juozas statkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juozas statkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juozas statkevičius“.

Juozas Statkevičius sveikina mamą su 70-mečiu: ji nori puoštis ir šokti

Vieno garsiausių Lietuvos dizainerių Juozo Statkevičiaus mama Vanda Statkevičienė mini jubiliejų. Šiemet jai suėjo 70-imt. Šiltus sveikinimus siuntė mylimas sūnus, linkėdamas gražiausių dalykų. Juozas Statkevičius įspūdžiais iš mamos jubiliejaus šventės pasidalijo su naujienų portalu tv3.lt. „Mamos gimtadienis praėjo puikiai. Kaip žinia, moteris virš 70-imt jau nebesako, kad niekam nereikalinga.
218 2024-06-06

Juozas Statkevičius – apie mamą, vaikystę Kaune ir naują kolekciją: „Visi pamatys tai, ko dar nėra matę“

„Vaikas yra baltas popieriaus lapas – ką tu jame įrašai, tas ir bus“, – teigia mados dizaineris, teatro kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius ir priduria, kad jei ne jo mamos įtaka ir nuo mažų dienų matytas pavyzdys, madų pasaulyje jo šiandien veikiausiai nebūtų. Retai viešuose renginiuose dalyvaujantis J. Statkevičius gegužės 23-iąją, ketvirtadienį, kalbės idėjų ir tendencijų festivalio „Revolution“ konferencijoje Vilniaus rotušėje.
84
2024-05-21

Juozas Statkevičius ruošiasi garsinti šalį Paryžiuje, bet nesulaukia valdžios pagalbos: „Tarsi nebūčiau Lietuvos pilietis“

Mados dizaineris Juozas Statkevičius toliau garsina Lietuvą – negana to, kad lapkričio 15-ąją Vilniuje ant podiumo vėl džiugins jo kūriniai, kūrėjas turi neeilinę galimybę – rugsėjo 29-ąją Paryžiaus mados savaitės metu pristatys savo kolekciją. Istoriniam įvykiui besiruošiantį dizainerį užgriuvo didelė garbė ir atsakomybė, pasak jo, tai – puiki galimybė, kad Lietuvos vardas plačiai nuskambėtų pasaulyje.
2024-04-20

Juozas Statkevičius – apie darbą teatre ir „vagystes“ iš mamos spintos: jei gaučiau Nacionalinę premiją, atiduočiau jai

Kalbėtis su grožio karaliumi Juozu Statkevičiumi – reiškia patirti dar vieną emocinį išgyvenimą, nes kostiumų dailininkas įsupa tave į keisčiausių asociacijų pliūpsnį, pateikdamas begalę pavyzdžių, papasakodamas įkvepiančių nutikimų su aktoriais ir režisieriais. Pamėnkalnio gatvėje įsikūrusi jo ateljė jau šiandien garsėja savo išskirtiniais lankytojais ir, svarbiausia, gerais meistrais. Šis namas apskritai garsus – gal net vienas iš garsiausių Vilniuje.
2024-04-08

Juozas Statkevičius – apie didžiausią metų darbą ir Lietuvos elito stilių: „Atleiskite, graudu žiūrėti“

Dar gruodžio pradžioje daugybė pasipuošusių žmonių plūdo į „Litexpo“ centrą, kuriame teatro kostiumų dailininkas, dizaineris Juozas Statkevičius pristatė Paryžiaus podiumo vertą naująją drabužių kolekciją. Nors nuo renginio praėjo vos keli mėnesiai, mados kūrėjas jau pluša prie dar vienos kolekcijos, kuri ant pjedestalo sužibs rudenį. „Mano pasirodymai laukiami labiau nei šventės“, – sako jis.
2024-03-10

Juozas Statkevičius prisiminė paskutinį pokalbį su Rimu Tuminu: turėjo neįgyvendintų planų

Vienas iškiliausių Lietuvos dizainerių Juozas Statkevičius labai liūdi dėl legendinio režisieriaus Rimo Tumino mirties. Jis prisiminė paskutinį pokalbį ir planus, kurių jau nebeįgyvendins... Jautriu įrašu apie Rimo Tumino mirtį Juozas Statkevičius pasidalijo savo socialiniame tinkle „Facebook“. Juo sutiko pasidalinti ir su naujienų portalu tv3.lt.
2024-03-07

Prabangiame „Kempinski“ viešbutyje – Juozo Statkevičiaus kurta suknelė: kviečia pasigrožėti

Penkių žvaigždučių viešbutis „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ šalyje garsėja prabanga ir aukštais aptarnavimo standartais, įkūnijančiais amžiną eleganciją. Šįkart šalia Katedros aikštės įsikūręs viešbutis stebina išskirtine dekoracija – dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta elegantiška raudona vakarine suknele.  Ši raudona puošmena viešbutį papuošė ne šiaip sau. Sausio 22-28 d. viešbutis mini „Lady in Red“ (angl.
87 2024-01-22

Vizažistė Goda – apie darbo užkulisus ir Juozo Statkevičiaus šou: atskleidė, koks yra dizaineris

Jau kurį laiką panevėžietės Godos Vinciūnaitės (21 m.) socialiniuose tinkluose mirga nuotraukos su žinomais žmonėmis ir darbo iš didelių renginių užkulisių. Vizažistė gali pasigirti daugybe apdovanojimų ir nuo 14 metų sukaupta patirtimi – visai neseniai ji dirbo ir Juozo Statkevičiaus madų šou, apie kurio užkulisius ji papasakojo ir naujienų portalui tv3.lt.
2024-01-20

Juozas Statkevičius pasipiktino dėl nacionalinės premijos: „Man ją duos po mirties“

Nacionalinės premijos šiemet negavęs dizaineris Juozas Statkevičius rėžė, ką mano. Savo mintimis Juozas Statkevičius pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. Įrašu sutiko pasidalinti ir su naujienų portalu tv3.lt. „Visi sveikina su nacionaline, premija! Visi sako pagaliau! Seniai turėjo duot! Bet, mielieji, atsipeikėkite, aš negavau jokios premijos... Atsipeikėkite... 10 metų laukiu! Duos, kur jie dėsis! Iš pradžių tiems, kurių nei veidų, nei darbų nieks nematė! O po to jau.
2023-12-14

Rungtynėse tarp „Wolves“ ir „Hapoel“ – būrys žinomų veidų: tarp jų – Pinskai, Žvaguliai, Statkevičius

Antradienio vakarą sostinėje krepšinio sirgalius džiugino Europos taurės rungtynes tarp Vilniaus „Wolves“ ir Tel Avivo „Hapoel“. „Avia Solutions Group“ arenoje tarp sirgalių pastebėtas ir būrys žinomų žmonių.
2023-12-13
REKLAMA
REKLAMA

Izolda Gudelis sužibėjo per Juozo Statkevičiaus šou: tituluotą gražuolę publika apipylė plojimais

Gruodžio 8-ąją įvyko vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius (55 m.) po dvejų metų pertraukos pristatė savo naująją drabužių kolekciją. Podiumu žingsniavo ir verslininkė Izolda Gudelis (55 m.), dalyvavusi pirmame Lietuvoje surengtame grožio konkurse. 1989-aisiais moteris pelnė „Mis foto“ titulą, vėliau pati rengė grožio karalienių konkursus.
2023-12-11

Juozo Statkevičiaus šou – ir iš Niujorko atvykusi Svetlana Griaznova: su dukra žengė podiumu

Gruodžio 8-ąją įvyko vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius po pertraukos pristatė savo naująją drabužių kolekciją. Atšvęsti susirinko dizainerio draugai, žinomi žmonės, politikai, o podiumu žengė ir garsūs veidai. Tarp jų – ir iš Šalčininkų kilusi, Niujorke gyvenimą kurianti manekenė Svetlana Griaznova.
2023-12-09

Juozą Statkevičių 30 metų pažįstanti Anželika Cholina: „Kaip jis sukūrė save – didžiulis pasiekimas“

Gruodžio 8-ąją įvyko vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius po pertraukos pristatė savo naująją drabužių kolekciją. Atšvęsti susirinko dizainerio draugai, žinomi žmonės, politikai. Tarp jų – ir choreografė, režisierė Anželika Cholina.
2023-12-09

Juozo Statkevičiaus šou apsilankė ir Karolina Meschino su mama Asta: „Jis niekada nesuklysta“

Gruodžio 8-osios vakarą sostinę sudrebino bene garsiausio dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas. Jo nepraleido ir nuomonės formuotoja Karolina Meschino su mama verslininke Asta Meschino. Moterys nusprendė praleisti fotografavimąsi prie sienelės ir atkeliavo tiesiai į šou. Prieš pat jį davė interviu naujienų portalui tv3.lt, kuriame negailėjo Juozui Statkevičiui gražių žodžių.
2023-12-09

Juozas Statkevičius po kolekcijos pristatymo neslėpė susijaudinimo: „Talento kepure nepridengsi“

Gruodžio 8-ąją įvyko vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius po pertraukos pristatė savo naująją drabužių kolekciją. Atšvęsti susirinko dizainerio draugai, žinomi žmonės, politikai.  Su naujienų portalu tv3.lt J. Statkevičius ypatingo vakaro metu pasidalijo savo mintimis bei atskleidė, kaip jaučiasi.  „Gyvenimas mano jau įpusėjo, jaučiuosi labai gerai.
72 2023-12-09

Veronika Montvydienė į Statkevičiaus šou atvyko be vyro Donato: atlydėjo kitas – atskleidė, kas

Penktadienio vakarą į Juozo Statkevičiaus naujausios kolekcijos pristatymą atvyko ir Veronika Montvydienė su dukra Adele. Moteris atskleidė, kas tą vakarą ją atlydėjo. Veronika Montvydienė į Juozo Statkevičiaus šou atvyko be vyro Donato. Naujienų portalui tv3.lt ji papasakojo, kas ją tą vakarą atlydėjo. „Atvykau su dukryte ir su Marium. Jis yra labai senas šeimos draugas“, – sakė ji.
2023-12-09

Juozas Statkevičius pristatė naują kolekciją: į Lietuvą sugrįžo aukštoji mada

Gruodžio 8-ąją prasidėjo vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius po pertraukos pristato savo naująją drabužių kolekciją. Atšvęsti susirinko dizainerio draugai, žinomi žmonės, politikai.  Pasveikinti dizainerį atvyko jo talento gerbėjai ir bendražygiai iš meno, sporto, politikos, verslo, žiniasklaidos sričių.
69 2023-12-08

Daina Bosas pasidalijo Juozo Statkevičiaus patarimu: „Jis visada sako, kad rengčiausi trumpesnį sijoną“

Gruodžio 8-ąją prasidėjo vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius po pertraukos pristato savo naująją drabužių kolekciją. Pasveikinti dizainerio atvyko ir verslininkė Daina Bosas. „Labai laukiau šios kolekcijos pristatyme. Esu ne tik dažna viešnia kolekcijose, o numeris 1 svečias.
2023-12-08

Juozui Statkevičiui – Karolinos Toleikytės liaupsės: „Jis moko, kad visur eitum iškėlus galvą“

Gruodžio 8-ąją prasidėjo vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius po pertraukos pristato savo naująją drabužių kolekciją. Pasveikinti dizainerio atvyko ir neseniai modelių agentūrą įsigijusi aktorė, modelis Karolina Toleikytė su mylimuoju Jonu Garbaravičiumi.
2023-12-08

Juozo Statkevičiaus mama Vanda: „Jis prieš kolekcijos pristatymą numetė 10 kilogramų“

Gruodžio 8-ąją prasidėjo vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius po pertraukos pristato savo naująją drabužių kolekciją. Pasveikinti sūnaus atvyko ir J. Statkevičiaus mama Vanda. „Jaudinuosi kaip mama. Visada puošiuosi Juozo kurtais kostiumėliais, kaip ir šįvakar“, – naujienų portalo tv3.lt žurnalistams kalbėjo kolekcijos pristatyme sutikta moteris.
2023-12-08

Juozo Statkevičiaus triumfo vakaras: pasveikinti atvyko VIP svečiai

Gruodžio 8-ąją prasidėjo vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius po pertraukos pristato savo naująją drabužių kolekciją. Atšvęsti susirinko dizainerio draugai, žinomi žmonės, politikai.  Pasveikinti dizainerį atvyko jo talento gerbėjai ir bendražygiai iš meno, sporto, politikos, verslo, žiniasklaidos sričių.
58 2023-12-08

Juozas Statkevičius pasipiktino namo administratoriaus sąskaita: „Nebegalim kentėti šito melo ir apgaulės“

Žinomas Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius pasipiktino daugiabučio, kuriame gyvena, administruojančios įmonės „Mano būstas“ įkainiais. Už vieno iš namo gyventojų nugriuvusio balkono remontą įmonė pareikalavo 12, o vėliau 9 tūkst. eurų. Tame pačiame name gyvenantis žinomas sostinės architektas pasakoja, kad analogišką savo balkoną susiremontavo pats, ir remontas jam kainavo vos 500 eurų.

Bičiuliai ir bendražygiai atvyko į Dalios Teišerskytės šermenis: balta urna – gubojų žieduose

Penktadienį, gruodžio 1 d., Kaune atsisveikinama su mirusia poete, ilgamete parlamentare Dalia Teišerskyte. Kauno laidojimo namų „Rekviem“ salėje – balta urna gubojų žieduose. Šarvojimo salėje skamba dainos, kurioms eiles parašė D. Teišerskytė. Ištarti paskutinį „sudie“ į laidojimo namus renkasi velionės artimieji, bičiuliai. Keli iš jų su naujienų portalu tv3.lt pasidalijo prisiminimais apie D. Teišerskytę.

Juozas Statkevičius už balkono remontą sulaukė keturženklės sumos: „Špyga taukuota jiems, nemokėsime!“

Dizaineris Juozas Statkevičius įžvelgė neteisybę. Daugiabučio, kuriame gyvena, vienas iš balkonų – avarinės būklės. Tačiau už nedidelio ploto tvarkymą gyventojams buvo atsiųsta nemenka sąskaita – iš pradžių 12 227,85 eur., o vėliau – 9 258,96 eur. J. Statkevičius pasiruošęs kovoti už tiesą iki galo. Situaciją naujienų portalui tv3.lt pakomentavo ir už renovaciją atsakingos įmonės „Mano būstas“ atstovas spaudai.
54 2023-11-28

Juozas Statkevičius prakalbo apie skaudžią bičiulės Teišerskytės netektį: „Labai sujaudino ir sukrėtė“

Prisiminimais apie anapilin iškeliavusią poetę 79-erių Dalią Teišerskytę pasidalijo du labai gerai ją pažinoję kolegos – dizaineris Juozas Stakevičius ir parlamentaras Arminas Lydeka. Pašnekovai pabrėžia, kad Dalia buvo neeilinis žmogus, turėjęs menišką sielą ir ypatingą estetikos pojūtį. J. Statkevičius atviras – gyvenimas negailėjo išbandymų Daliai, tačiau tai jai suteikė naujų jėgų ir užgrūdino.

Algis Ramanauskas – apie taikos sutartį su Juozu Statkevičiumi: esminiai yra du sakiniai

Kurį laiką teismo slenstį mynęs dizaineris Juozas Statkevičius ir humoristas, laidų vedėjas Algis Ramanauskas byloje dėl šmeižto galiausiai padėjo tašką. Vilniaus miesto apylinkės teisme pradėta byla kilo dėl to, kad esą A. Ramanausko kuriamas turinys „YouTube“ ir „Facebook“ galimai žemina ir šmeižia dizainerį. Dabar sudaryta taikos sutartis. Pranešama, kad buvo susitarta, kad A. Ramanauskas pašalins dizainerį žeidžiančius įrašus, dėl ko neturės atlyginti moralinės žalos.
109 2023-10-11

Padėtas taškas Ramanausko ir Statkevičiaus byloje

Dar 2017-aisiais dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Vilniaus miesto apylinkės teisme pradėta byla buvo grįsta pagrindu, esą A. Ramanausko kuriamas turinys „YouTube“ ir „Facebook“ galimai nuolat žemina ir šmeižia minėtą dizainerį. Nors vyras nesutiko su kaltinimais, visai neseniai konflikte padėtas taškas – sudaryta taikos sutartis.
2023-10-11

Tarp kandidatų į nacionalines premijas – Statkevičius, Mainelytė ir Sabaliauskaitė

Lietuvos nacionalinių kultūros ir meno premijų komisijai pateikti 47 kandidatai tapti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais, antradienį pranešė Kultūros ministerija.
2023-09-19

Statkevičius – apie SEL koncertą ir bendrą darbą su Dragūnu: „Iki šiol skambučiai nerimsta“

Rugpjūčio 26-ąją Kauno Dariaus ir Girėno stadioną sudrebino įspūdingiausias iki šiol grupės SEL koncertas, kuris buvo planuotas daugiau nei pusantrų metų. Susirinkusiems 30 tūkstančių gerbėjų atlikėjas Egidijus Dragūnas dovanojo ne tik dar daugiau garso bei šviesų, bet ir  ilgam įsiminsiantį šou, sukurtą panaudojant dirbtinį intelektą. Koncertui savo duoklę atidavė ir žymus Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, kūręs atlikėjo įvaizdį.
84 2023-08-30

Statkevičius Vaivą Mainelytę pavertė tikra primadona: sunku atitraukti akis

Rugsėjo 5 dieną gražią sukaktį – 75-ąjį jubiliejų – minėsianti legendinė aktorė Vaiva Mainelytė pasidabino garsaus dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtu įvaizdžiu. Aktorė spindėjo elegancija, o tai neprasprūdo pro gerbėjų akis, kurie negailėjo pagyrų. V. Mainelytei įvaizdį sukūrė J. Statkevičius, kuris papuošė scenos legendą baltu dviejų dalių kostiumėliu – tiesaus kirpimo kelnėmis ir švarku su auksinėmis sagoms.
449 2023-08-24

Juozas Statkevičius rėžė: „Kiek galime kentėti?“

Dizaineris Juozas Statkevičius nebegali slėpti apmaudo dėl vandens, kuris jo namuose senamiestyje iš krano bėga visas purvinas. „Kodėl gerovės valstybėje tiek netvarkos? Kiek galime kentėti?“ – klausia Juozas.  Savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje Juozas Statkevičius dalinasi: „Tipo prisileidau vonią. Koks švarus Vilniaus vanduo! Su kažkokiom nuosėdom, kokio juodumo – košmaras! Nu kurgi tai matyta? Seniau būdavo skaidrus, o dabar juodas. Kokios baisios nuosėdos.
2023-08-23

Perskaičiusi Juozo Statkevičiaus žodžius nutarė netylėti: „Reikia pasakyti garsiai“

„Jau daugybę metų seku dizainerį Juozą Statkevičių socialiniuose tinkluose ir negaliu atsižavėti vienu jo bruožu – atvirumu. Ir, žinokite, negaliu nepastebėti vieno dalyko“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Inga. Vieni jį dievina, kiti nekenčia, bet būkime teisingi, pasisako jis taikliai, išdėsto tai, ko kiti nedrįsta. Jam pirštu bedus į Palangoje visai po jo langais vykstančias statybas kilo daugybė diskusijų, vieni palaikė, atsirado ir pykstančių.
156 2023-08-11

Loretą Matijošaitę vestuvėms puošęs Juozas Statkevičius atskleidė, kokia yra mero žmona

Paskutinę pavasario dieną Kauno meras Visvaldas Matijošaitis (66 m.) susituokė su ilgamete širdies drauge Loreta Stonkiene (52 m.). Naują gyvenimo etapą sutuoktiniai paminėjo artimiausiųjų šeimų narių ir bičiulių kompanijoje. Prie šventės prisidėjo ir dizaineris Juozas Statkevičius (54 m.), kūręs elegantišką nuotakos aprangą. Vestuvėse daugybės svečių bei fotografų dėmesio sulaukė nuotaka Loreta Stonkienė (dabar – Matijošaitė), kuri pasipuošė elegantišku kostiumėliu.
133 2023-06-01

Vytautas Landsbergis apie Almą Adamkienę: „Ji buvo labai reikšminga“

Į paskutinę kelionę palydėta buvusi pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė. Tiek šimtai ponią Almą Adamkienę puikiai pažinojusių, tiek ir niekada su ja nebendravusių, žmonių atėjo paskutinį kartą atsisveikinti ir išreikšti užuojautą prezidentui Valdui Adamkui. Artimi bičiuliai, politikai, prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana skyrė jautrius žodžius. Amžinojo poilsio Alma Adamkienė atgulė Kaune, Petrašiūnų kapinėse.
Aktualijos 2023-05-23

Juozas Statkevičius – apie ypatingą ryšį su buvusia pirmąja ponia Alma Adamkiene: „Esu nepaprastai jai dėkingas“

Garsus šalies dizaineris Juozas Statkevičius (54 m.) turėjo ypatingą galimybę dirbti su gegužės 21-ąją anapilin iškeliavusia buvusia pirmąja ponia Alma Adamkiene (1927-2023). Per daugelį metų vyras su ponia Alma sukūrė tokį ryšį, jog ne tik siuvo jai drabužius, bet ir lankėsi Adamkų namuose. „Ji – istorija, elegancijos etalonas, kuris visada išliks mūsų atmintyje“, – sakė J. Statkevičius. Naujienų portalui tv3.lt Juozas pasakojo, kad su A. Adamkiene susipažino 1997 m. rudenį.
2023-05-23

Išskirtiniai Juozo Statkevičiaus kūriniai: juos galės pamatyti Kauno muzikinio teatro spektaklio žiūrovai

Gegužės 11-ąją Kauno muzikiniame teatre pristatytas miuziklas „Mozart!“, žiūrovai jį galės pamatyti jau netrukus, spalio mėnesį. Beveik 200 įspūdingų kostiumų aktoriams kūrė Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius (54 m.). Nors Juozas Statkevičius spektakliams kostiumus kuria jau nebe pirmą kartą, jis džiaugiasi, kad šiame teatre sukurti ištaigingą prabangų baroko stilių jam visada pavyksta.  „Labai sėkmingai praėjo mūsų spektaklis.
2023-05-11

Mados mylėtojai susirinko į išskirtinį renginį: tarp svečių – žinomi žmonės

Būrys mados mylėtojų atskubėjo į išskirtinių audinių studijos „Optima Forma“ 27-ąjį gimtadienį ir čia pateko į tikrą aukštosios mados pasaulį, kurio duris kviestinei publikai pravėrė nėrinių ekspertė, žinoma verslininkė Reda Jacikevičienė.
2023-04-20

Juozo Statkevičiaus šou Čikagoje aplankys dizaineriui brangi viešnia: atvyks iš Niujorko

Garsiausias šalies dizaineris Juozas Statkevičius jau kurį laiką gyvena svarbaus įvykio laukimu – balandžio 15 dieną Čikagoje surengs savo madų šou. Į išskirtinį renginį susirinks ne tik vietos lietuviai, bet ir svarbūs svečiai.  Socialiniame tinkle „Instagram“ J. Statkevičius publikavo vaizdo įrašą, kuriame galime matyti Niujorke gyvenančią, iš Šalčininkų kilusią manekenę Svetlaną Griaznovą. Moteris ne kartą yra demonstravusi ant podiumo dizainerio kūrinius.
2023-04-08

Ekspertė išanalizavo Juozo Statkevičiaus veidą: 1 detalė viską išduoda

Naujienų portalas tęsia straipsnių ciklą, kuriame kūno kalbos ekspertė ir veidotyrininkė Laura Šukienė apžvelgia garsių politikų bei visuomenės veikėjų veidus ir atskleidžia įdomiausias detales. Šį kartą dėmesys aukštosios mados dizaineriui, kūrėjui Juozui Statkevičiui. Ekspertė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, analizuodama Juozą Statkevičių sako, kad tai žmogus su išskirtine veido forma.
96 2023-03-17

Juozas Statkevičius – apie panašumus tarp savo ir „Chanel“ kolekcijų: „Kiti naudojasi mažo kaimo dizainerio idėjomis“

Garsiausias šalies dizaineris Juozas Statkevičius ne pirmą kartą susiduria su situacija, kai ant žinomų mados namų podiumų pastebi panašumų su savo kolekcijomis. Šįkart 34-erius metus mados pasaulyje skaičiuojantis kūrėjas atkreipė dėmesį į 2023-ųjų „Chanel“ įvaizdžius, kuriuos sulygino su 2018-aisiais pristatyta savo kolekcija. Pasak Juozo, panašumai akivaizdūs, o to problema slypi mūsų šalies požiūryje į mados industriją.
2023-03-12

Juozas Statkevičius prabilo apie santykius su brangiausiu žmogumi: „Mama – šventas reikalas“

Garsus dizaineris Juozas Statkevičius yra gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet savo kūryba žavi ir ne vieną užsienio mados pasaulio atstovą. Tačiau nors dizaineris nuolat sukasi įmantriame mados pramogų versle, savo kasdieniame gyvenime jis visgi vertina paprastumą. Apie visa tai jau šį šeštadienį J. Statkevičius papasakos kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“. Kaip laidoje atskleis J. Statkevičius, toks požiūris galioja ir jo mityboje. Valgau labai paprastai, nesu išpuikęs.
626 2023-03-10

Juozas Statkevičius apie Vilniaus eglę: „Man nelabai graži, atleiskit“

Savaitgalį kulminaciją pasiekusi įžiebtos sostinės eglutės drama nesibaigia. Dizaineris Juozas Statkevičius aiškina, kad sostinės savivaldybė už eglutę sumokėjo per daug. Esą eglę puošiantys elementai jau naudoti, pernai puošę miesto stulpus. Tas pačias pastabas viešai reiškia ir sostinės opozicija. Tiesa, eglės autoriai ginasi, kad ne visa eglės kritika teisinga: esą didžioji dalis sostinės žaliaskarės – nauja. „Man nelabai graži, atleiskit“, – sako J. Statkevičius.

Pamatęs Vilniaus eglės kainą Juozas Statkevičius liko šokiruotas: „Ją puošia beskoniai entuziastai“

Dar nė neįžiebta Vilniaus Kalėdų eglė sukėlė daugybę aršių diskusijų, o įžiebus eglę-tortą jų tik dar padaugėjo. Vieni pasipiktino eglės išvaizda, kitiems užkliuvo už ją sumokėta suma. Pro garsaus mados dizainerio Juozo Statkevičiaus akis nepraslydo ir tai, kad eglės puošybai panaudoti ornamentai anksčiau jau puošė Vilniaus gatves. Naujienų portalui tv3.lt J. Statkevičius sakė, kad jau ne pirmus metus iš eilės Kaunas nustebina gražesne eglute, nei Vilnius.
1090 2022-11-29

Juozas Statkevičius nustebęs dėl Vilniaus Kalėdų eglės: „Jau sumokėta už visa tai pernai?“

Šių metų Vilniaus Kalėdų eglė – diskusijų apsuptyje. Vieni peikia ir vadina „beskonybe“, kiti – giria už originalumą. Akyliausi netveria nuostabos dėl daugiau nei 231 tūkst. eurų kainavusios eglės ir dalijasi dekoracijų nuotraukomis, rodančiomis, kad dalis jų – analogiškos ankstesnių metų papuošimams. Gyventojai įsitikinę, kad tiek šeštadienį įžiebtos Vilniaus žaliaskarės viršūnė, tiek šoninės dekoracijos – jau matytos anksčiau.

Juozas Statkevičius atsakė, ar šiemet išvysime jo naujausią kolekciją: „Be kaltės tapau tautos priešu“

Į aktoriaus Mariaus Čižausko laidą „Suokalbis“ atvykęs dizaineris Juozas Statkevičius diskutavo apie vaikystę gimtajame Kaune, mados industrijos užkulisius, „Linčo teismą“, po kurio nusprendė palikti mados žurnalo redaktoriaus pareigas, bei atsakė į klausytojų pateiktus klausimus. Vieną jų uždavė modelis Aistė Regina Klivečkaitė, ne kartą žingsniavusi mados kūrėjo kolekcijų pristatymuose. Moteris laidos svečio paklausė, ar šiemet jis pristatys mados kolekciją.
56 2022-11-27

Juozo Statkevičiaus darbus pastebėjo britų „Vogue“: „Gal tai mažas žingsnelis, bet jis garsina Lietuvos vardą"

Vasara – tikras darbymetis ne tik renginių organizatoriams, bet ir fotografams. Britų žurnalas „Vogue“ pastaruoju metu įvertino pačius gražiausius fotografų darbus iš vasaros vestuvių švenčių, o sėkmė nusišypsojo ir lietuvių dizaineriui Juozui Statkevičiui. 30 metų dizaineriu dirbantis Juozas Statkevičius žinomas visame pasaulyje.
2022-09-06

Statkevičius apie Šimonytės aprangą Šveicarijoje: „Sėdėt sode, ravėt žolę“

Po premjerės Ingridos Šimonytės apsilankymo Šveicarijoje, Ukrainos atstatymo konferencijoje, – aštri visuomenės kritika dėl jos aprangos. Internetas ošia – politikės pasirinktą lininį kostiumėlį lygina su bulvių maišu, plinta įvaizdį pašiepiantys memai. O ir garsusis šalies dizaineris Juozas Statkevičius sako, kad reprezentuojant šalį atrodyti reikia visai kitaip, jis siūlosi premjerei padėti. Liepos 4–5 dienomis vykusi Ukrainos atstatymo konferencija Šveicarijoje.

Juozas Statkevičius prisiminė studijų laikus: sulaukdavo ypač daug dėmesio

Birželio 16 d. 16 val. Kauno kolegijos Menų akademijos „Pelėdų kalno“ galerijoje (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) atidaroma dizainerio Juozo Statkevičiaus aukštosios mados ir teatro kostiumų paroda, skirta Kauno meno mokyklos 100–mečio jubiliejui. J. Statkevičius tuometiniame Stepo Žuko dailės technikume (dabar: Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetas, aut. past.
2022-06-13

Juozas Statkevičius – apie skandalingąjį įrašą socialiniuose tinkluose ir karą: „Tapau tautos priešu“

Vos prasidėjus karui Ukrainoje garsaus dizainerio Juozo Statkevičiaus socialiniuose tinkluose pasirodė įrašas, sukėlęs tikrą pasipiktinimų audrą. Kilus nepasitenkinimui, dėl jo vyras galiausiai pasitraukė iš vyriausiojo redaktoriaus pareigų mados žurnale „L'Officiel“. Tačiau dabar jis nutraukė tylą ir pareiškė savo poziciją apie karą bei paaiškino situaciją. Naujojoje Aurimo Kamantausko tinklalaidėje „Kamantinėjimai.
2022-05-04

Juozo Statkevičiaus pasisakymai sukėlė audringas reakcijas: traukiasi iš „L'Officiel Lithuania“ redaktoriaus pareigų

Garsus šalies dizaineris Juozas Statkevičius, pareiškęs, ką mano apie šių dienų aktualijas sukėlė pasipiktinimų audrą. Garsus dizaineris neteko darbo mados žurnale. Dizaineris instagrame pasidalijo savo asmenuke, kurią palydėjo tokios grotažymės: „Happy day, happy, relax, no TV propoganda, no panic, relax, best to dream (laiminga diena, laimė, atsipalaidavimas, jokios propagandos per televiziją, jokios panikos, atsipalaidavimas, svajonės, liet.
2022-02-28
Į viršų