adamas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adamas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adamas“.

Kadyrovas savo numylėtiniam 16-mečiui gimtadienio proga dovanų įteikė netikėtą dovaną

Čečėnijos vado Ramzano Kadyrovo sūnus, 16-metis Adamas Kadyrovas, vėl paaukštintas pareigose. Tėvas jį gimtadienio proga paskyrė prižiūrėti Šeicho Mansuro vardo batalioną. Anksčiau kalinį sumušęs A. Kadyrovas buvo pagerbtas net 9 ordinais.
195 2023-11-29

Kadyrovas: ruošiamės karui, viskas tik prasideda

Kremliaus statytinis Čečėnijoje Ramzanas Kadyrovas paviešino vaizdo įrašą iš šaudyklos, kur neseniai apsilankė kartu su savo sūnumis ir išbandė šaunamuosius ginklus, bei įvertino savo vaikų pasirengimą. Paklaustas, ką čia veikia, jis pareiškė, jog „ruošiasi karui“. „Ruošiuosi karui. Viskas tik prasideda“, – trumpai komentavo klausimą, kodėl atvyko į šaudyklą R. Kadyrovas.
2023-11-17

Kaimynai nebežino, kur dėtis: poros sekso garsais trukdo miegoti

Ne visi gali mėgautis ramiu nakties miegu. Štai Mančesterio mieste gyvenantys 26-erių Alicia ir 24-erių Adamas beveik kiekvieną naktį pažadina savo kaimynus. Ir ne dėl triukšmingų vakarėlių ar barnių, o dėl itin garsiai skleidžiamų seksualių aimanų. Jie tvirtina, kad sustoti neketina, nes garsus seksas juos itin jaudina. Poros kaimynai tokius seksualius protrūkius užfiksavo karantino pradžioje.
2020-12-24

Prakalbo Brazilijoje nužudyto lietuvio brolis: aiškėja jaudinančios detalės

Vėlų ketvirtadienio vakarą Brazilijoje nužudytas lietuvis, o jo žmona galimai išprievartauta. Penktadienio rytą susisiekus su nužudyto lietuvio Adamo Žindul broliu Aleksandru, vyras papasakojo daugiau detalių apie brolio kelionę.  Ketvirtadienio vakarą pranešta, kad Brazilijoje į pietus nuo Rio de Žaneiro vienas lietuvių turistas nužudytas, o jo partnerė, įtariama, išžaginta per užpuolimą netoli vieno populiaraus pajūrio miestelio.
2020-02-07

Seksualusis Adamas Levine'as apsinuogino naujajame „Maroon 5“ vaizdo klipe

Populiarioji amerikiečių grupė „Maroon 5“ pristatė pikantišką muzikinę naujieną – dainai „This Summer‘s Gonna Hurt Like A Mother******“ skirtame vaizdo klipe grupės lyderis Adamas Levine'as nusimetė drabužius. Provokuojančiais vaizdo klipais pagarsėjusios grupės lyderis apnuogino savo figūrą, atskleisdamas įspūdingas tatuiruotes. Prieš savaitę grupė „Maroon 5” atsiuntė žinią ir Baltijos šalyse gyvenantiems grupės gerbėjams.
2015-05-31

Serialo „Gossip Girl“ žvaigždė laukiasi pirmagimio

29-erių serialo „Gossip Girl“ žvaigždė Leighton Meester laukiasi pirmagimio, praneša „Popsugar“. Su kolega, 35-erių Adamu Brody, nuo 2014-ųjų metų susituokusios žvaigždės atstovai atsisako patvirtinti šią žinią, nors nuotraukos kalba pačios už save. Paparaciams pavyko užfiksuoti nėštumu besimėgaujančią žvaigždę: http://www.popsugar.
2015-05-19

Kaip gyvena žvaigždės: grupės „Maroon 5“ lyderio Adamo Levine’o namai

Grupės „Maroon 5“ lyderis Adamas Levine'as įsigijo naują bustą. Kartu su žmona, supermodeliu Behati Prinsloo, Levine'as nusipirko įspūdingą namą, kurio vertė siekia 4,8 milijono dolerių. Pro statinio, esančio Beverli Hilse, langus atsiveria įspūdingi kanjono vaizdai. Maža to, namas pastatytas privačiame, saugomais vartais apjuostame „Wallingford Estates“ rajone, kurio gyventojų saugumas užtikrinamas visą parą.
2015-02-14

„Fashion TV“ prezidentas filmą apie tėvų meilės istoriją kurs Vilniuje

Vilniuje apsilankęs daugiau nei 500 milijonų žiūrovų beveik 200 pasaulio šalyse turinčio mados televizijos „Fashion TV“ įkūrėjas ir prezidentas Michelis Adamas Lisovskis filmą apie savo tėvų meilės istoriją, kuri vyksta Vienoje, nusprendė kurti Vilniuje. Iš Vienos į Šanchajų 1938-1939 m. nacių okupacijos metais bandančių pabėgti žydų meilės istorija prasidės vaizdais iš Vilniaus rotušės. „Filmas skirtas pernai mirusios mano mamos atminimui.
2015-01-27

Kanadietis pagerino maratono pasaulio rekordą bėgant su kostiumu

Ilgų nuotolių bėgikas Adamas Campbellas tapo naujo pasaulio rekordo autoriumi ir įsirašė savo pavardę į Guinnesso rekordų knygą. Jis bėgdamas su kostiumu ir ryšėdamas kaklairaištį „Victoria“ maratoną įveikė per 2 val. 35 min. ir 53 sek. Ankstesnis pasaulio rekordas bėgant su verslo apranga –  3:24:46. Bendrai „Victoria“ maratone jis finišo juostą kirto šeštas. „Diena tikrai puiki, bet bėgti su kostiumu – truputį per karšta“, - po bėgimo teigė A. Campbellas.
2012-10-17

„Liverpool“ sukirto rankomis su Charlie Adamu

„Liverpool“ klubas už maždaug 10 milijonų eurų įsigijo „Blackpool“ saugą Charlie Adamą. 25 metų futbolininkas ketvirtadienį praėjo medicininį patikrinimą bei pasirašė sutartį, kurios trukmė neskelbiama. "Esu labai laimingas,- kalbėjo škotas. - Procesas buvo ilgas, tačiau dabar trokštu kaip įmanoma greičiau pradėti treniruotis. Manau, kad rungtyniauti čia man bus labia naudinga, nes aplink - daugybė nuostabių futbolininkų. Viliuosi, jog mums pavyks iškovoti trofėjų.
2011-07-08
REKLAMA
REKLAMA

„Liverpool“ stiprinsis saugu Ch. Adamu ir vartininku Doni

„Liverpool“ klubas pasiekė susitarimą su „Blackpool“ ir už maždaug 10 milijonų eurų įsigis saugą Charlie Adamą. Be to, Anglijos ekipos gretas be perėjimo mokesčio turėtų papildyti ir rezervinis „Roma“ vartininkas Doni. 25 metų Adamas jau išvyko į Liverpulį, kur praeis medicininį patikrinimą bei padės parašą ant sutarties. Futbolininkas, kuriuo domėjosi Londono „Tottenham“, neslėpė noro keltis būtent į „Liverpool“, tačiau derybos tarp klubų užsitęsė.
2011-07-07
Į viršų