justas mamontovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justas mamontovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justas mamontovas“.

Naujame grupės „Pompa“ hito „2mblas“ vaizdo klipe – lyrinio herojaus reidas Palangoje po trisdešimties metų

Grupės „Pompa“ daina „2mblas“ tapo didžiausiu 1992-ųjų vasaros hitu ir net praėjus trims dešimtmečiams išlieka vienu iš klausomiausių lietuviško repo pradininkų kūrinių. Satyriškai apdainuotas lyrinio herojaus reidas garsiausia Palangos gatve ir jo seksualinės fantazijos vienus klausytojus pralinksmino, o kiti tekstą suprato visiškai rimtai. Abejingų nebuvo ir „2mblas“ puikavosi beveik visuose topuose tais metais.
2022-11-09

Juozas Statkevičius Algį Ramanauską antrą kartą padavė į teismą: siekia prisiteisti penkiaženklę sumą

Dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Mados kūrėjas humoristą kaltina nesiliaujant jo šmeižti ir žeminti socialiniuose tinkluose ir siekia prisiteisti penkiaženklę sumą.  Šią žinią penktadienio vakarą pranešė naujienų portalas 15min.lt.  Minėto portalo žiniomis, vasario 3 dieną, ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme atversta byla tarp Juozo Statkevičiaus ir Algio Ramanausko.
2022-02-04

Iš viešumos dingusi grupės „Funky“ narė – apie naujus jausmus, skyrybas su sužadėtiniu ir naują potyrį

Balandžio 11-ąją grupės „Funky“ lyderė Beata Wilkin mini savo gimtadienį. Žinomos dainininkės šventė, kaip ir daugelis sukakčių, minimų karantino metu, bus rami ir tik artimiausiųjų rate. Tačiau tai, pasak Beatos, lėmė ne tik pasaulį sukausčiusi pandemija, bet ir jos pačios pasirinkimas – triukšmingų pokylių ji vengia jau keletą metų arba, kitaip tariant, nuo to laiko, kai jos širdį aplankė nauji jausmai, rašo pranešime spaudai.
2021-04-11

Įvertinkite: Merūnas ir Lukas atgaivino legendinį popklasikos hitą „Laikas“

Merūnas Vitulskis ir Lukas Pačkauskas atgaivino vieną visų laikų garsiausių lietuviškų dainų „Laikas“, kurią lygiai prieš dvidešimt metų Lukas atliko su maestro Virgilijumi Noreika. Simboliška, kad maestro vietą  šiandien užėmė Merūnas, kurį pats V. Noreika vadindavo savo įpėdiniu. „Šiemet gruodį rengiu koncertų turą „Pasaulio klasikos hitai“ ir labai norėjau į programą įtraukti  lietuviškos popklasikos. „Laikas“ buvo ta daina, kuri iškart atėjo į galvą.
2018-11-09

Egidijus Dragūnas: tie, kurie anksčiau man sakė „ne“, dabar patys lenda sveikintis. Skeptikams – „F**k“!

Beveik prieš keturiasdešimt metų didžiuosiuose kino ekranuose pasirodė prancūzų filmas „Žaisliukas“. Su šiuo filmu užaugo kelios kartos ir nieko nestebino, kad akimirksniu jis tapo vienas mėgstamiausių vaikų filmų. Prabangūs namai ir begalė žaislų, apie kuriuos mes tuo metu net negalėjome pasvajoti – atrodo, paprasta filmo paslaptis. Su Egidijumi Dragūnu įsitaisėme TV3 Žinių studijoje – tai būna tikrai ne kasdien.
2015-08-15

Mažo pasaulio kūryba

Mieste pilna žmonių: vieni stotelėje laukia autobuso, kiti sėdi lauko kavinėje, treti užgulę parduotuvę. Į geležinkelio stotį atvyksta tarpmiestinis ekspresas. Temsta, mieste žiebiasi žiburiai. Oro uoste nusileidęs vienos galingiausių pasaulio šalių prezidento lėktuvas, o raudonas kilimas rodo jam kelią limuzino link. Eskortas jau pasirengęs jį lydėti į oficialų priėmimą. Tai ne televizija, ne dokumentika, veiksmas vyksta realiai, tik gal šiek tiek statiškai.
2008-05-01
Į viršų