Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
Skandalais apipinti 2020-ieji: šioms žvaigždėms kritikos strėlių nepagailėjo  (tv3.lt fotomontažas)

2020 metai pasižymi ne tik pandemijos pradžia bet ir Lietuvos pramogų pasaulio skandalais – garsūs žmonės ne tik garsiai skyrėsi, viešai pasisakė ne laiku ir ne vietoje, bet ir pabuvojo teismo salėse.

14

2020 metai pasižymi ne tik pandemijos pradžia bet ir Lietuvos pramogų pasaulio skandalais – garsūs žmonės ne tik garsiai skyrėsi, viešai pasisakė ne laiku ir ne vietoje, bet ir pabuvojo teismo salėse.

REKLAMA

Kviečiame prisiminti visas Lietuvos žvaigždes, kurios sulaukė kritikos strėlių, o jų veidai nuolat šmėžavo žiniasklaidoje. 

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Goda Alijeva

Rudenį socialiniuose tinkluose apsižodžiavo trys žinomos Lietuvos dainininkės – Mia Pilibaitytė, Goda Alijeva ir Natalija Bunkė. Tiesa, panašu, kad daugiausiai ką aiškintis čia turėjo Mia ir Goda – kaip vėliau paaiškėjo, moterys susiriejo dėl prieš kelias savaites rodytos laidos „Prieš srovę“, kurios metu Mia kalbino buvusį Godos vyrą Rolandą.

Šios savaitės „Prieš srovę“ laidoje Mia pasidalijo mintimis, kas, jos manymu, galėjo sukelti Godos nepasitenkinimą.

REKLAMA

Jau kurį laiką pramogų pasaulio užkulisiuose sklando gandai, jog Goda šiuo metu šiltus jausmus puoselėja buvusiam Mios vyrui, Nerijui Antanavičiui. Po laidos, kurioje visa tai buvo aptarta, Goda viešai „Facebook“ pasisakė, kad žiūrėdama laidą ji jautė svetimą gėdą.

Paklausta, ar gali būti, kad G. Alijevos pyktį sukėlė tai, kad Mia apie savo buvusį vyrą kalbino jos buvusį vyrą, Mia patikino, kad būtent taip ir yra. 

„Manau, kad ši laida, turėjusi didelį atgarsį, tikrai sulaukė iš iš Godos tam tikro atgarsio. Mes po to su ja susirašinėjome. Bet tikrai nepasakosiu, ką mes su ja susirašinėjame, nes tai – mūsų dviejų asmeninis reikalas. Esmė yra tame, kad Goda tikrai pyksta“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, tikslios priežasties Mia teigė nežinanti: „Aš neklausiau. Aš tik pasakiau: „Goda, aš nė vieno blogo žodžio neišgirdau šioje laidoje apie tave.“ Gal ji pyksta dėl savo dabartinio vyro. Gal dėl to ir pyko, nes mes apie mano „eks“ vyrą nelabai gražiai atsiliepėme.“

Vis dėlto savo ruožtu M. Pilibaitytė nori viešai nuraminti Godą pareikšdama, jog jai jos dabartinio mylimojo – Mios „eks“ Nerijaus – tikrai nereikia. 

„O jėzau, ten tikrai yra ko pavydėti? Apsaugok viešpatie – tikrai yra ko pavydėti! Aš inicijavau skyrybas, aš nuo jo bėgau visus 2 metus, ir tikrai dabar sėdžiu ir pavydžiu. Ar tai yra normalu? Nu nenormalu. Aš nežinau, ką jai mano eks vyras yra papasakojęs. Man sunku išvis kalbėti, nes aš to nežinau. Bet kad aš pas jį negrįžčiau nė už milijoną, tai čia faktas. Nė už ką gyvenime“, – rėžė Mia.

Anot dainininkės, jai ši situacija netgi ima atrodyti juokinga. „Aš atgal nesigręžioju. Man to visiškai nereikia. Pas mus su Nerijumi – nenoriu vėlgi aš čia viešai eskaluoti šitų temų – yra dar reikalas vienas, kurį jis privalo išspręsti. O šiaip man jo, kaip žmogaus, kaip draugo, kaip vyro… tiesiog nereikia. Kam? Juk aš tiek laiko bėgau nuo jo ir dabar man jo prisireikė? Gal aš jau ir sutikau tą savo svajonių vyrą, niekas nežino. Aš tiesiog nekalbu apie tai, nenoriu“, – paslaptinga išliko Mia.

REKLAMA
REKLAMA

Dar prieš kiek laiko moteris tikino, kad jai vyro šalia savęs tikrai nereikia, tačiau šiandien žinoma moteris kalba jau kiek kitaip. „Tos vienintelės meilės aišku, kiekvienas žmogus nori ir ieško. Aš jos ne tai, kad ieškau, aš tik laukiu“, – pridėjo ji.

Vis dėlto paklausta, ar į Kauną persikelti nusprendė dėl meilės, Mia teigė, kad nebent meilė miestui, o ne vyrui. 

Visą Mios pokalbį apie pyktį su Goda pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.

Primename, kad prieš 2 savaites pasirodė laida „Prieš srovę“, kurioje Mia kalbino buvusį Godos vyrą Rolandą.

Visą laidos „Prieš srovę“ pokalbį su Mia pamatykite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Iš Godos norėtų gauti dar vieną atsakymą

Pramogų pasaulyje gandai apie naują porą – Godą ir Nerijų – sklando jau ganėtinai ilgai, o neseniai buvo kalbėta ir apie tai, jog, neva, spalio mėnesį jiedu iškels vestuves. Tačiau žiniasklaidai jiedu savo santykių nepripažįsta.

Vis dėlto prieš pradėdamas kalbėti apie naują žmonos mylimąjį, R. Alijevas prisiminė ir savo bei Godos skyrybas.  Mios paklaustas, kaip išlaikyti gražią moterį šalia savęs, buvęs krepšininkas šypsojosi – specialiai čia nieko padaryti nepavyks. 

REKLAMA
REKLAMA

„Išlaikyti jos nereikia – jei ji tave įsimylės ir mylės, tau tiesiog reikia būti vyru ir išlikti tuo vyru su ja. Pavydas prie nieko gero nepriveda, ir kiek yra psichologiškai tų atvejų įrodyta, kad tų, kurie perdėtai pavydi, visos santuokos ir draugystės žlunga. Pavydas atsiranda aišku ne šiaip, ir dažniausiai pas vyrus būna gražių moterų pavydas, nes jie įsivaizduoja, kad ji tuoj nueis į šoną. O pas moteris pavydas atsiranda tada, kai vyras kažkur suklysta, ar moteris kažką užmato. Tas nepasitikėjimas santykiuose yra baisiausias dalykas, klaidai kažkokiai įvykus. Visą gyvenimą bus tas nepasitikėjimas ir bus sunku pataisyti tą situaciją“, – garsiai svarstė jis.

O štai tikrosios skyrybų priežasties Rolandas nenori atskleisti net ir dabar: „Tiesą sakant, negaliu sakyti tikrosios priežasties, ji yra ganėtinai skaudi, bet išsiskyrėme abipusiu sutarimu. Aš tikiu likimu, kad taip turėjo būti.“

Vis dėlto jis neslepia – abu su Goda santykius išsaugoti tikrai bandė, o pats Rolandas tikina net ir pasikeitęs. Taip pat jis sako bandęs priimti atsakomybę net už tuos dalykus, dėl kurių nebuvo kaltas: „Bandymas tikrai įvyko ir mes davėme sau laiko apie metus pabandyti iš naujo viską sulipdyt, tik gal ganėtinai per greitai viskas įvyko. Bet bandėme, ir aš pamačiau, kad niekas nesikeičia – todėl ir priėmiau tokį sprendimą.“

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto žiniasklaidoje, anot M. Pilibaitytės, buvo pasirodę tekstų ir apie tai, kodėl dėl iširusios šeimos neva Goda kaltina Rolandą.

„Tų versijų aš girdėjęs įvairių, kad ir moterį susiradau, kažkokie lošimai… Faktų tame nebuvo – kokia moteris, kur ta moteris? Manęs niekas vedybų procese nematė su kažkokia moterimi, aš niekada nesu nuėjęs į šoną, aš niekada nesu jos apgavęs – gyvenau savo gerą šeimyninį gyvenimą, atsidavęs vaikams ir šeimai. Dėl to aš negaliu nieko komentuoti. Čia reikėtų jos klausti, kodėl tokie kaltinimai, kodėl versijos vis kitokios ir keičiasi? Čia iš jos norėčiau išgirsti. Mes po skyrybų taip ir nesame gražiai pakalbėję, mes išsiskyrėme ganėtinai piktuoju“, – pripažino žinomas vyras.

Visą pokalbį su Rolandu Alijevu galite pamatyti čia:

Buvo susitikęs su nauju G. Alijevos mylimuoju

Nepavykus išsaugoti santuokos, Goda ir Rolandas pasuko skirtingais keliais, o dabar jau kurį laiką Goda poruojama su Mios buvusiu vyru. 

REKLAMA
REKLAMA

Būtent Mia apie tai sužinojo pirmoji. „Aš sureagavu labai normaliai, nors iš pradžių tuo nė nepatikėjau. Goda yra labai protinga moteris, tai ji tikrai žinodama visą situaciją neprasidės… O sužinojau iš Nerijaus, kad jie kartu. Galvojau, kad tai yra netiesa, nes mes tuo metu aptarinėjome skyrybų reikalus, labai susipykome, ir jis tuo metu pasakė, kad jis yra su Goda. Pagalvojau, tai jau tikrai… Bet vėliau žiūriu, kad tikrai. Aš buvau šoke“, – laidoje pripažino Mia.

Tuo tarpu Rolandas kol kas daug apie poros santykius nežino – jam svarbiausia, kad jis būtų geras jo ir Godos atžaloms. 

„Man buvo labai svarbu, koks vyras atsiras šalia mano vaikų. Kai dabar pasidomėjau apie tą žmogų, tai ta nuomonė tikrai nėra gera, nėra teisinga. Aš visada sau sakiau, kad čia jos gyvenimas, jos nuomonė, aš negaliu kištis, galiu tik klausti, ar mano vaikams yra saugu šalia tokio žmogaus, ar mano vaikai bus laimingi. O kas liečia ją, ir kaip ji į tai žiūri, yra jos asmeninis reikalas. Kol kas nieko blogo negirdėjau, tai man tas yra svarbiausia. Ateitis parodys. Skaudžiausia gal būtų tai, jei vaikai kiek prisirištų prie to žmogaus, o po to jis dingtų. Tikiuosi, kad taip nenutiks. Galiu jai palinkėti tik didžiausios laimės“, – linkėjo jis.

REKLAMA
REKLAMA

Mia pasakojo, jog gali puikiai suprasti, kodėl Nerijus sužavėjo Godą – prisiminė ir savo santykius. Anot jos, būnant su Nerijumi, šeimos galva buvo ji. Mia uždirbdavo pinigus, o Nerijus – tarsi dešinioji ranka, kuri visuomet stengdavosi padėti. Kartais prieš koncertus jis netgi tiesindavo jai plaukus, ką jau kalbėti apie prabangias dovanas, kuriomis apipildavo tuometinę žmoną.

„Žinote, gyvenime yra savo srities specialistai. Vienas yra atsidavęs moksluose, yra išmanus ir jo neaplenksi, nebūsi pirmesnis. Tas pats sporte, tas pats dar kažkurioje gyvenimo srityje. O šitas žmogus, galbūt, yra moterų specialistas, turi labai daug patirties bendravime, išmano psichologiją, turi savo braižą, kuris, kiek girdėjau, yra vienodas visoms moterims“, – tai tikina pastebėjęs ir Rolandas.

Vis dėlto Mia atvira – yra ir blogoji Nerijaus pusė. „Tokia blogoji, kuri visiškai nusveria ir tą gerąją pusę ir galiu pasakyti tik tiek, kad ta blogoji pusė yra jau labai bloga. Nenoriu kaltinti jo kažkokiais praeities dalykais, tiesiog esmė yra tame, kad jis labai negražiai elgiasi. Bent jau kas liečia konkrečiai mane, yra padaręs labai negražių dalykų, ir po to visi tie dalykai, kuriuos jis padarydavo gerai – ten tie plaukų sukimai, suknelių lyginimai, puikus gaminimas –  jie kažkaip dingsta su vienu tokiu akibrokštu“, – patirtimi dalijosi ji.

REKLAMA
REKLAMA

Anot Rolando, kiek jam yra tekę girdėti, Nerijaus taikinyje – visuomet žavios ir žinomos moterys, o kuo tiksliai Nerijus sužavėjo Godą, jam pasakyti yra sunku. Vis dėlto jis pasidalijo savo spėjimais.

„Jis, turbūt, bando per kelias moteris, ir kažkuri užkimba. Aš manau, kad užkimba dėl to, kad – bent jau mano vaikų mamos atvejis – tu per ilgą laiką nerandi antros pusės, to išsiilgsti, tų santykių, o tada atsiranda atkalus žmogus, kuris rodo dėmesį, ir tu net nebesidomi tais minusais. Tau ima atrodyti, kad jis idealus, kad čia viskas sutampa, ir, aišku, svarbiausia, jausmas. Jei atsirado jausmas, tai ir sulipo. Tas pats būna, kai moterys susižavi kaliniais ar pagarsėjusiais kažkokiais žmonėmis su bloga praeitimi. Jos į tai nekreipia dėmesio, nors iš tikro tai yra labai svarbu“, – kalbėjo jis.

Tiesa, Rolandas ir Nerijus vienąkart yra susitikę. Viskas įvyko po to, kai Rolandas papasakojo žiniasklaidai apie Godos ir Nerijaus santykius, o jau kitą dieną jo automobilio stiklai buvo išdaužti. Netrukus jis sulaukė Nerijaus kvietimo susimatyti, o į susitikimą atvyko Godos automobiliu. 

REKLAMA
REKLAMA

„Susitikome, jis bandė ganėtinai agresyviai save pateikti, klausė, kodėl jį kaltinu dėl to lango išdaužimo? Tas pokalbis buvo ganėtinai aštrus“, – prisiminė R. Alijevas.

Nepaisant to, naujai porai Rolandas nori palinkėti tik gero, o taip pat, kaip sako jis, būtų smagu, jei jiedu paneigtų visus neigiamus gandus, kuriuos buvusiam krepšininkui yra tekę išgirsti apie Nerijų. 

Galiu palinkėti tik teigiamų dalykų – laimės, meilės jiems. Aš tikiu, kad kiekvienas žmogus savo antrą pusę suranda pagal save, tai jeigu tai yra ta antra pusė visam gyvenimui, aš galiu tik palinkėti darnios šeimos, dar vaikų. Aš ir viduje, ir savo aplinkiniams sakau, –norėčiau, kad jie apsiženytų, sukurtų šeimą, galų gale, pasikeistų mano pavardę – aš to labai norėčiau viduje. Viso to linkiu jiems labai nuoširdžiai, jei jie paneigtų visa tai blogo, ką mes girdime“, – pokalbį baigė R. Alijevas.

Paviešintos intymios nuotraukos

Veliau apkalbų platformoje „Discord“ pasklido intymaus pobūdžio nuotrauka, kurioje užfiksuota atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia.

REKLAMA
REKLAMA

Po užvirusių kalbų Mia neišlaikė ir instagramo sekėjams guodėsi, kad mano, jog intymi nuotrauka pasklido dėka buvusio vyro Nerijaus Antanavičiaus ir jo dabartinės mylimosios, grupės „69 Danguje“ narės Godos Alijevos.

„Žiauriai nesmagu visiems pranešti, bet jaučiu, kad bręsta konfliktas. Nenoriu savo paskyroje turėti negatyvo. Sulaukiau daug žinučių iš jūsų ir man tai daug reiškia. Tai, kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais. Kaip šioje situacijoje, jaučiuosi pakankamai gerai“, – savo sekėjams sakė V.Pilibaitytė.

Pasak Mios, ji nuotrauką yra mačiusi jau anksčiau, intymią akimirką nufilmavęs ir įvairiuose įrenginiuose išsisaugojęs Nerijus Antanavičius ją ne kartą bandė šantažuoti.

Portalui 15min moteris užsiminė, kad būtent dėl šio šantažo ir ištekėjo už N.Antanavičiaus: „Dėl ko šitiek laiko buvau su savo buvusiu vyru santuokoje? Nes jis mane nuolatos šantažavo. Jis ir vaizdo įrašų turi prifilmavęs man nežinant ir nematant. Nuotraukos nuo mūsų vestuvių pradžios buvo daromos nuolatos ir aš už tai buvau šantažuojama. 

REKLAMA
REKLAMA

Ir tos išėjusios nuotraukos yra darytos būtent jo, kadrais jis pasidalijo su viena savo drauge, kuri į tai irgi yra įsivėlusi. Žinau net ir tai, kodėl jis rinko informaciją, kompromatą prieš mane – jis turėjo labai aiškią priežastį nuo pat mūsų santuokos pirmosios dienos“, – žurnalistams kalbėjo Mia.

Atlikėja mano, kad vyras ją šantažuoja dėl to, kad nori nuslėpti kriminalinę padėtį, taip pat Nerijus jai yra skolingas krūvas pinigų.

„Būtent dėl to, kad yra mane stipriai apvogęs, jis rinko informaciją ir kompromatą apie mane. Tam, kad tiesiog tylėčiau. Ir aš tylėjau. Labai ilgai tylėjau“, – 15min.lt pasakojo Mia.

Visgi dėl paviešintų nuotraukų Mia teigė didelio šoko nepatyrusi. Po šitiek metų santuokoje jos buvusio mylimojo elgesys jau esą nebestebina. Tiek N.Antanavičius, tiek G.Alijeva savo kaltę neigė ir tikino, kad su niekuo nėra susiję.

Karolina Meschino

Šie metai K.Meschino buvo itin spalvoti. Visą sausio mėnesį socialinių tinklų žvaigždės sekėjai kaip niekuomet anksčiau domėjosi jos asmeniniu gyvenimu, o ypatingai – širdies reikalais. Dar praėjusių metų lapkričio mėnesį ji viešai pranešė, kad po pusantrų metų draugystės skirtingais keliais suka su savo vaikinu, reperiu bei grupės „Flying Saucer Gang“ nariu Remigijumi Daškevičiumi-Remiu, su kuriuo šiuose apdovanojimuose pasirodė pernai.

REKLAMA
REKLAMA

Sausį paaiškėjo, kad dabar Karolinos širdis priklauso R. Daškevičiaus-Remio buvusiam geriausiam draugui, Dominykui Ježeriui, geriau žinomam, kaip OG Version. Liepos mėnesį mergina pranešė esanti nėščia. 

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai. Keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet išėjo gan juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. 

Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeima. Greit būsime trise“, – džiaugėsi mergina.

Atrodytų skandalai baigėsi ir K.Meschino galėjo atsipūsti, tačiau metų pabaigoje ją ir vėl pasiekė kritikos strėlės.

Duris atvėręs pirmasis „Burger King“ restoranas sukėlė ne mažai diskusijų. Restoraną reklamavusios žvaigždės Karolina Meschino ir Iglė Bernotaitytė sulaukė kritikos dėl neatsakingumo rodymo pandemijos metu.

Ne vienas žmogus visą situaciją apibūdino kaip „puotą maro metu“. Merginos socialiniuose tinkluose skatino sekėjus apsilankyti minėtame restorane ir paragauti naujų mėsainių. Netrukus prekybos centre susidarė spūstys, o K.Meschino negalėjo atsistebėti, kokio ilgio eilės nusidriekė prie mėsainių.

Internautai ne juokais užsipuolė influenceres. K.Meschino prisipažino, kad gauna šimtus žinučių, kurių turinys nėra malonus.

Tai, kad padarė klaidą K. Meschino pripažino dar penktadienį, kai savo akimis pamatė nusidriekusią žmonių eilę šalia naujo restorano prekybos centre.

Sulaukusios komentarų merginos suskubo pakeisti reklamos prierašą ir siūlė  nelūkuriuoti eilėse, o užsisakyti maistą į namus.

Dar po kelių akimirkų K. Meschino suprato padariusi didelę klaidą, todėl savo 347 tūkst. sekėjų prisipažino klydusi. 

„Labai norėčiau nuoširdžiai su jumis pasikalbėti. Jaučiuosi tikrai susimovusi. Tikrai kvailai jaučiuosi dėl to, kad važiavau į „Akropolį“, nes nepavyko užsisakyti per „Wolt“. Kad aš nežinojau, kad bus eilės ir kad bus tiek žmonių – tai tikrai ne pasiteisinimas. Aš vos atvykus į vietą išsigandau ir po to nuėjau sėdėti į automobilį, nes man pačiai buvo nejauku. Aš tikrai neskatinu fiziškai eiti į tokias viešas vietas ir valgyti tų burgerių. Tiesiog, sakau, kvailai jaučiuosi, nesitikėjau, kad taip vėlai vakare bus tiek daug žmonių. Nufilmavau. Galėčiau dabar laisvai viską ištrinti ir apsimesti lyg nieko nenutiko, bet nenoriu meluoti ir kažko vaidinti.

Aš suprantu, kad dabar yra labai jautrus laikotarpis mums visiems. Ir kad mes, žmonės, turintys daug sekėjų, turėtume būti pavyzdys, tuomet tokia reklama kertasi su realybe.

Sakau, jeigu būčiau žinojusi situaciją, gyvenime nebūčiau važiavusi ten, visko filmavusi ir pan. Tai tiek norėjau pasisakyti, nes blogai jaučiuosi. Ypač kai anksčiau šnekėjau, kad reiktų tikrai sugriežtinti karantiną, tai aš vis dar laikausi šios pozicijos.

Žinau, kad labai daug žmonių laukia, kad aš suklupčiau, kad man parašytų, užsipultų, mane įžeistų ar kitaip man pakenktų. Bet šiaip pagalvojus, kad dabar yra kaskart 3000 atvejų per parą ir daug mirčių... Reiškia yra tikrai problema tarp žmonių ir karantino nesilaikymo. Tad siūlau žiūrėti, rašyti ir pergyventi dėl savo draugų, artimųjų ir šeimos bei jiems patarti, bandyti juos apsaugoti, kad jiems viskas būtų gerai“, – sekėjams kalbėjo greitai mama tapsianti K.Meschino.

Sulaukė daug žinučių

Vėliau, šeštadienį Karolina atskleidė, kad gavo daugybę neapykantos žinučių: „Visi staiga taip nori pasisakyti šia tema ar sau pasidaryti populiarumo. Toks jausmas, kad per mane tie žmonės būriuojasi viešose vietose. Visada dalinausi priešinga žinute ir niekada nei pusės žodžio nebuvo iš manęs pasakyta panašaus į „Visi varykite į „Akropolį“, į „Burger King“. Niekada neskatinau žmonių fiziškai eit kažkur, bet matau kai kurie smaginasi pateikdami situaciją kaip jiems patogiau. Aš pati atvykusi buvau nustebusi dėl žmonių srauto ir atvirkščiai – tris kart vien per vakar vakarą sakiau neiti geriau į tokias vietas.

Dar kartą apgailestauju dėl savo neprotingo apsilankymo prekybos centre, jei kažką asmeniškai tai įžeidė, bet nemanau, kad nusipelniau verkti visą dieną dėl visų jūsų grasinimų nusižudyti ar susirgti. Niekas nerodo kažkaip ir nefilmuoja, kas dabar iš tiesų vyksta prekybos centruose... Tai yra baisu, absurdiškas kiekis žmonių, visi šluoja parduotuves ir stovi eilėse susigrūdę, pykstasi dėl vežimėlių, nes bijo naujos valdžios sprendimų, kad tuoj uždarys viską. Tai didžiulė problema.

Geriau pergyvenkit dėl savęs, savo draugų, kaimynų ir šeimos. Toks jausmas, kad man kažkokie kitokie įstatymai pritaikyti, nei visiems... Truputį ne ten koncentruojatės ir ne ten problemą matote. Be galo skaudu. Be tikiu, kad protingi žmonės supranta. Lengva viską nurašyti į tai, kad influenceriai kažkokie antžmogiai išsigimėliai, kurie viską dėl pinigų padarys. Pažiūrėkite į veidrodį pradžioj.

Faktas, kad būčiau tiek aš, tiek Iglė užsisakiusios maistą per „Wolt“, bet jis buvo užlūžęs (vėliau sužinojome, kad dėl žmonių srauto). Mes nebuvome perspėtos ir mumis nebuvo pasirūpinta, kad gautume maistą į namus. Įstatymai leidžia eiti į „Akropolį“, o mums buvo minėta, kad tai daryti yra „saugu“. Atvykus situacija atrodė kitaip. Užsisakiau maistą ir kol jį gamino laukiau draugo mašinoje“, – rašė mergina.

Donatas Baumila

Pavasarį paskelbus karantiną ir vyriausybei liepus vaikščioti su kaukėmis parduotuvėse kaukės buvo iššluotos.

Dar prieš koronaviruso pandemiją paprasta medicininė vienkartinė kaukė kainavo vos 10 centų, o dabar internete besiskelbiantys prekeiviai reikalauja mokėti net 20 kartų didesnės kainos.

Pasitaiko net ir tokių žaismingų skelbimų, kur triženklės sumos prašoma už neva švęstu vandeniu šlakstytą kaukę. Nuo virusų kur kas geriau saugantys respiratoriai taip pat tapo deficitu ir kainuoja keliskart brangiau nei prieš pandemiją.

Panašu, kad užsidirbti nusprendė ir atlikėjas Donatas Baumila. Vyras socialiniuose tinkluose pasiūlė medicininių kaukių pakuotę įsigyti už už 50 eurų.

„Draugai, kam reikia vienkartinių kaukių, dar yra šioks toks likutis (apie 50 tūkst. vienetų). Pakuotėse po 50 vnt. Pakuotės kaina 47,5 Eur plius PVM“, – siūlė feisbuke vyras.

Daugelį toks vyro poelgis supykdė. 

„Po tris eurus šitokia pakuotė kainavo vasario mėnesį. Pats išsitrinsi ar skambinti į policiją?“, – komentavo humoristas Haroldas Mackevičius.

Po neigiamų komentarų lavinos Donato įrašas feisbuke dingo.

Julija Žižė

Kiek anksčiau Julija Žižė paskelbė konkursą, kurio metu galima buvo laimėti įspūdingus prizus –„BMW“ automobilį, plastinę krūtų operaciją ir daugybę kitokių apdovanojimų. Norint laimėti šiuos prizus, tereikėjo „Instagram“ pasekti influencerius, kurie reklamuoja šį konkursą.  Tai sukėlė tikrą apkalbų audrą socialiniuose tinkluose. Vieni palaikė šį konkursą bei noriai dalyvavo, o kiti negailėjo kritikos.

Pati konkurso organizatorė Julija Žižė nutraukė tylą ir galiausiai paviešino atsiprašymo vaizdo medžiagą.

Instagarme moteris kalbėjo, jog šios savaitės jai nebuvo lengvos: „Labas vakaras, visiems. Ši savaitė buvo labai sunki mano šeimai. Be protiškai sunki mano šeimai ir man. Bet, aišku, prisiimu visą atsakomybę ir visą kaltę dėl konkurso metu padarytų klaidų. Labiausiai atsiprašau savo kolegų dėl ne iki galo aiškių taisyklių ir, aišku, savo sekėjų dėl neatskleistų ketinimų.

Džiaugiuosi bent tiek, kad pavyko išrinkti laimėtojus ir kad prizai keliauja pas juos. Bet, kas liečia prizus, tai dėl krūtinės korekcijos ir didinimo operacijos, aš jokiais būdais nenoriu, kad jūs priimtumėte klaidingai mano nuomonę dėl šio prizo pasirinkimo. Tai nėra pasigražink savo išvaizdą nemokamai, tai yra „pagalba moteriai“ prizas.

Ir dėl visų jūsų komentarų man yra be proto sunku. Mano šeimai irgi. Mums be proto sunku. Manau, kad pats geriausias būdas dabar ir geriausias sprendimas šiai akimirkai tiek mano šeimos, tiek mano sekėjų atžvilgiu – yra mano pasitraukimas iš socialinės medijos veiklos kuriam laikui. Ir apmąstyti viską, kas įvyko su šia situacija ir pabūti, skirti daugiau laiko savo šeimai. Ačiū išties, labai ačiū visiems, kurie mane palaikėte ir dar kartą visų atsiprašau“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau rašėme apie šio konkurso sklandumą.

Kaip tikino L. Aleksandravičė, ši reklama yra bandymas apeiti „Instagram“ sistemą, kuri atneš tik trumpalaikę naudą: „Šie konkursą organizuojantys asmenys vaikosi tuščių skaičių – pasididina sekėjų skaičių, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje aukoja pasiekiamumo bei įsitraukimo rodiklius, kurie yra kur kas svarbesni vertinant nuomonės formuotojo efektyvumą. Kaip skelbia „Instagram“, tokia veikla prieštarauja jų bendruomenės gairėms.

„Instagram“ draudžia dirbtinai rinkti sekėjus, siūlyti pinigus ar dovanas mainais už teigiamus įvertinimus, sekėjus, komentarus. Šios gairės nėra tik žodžiai, „Instagram“ pagrindinės vertybės yra autentiškumas ir skaidrumas. Bandymas apeiti sistemą gali suteikti trumpalaikę naudą, tačiau ilgainiui tai atsilieps šių vartototojų rodikliams. „Instagram“ turi kompleksinį algoritmą, kuris nuolat mokosi atpažinti besikeičiančius duomenis, identifikuoja tokią informaciją skleidžiančias anketas ir paprastai tariant nubaudžia – sumažina jų pasiekiamumo (angl. reach) rodiklį ir kitaip apriboja veikimą.“

Pasak specialistės, toks triukas tikrai nepridės daugiau žmonių pasitikėjimo tais, kurie dalyvauja konkurse. „Tenka pripažinti, kad šie žmonės ne tik neturi suvokimo apie tai, kaip veikia socialinių tinklų algoritmas, bet ir prisidengdami gerais darbais pamina vertybes, mažina sekėjų pasitikėjimą ir kuria neigiamą nuomonės formuotojų įvaizdį visuomenėje. Tai yra pigus, amoralus ir apgailėtinas triukas. Tik tie nuomonės formuotojai, kurie sugeba savo sekėjus sudominti, įtraukti ir išlaikyti savo asmenybe bei turiniu yra verti nuomonės formuotojo vardo“, – pabrėžė reklamos agentūros „Influenceriai.lt“ vadovė Laura Aleksandravičė.

Kalbėdama apie darbą su nuomonės formuotojais, ji atskleidė, kad iš 30-ies žinomų žmonių, kurie yra susiję su šiuo konkursu, agentūra „Influenceriai.lt“ dirba vos su keliais.

„Iš tų trisdešimties asmenų sąrašo mūsų agentūrai tenka dirbti vos su keliais. Šią savaitę jau sulaukėme kelių prekių ženklų kreipimosi ir svarstymo, ar jie nori tęsti bendradarbiavimą su keliais iš konkurse dalyvaujančių asmenų. Tokie konkursai, kuriuose bet kokia kaina siekiama netikro populiarumo ir netiesiogiai perkami sekėjai, neatitinka daugelio, ypač didžiųjų prekių ženklų vertybių. Tad tikėdamiesi, kad iš didesnio sekėjų skaičiaus šie konkursą organizuojantys asmenys užsidirbs daugiau, iš tiesų jie rizikuoja ne tik prarasti dabartines partnerystes, bet ir nebesulaukti reklamos užsakymų ateityje“, – apie tokių reklamų pasekmes kalbėjo moteris.

Negana to, pasirodė, kad žinomi žmonės pažeidė ir įstatymą: „Taip pat reikia pažymėti, kad prie visų šių įrašų pagal Reklamos įstatymą ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos gaires turėtų būti žymima „Reklama“, todėl šie nuomonės formuotojai pažeidžia įstatymą ir tuo turėtų susirūpinti reguliuojančios institucijos bei dovanas dalyjantys prekių ženklai. Bauda už nežymimą reklamą gresia ne tik nuomonės formuotojui, bet ir prekių ženklui – iki 3% metinių pajamų.

Mūsų atstovaujami nuomonės formuotojai taip pat dalinosi, kad planuojama ir daugiau tokių konkursų. Kviečiant prie jų prisijungti neretai be sutikimo pasinaudojama jų vardu, nurodant, kad jie neva prisideda prie konkurso organizavimo. LR Civilinis kodeksas gina fizinio asmens teisę į vardą – fizinis asmuo gali reikalauti iš kitų asmenų nesinaudoti ir neveikti jo vardu be leidimo, o jei teisė į vardą yra pažeidžiama, jis turi teisę kreiptis į teismą ir reikalauti, kad teismas įpareigotų kaltą asmenį nutraukti tokius veiksmus bei atlyginti tokiais neteisėtais veiksmais padarytą turtinę ir neturtinę žalą.“

Reklamos agentūros „Influenceriai.lt“ vadovė Laura Aleksandravičė viliasi, kad ši situacija padės suprasti, kokius influencerius iš tiesų verta sekti socialiniuose tinkluose: „Norisi palinkėti, kad šis konkursas padėtų atsirinkti, ką verta sekti ir su kuo dirbti dėl vertingo turinio, o ką dėl pigių triukų.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žinia apie minėtą konkursą pasirodė šį savaitgalį, o prie jo prisijungė daugybė garsių veidų – Natalija Bunkė, Gerda Žemaitė, Gintarė Gurevičiūtė, Ingrida Martinkėnaitė, Solveiga Mykolaitytė, Paulius Morkūnas bei daugelis kitų. Idėjos autorė – Julija Žižė.

„Rašytojas J. Robert Moskin kartą yra pasakęs – „kad ir ką veiktume, kad ir kokios būtų aplinkybės, visada yra laiko padėkoti“. Tai – viena iš minčių, įkvėpusių netikėtam sumanymui – tarti „ačiū“ savo sekėjams“, – pasakojo idėjos autorė J. Žižė. 

Dešimtis bendraminčių subūrusi pašnekovė aiškino, jog visos sąlygos, kaip pasimėgauti „dovanų lietaus“ malonumais, jau yra skelbiamos kiekvieno iš dėkingųjų sekėjams nuomonių formuotojų asmeninėse paskyrose. 

Petras Gražulis 

Gruodžio pradžioje išplitusiame įraše, nuotolinio Kultūros komiteto posėdžio metu, už parlamentaro Petro Gražulio nugaros pasirodė apsinuoginęs vyriškis.

Nuotoliniu būdu vyko iš pirmo žvilgsnio niekuo neišskirtinis Seimo Kultūros komiteto posėdis. Tačiau vos posėdžio diskusijoms įsibėgėjus Seimo narys P. Gražulis paklausia, ar likę skambučio dalyviai jį gerai girdi, o  kameroje pasirodo bent jau iki pusės nuogas vyras. Tuomet politikas kamerą staigiai išjungia. 

Šis vaizdelis netrukus paplito socialiniuose tinkluose ir susilaukė itin daug klausimų. Internautai spėlioja, kas gi šis paslaptingasis vyras ir ar tai nebuvo tiesiog gudrus parlamentarui iškrėstas pokštas.

„Čia rimtai, ar kažkas pasityčiojo?“, – klausia viena socialinių tinklų vartotoja.

„Prastos dienos „tradicinių“ vertybių gynėjams Europoje“, – komentuoja kitas internautas.

tv3.lt susisiekė su P. Gražuliu, jis situaciją pakomentavo šmaikštaudamas:

„Taigi Tapinas už nugaros man stovi. Taip, Andrius Tapinas, jis čia montažą padarė. Klauskit jo. Aš tikrai nejuokauju“, – tv3.lt komentavo P. Gražulis.

Pasiteiravus, ar tai yra jo sūnus, į kurį labai panašus, P. Gražulis tik kartojo, kad ten esą A. Tapinas.

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis „Facebook“ spėlioja, kas šalia P. Gražulio galėtų būti: „Naujasis ar senasis Petro Gražulio draugas Dobilas Sinkevičius“.

Minimą vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia:

Birutė Navickaitė

Lapkritį žiniasklaidoje pasirodė netikėta žinia – dukrelę Moniką nuo Seimo nario Petro Gražulio auginanti Birutė Navickaitė atsidūrė policijoje. Tarp moters ir policijos pareigūno įvyko konfliktas, kurio metu neblaivi moteris sudavė pareigūnui, tad jai teko apsilankyti ir areštinėje. 

Vis dėlto kas nutiko prieš tai, kad skandalas šitaip stipriai nuaidėjo visoje žiniasklaidoje? TV3 laidoje „Prieš srovės“ Birutė atskleidė visas detales.

Paaiškino priežastį, dėl kurios užvirė visas skandalas

Dar prieš skandalą Birutė „Prieš srovę“ laidos komandai atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame jos namuose yra apsilankęs P. Gražulis, laiką leidžia su vaiku – viskas atrodo tarsi šeimyninė idilė. Deja, netrukus įvykiai pasisuko kita linkme. 

„Įvyko taip, kaip įvyko, net nežinau, kaip pasakyti. Vakar atvažiavo [Petras], atsivežė du butelius vyno, o aš tuo metu gėriau gana stiprius vaistus. Sakiau, kad man gal pilti šiek tiek mažiau, bet įvyko taip, kaip įvyko – vaistai sureagavo su alkoholiu ir dabar turiu tokį daiktą“, – laidoje Birutė parodo į didelį sumušimą ant kaktos.

Kaip vėliau paaiškėjo, moteris gėrė raminamuosius, kurių su alkoholiu maišyti – nevalia. „Prisimenu, kaip Petras išėjo, prisimenu, kaip dukrytę paguldžiau miegoti, prisimenu, kaip ją suruošiau į darželį ir paprašiau draugų, kad jie ją palydėtų. Paskui tiesiog kažkas man dingo“, – prisiminimus vardijo B. Navickaitė.

Ir nors iš tiesų jos dukrelę į darželį nuvedė kaimynė – tai padaryti paprašė pati Birutė, vėliau jai šis prisiminimas dingo. „Paprašiau, kad nuvestų mano draugai, nes jaučiau, kad man kažkas yra negerai. Išgėrus vyno man niekuomet taip nebūdavo, bet niekada ir negėriau tų tokių vaistų, kurie taip su alkoholiu veiktų“, – sakė ji.

Netrukus įvykiai vijo vienas kitą – išsigandusi, jog jos dukrelę pagrobė Petras, su policija susisiekė pati Birutė. Vėliau policijos pareigūnai rado Petrą, kuris lygiai taip pat išsigando, kur dingo jo vaikas? Tada, kaip sakė jis pats, išsiaiškino, kad mergytė darželyje, ir kartu su policija atlėkė prie Birutės namų durų.

„Kai atvažiavo policija, atvežė Petrą, jie pasibeldė į duris, o aš išėjau į laiptinę. Petras su kita policininke stovėjo prie lifto, aš policininką pavadinau „ryžu“ dėl jo plaukų spalvos. Tada jis kažką man leptelėjo atgal, aš jam šiek tiek sudaviau per veidą. Ne tai, kad paglosčiau, bet jis fanaro tikrai neturi“, – kalbėjo ji.

Netrukus pareigūnai surakino Birutę antrankiais, o kaip prisimena moteris, P. Gražulis pareigūnų prašėsi elgtis švelniau. „Petras atvažiavo su policija, nes aš pagalvojau, galbūt Petras pasiėmė mergaitę. Žinote, tie vaistai veikia kitaip. Matyt, man tie vaistai netinka“, – pridėjo laidoje moteris.

Ir nors iš pradžių tarp B. Navickaitės ir policijos pareigūnų įvyko konfliktas, anot Birutės, areštinėje viskas vyko kitaip: „Visą kelią tylėjau, komisariate elgiausi tikrai pakankamai gražiai, man netgi leido parūkyti. Kiti policininkai davė žiebtuvėlį, mergaitės davė atsigerti. Ten su manimi elgėsi gražiai.“

Gražulis Birutę palaiko, bet pripažįsta, kad vieno dalyko daryti nereikėjo

Birutė laidoje teigė, kad dėl visos šios situacijos P. Gražulis ją kiek pabarė, tačiau ją suprato. Taip kalbėjo ir pats Seimo narys. 

„Aš manau, kad Birutė viską susitvarkys, pasitaiko visko gyvenime, visko visiems būna. Ir bus gera mama, ir toliau vaikelį prižiūrės. Monikutė myli mamą, ir mama myli Monikutę“, – sakė žinomas vyras.

Paklaustas, ar ją palaiko, P. Gražulis teigė, kad buvusią mylimąją palaiko visuose gyvenimo atvejuose. „Visi gali suklupti, gali vienaip ar kitaip atsitikti, bet tai yra žmogiška. Pati Birutė kalta, kad kiekvieną situaciją kelia į „Facebook“ ir ieško kažkur užtarimo būdama tikrai ne visada teisi. Įsivaizduokit, net ir dabar tokioje situacijoje dukra prašosi mamos ir yra prie Birutės namų Gražulis“, – sakė jis.

Laidoje paklaustas, ar visa ši situacija galėjo nutikti dėl to, jog abu išvakarėse gėrė vyną, P. Gražulis tikino, kad pats buvo beveik blaivus, vyno beveik negėrė. 

„Jūs kurkite kokias tik norite istorijas, tai yra jūsų reikalas. Aš juk sakau, kad iš jos išvažiavau 21 valandą vakare. Jeigu aš būčiau gėręs kažkokius gėrimus, ar aš būčiau galėjęs išvažiuot? O net jei ir būtų žmogus išgėręs vyno taurę, tai čia jūs matote nusikaltimą? Kiekvienoje situacijoje jūs bandote surasti priežastį, kad aš esu kažkur kaltas. Kaimynai išvežė tą vaiką į darželį, o policijai pranešė, kad aš kažkur tą vaiką išvežiau. Aš radau darželį ir darželyje pasakė, kad vaiką atvedė ne mama, o kaimynė“, – galiausiai kantrybę prarado Seimo narys.

Vėliau jis svarstė, kad tai – jau ne pirmas atvejis, kai B. Navickaitė jį apkaltina dėl nesėkmių: „Kada jinai manęs neapkaltino? Visais atvejais apkaltino. Apkaltino, kad mergaitei plaukus nukirpau, apkaltino, kad su ta aukle kažkokie mano santykiai yra.“

 

Artūras ir Agnė Zuokai

Politiko Artūro Zuoko ir jo žmonos Agnės skyrybų drama vis dar tęsiasi. Paskutinį kartą pora teisme susitiko lapkričio mėnesį. Buvę sutuoktiniai nesutaria dėl santuokos nutraukimo, santuokoje įgyto turto padalijimo, nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo jam priteisimo ir bendravimo tvarkos nustatymo.

Neigė santykių krizę

Tiesa, besiskiriantys sutuoktiniai nevengia apie santykius kalbėti viešai. Praėjusių metų pabaigoje pasirodė žinios apie byrančią Zuokų santuoką. Iš pradžių A. Zuokas viešai nepripažino, tačiau ir nepaneigė gandų, kad jiedu su žmona Agne pasuko skirtingais keliais iš karto po to, kai šis nesėkmingai pabandė tapti Vilniaus miesto meru. Tuo metu, A. Zuokienė portalui tv3.lt stebėjos, ką viešojoje erdvėje galėjo pasakyti jos vyras. Moters teigimu, santykių krizė judviejų neištiko.

Vėliau Zuokų namuose Vilniuje, Užupyje, kilo konfliktas, į kurį teko įsikišti policijos pareigūnams. Susisiekus su buvusiu Vilniaus meru, šis tikino, kad jokio konflikto nebuvo, tačiau Agnės Zuokienės advokatas patvirtino, kad nesutarimų tikrai būta. Prabilta net apie smurtą, tačiau A. Zuokas tai neigė. Nepaisant to, trečiadienio vakarą, kai jau atrodė, kad aistros nurimo, buvusio sostinės mero žmona „Facebook“ paskyroje pasidalino keistais prisiminimais.

Ketvirtadienio rytą A.Zuokas pasidalijo įrašu, kuriame pranešė, kad jo žmonai reikia pagalbos: „Nežinau, ką ir kaip rašyti, bet žinau, kad turiu kažkaip bandyti paaiškinti ar pasiaiškinti. Visą naktį ir rytą kalbuosi su savimi...

Agnei reikia pagalbos, kurios, deja, nei aš, nei dauguma artimųjų nebegalime suteikti. Prašau, palaikyti ją, nors tai ir nėra lengva. Per ilgą laiką artimųjų GAILESTIS virto NUOLAIDŽIAVIMU, o Agnei – paskata nesikeisti...

Vėliau susidūrėme su įstatymais, kurie išaukštindami „asmens paslaptį‘‘ sukuria būtent tokias situacijas, kuriose asmuo, kuriam labiausiai reikia pagalbos, paliekamas vienas su savo „paslaptimi‘‘. Ir tai vadinama žmogaus teise, nors ji veda į pražūtį. Sakoma, negalima kitam perimti žmogaus naštos. Galima tik žmogui padėti ją nusimesti, bet tik jam pačiam to norint. Kaip pasiekti ar pažadinti tą norą!

Prašau, nerašyti piktų ir užgaulių komentarų po Agnės įrašais, kurie yra apsvaigimo būsenos vaisius. Prašau, jei galite, rašykite: „Agne, tu gali padėti sau. Dėl savęs, ir dėl tų, kurie tave myli‘‘ – juk taip daug metų raginai moteris rūpintis savo sveikata. Būtent taip buvo parašyta ant rožinio autobusėlio, kurį aplankė šimtai tūkstančių moterų. Mielos moterys, prašau, dabar jūsų eilė paraginti Agnę susirūpinti savo sveikata.“

Pažeidė įstatymą

Įsiplieskus Zuokų skyrybų dramai etikos sargai paskelbė, kad Agnė Zuokienė pažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą ir spręsdama šeimyninius nesutarimus pasinaudojo tarnybine padėtimi.

Vasario pradžioje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pritarė Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Etikos komisijos pateiktomis išvadomis.

VTEK nutarė, kad A. Zuokienė pasinaudojo savo kaip Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narės Kontrolės komiteto pirmininkės pareigomis ir pažeidė sąžiningumo, skaidrumo, viešumo, padorumo, nesavanaudiškumo bei nešališkumo elgesio principus. 

Perspėjo nusišalinti nuo A. Zuoko klausimų

Etikos sargai A. Zuokienei rekomendavo ateityje nusišalinti nuo bet kokių klausimų, susijusių su viešosios įstaigos Jono Meko vizualiųjų menų centru ir Jono Meko fondu.

Taip pat VTEK patarė nusišalinti nuo klausimų, susijusių su sutuoktiniu Artūru Zuoku ar šeima. Taip pat nuo su šeima susijusių kitų fizinių ar juridinių asmenų, svarstymo, derinimo, sprendimų rengimo ar priėmimo procedūrų tiek savivaldybės taryboje, tiek Kontrolės komitete ir bet kokia forma juose nedalyvauti.

Etikos sargai turės išaiškinti A. Zuokienei, kad jai nesilaikant rekomendacijų ir pakartotinai pažeidus įstatymus, tai bus laikoma šiurkščiu pažeidimu ir jai bus taikomos pasekmės.

Į skyrybas įpainiojo ir savivaldybę

Apie skausmingą skyrybų procesą A. Zuokienė pasakojo dar vasarą. Minėjo, kad į skyrybų procesą įsipainiojusi ir kita moteris, tačiau A. Zuokas tai neigė. Praėjusiais metais į skyrybas buvo įpainiota ir Vilniaus miesto savivaldybė.

A. Zuokienė buvo paskelbusi, kad sename sutuoktinių bute aptiko Jurgio Mačiūno „Fluxus“ kolekcijos darbų. Savivaldybė dėžes buvo išgabenusi, tačiau vėliau gražino įtarimams nepasitvirtinus.

Prisiminti visą situaciją galite šiame vaizdo siužete:

A. Zuokienė praėjusių metų vasarą tvirtino dokumente nerandanti „nė vieno žodžio“, kad daiktai priklauso J. Meko fondui.

„Esu fondo steigėja, ir man ne tas pats, kokie turtai pas mus guli. Jei jie įrodys, kad tai fondo daiktai, taip, aš priimsiu tuos daiktus ir ieškosiu vietos, kur juos eksponuoti, parodyti visuomenei. Fondo steigėja esu aš ir, šiuo atveju, šiandien tik aš galiu spręsti, kur tuos daiktus dėti, o ne kažkokie pašaliniai žmonės, viršijantys savo visus įgaliojimus“, – tuo metu piktinosi politikė.

A. Zuokienė praėjusių metų vasarą savivaldybę informavo radusi apie 100 dėžių su įvairiais J. Meko daiktais – žurnalais, knygomis, vaizdo įrašais bei pasidalino įtarimais, neva kai kurie daiktai galėjo būti iš savivaldybės įsigytos Jurgio Mačiūno „Fluxus“ kolekcijos. Savivaldybė daiktus išsivežė ir po savaitės vertinimų, patvirtinus, jog daiktai priklauso fondui, juos grąžino. Administracijos direktorius Povilas Poderskis atsiprašė už savivaldybės skubotus veiksmus.

Visiškai skirtingi

Laidoje „Prieš srovę“ politikas neslėpė, kad per beveik tris dešimtmečius trukusią santuoką jie išgyveno visko – ir nuopuolių, ir pakilimų ir jo manymu, šis kartas nėra kažkoks ypatingas, tiesiog būna, kad žmonių gyvenime ateina etapas, kai jie užsinori kardinaliai viską pakeisti. Matyt Agnei ir atėjo toks etapas.

„Mes esame su Agne labai skirtingi. Jei aš sakau, kad gražu, ji sakys, kad ne, jei aš sakysiu „lekiam“, ji – „palaukiam“. Ir taip buvo visada. Daug kas stebėjosi kaip būdami tokie skirtingi išvis galėjom būti kartu“, – atviravai kalbėjo A. Zuokas.

Paklaustas, ar jo širdis laisva šiuo metu, Artūras atsakė taip: „Aš noriu būti laimingas, kad manimi kažkas rūpintųsi, paklaustų, kaip gyvenu, vakarienę padarytų... aš gi tik žmogus. Bet šiuo metu prioritetai ne tie“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų