instagram

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „instagram“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „instagram“.

Skubiai perspėja gyventojus: nedarykite to savo „Facebook“ – galite sulaukti daug nemalonumų

Ar bent kartą esate praradę savo Facebook‘o paskyrą? Jei taip, tikriausiai žinote, koks ilgas ir varginantis procesas eina toliau, siekiant ją susigrąžinti. Apie tai, kaip dažniausiai yra pavagiamos socialinių tinklų paskyros ir kaip apsaugoti savo anketą, dalinasi radijo laidos „Du bitai“ vedėjai Lukas Keraitis ir Jonas Lekevičius ir kibernetinio saugumo ekspertas Marius Pareščius.

„TikTok“ vartotojų laukia naujovės: štai, kas keisis

Trumpų vaizdo įrašų dalijimosi platformos „TikTok“ kūrėjai paskelbė, kad jau greitai visiems naudotojams bus prieinama nauja nuotraukų dalijimosi programėlė „TikTok Notes“. Naudotojai netruko pastebėti, kad jos funkcijos beveik nesiskiria nuo didžiausio konkurento – socialinio tinklo „Instagram“. Anot Justinos Antropik, „Tele2“ skaitmeninių kanalų turinio vadovės, tai ne pirmas toks atvejis, kai konkuruojančios platformos kopijuoja viena kitos funkcijas.
2024-04-17

Pokyčiai „Instagram“ – blokuos dalį vartotojų nuotraukų

Socialinių tinklų bendrovės sulaukė kritikos dėl to, kad nepakankamai stengiasi apsaugoti nepilnamečius savo platformose. „Instagram“ pradės testuoti naujas funkcijas, kuriomis siekiama „apsaugoti jaunus žmones nuo seksualinio šantažo ir piktnaudžiavimo intymiais atvaizdais“, skelbia portalas „Euronews“. Seksualinis šantažas, arba „sekstoringas“ – tai šantažo forma, kai kas nors verčiamas dalytis seksualinio pobūdžio nuotraukomis ar vaizdo įrašais ir jais naudojamasi siekiant kam nors grasinti ...
2024-04-15

„Instagram“ pristatys naujovę: pasakė, kas pasikeistų

„Meta“ ketvirtadienį paskelbė kurianti naujus įrankius, turinčius apsaugoti platformos „Instagram“ paaugliško amžiaus vartotojus nuo šantažo schemų pasitelkiant seksualinio pobūdžio vaizdus ir kitokio piktnaudžiavimo. Tokių veiksmų imtasi JAV politikams apkaltinus platformą kenkimu jaunuolių psichinei sveikatai.
2024-04-11

30-metė influencerė mirė po riebalų nusiurbimo operacijos: šeima sugniuždyta

„Instagram“ influencerė Elena Larrea mirė nuo plaučių embolijos po riebalų nusiurbimo operacijos. 30-metė netikėtai mirė nuo plaučių embolijos praėjus vos dviems dienoms po procedūros. Žinią socialiniame tinkle patvirtino jos šeima, o gerbėjai suskubo reikšti užuojautą populiariai žvaigždei. Pasak Nacionalinės sveikatos tarnybos, plaučių embolija ištinka, kai kraujo krešulys užkemša plaučių kraujagyslę. Greitai negydant būklė gali būti pavojinga gyvybei.
2024-03-30

Ekspertas skubiai perspėja gyventojus: štai kodėl galėjo nulūžti „Facebook“, „Instagram“ – būtinai padarykite šiuos žingsnius

Antradienį vakare stipriai sutrikus ir nulūžus bendrovės „Meta“ socialinių tinklų platformoms kilo nerimas, kad nebūtų nutekinti bendrovės paslaugomis besinaudojančių vartotojų asmens duomenys. Ką daryti, kad socialinėje erdvėje neprarastume savo duomenų ir kaip juos apsaugoti, dalinasi kibernetinio saugumo ir informacinių technologijų ekspertas Marius Pareščius.

Dalis vartotojų vis dar susiduria su „Facebook“ ir „Messenger“ problemomis

Dalis „Facebook“ ir „Messenger“ vartotojų vis dar susiduria su nesklandumais naudojantis šiais socialiniais tinklais. Antradienį vakare įvairiose šalyse buvo stipriai sutrikusi „Facebook“, „Instagram“, „Messenger“ ir kitų „Meta“ produktų veikla. „Messenger“ trikdžiai Netrukus šie socialiniai tinklai daugeliui vartotojų pradėjo veikti, tačiau dalis gyventojų dar ir trečiadienį ryte teigia susiduriantys su „Messenger“ veiklos sutrikimais.
71 2024-03-06

„Meta“ prakalbo apie patirtus sutrikimus: paaiškino, kas nutiko

Antradienį vakare buvo sutrikusi  „Facebook“, „Instagram“, „Messenger“ bei kitų bendrovės „Meta“ produktų veikla.  „Meta“ atstovas spaudai Andy Stone’as paaiškino, kas nutiko.  „Anksčiau šiandien dėl techninės problemos žmonėms buvo sunku pasiekti kai kurias mūsų paslaugas. Kiek įmanoma greičiau išsprendėme problemą. Atsiprašome už nepatogumus“, – pranešė „Meta“ atstovas.

Ši mergina turi ilgiausias kojas pasaulyje: pamatykite patys

Remiantis 2021 m. Gineso rekordų knyga, Maci Currin, 21-erių metų mergina iš JAV, yra pripažinta kaip aukščiausia ir ilgiausias kojas pasaulyje turinti moteris.. Maci yra daugiau nei 208 centimetrų ūgio, o jos šlaunys yra maždaug pusantro metro ilgio, ji sveria apie 72 kg. Maci Currin gimė 2003 m. Ostine, Teksase, JAV. Jos tėvo vardas yra Cameron Currin, o Trish Currin yra jos mama. Visi jos šeimos nariai taip pat aukšti, bet nė vienas neprilygo jai. Jacob Currin yra Maci brolis.
2024-02-18

Mergina per 10 dienų permiegojo su 22 vyrais: to visai nesigėdija

Suaugusiųjų filmų žvaigždė Taila Maddison iš Australijos internete susilaukė daug sekėjų, kurie nuolat seka jos, kaip pikantiško turinio kūrėjos, gyvenimą. Po neseniai įvykusio išsiskyrimo Taila nusprendė išvykti į Europą. Vėliau vaizdo įraše ji atskleidė, kad per 10 dienų trukmės atostogas permiegojo su 22 vyrais ir to visai nesigėdija, nes tai padėjo pamiršti buvusįjį.
2024-02-16
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų