiai nėra šių eilių gerbėjas, pateikė savo eilėraščio versiją – profesoriaus išsakytas mintis lygina su „pabezdėjimu prie Kūčių stalo“. A. Ramanauskas parašė eilėraštį.

Iškirstų medžių kriminalas: kiek iš tikro verti 37 juodalksniai ir viena eglutė?

Druskininkų rajone esančiame Grūto kaime net keletą mėnesių verda aistros dėl savavališkai iškirstų 38 medžių. Atrodo, kad padėtis yra įprasta ir nereikėtų tuo stebėtis, tačiau vienas neatitikimas nukentėjusiai miško savininkei Anai Jazel ramybės neduoda iki šiol. Moteris dėl savavališkai iškirstų medžių pateikė 120 tūkst. litų ieškinį, tačiau Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai apskaičiavo net keliasdešimt kartų mažesnę materialinę žalą.

Akcija „Inkvizicija-2013“: siūloma „sudeginti“ tautą ir valstybę žalojančius asmenis (apklausa)

Vos tik aprimus plačiai nuskambėjusiai internetinei Algio Ramanausko ir Artūro Račo dvikovai, kurios metu buvo sukurtas jau savotišku „folkloru“ tapęs atmatų duobės gyventojų sąrašas (dar žinomas kaip „Sąračas“), virtualią erdvę pradeda drebinti dar vienas „skandalėlis“. Ir šįkart jis atrodo galbūt netgi dar grėsmingesnis. Tautą idėjomis žalojančius – ant laužo Panašu, kad po žymiųjų A. Ramanausko „apdovanojimų“ ir A. Račo „atmatų sąrašo“ pabudo ir kitų pasireikšti mėgstančių veikėjų fantazija.

J. Statkevičius: kai tapsiu mados impotentu, – eisiu į Seimą!

„Kai tapsiu mados impotentu, – eisiu į Seimą!“ – didžiausiame TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ su šypsena pareikš žinomiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, laidos vedėjų paklaustas, ar neplanuoja žengti į politiką. Jau rytoj, trečiadienį, 19.10 val. „Stebuklų šalies“ vedėjai Algis Ramanauskas, Jurijus Smoriginas, Mindaugas Stasiulis ir Džiugas Siaurusaitis kartu su mados guru J. Statkevičiumi šmaikščiai ir kandžiai komentuos politikų ir žvaigždžių akibrokštus.
2012-10-09

A. Ramanauskas: sporto internatas – vieta, kur dauguma prarado savo nekaltybę

„Sporto internatas – vieta, kur dauguma prarado savo nekaltybę. Tai ne gandas, o gryniausia tiesa“, – žinomam irkluotojui Alvydui Duonėlai, sumaniusiam TV3 eteryje atskleisti pikantiškus gandus apie Algio Ramanausko jaunystę, už akių užbėgo pats pramogų pasaulio ryklys. Pasirodo, humoro meistras A. Ramanauskas jaunystėje su daugkartiniu pasaulio ir Europos irklavimo čempionu A. Duonėla kartu sportavo.
2012-09-10

D. Martinėlė: aš esu barbė-vampyrė

Jau šįvakar, rugsėjo 3-iąją, 19.10 val. jubiliejiniame TV3 eteryje startuoja atsinaujinusi pikantiškiausių pramoginių žinių laida Lietuvoje – „Be komentarų“. Šviežiausias ir karščiausias aktualijas nuo šiol kartu su šmaikščiuoju Džiugu Siaurusaičiu ir žaviąja Sandra Daukšaite pristatinės bei iki ašarų juokingai komentuos šou ryklys Algis Ramanauskas. Premjerinėje rugsėjo laidoje – išskirtinė medžiaga iš vakar įvykusio grandiozinio, jau dvidešimtojo, TV3 televizijos sezono atidarymo užkulisių.
2012-09-03

Grafologė: J. Jurkutė nuvers aukščiausius kalnus

„Jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone savo optimizmu ji uždegs visus. Ši moteris – labai ryški asmenybė, o jos rašysena aiškiai parodo – ji kupina energijos, ryžto ir potencialo“, – taip apie žinomą dainininkę ir TV3 dvidešimtmečio projekto „X Faktorius“ teisėją Rūtą Ščiogolevaitę jau šį trečiadienio vakarą 21.00 val. skandalingiausiame infošou „Be komentarų“ pasakos žinoma grafologė, rašysenos ekspertė Elona Petkelienė.
2012-08-29

A. Ramanauskas: bijau aštuonių rankų iš po kaldrytės

Jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui besiruošianti televizija TV3 pasitinka šį rudenį su trenksmu: jau pradėti populiariausio visų laikų lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ filmavimo darbai, jaukiai atnaujintoje „Beatos virtuvėje“ gimsta nauji kvapai ir skoniai, žinomi žmonės Lietuvoje repetuoja šokių žingsnelius ketvirtajam „Šok su manimi“ sezonui, penkiasdešimties profesionalų komanda ruošiasi didžiausio masto muzikiniam projektui Lietuvoje „X Faktorius“, Robertas Petrauskas kviečia d...
2012-07-16

Sekso žaidimai baigėsi mirtimi

Už nužudymus per lytinį aktą (beje, jie nėra tokie reti) teismai paprastai linkę skirti griežtas bausmes. Tokios žmogžudystės gali būti pripažįstamos netyčinėmis, jeigu vienas iš partnerių kitą nužudė to nenorėdamas, tik įsiaudrinęs tenkindamas aistras.

Po sekso žaidimų lietuvį nužudžiusi čekė kalės devynerius metus

Škotijoje lietuvį peiliu nužudžiusi čekė nuteista kalėti devynerius metus. 23 metų Eliska Novotna buvo pripažinta kalta dėl netyčinio 39 metų Arūno Ramanausko nužudymo praėjusių metų spalio 7 d., skelbia Didžiosios Britanijos spauda. Po praėjusį mėnesį įvykusio teismo proceso, kuris truko aštuonias dienas, ir beveik dvi valandas užtrukusio svarstymo prisiekusieji pripažino E. Novotną kalta.
2012-06-20

A. Ramanauskas: jei grafitininkas yra menininkas, tai žmogžudys – fluxininkas

Visuomenės veikėjas Algis Ramanauskas kalbėdamas apie grafiti piešėjus žodžių į vatą nevynioja.  Jie yra niekšai, melagiai, prišiktakelniai vandalai – atvirai savo požiūrį dėste jis „BTV laidoje „Auksarankiai“. Solomono gaudynės, inicijuotos A.Ramanausko, dabar jau šiek tiek primirštos. Tačiau jų sumanytojas įsitikinęs – pradėti šią kovą tikrai vertėjo. „Man kai kurie sako, kad kam tu išvis išjudinai tą širšių lizdą, dabar grafiti atsirado dar daugiau. Tai netiesa.
2012-02-24

„Greitai.lt“ sustabdė prekybą „airBaltic“ bilietais (papildyta)

Bendrovė  „Interneto partneris“, valdanti populiariausią skrydžių užsakymų portalą Lietuvoje „Greitai.lt“, reaguodama į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie galimą skrydžių bendrovės „Air Baltic“ nemokumą, laikinai stabdo šių oro linijų bilietų pardavimus.
2011-06-22
Į viršų