algį ramanauską

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „algį ramanauską“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „algį ramanauską“.

Juozas Statkevičius Algį Ramanauską antrą kartą padavė į teismą: siekia prisiteisti penkiaženklę sumą

Dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Mados kūrėjas humoristą kaltina nesiliaujant jo šmeižti ir žeminti socialiniuose tinkluose ir siekia prisiteisti penkiaženklę sumą.  Šią žinią penktadienio vakarą pranešė naujienų portalas 15min.lt.  Minėto portalo žiniomis, vasario 3 dieną, ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme atversta byla tarp Juozo Statkevičiaus ir Algio Ramanausko.
2022-02-04

Tarp Šalčiūtės ir Ramanausko perbėgo juoda katė: kalta reklama

Tarp socialinių tinklų įžymybių perbėgo juoda katė – dar ne taip seniai pas Algį Ramanauską laidoje besisvečiavusi „Instagram“ žvaigždė Monika Šalčiūtė sulaukė jo užblokavimo. Pasirodo, kad juos sukiršijo viena reklama, kurioje ir įsiamžino mergina.  Monika jau prieš kurį laiką nusprendė bendradarbiauti atlikėjo Jurijaus Šatunovo reklaminėje kampanijoje. Visai neseniai autobusų stotelėse buvo išviešinti atlikėjo iš Rusijos plakatai, kuriuose pozavo Monika su savo šuniumi Nino.
2019-10-15
Į viršų