Itin atvira Bilevičiūtė – apie Kalėdas svetur, įtemptus metus ir dainą, kurioje svarbi žinutė

Per Kalėdas daugumai žmonių norisi dalintis gerumu bei pasveikinti artimą su šventėmis. Šios progos nepraleido ir ekstravagantiškoji atlikėja Daina Bilevičiūtė. Moteris pasidalijo kalėdiniu kūriniu, kuriame užslėpė svarbią žinutę.

10

Naujienų portalui tv3.lt atlikėja prabilo apie šiuos metus, atskleidė, kaip švęs Kalėdas ir gerbėjams padovanojo kūrinį.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Itin atvira Bilevičiūtė – apie Kalėdas svetur, įtemptus metus ir dainą, kurioje svarbi žinutė

Kitokie metai

Kaip ir daugeliui D.Bilevičiūtei šie metai buvo įtempti: „Šiemet negalėjau funkcionuoti, kaip esu pripratusi. Kasmet prieš Kalėdas rengiu didžiulius renginius, šie metai kitokie, todėl stengiamės padaryti su vaikais bent muzikinius klipus, kuriuose dalinamės pasaka ir nešame šeimoms džiaugsmą. Vaizdo įrašus kūrėme skirtingomis idėjomis, vaikai dainavo iš širdies, filmavosi su 1,5 tūkst. žaislų, važinėjosi su paspirtukais prie jūros. Visus savo vaikus, gyvenančius Anglijoje, Škotijoje ir Lietuvoje, bandžiau sujungti ir išsiųsti muzikinius sveikinimus kitiems, viską darėme nuotoliniu būdu. Stengėmės nepasiduoti ir viską padaryti profesionaliai.“

Taip pat atlikėja gerbėjams sukūrė muzikinį sveikinimą su smagiu siužetu: „Kartu su Maddam Tu Tu pašmaikštavome ir sukūrėme klipą. Kadangi gyvename įtemptą laikotarpį, bandžiau pabrėžti, kad moterims reikia nepamiršti išlikti moterimis, o vyrams – vyrais. Mūsų siužetas toks – Kalėdų senelis miega apsnūdęs, nes šiemet Kalėdų nebus, ir jam prisisapnuoja snieguolė. Vėliau susapnuoja ir antrąją, atsibudęs jis pamato snieguoles gyvai, tada įvyksta Kalėdinis šou. Šiuo siužetu noriu paskatinti visus atsibusti, nepramiegoti, gyventi ir džiaugtis kiek įmanoma.“

Kalėdos svetur

Prakalbus apie sudėtingą laikotarpį, D.Bilevičiūtė pasidalijo savo nuomone: „Sveiki žmonės turi gyventi taip, kaip jie gali gyventi, o sergantys turi būti karantine. Dabar visi esame karantine, nesvarbu, ar esi sveikas, ar ne, tos prievolės keistai nuteikia.“

Šiemet D.Bilevičiūtė Kalėdas sutiks Anglijoje, nors moteris turėjo grįžti į Lietuvą, tačiau šiandieninė situacija pakeitė planus. Paklausta, kaip žmonės kovoja su pandemija Anglijoje, moteris prisipažino, kad situacija šalyje daug ramesnė.

„Yra ribojami tam tikri keliai, Londone prieš keletą dienų dirbo restoranai, parduotuvės veikia, žmonių pilna, gatvėje neprivalai nešioti kaukės, tik viduje. Visi supranta, kad yra virusas, visi supranta, kad turi persirgti. Čia Anglijoje nėra tokio didžiulio pykčio kaip Lietuvoje. Žinoma, čia taip pat visus kontroliuoja ir prašo per šventes nesiburti, tačiau nėra tokio griežto rėžimo.

REKLAMA

Labai daug girdžiu istorijų iš žmonių, kurie susidūrė su keistomis situacijomis, pavyzdžiui, man pažįstama šeima koronavirusu sirgo kovo mėnesį, tačiau su jais iki šiol susisiekia centrai ir vis kažko prašo. Vis išgirsti kažkokias įsivėlusias klaidas, man tai nekelia pasitikėjimo. Manau, dėl to ir žmonės pikti, jie nepasitiki tuo, kas vyksta.“

„Arba tu sergi ir nieko nejauti, arba sergi taip, kad plaučiai miršta. Niekas nepaaiškina, kodėl visi serga skirtingai, tačiau juk tas pats vyksta ir su vėžiu – vieni pasveiksta, kiti miršta. Manau, kad čia tokia pati situacija, aš nebijau užsikrėsti, ir nebijau numirti, reiškia – lemta.

Ta žmonių psichozė labai veikia, daugelis yra pikti, darbai negali tinkamai funkcionuoti, vaikai namuose sėdi įnykę į kompiuterius ar telefonus, viskas eina link išnikimo link. Verslai žudomi, pavyzdžiui, neįsivaizduoju, kaip gyvena kultūros darbuotojai, juk jie išvis nieko negali daryti. Numestas valstybės kąsnelis yra juokingas“, – piktinosi atlikėja.

Nors situacija ir sudėtinga, tačiau D.Bilevičiūtė stengiasi neprarasti optimistiškumo ir į kitus metus žvelgia su viltimi.

„Kalėdas žadu sutikti su egle, tradicijomis ir silkute, – juokėsi moteris. – Visada akcentuoju sau ir vaikams, kad dovana yra ne materialinė, o ta, kad galime sėdėti prie stalo ir laikytis tradicijų. Reikia tikėti, kad nuo Kalėdinės nakties viskas eis tik šviesos link.“


Rašyti komentarą...
n
nana
2020-12-25 22:31:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo tolyn tuo durnyn.Dieve,kaip man jos gaila.Moteris nesuvokia ,kad tai baisus pasityciojimas is saves.Kur yra jos artimieji,kad neuzdaro jos i psichuske.
Atsakyti
-8

K
K
2020-12-25 21:15:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parodija iš savęs daro
Atsakyti
-7

E
Eglė
2020-12-25 21:38:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dainininkė vėžį lygina su koronavirusu. Jai ,,nedaeina'', kodėl reikia karantino, kad ši liga - užkrečiama.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų