tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Markas Zuckerbergas įspėja „Facebook Messenger“ naudotojus, kurie mėgsta daryti pokalbių ekranų kopijas.

Markas Zuckerbergas įspėja „Facebook Messenger“ naudotojus, kurie mėgsta daryti pokalbių ekranų kopijas.

REKLAMA

„Facebook“ įkūrėjas ir „Meta“ generalinis direktorius penktadienį paskelbė, kad „Messenger“ atnaujinimas leis matyti, kuomet padaroma pokalbio ekrano kopija, rašoma independent.co.uk.

Galios išnykstančių žinučių funkcijoje

„Naujas „Messenger“ atnaujinimas, parodys, jei kas nors darytų ekrano kopiją naudojantis išnykstančių žinučių funkcija“, – rašė Zuckerbergas.

„Taip pat pridedame GIF, lipdukus ir reakcijas išnykstančių žinučių funkcijoje“, – pridūrė jis.

Šis pranešimas paskelbtas po plačiai naudojamos „Facebook Messenger“ platformos atnaujinimo, leidžiančio žmonėms nustatyti, kad baigus susirašinėjimą jų žinutės išnyktų.

REKLAMA

Pasak „USA Today“, ši funkcija iki šiol buvo įdiegta Jungtinėse Valstijose ir tikimasi, kad artimiausiomis savaitėmis ji bus pristatyta „Facebook“ vartotojams Europoje.

REKLAMA

Konkuruojančios pranešimų platformos jau siūlo parinktis, leidžiančias išnykti vartotojų siųstoms žinutėms bei pranešimus apie padarytas ekrano kopijas.

Tokias funkcijas jau turi „Snapchat“, o žinučių siuntimo programos, tokios kaip „WhatsApp“, gali turėti visiškai slaptą susirašinėjimą.

Ataskaitose teigiama, kad „Facebook“ toks žingsnis buvo atsakas į susirūpinimą saugumu ir žodžio laisve internete.

„Kada jūs, pridėsite mygtuką „Nepatinka“? Mums reikia atsakymų...“, – rašė vienas „Facebook“ vartotojas, atsakydamas į J. Zuckerbergo įrašą.

REKLAMA

„Gal jis gali išsiaiškinti, kaip pamaitinti alkanus ar geriau, išgydyti visas psichines ligas, kurias sukelia šios platformos, arba apgyvendinti benamius. Ar tai gali padaryti bet kuris iš šių atnaujinimų?“, –  po pranešimu apie „Facebook Messenger“ naujinimą pridūrė skeptikas.

Atnaujinimai taip pat bus taikomi „Instagram“, kuris priklauso „Meta“.

Išrastas dviratis. Tik tikrai žinau, kad kompiuterinė ne sistemoje nėra nieko visiškai slapto. Viskas atvira, reikia tik būti tos sistemos aptarnavimo personalu ir gali valdyti arba griauti visą pasaulį.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų