Kaimynai nebežino, kur dėtis: poros sekso garsais trukdo miegoti

Ne visi gali mėgautis ramiu nakties miegu. Štai Mančesterio mieste gyvenantys 26-erių Alicia ir 24-erių Adamas beveik kiekvieną naktį pažadina savo kaimynus. Ir ne dėl triukšmingų vakarėlių ar barnių, o dėl itin garsiai skleidžiamų seksualių aimanų. Jie tvirtina, kad sustoti neketina, nes garsus seksas juos itin jaudina.

Poros kaimynai tokius seksualius protrūkius užfiksavo karantino pradžioje. Kai kurie tvirtino, kad aimanuojama taip garsiai, kad labiau primena riksmus, o ne pasitenkinimo garsus.

Neįtikėtina, tačiau neradę tinkamo sprendimo kalbėti tarpusavyje su garsus mėgstančia porele, kaimynai netgi kreipėsi į savivaldybę. Deja, ši taip pat nieko negali padaryti – juk mylėtis neuždraus.

Pati porelė tikina, kad suvokia, jog kartais peržengia ribas, bet nieko keisti neketina.

„Mums taip patinka, mes tuo mėgaujamės. Žinome, kad pažadinam ne tik kaimynus ar jų kūdikius, mums pasakojo, kad po mūsų riksmų net šunys pradeda loti. Kartą, kai buvome apsistoję viešbutyje, pas mus netgi atėjo apsauga. Jie tvirtino, kad pažadinome kitus viešbučio svečius ir kad jiems klausytis mūsų aimanų nėra patogu. Bet mes labai aistringi, labai traukiame vienas kitą. Nuo kada tai yra blogai?.

REKLAMA

Taip, jaučiamės nepatogiai, neretai būna gėda, kai visi į mus žiūri piktai. Bet ar mes tikrai darome kažką blogo? Adamo darbas toks, kad jis keturias dienas nebūna namuose. Kai grįžta, būname labai vienas kito išsiilgę, nieko daugiau nesinori, tik mylėtis. Neslėpsiu, savaitgaliais tai darome du kartus per dieną ir labai liūdna, kad kiti mūsų nesupranta“, – kaimynų nusiskundimų nesupranta pora.

Šaltinis anglija.today


Rašyti komentarą...
A
Ali
2020-12-25 04:40:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rasot geda, ar gali anglu daunai tureti geda, jie tokiu dalyku nesupranta. Paprasciausiai nepagarba kaimynams
Atsakyti
-32

G
Gg
2020-12-24 23:46:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pakvieskit polcininkus ant orgijos
Atsakyti
-25

S
Seksologas
2020-12-24 22:52:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt, gal pornofilmus filmuojasi
Atsakyti
-34

SKAITYTI KOMENTARUS (95)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų