youtube

YouTube naujienos

 

Tai„Google“ valdomas socialinis tinklas, pradėtas 2005 m. vasario 14 d. Jame vartotojai gali nemokamai įkelti, peržiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais. Tinklas sulaukia didžiulio populiarumo visame pasaulyje, turėdamas daugiau kaip 2 mlrd. aktyvių vartotojų 2023 m. „YouTube“ yra svarbi vaizdo įrašų prieglobos platforma, pajamos čia generuojamos iš reklamų. Vartotojai, turintys 1 tūkst. prenumeratorių ir tam tikrą skaičių peržiūrų valandų, gali užsidirbti iš reklamos.

„YouTube“ stringa arba visai nerodo: tokie pokyčiai laukia ir lietuvių – štai ką daryti

Naudotojai visame pasaulyje praneša apie „YouTube“ sutrikimus – žiūrimi vaizdo įrašai neužsikrauna, leidžiami be garso, yra prasukami automatiškai arba atsiranda puslapio klaida. Pasak Justinos Antropik, „Tele2“ socialinių tinklų ir skaitmeninio turinio vadovės, su tuo netrukus gali susidurti ir naudotojai Lietuvoje – „YouTube“ įgyvendina naująją politiką, kuria siekiama uždrausti reklamų blokavimo įrankius.
2024-05-29

Tėvystės patarimus dalijusiai tinklaraštininkei – teismo kirtis: už grotų sės dėl vaikų auklėjimo

Amerikietė Ruby Franke, išgarsėjusi savo kontroversiškais tėvystės patarimais „YouTube“ svetainėje, buvo nuteista mažiausiai ketveriems metams kalėjimo už smurtą prieš vaikus. Teisme su ašaromis atsiprašinėjusi 42 metų moteris anksčiau prisipažino kalta dėl savo vaikų marinimo badu ir žiauraus elgesio su jais. Buvusiai Franke's verslo partnerei 54 metų Jodi Hildebrandt taip pat skirta tokia pati bausmė.
2024-02-24

Išgarsėjęs ūkininkas Petras Šiaučiūnas rėžė tiesiai šviesiai nesuprantantiems, kodėl vyksta protestas: „Puspročiai“

Antrą dieną tęsiantis ūkininkų protestui, žymusis ūkininkas Petras Šiaučiūnas, „YouTube“ platformoje turintis beveik 68 tūkst. sekėjų, pripažįsta, kad jaučia, jog pats stipriai prisidėjo prie to, kad streike dalyvauja žymiai daugiau ūkininkų, nei buvo tikėtasi. P. Šiaučiūnas atviras – jo manymu, žmonės, kurie galvoja, kad ūkininkai turtuoliai ir be reikalo streikuoja – nevispročiai.

„Swedbank“ įspėja gyventojus apie naujus sukčius: siūlo lengvai užsidirbti žiūrint „Youtube“

Pastaruoju metu ėmė plisti naujas sukčiavimo būdas – per įvairias pokalbių programėles siunčiamose žinutėse siūloma užsidirbti, peržiūrėjus „Youtube“ vaizdo įrašus, perspėja „Swedbank“ saugumo ekspertai. „Atsitiktiniais numeriais žinutes siunčiantys sukčiai žada 2–5 eurų dydžio atlygį už „Youtube“ vaizdo įrašų žiūrėjimą ir patiktukų uždėjimą. Žinutės gavėjui sutikus, sukčiai nurodo peržiūrėti ir pamėgti 3–4 pavyzdinius vaizdo įrašus bei atsiųsti ekrano nuotraukas.
2024-01-11

Šiukštu duše nenaudokite 1 daikto: kiti tai daro nežinodami

Dušai yra daugelio žmonių kasdienės rutinos dalis, o jų nauda – padidėjusi energija ir atsipalaidavimas nuo raumenų skausmo. Tačiau, pasak gydytojos natūropatės Janine Bowring, yra vienas dalykas, kuriuo visada turėtumėte baigti savo dušą. Šis vienas dalykas, kuris prausimosi pabaigoje gali padėti numesti svorio ir sumažinti nerimą.
2024-01-01

Kelionė su traktoriumi aplink Lietuvą – 32-iejų Justinas buvo išsigandęs net dėl savo gyvybės

Vienas lietuvis vardu Justinas sugalvojo aplink gimtinę apkeliauti senutėliu, prieš 30 metų pagamintu traktoriumi, liaudyje dar vadinamu „pupsiku“. Traktoriui vyras net sugalvojo vardą – Pliumpis. Viską filmuodamas savo „YouTube“ sekėjams vyras palei Lietuvos sieną keliavo 9-as dienas, nuvažiavo daugiau kaip pusantro tūkst. kilometrų. Demonstravo kaip nugali atstumus traktoriui nuolatos kratantis, kaip darganotu oru nakvoja palapinėje ir lauko sąlygomis gaminasi maistą.

Lietuvos vaikai tarsi pakvaišo: masiškai perka šiuos gėrimus po 7 eurus už pusę litro – ir visai ne dėl skonio

Lietuvoje jau kurį laiką vyrauja gan keista, daugelio tėvų nesuprantama mada tarp vaikų – tai specifinio prekės ženklo gėrimai, kuriems jie išleidžia paskutines santaupas ar net prašo dovanų gimtadieniams. Visa tai dar neatrodytų taip prastai, jei 0,5 l šio gėrimo nekainuotų beveik 7 eurų. Nuo jų pirkimo vaikams turėtų atgrasyti ir tai, kad dalis šių gėrimų turi kofeino, t. y. yra energiniai, todėl neparduodami nepilnamečiams.
449 2023-11-15

ES pradėjo „TikTok“ ir „YouTube“ tyrimą dėl vaikų apsaugos

Europos Sąjunga ketvirtadienį paskelbė apie „TikTok“ ir „YouTube“ tyrimą, kuriame ketina išsiaiškinti, kokių veiksmų imasi šie socialiniai tinklai siekdami užtikrinti nepilnamečių saugumą savo platformose. Europos Komisija pranešė, kad „TikTok“ ir „YouTube“ išsiuntė oficialius prašymus pateikti informaciją. Tai pirmas žingsnis vykdant procedūras, pradėtas pagal naująjį ES skaitmeninio turinio įstatymą.
2023-11-09

Skaudi žinia: mirė garsi 27-erių Lietuvos „YouTube“ žvaigždė

Socialiniuose tinkluose prieš porą dienų pasirodė skaudi žinia apie praeityje garsios Lietuvos „YouTube“ žvaigždės Danos Šitel mirtį. Žinia apie netektį pasidalino geriausia draugė Austė. Asmeninėje Austės Ribokaitės anketoje rašoma: „Atsisveikinimas su mano mylima drauge Dana vyks 2023.08.07 (pirmadienį) nuo 15 val. laidojimo namuose Lentvaryje prie bažnyčios, Mokyklos g. 17 2023.08.08 (antradienį) 9 val. šv. mišios Lentvario bažnyčioje. 13 val.
494 2023-08-07

Staiga mirė vos 22-ejų „Youtube“ žvaigždė: šeima išplatino prašymą

„Youtube“ žvaigždė Annabelle Ham buvo rasta negyva būdama vos 22-ejų metų amžiaus po to, kai ji patyrė epilepsijos priepuolį. Šią žinią patvirtino merginos šeima. Amerikietė A. Ham dalyvavo mergvakaryje, kai šeštadienį buvo pranešta apie jos dingimą Fairhope mieste, Alabamos valstijoje, rašo dailymail.com. „Pranešame tai plyštančiomis širdimis... Annabelle šeštadienį patyrė epilepsijos priepuolį ir pateko į dangaus vartus...“,  – pirmadienį pranešė merginos šeima.
2023-07-22
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų