Perspėjimas vairuotojams: už tai galite netekti teisių

Išlaikius vairavimo egzaminą, tiek pradedantieji, tiek kelių veteranai, neturėtų atsipalaiduoti – pažeidus Kelių eismo taisykles gali tekti išklausyti papildomus kursus arba iš naujo laikyti egzaminus. Tad už kokius pažeidimus gresia vairavimo teisės netekimas ir ko turėtų saugotis vairuotojai?

17

Bene dažniausiai vairavimo teisė atimama viršijus leistiną greitį.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus pakraštyje BMW sukėlė baisią avariją ir paspruko

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje sudaužytas 200 tūkst. kainuojantis automobilis

Pagal Administracinių nusižengimų kodeksą, leistiną greitį viršijus daugiau kaip 30 km/val., teisės vairuoti atėmimas yra privalomai skiriamas ne tik pradedantiesiems vairuotojams, bet ir transporto priemonių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė negu 3,5 t arba kuriose yra daugiau kaip 9 sėdimos vietos, taip pat motociklų vairuotojams.

Už greičio viršijimą daugiau kaip 50 km/val. – vairuotojams privalomai atimama teisė vairuoti, o bauda siekia 550 eurų.

Naujajame kodekse griežtinama atsakomybė už vengimą tikrintis neblaivumą ar apsvaigimą. Vengusiems pasitikrinti neblaivumą numatyta bauda nuo 1000 iki 2000 eurų (buvo iki 860 eurų) ir teisės vairuoti atėmimas iki 4 metų.

Be to, svarbu priminti, jog dėl teisės vairuoti ir vairuotojo pažymėjimo grąžinimo vairuotojai turi kreiptis ne į policiją, o į VĮ „Regitra“.  


Rašyti komentarą...
P
Petras
2017-12-27 10:38:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokie suvaržymai ir diskriminacija didina korupciją tarpe policininkų ir nepasitikėjimą valstybe eiliniams piliečiams. Tai dar viena emigracijos priežastis iš Lietuvos.
Atsakyti
-3

r
raimondas
2017-12-28 18:44:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai gerau su dviraciu vazuot be teisiu dviracio
Atsakyti
0

e
eimantas
2017-12-28 18:51:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
vapsei ta blt lietuva nuvaziavo iki tokio ligiu tai nx vapsei ta lietuva uzvercia debilai lietuva.dardar daugau padaryt iki 5000euru baudos ir iki 25 metu stimtu teises.tai valdzia uszidirbtu algas per menesius blt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų