robert moskin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robert moskin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robert moskin“.

Praėjusių metų skandalai: šioms žvaigždėms kritikos strėlių nepagailėjo

2020 metai pasižymi ne tik pandemijos pradžia bet ir Lietuvos pramogų pasaulio skandalais – garsūs žmonės ne tik garsiai skyrėsi, viešai pasisakė ne laiku ir ne vietoje, bet ir pabuvojo teismo salėse. Kviečiame prisiminti visas Lietuvos žvaigždes, kurios sulaukė kritikos strėlių, o jų veidai nuolat šmėžavo žiniasklaidoje.
2021-01-01

Žižė stojo į kovą prieš patyčias: mano sąžinė seniai rami

Spalio mėnesį socialiniame tinkle pasirodė daug kalbų sulaukęs konkursas, kurio metu galima buvo laimėti įspūdingus prizus –„BMW“ automobilį, plastinę krūtų operaciją ir daugybę kitokių apdovanojimų. Jo organizatorė Julija Žižė sulaukė ne mažos kritikos, todėl nusprendė kuriam laikui pasitraukti iš socialinių tinklų. Dabar moteris grįžo ir siunčia svarbią žinutę. Instagrame ji rašė: „Atsikvėpiau, pailsėjau, buvau daug su savimi, su šeima, draugais.
2020-11-12

Apie prastai nuskambėjusį influencerių konkursą pasisakė specialistė Monika Ra: jis negražus tik dėl vieno fakto

Lietuvoje vis netyla kalbos apie influencerių konkursą, kuriame 30 nuomonės formuotojų siūlo dalyvauti savotiškoje loterijoje, kurios prizas – „BMW“ automobilis, plastinė krūtinės operacija bei daug mažų smulkesnių prizų. Ir nors konkurse jau dalyvauja daugybė žmonių, nuomonės apie jį išsiskiria. Vieni jį palaiko, kiti – kritikuoja. Neseniai savo nuomone apie garsųjį konkursą pasidalijo rinkodaros bei „Instagram“ specialistė Monika Ra.
2020-10-15

Pikul – apie plačiai nuaidėjusį influencerių konkursą: yra dvi medalio pusės

Jau kurį laiką viešojoje erdvėje plačiai aptarinėjamas influencerių paskelbtas konkursas, kurio metu galima laimėti ne tik „BMW“ automobilį, bet ir  krūtinės didinimo ar korekcijos operaciją implantais. Ir tai – tik pagrindinės, didžiausios dovanos. Vieni konkursą palaiko, o kiti –  negaili jam kritikos. O štai pati net 145 tūkstančius sekėjų „Instagram“ sukaupusi vizažistė bei grožio salono savininkė Oksana Pikul-Jasaitienė pastebėjo, jog iš tiesų čia yra dvi medalio pusės.
2020-10-15

Influenceriai nusprendė atsidėkoti: žinomi žmonės dovanoja BMW automobilį ir plastinę krūtinės operaciją

Žinomų nuomonės formuotojų Julijos Žižės, Natalijos Bunkės, Gerdos Žemaitės, Gintarės Gurevičiūtės, Ingridos Martinkėnaitės, Solveigos Mykolaitytės, Pauliaus Morkūno ir kitų „Instagram“ paskyrose nuo šiandien prasideda ir savaitę laiko truks neįprasta, analogų neturinti padėkos akcija, rašoma pranešime spaudai.
2020-10-11
Į viršų