gintarė gurevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintarė gurevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintarė gurevičiūtė“.

Po Gurevičiūtės ir Banditos konflikto – žinomų žmonių komentarai: „Seniai matėsi, kad jai tik pinigai rūpi“

Pirmadienį tarp žinomų populiarios laidos „Bus Visko“ kūrėjų Simonos Albavičiūtės-Banditos ir jos kolegės Gintarės Gurevičiūtės įsiplieskė konfliktas. S. Bandita pranešė pasitraukianti iš laidos ir paviešino atvirą laišką, kuriame prabilo apie kolegės išdavystę. Į moterų konfliktą sureagavo ir žinomi Lietuvos žmonės. Po atviru Simonos Banditos įrašu palaikymą  kolegei išreiškė kelionių žurnalistas Orijus Gasanovas. „Simaaaa.
2024-03-04

Simona Bandita prabilo apie Gintarės Gurevičiūtės išdavystę: papasakojo apie slėptas pajamas

Populiarios laidos „Bus Visko“ kūrėja Simona Albavičiūtė-Bandita pranešė apie konfliktą su kolege, tos pačios laidos vedėja Gintare Gurevičiūte. Moteris pranešė pasitraukianti iš laidos ir paviešino atvirą laišką, kuriame prabilo apie kolegės išdavystę. Apie kilusį konfliktą S. Albavičiūtė prakalbo socialiniuose tinkluose. Paviešinusi laišką, ji prabilo apei draugės slėptas pajamas ir išdavystę. Sandoris prasideda nuo nepasitikėjimo „Pabaiga = nauja pradžia.
2024-03-04

Gintarė Gurevičiūtė apvogta Milane: vagys nuo riešo nupjovė laikrodį

Televizijos laidų vedėjai Gintarei Gurevičiūtei atostogos Milane apkarto, moteris buvo apvogta vidury gatvės.  Įvykio aplinkybėmis moteris pasidalijo ir su naujienų portalu tv3.lt. „Mane užpuolė gatvėje. Čiupo už riešo, nuo rankos nupjovė laikrodį. Bandžiau vytis vagį, man padėjo įvykį matę praeiviai, bet vagis paspruko. Iškvietėme policiją, tris valandas praleidau registruodama įvykį.
611 2022-09-24

Vasaros renginyje – būrys garsenybių: viešumoje pasirodė vaikelio besilaukianti Viktorija Siegel su mylimuoju

Vos vasarai suskaičiavus pirmąsias dienas, „L’Officiel Lithuania“ pakvietė svečius į naujo birželio numerio pristatymą ir Vilniaus senamiestyje įsikūrusio restorano „Medininkai“ vasaros terasos atidarymą. Atostogų Italijoje nuotaika alsuojančiame ir dekoratoriaus Manto Petruškevičiaus papuoštame vakarėlyje svečiams koncertavo Vidas Bareikis ir Jonas Nainys – DJ Jovani.
2022-06-03

Netikėta žinia: Gintarė Gurevičiūtė ir Dmitrijus Jaruškevičius nutraukė sužadėtuves

Televizijos laidų vedėja bei nuomonės formuotoja Gintarė Gurevičiūtė ir verslininkas Dmitrijus Jaruškevičius nutraukė savo sužadėtuves.  Šią žinią praneša lrytas.lt.  Apie poros skyrybas liudija ir tai, jog G. Gurevičiūtė nebenešioja sužadėtuvių žiedo. Taip pat ji iš socialinių tinklų ištrynė įrašą apie poros sužadėtuves. Pirmą kartą G. Gurevičiūtė ir D. Jaruškevičius viešumoje kartu pastebėti 2017 metais.  Pora susižadėjo šių metų vasarį. Sužadėtuvės įvyko Meksikoje.
2021-09-07

Po teismo sprendimo Gurevičiūtė neslėpė apmaudo: „Padarysiu viską, kas yra mano galioje, kad to pasiekčiau“

Prieš kelis mėnesius socialinių tinklų žvaigždė bei TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė viešai išsakė savo nuomonę apie skiepus ir jų poveikį žmogui. Moteris teigė, kad skiepų sudėtyje neva yra „abortų liekanos“. Tokie laidų vedėjos teiginiai sulaukė Pauliaus Mikolaičio, geriau žinomas Paul de Miko dėmesio. Vaikinas pasišaipė iš G.Gurevičiūtės nuomonės, o ši jį padavė į teismą.
2021-04-27

Gurevičiūtės ir Paul de Miko kivirčas pasiekė teismą: teks susimokėti

Prieš kelis mėnesius socialinių tinklų žvaigždė bei TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė viešai išsakė savo nuomonę apie skiepus ir jų poveikį žmogui. Moteris teigė, kad skiepų sudėtyje neva yra „abortų liekanos“. Tokie laidų vedėjos teiginiai sulaukė Pauliaus Mikolaičio, geriau žinomas Paul de Miko dėmesio. Vaikinas pasišaipė iš G.Gurevičiūtės nuomonės, o ši jį padavė į teismą.
2021-04-27

Gurevičiūtė susižadėjo su mylimuoju: pasipiršo danguje

Meksikoje atostogaujanti televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė pasidalijo džiugia žinia – jos mylimasis Dmitrijus Jaruševičius jai pasipiršo. Šia žinia moteris sutiko pasidalyti ir su naujienų portalas tv3.lt skaitytojais. Pasak G.Gurevičiūtės, mylimasis pasipiršo per Šv Valentino dieną, kai pora skrido lėktuvu: „Pasipiršo danguje, labai tikimės, kad Dievai palaimins šią sąjungą ir būsime drauge amžinai.
2021-02-16

Praėjusių metų skandalai: šioms žvaigždėms kritikos strėlių nepagailėjo

2020 metai pasižymi ne tik pandemijos pradžia bet ir Lietuvos pramogų pasaulio skandalais – garsūs žmonės ne tik garsiai skyrėsi, viešai pasisakė ne laiku ir ne vietoje, bet ir pabuvojo teismo salėse. Kviečiame prisiminti visas Lietuvos žvaigždes, kurios sulaukė kritikos strėlių, o jų veidai nuolat šmėžavo žiniasklaidoje.
2021-01-01

Žižė stojo į kovą prieš patyčias: mano sąžinė seniai rami

Spalio mėnesį socialiniame tinkle pasirodė daug kalbų sulaukęs konkursas, kurio metu galima buvo laimėti įspūdingus prizus –„BMW“ automobilį, plastinę krūtų operaciją ir daugybę kitokių apdovanojimų. Jo organizatorė Julija Žižė sulaukė ne mažos kritikos, todėl nusprendė kuriam laikui pasitraukti iš socialinių tinklų. Dabar moteris grįžo ir siunčia svarbią žinutę. Instagrame ji rašė: „Atsikvėpiau, pailsėjau, buvau daug su savimi, su šeima, draugais.
2020-11-12
REKLAMA
REKLAMA

Apie prastai nuskambėjusį influencerių konkursą pasisakė specialistė Monika Ra: jis negražus tik dėl vieno fakto

Lietuvoje vis netyla kalbos apie influencerių konkursą, kuriame 30 nuomonės formuotojų siūlo dalyvauti savotiškoje loterijoje, kurios prizas – „BMW“ automobilis, plastinė krūtinės operacija bei daug mažų smulkesnių prizų. Ir nors konkurse jau dalyvauja daugybė žmonių, nuomonės apie jį išsiskiria. Vieni jį palaiko, kiti – kritikuoja. Neseniai savo nuomone apie garsųjį konkursą pasidalijo rinkodaros bei „Instagram“ specialistė Monika Ra.
2020-10-15

Specialistė – apie influencerių konkursą, kuriame galima laimėti „BMW“: bauda už tokią reklamą gresia ne tik nuomonės formuotojui

Praėjusią savaitę paskelbtas nuomonės formuotojų konkursas, kurio metu galima laimėti įspūdingus prizus – „BMW“ automobilį, plastinę krūtų operaciją ir daugybę kitokių apdovanojimų. Norint laimėti šiuos prizus, tereikia „Instagram“ pasekti influencerius, kurie reklamuoja šį konkursą. Tokių yra 30. Tai sukėlė tikrą apkalbų audrą socialiniuose tinkluose. Vieni palaiko šį konkursą bei noriai dalyvauja, o kiti negaili kritikos.
2020-10-15

Pikul – apie plačiai nuaidėjusį influencerių konkursą: yra dvi medalio pusės

Jau kurį laiką viešojoje erdvėje plačiai aptarinėjamas influencerių paskelbtas konkursas, kurio metu galima laimėti ne tik „BMW“ automobilį, bet ir  krūtinės didinimo ar korekcijos operaciją implantais. Ir tai – tik pagrindinės, didžiausios dovanos. Vieni konkursą palaiko, o kiti –  negaili jam kritikos. O štai pati net 145 tūkstančius sekėjų „Instagram“ sukaupusi vizažistė bei grožio salono savininkė Oksana Pikul-Jasaitienė pastebėjo, jog iš tiesų čia yra dvi medalio pusės.
2020-10-15

Meschino išsitrynė instagramo anketą: paaiškino, kas nutiko

Įtaigiausia nuomonės formuotoja pripažinta socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino daro pertrauką socialiniame tinkle „Instagram“. Jos vaizdo medžiagų bei nuotraukų nematys sekėjai, kadangi jos paskyroje nebeliko irašų. Kaip praneša zmones.lt ji nusprendė pailsėti nuo socialinių tinklų. Zmones.lt ji sakė: „Kada grįšiu aš dar nežinau. Tikriausiai tada, kai pailsėsiu.“ Naujienų portalui tv3.lt nepavyko susisiekti su K.Meschino.
2020-01-03

Internete išgarsėjęs Deividas – apie „Olialia“ pupytes, darbą stiuardu ir žvaigždžių ligą

„Būti įdomiam yra labai sunku, o mes visi ir negalime būti įdomūs“, – sako fotografas ir socialinių tinklų žvaigždė Deividas Bendžius. Kiek daugiau nei 50 tūkst. sekėjų savo instagrame turintis jurbarkietis jau ne pirmus metus gyvenimą kuria sostinėje, o dėl savo humoro jausmo ir tikslių juokelių yra labai mylimas jaunimo.
2019-12-16

Intriguojančioje premjeroje – ir seniai viešumoje matytas buvęs „ŽAS“ narys

Gruodžio 5-osios vakarą žinomi Lietuvos žmonės nusprendė praleisti linksmai – rinkosi nuotykių komedijos „Tobuli melagiai“ premjeroje. Šis spektaklis žinomus Lietuvos žmones privertė ne tik smagiai juoktis, bet ir spėlioti, gal ir jų draugai bei artimieji turi slaptus gyvenimus?  Pamatyti vieną populiariausių šių metų komedijų susirinko žinomi Lietuvos pramogų pasaulio atstovai: Daiva Žeimytė, Gintarė Gurevičiūtė, Dainius Martinaitis, Balys Latėnas, Giedrė Talmantienė, Giedr...
2019-12-05

Šeimą „stora“ išvadinusi ir vaizdo įrašu pasidalijusi Gurevičiūtė sulaukė kritikos: rėžė be pasigailėjimo

Prieš kelis mėnesius socialinių tinklų žvaigždė bei TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė savo „Instagram“ paskyroje dalijosi atostogų kadrais. Viename vaizdo įraše ji išreiškė pasipiktinimą prie gretimo stalelio sėdėjusiai šeimai, kuriuos ji išvadino „storais“. Toks Gintarės įrašas pro akis neprasprūdo ir socialinio tinklo „Facebook“ puslapio „Dydis nesvarbu“ įkūrėjai ir autorei Giedrei Valavičiūtei. Ji nuolatos dalijasi mintimis apie savo kūno meilę bei skleidžia toleranciją.
2019-10-30

Skelbia įtakingiausius Lietuvos influencerius: dešimtuke – ir netikėti veidai

Modelis, fotografas ir šokėjas, sportininkas, aktorius – tokių profesijų žmonės pateko į pačių įtaigiausių šalies nuomonės formuotojų socialiniame tinkle „Instagram“ dešimtuką. Portalas influenceriureitingas.lt pateikė garsiausių ir įtakingiausių šalies socialinių tinklų žvaigždžių sąrašą, kuriame - gerai pažįstami veidai. Įtaigiausia nuomonės formuotoja pripažinta socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino.
2019-10-02

Deividas pašiepia garsiausius influencerius – kokia to kaina?

Socialiniuose tinkluose akimirksniu išgarsėjęs Deividas Bendžius jau ilgą laiką gerai žinomas pramogų pasaulyje. Vaikinas ilgus metus užsiiminėja fotografija, o šalia jos atsirado ir veikla tinkle „Instagram“. Deividą seka kiek daugiau nei 50 tūkst. žmonių. Bene didžiausias šuolis įvyko jam pradėjus parodijuoti Lietuvos nuomonės formuotojus bei jų nuotraukas socialiniuose tinkluose.
2019-09-27

Gurevičiūtė kaitina gerbėjų kraują: pasidalijo pikantišku kadru

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė – viena gražiausių Lietuvos moterų, kuriai figūros linkių galėtų pavydėti kiekviena. Vis dėlto net ir tokios moterys kaip Gintarė turi nemažai dėl to pasistengti, o ir vienų mylimų sporto rūšys kitiems tampa tikru iššūkiu. Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje G. Gurevičiūtė neseniai pasidalijo nuotrauka, kurioje ji demonstravo tobulas kūno formas. „Sunkus darbas atsiperka“, – po nuotrauka brūkštelėjo Gintarė.
2019-06-26

Garsios lietuvės apsinuogino: tokios figūros pavydi daugelis

Atėjus kalendorinei vasarai ir šiltiems orams, Lietuvos pramogų pasaulio garsenybės nusimetė drabužius ir apsivilko maudymosi kostiumėlius. Žvaigždės savo paskyrose pasidalijo kadrais, kurie ne vienam atėmė žadą. Nors dar tik prasidėjo vasara, jau kurį laiką Lietuvą lepina pavydėtina šilumos banga. Birželis prasidėjo šiltai, todėl temperatūros stulpeliai dienomis kartais įkaista net iki 30-ies laipsnių karščio.
2019-06-08

Ypatingas dėmesys Bierancui: sulaukė apdovanojimo

Ketvirtadienio vakarą pramogų ir laisvalaikio centre „Panorama“ vyko mada alsuojantis, įspūdingas renginys - „Vyrų Mados Savaitė“. Šios Lietuvos bei užsienio dizainerių kolekcijos pristatymo nepraleido ir būrys garsių žmonių. Renginys vyko kiek neįprastoje aplinkoje – „Panoramos“ pirmame aukšte, tad kolekcija galėjo pasidžiaugti ne tik kviestiniai svečiai, bet ir kavinėse esantys lankytojai.
2019-05-30

Socialinių tinklų žvaigždės – po padidinamuoju stiklu: sudomino tarnybas

Šiandieniniame technologijų pasaulyje įsitvirtinantys nuomonės formuotojai (šnek. influenceriai) socialiniuose tinkluose turi tūkstančius sekėjų. Jų gyvenimo akimirkas stebi ir domisi ne tik tūkstančiai gerbėjų, bet ir tam tikros institucijos. Neseniai pasirodė žinia, kad Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) nuo sausio mėnesio stebi dešimties nuomonės formuotojų (šnek. influencerių) paskyras ir įrašus socialiniuose tinkluose.
2019-05-15

Žinomi influenceriai rinkosi neįprastame renginyje: siūlo nepamiršti pasiimti telefono

Galimybė tamsoje kitaip pažvelgti į meną ir netgi patiems tapti jo dalimi – su šia mintimi ketvirtadienio vakarą į sostinėje įsikūrusią „TSEKH Vilnius“ galeriją rinkosi kviestiniai svečiai, tarp kurių – ir žinomi Lietuvos žmonės. Vytenio gatvėje esančiame meno kampelyje garsus lietuvių menininkas Tadas Černiauskas, pasauliui geriau žinomas kaip Tadao Cern, pristatė savo naują instaliaciją, kurtą su išmaniųjų telefonų gamintoja „Huawei“, rašoma pranešime spaudai.
2019-05-03

Gurevičiūtės įvaizdis prikaustė žvilgsnius: tokios jos dar nematėte

Ketvirtadienio vakarą svečiai, tarp kurių netrūko ir žinomų veidų, rinkosi į Vilniaus centre įsikūrusį viešbutį „ibis Vilnius Centre“. Kaip rašoma pranešime spaudai, naujoms muzikinėms patirtims atsivėręs viešbutis virto jaukia koncertų erdve, kurioje savo pasirodymus surengė dvi muzikos grupės – „Flash Voyage“ ir „Sisters On Wire“. Gerbėjų armiją Lietuvoje jau subūrusios grupės dabar kovoja ir dėl galimybės pasirodyti viename didžiausių Europos muzikos festivalių „Sziget“, kuriame jau yra pasi...
2019-04-12

Slapčiausi Lietuvos garsenybių kompleksai: pieštuku ryškino net antakius

Ilgakojės, visuomet plačiai besišypsančios, savimi pasitikinčios ir drąsios – taip daugelis jaunų merginų mato pačias garsiausias šalies gražuoles. Viskas atrodo tobula, tačiau ar tikrai? Žmonės dažnai nė nesusimąsto, kad žymios pramogų pasaulio moterys ir merginos taip pat ilgą laiką yra kentusios patyčias, savo kūnus alinusios dietomis ir įtemptomis treniruotėmis, gėdijusios savo išvaizdos kompleksų.
2019-02-24

Žinomos moterys mėgavosi pavasario naujienomis

Trečiadienio popietę tarptautinė mados ir grožio viešųjų ryšių agentūra „Polhem PR Lietuva“ pakvietė stilingąsias sostinės moteris, tinklaraštininkes ir žiniasklaidos atstovus į pavasario/vasaros sezono tendencijų pristatymą. Renginio metu viešnios susipažino tiek su puikiai rinkoje žinomų mados bei grožio prekės ženklų naujienomis, tiek su naujų, Lietuvoje ką tik pasirodžiusių kompanijų produkcija.
2019-02-21

Gurevičiūtė prabilo apie mylimąjį: atskleidė, kada jam yra gražiausia

„Grožis nepriklauso nuo moters lūpų putlumo ar blakstienų ilgumo. Tikrasis grožis spinduliuoja iš vidaus. Tai – intelektas, meilė, jausmai. Gražus žmogus, pirmiausia, yra laimingas žmogus“, – įsitikinusi televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė. Laimingo asmeninio gyvenimo neslepianti moteris teigia, kad meilė ją skatina žydėti kasdien. „Kai turi tikrą žmogų šalia savęs, tu jam visada esi pati gražiausia“, – šypsosi ji.
2019-02-04

Gurevičiūtė pasidalijo senu kadru: pamatykite, kaip pasikeitė

Socialiniuose tinkluose plinta mielas iššūkis. Žmonės dalijasi nuotraukomis, kurias skiria 10 metų. Tai daro ne tik paprasti žmonės, Holivudo įžymybės, bet ir žinomi Lietuvos žmonės. Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė taip sugalvojo paviešinti dešimties metų senumo nuotrauką. Moteris ją paviešino socialiniame tinkle „Instagram“. Joje Gintarė – vos su lašeliu makiažo, itin natūrali. 2009-ųjų kadre G. Gurevičiūtė stovi su drėgnais plaukais, šalia baseino.
2019-01-16

Gurevičiūtė pasidalino miela Kalėdų akimirka su mylimuoju: prierašą supras kiekviena

Gražiausios ir jaukiausios metų šventės ryškiausiomis spalvomis nuspalvino Lietuvos pramogų pasaulio įžymybių namus.  Visos jos socialiniuose tinkluose dalijasi mielomis ir jaukiomis akimirkomis. Būtent vienu tokių visai pasidalijo ir TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė. Žinoma moteris savo „Instagram“ paskyroje sveikino visus su šventėmis, pridėjo ir šmaikštų prierašą. „Vis dar pakelia, vadinasi galiu valgyt toliau?￰ SU SV. KALĖDOM VISUS.
2018-12-26

Metų pora 2018: žvaigždės spinduliuoja meile

2018-ieji buvo kupini ne tik gražių ir jautrių santuokų, dramatiškų skyrybų bei šeimos pagausėjimų, bet taip pat ir itin sėkmingi pramogų pasaulio poroms. Raudonuoju kilimu renginiuose žengusios garsenybės tiesiog sužydo šalia savo antrųjų pusių. Tiesa, kai kurios jų tik pirmąjį kartą šiais metais viešumoje pristatė savo mylimuosius. Bene daugiausiai ovacijų bei dėmesio sulaukė atlikėja Natalija Bunkė, kuri per muzikos apdovanojimus pristatė savo mylimąjį Edgarą iš Kauno.
2018-12-23

Intymiame kadre – Gurevičiūtė su mylimuoju: žarsto komplimentus

Artėjančių švenčių laukimas taip pat nuspalvino ryškiausiomis spalvomis ir Lietuvos pramogų pasaulio įžymybių namus. Jaukumu bei akimirkomis iš asmeninio gyvenimo su tūkstančiais sekėjų besidalijančios žvaigždės negaili ir itin mielų bei asmeniškų kadrų. Būtent vienu tokių visai neseniai pasidalijo ir TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė. Žinoma moteris savo „Instagram“ paskyroje džiaugėsi artėjančiomis šventėmis. „Tingiu sekmadienis! Besibučiuojant po milijonu švieselių.
2018-12-19

VIP žvaigždėms nutiestas raudonas kilimas: leidosi į nuotykį

Gruodžio 6-osios vakarą įsibėgėjusiame komedijos teatro „Domino“ „Nuotykių sezone“ žiūrovai ir visas būrys garsenybių išvydo didžiąją sezono intrigą. Įvyko Ramūno Cicėno režisuotos nuotykių komedijos „(Ne)tikras milijonierius“ premjera, kurią pats režisierius pristatė kaip „geriausią šiandien rodytą komedijos premjerą pasaulyje“. Jau pradėdamas kurti spektaklį, režisierius R. Cicėnas žadėjo, kad premjera „nepaliks abejingų ir taps geru nuotykiu, kurį patirti norėsis ne vieną ir net ne du kartus“...
2018-12-06

Kazlas grįžo į kiną: pristatytas ilgai lauktas filmas

Pirmadienio vakarą pramogų pasaulio garsenybėms pristatytas ilgai lauktas filmas „Širdys“. Gausus būrys kino aktorių, režisierių bei kultūros atstovų susirinko įvertinti režisieriaus Justino Krisiūno filmo. Tiesa, daugelio akį patraukė ir tai, kad šiame filme vieną pagrindinių vaidmenų atliko ir vis rečiau viešumoje matomas Rolandas Kazlas.
2018-11-19

Iš atostogų grįžusi Gurevičiūtė – pavydėtino grožio: domėjosi mados naujienomis

Trečiadienio popietę mados ir grožio viešųjų ryšių agentūra „Polhem PR“ stilingąją sostinės publiką pakvietė į Kalėdinį vakarėlį „Christmas Press Day“. Jo metu buvo pristatytos grožio ir mados naujienos, rinkos tendencijos bei aktualijos. „Kaip ir kiekvienais metais, pagrindiniams nuomonės formuotojams pristatome aktualiausias sezonines rinkos naujienas, taip pat tiek gerai žinomų prekių ženklų, tiek nišinių bei originalių prekių ženklų kolekcijas.
2018-11-15

Balyje poilsiaujanti Gurevičiūtė negaili patarimų: nedarykite klaidos nusibeldę tokį atstumą

32-ąjį gimtadienį gerai žinoma TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė sutiko kaip niekad pakiliomis nuotaikomis – ji su mylimuoju Dmitrijumi išvyko į poilsinę kelionę po egzotiškąjį Balį. Gintarė su savo gerbėjais bei sekėjais dalijasi pikantiškais kadrais iš jų kelionės.  Įvairiais kelionės kadrais besidalijanti Gintarė taip pat negaili ir patarimų, kaip keliauti ir kuo mažiau išleisti užsienyje: „Mano patarimas Nr.
2018-10-23

Gintarė Gurevičiūtė švenčia gimtadienį: atostogauja egzotiškoje šalyje

Šiandien televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė švenčia 32 – ąjį gimtadienį. Žinoma moteris su mylimuoju iškeliavo į Balį ir gražiausias gimtadienio akimirkas praleidžia būdama ten. Keliauti mėgstanti mergina su mylimuoju apsistojo prabangiame viešbutyje ir džiaugėsi šiltu oru. Ji dalijosi džiaugsmu savo socialiniuose tinkluose. Sunku nepastebėti ir nepriekaištingos Gintarės figūros. Anksčiau mergina atviravo, kad puikią formą jai palaikyti padeda aktyvus gyvenimo būdas.
2018-10-20

Garsenybes sudominusiame šou – ir retai viešumoje su mylimuoju pasirodanti K. Meschino

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Vita Jakutienė, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė bei daugelis kitų.
2018-10-11

G. Gurevičiūtė parodė puikias kūno linijas: atskleidė, ką dėl figūros daryti sunkiausia

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė – viena gražiausių Lietuvos moterų, kuriai figūros linkių galėtų pavydėti kiekviena. Vis dėlto net ir tokios moterys kaip Gintarė turi nemažai dėl to pasistengti, o ir vienų mylimų sporto rūšys kitiems tampa tikru iššūkiu. Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje G. Gurevičiūtė neseniai pasidalijo nuotrauka, kurioje vilki visas formas puikiai parodančią sportinę aprangą.
2018-09-30

G. Gurevičiūtė su mylimuoju įsigijo būstą: pasidalijo seksualia nuotrauka tiesiai iš lovos

Gerai žinoma TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė džiaugiasi ne tik širdyje užgimusiais jausmais mylimajam verslininkui Dmitrijui Jaruševičiui, bet taip pat ir nauju pirkiniu. Visai neseniai pora įsigijo savo nuosavą būstą – įspūdinga nuotrauka iš jo Gintarė pasidalijo savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Pikantiška ir itin seksualia nuotrauka tiesiai iš lovos pasidalijusi Gintarė pozavo lovoje su savo mylimuoju Dmitrijumi.
2018-09-25

Žavingoji G. Gurevičiūtė pritrenkė grožiu: vasarą išlydėjo balta it nuotaka

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė gerbėjus visuomet žavi pritrenkiančiu įvaizdžiu bei tobulomis kūno linijomis. Žavinga moteris pasirodė ir paskutinę vasaros dieną vykusioje „Baltoje vakarienėje“. Pasipuošusi akinamai balta suknele apnuogintais pečiais ji į renginį ji atvyko su mylimuoju Dmitrijumi Jaruševičiumi. Pora mėgavosi romantiška vakariene žvakių šviesoje. Juos supo daugybė baltai vilkinčių žmonių bei lydėjo V. Baumilos atliekama muzika.
2018-09-01

Smarkiai sužalotas Gintarės Gurevičiūtės mylimasis: „Jis vos nemirė“

Gerai žinoma TV laidų vedėja bei socialinių tinklų žvaigždė, gražuolė Gintarė Gurevičiūtė sekmadienio rytą savo draugams ir gerbėjams pranešė ne itin malonias žinias. Praėjusią dieną jos mylimasis Dmitrijus Jaruševičius buvo sužalotas jėgos aitvarų treniruotės metu. Tiesa, vyras susižalojo ne pats, pasak G. Gurevičiūtės, tai padarė nepažįstamasis, kuris pamatęs tai, ką padarė, tiesiog pasišalino.
2018-08-05

Lyg du vandens lašai: G. Gurevičiūtės antrininkė Rusijoje – įspūdinga gražuolė

Įspūdingais kadrais gerbėjus lepinanti Gintarė Gurevičiūtė turbūt net nenutuokia, kad Rusijoje gyvena mergina, kuri yra stebėtinai panaši į ją. Abi moteris vienija tai, kad jos – stulbinančios gražuolės, kurių nepastebėti net ir be makiažo būtų tiesiog neįmanoma. Tai - Rusijos supermodelis Natasha Poly.
2018-07-17

G. Gurevičiūtė atskleidė savo tobulų asmenukių paslaptį: svarbi viena taisyklė

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė jau kurį laiką verčia gerbėjus iš koto savo tobulomis nuotraukomis. Daugybė merginų su baltu pavydu žvelgia į šią žinomą moterį galvodamos, kokia gi jos grožio paslaptis? Neseniai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje Gintarė išdavė, kas ją daro tokia žavia. „Pastaruoju metu dažnai sulaukiu prasymo, „atskleisk, kokia pudrytę naudoji”, tai dabar atskleidžiu.
2018-07-11

G. Gurevičiūtės gerbėjai pakvaišo dėl jos grožio: pasidalijo atostogų kadrais

Gražuolė televizijos laidų vedėja ir prodiuserė Gintarė Gurevičiūtė pastaruoju metu kelia pavydą savo socialinių tinklų sekėjams. Žinoma moteris leidžiasi į spalvingas ir įdomias keliones, o gražiausiomis jų akimirkomis pasidalija su gerbėjais. Gintarė atskleidė, kad tai nėra tik poilsinės kelionės. Pastarąjį savaitgalį ji praleido Romoje, mat vyko į „Redbull Soapbox Race“ varžybas.
2018-06-28

G. Gurevičiūtės nuotrauka apstulbino: pademonstravo išskirtinio grožio bikinį

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė socialiniuose tinkluose savo gerbėjus mėgsta lepinti įvairiausiais kadrais. Viename iš naujausių – stulbinantis kadras, kuriame moteris pademonstravo pritrenkiančią figūrą. Aktyvus laiko leidimo būdas moteriai ne tik leidžia džiaugtis puikiomis kūno linijomis, bet ir įdomiu laisvalaikiu, gera nuotaika. „Lankau „E-Fit Lietuva“ treniruotes ketvirta savaitė ir jau matau efektą.
2018-06-24

G. Gurevičiūtė pritrenkė gerbėjus: pademonstravo suknelę, kurios norėtų visos

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė tautiečius pastaruoju metu stebina nuostabiomis savo kelionių nuotraukomis. Moteris nė nebesiskiria nuo pasaulinio garso žvaigždžių! Šiuo metu Monake viešinti Gintarė socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje pasidalijo nuotrauka, kuri užvirė tikras aistras. G. Gurevičiūtei labai pasisekė, mat ji vilkėdama nuostabaus grožio suknelę pozavo būtent tada, kai leidosi saulė, todėl nuotrauka atrodė tiesiog magiškai.
2018-06-22

G. Gurevičiūtė prisipažino apie svajonę, kuriai dar nerado laiko

Ketvirtadienį Vilniaus Rotundo gatvė prisipildė netradicinio šurmulio – į kaljanų barą „Fumosumo“ rinkosi kviestiniai svečiai, tarp kurių netrūko ir žinomų veidų. Visų smalsumą patraukė neeilinė tradicinio japonų gėrimo, gaminamo iš ryžių, degustacija ir galimybė bent trumpam nusikelti į tolimąją kylančios saulės šalį.
2018-06-07

G. Gurevičiūtė ir I. Martinkėnaitė atrado naują sportą: trunka 20 minučių, o riebalai – tirpsta

TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ir dainininkė Ingrida Martinkėnaitė neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto. Aktyvus laiko leidimo būdas ne tik leidžia džiaugtis puikiomis kūno linijomis, bet ir įdomiu laisvalaikiu, gera nuotaika. Išbandžiusios daugybę sporto rūšių, moterys atrado Vilniuje įsikūrusią asmeninių treniruočių sporto studiją „E-Fit Lietuva“. Tai iš Amerikos į Europą atkeliavęs elektroninės raumenų stimuliacijos metodas, derinamas su aktyviais pratimais ar darbu su treniruokliais.
2018-06-05

Po brolio žūties – jautri G. Gurevičiūtės žinutė: netrukus susitiksime

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Vien savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje žinoma moteris turi beveik 110 tūkstančių sekėjų. Išskirtinio grožio moteris dažnai dalijasi įvairiomis savo gyvenimo akimirkomis – nebijo pasirodyti be makiažo ar su savo širdies draugu. Vis dėlto praėjusią dieną tarp smagių nuotraukų ji pasidalijo ir liūdnu įrašu: jis skirtas jos žuvusiam broliui. „Šiandien tau sukaktų 30! Gyvenimas be tavęs kitoks, broli.
2018-05-20
Į viršų