Šiemet juodas debesis Lietuvos neaplenkė: skyrėsi gražiausios poros

2020 metai pasižymi ne tik pandemijos pradžia bet ir Lietuvos pramogų pasaulio skyrybomis – skyrėsi net ir tie, kurių santykių tvirtumu buvo neabejojama.

46

Kviečiame prisiminti visas Lietuvos žvaigždes, kurios netikėtai pasuko skirtingais keliais, o jų veidai nuolat šmėžavo žiniasklaidoje.

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Nerijus Antanavičius

Atlikėjai draugystės pradžia su Nerijumi buvo labai graži, tačiau trejus metus trukusi santuoka pasibaigė skaudžia skyrybų drama. Dainininkė pasakojo, jog visi santuokos metai buvo baisūs, kupini melo, apgaulės, pažeminimų ir neretai ant skyrybų slenksčio. „Pirmos santuokos dienos tebuvo gražios, o visi metai... Jie buvo tiesiog baisūs, katastrofiški“, – rėžė Mia.

Dainininkės manymu, jos vyras nuo pirmos pažinties akimirkos turėjo aiškų planą ja pasinaudoti. „Aš manau, kad jis tikrai manęs nemylėjo. Aš buvau tik patogus variantas, kuris turi nemažą kapitalą. Buvo galima kažką paveikt su manim. Ir jis paveikė.“ – laidoje, neslėpdama nusivylimo, pasakojo dainininkė.

Nors poros santykiu pradžia ir atrodė graži, tačiau po vestuvių Nerijaus elgesys pasikeitė ir Miai teko patirti kasdienį vyro niekinimą ir žeminimą, kurie privedė net iki depresijos.

„Jo emocinis spaudimas buvo visą laiką. Jis mane taip sugebėdavo paveikti, kad aš tikėjau, jog tikrai esu nevykėlė. Įsivaizduokit, jums kažkas kasdien kaltų į galvą, kad esate durna. Po kiek laiko imi ir patiki“, – atvirauvo Mia.

Laidoje žinoma moteris taip pat pripažino, jog pasikeitus vyro elgesiui, pasikeitė ir ji.

„Aš savo vyro nebegerbiau, nes jis to nusipelnė. Jeigu geri santykiai, tu gali vyrui kojas masažuoti kas vakarą, bet jeigu tau žmogus yra blogas, ir tau meluoja ištisai, ir tu nepasitiki juo, tai kaip tu jam dar neši kavą į lovą. Reikia būti visiškai idiotei, kad tai daryt“, – kalbėjo dainininkė.

Grasino paviešinti nuotraukas

Dar prieš vestuves N. Antanavičius jau buvo įklimpęs į dideles skolas, tačiau Mia netikėjo, kad į tą dugną jis gali nusitempti ir ją kartu. „Aš nuoširdžiai negalvojau, kad mes iššluosim visą mano sąskaitą...“ – apie skaudų gyvenimo įvykį ir nepavykusį verslą pasakojo moteris.

REKLAMA

Trejus metus trukusią santuoką Mia šiandien nedvejodama vadina tikru košmaru. Ir nors skyrybų dokumentai jau pasirašyti, tačiau buvusio mylimojo purvini žaidimai nesibaigė – jis šantažavo ir grasino paviešinti kompromituojančias Mios nuotraukas.

Pora aukso žiedus sumainė 2015 metų birželio 3 dieną. Jaunavedžiai savo vestuvių dieną laikė paslaptyje, tad buvo labai nustebę, jog juos pasveikinti atvyko visas pulkas žurnalistų bei fotografų. Vis dėlto, tuoktuvių ceremonijai prasidėjus, į Vilniaus miesto santuokos rūmų salę, kurioje žymi atlikėja vestuviniais žiedais apsikeitė su mylimuoju, žiniasklaida įleista nebuvo.

Vestuvių liudininkė atskleidė, jog pora turėjo tuoktis šeštadienį, tačiau sužinoję, kad gali sulaukti didelio žiniasklaidos dėmesio, norėjo „sumėtyt pėdas“ ir nusprendė šventę paankstinti. Vilija Pilibaitytė-Mia ir Nerijus Antanavičius tuoktuvių ceremoniją suorganizavo per 24 valandas.

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius

Praėjusių metų gale ėmė sklisti kalbos, kad Ievos ir Mariaus šeimą ištiko krizė, pora nebegyveno kartu. Pora santuoką oficialiai nutraukė vasaros viduryje,

„Palaikymo sulaukti visuomet gera. Aš esu už tai, kad santykiai, kurie baigėsi, baigtųsi į gerą. O kaip bus mums, nežinau. Manau, kad po santykių visuomet būna tyla, kada reikia susidėlioti visus dalykus, tačiau aš tikiuosi, kad mes liksime draugais“, – tada sakė I. Zasimauskaitė.

Primename, kad Ieva Zasimauskaitė ir Marius žiedus sumainė 2016-ųjų balandį.

Dar visai neseniai I.Zasimauskaitė atvirai prabilo apie skyrybas.

„Iš pradžių man atrodė, kad daugiau kaltės yra iš Mariaus pusės. Kai pabuvome kurį laiką atskirai – aiškiai supratau, jog ne ką mažiau kalta esu ir aš. Pridariau milijoną klaidų! Kokių? Pavyzdžiui, tik dabar supratau, kad trūko pagarbos iš mano pusės, trūko supratimo, buvau galbūt per daug galvojanti tik apie save. Mūsų krizė tęsėsi visus devynerius metus – šitiek laiko stengėmės lipdyti santykius, bet... Galiausiai viskas baigėsi“, – tikino atlikėja.

REKLAMA

Ieva pripažįsta, kad jai labai sunku dabar – nors šypsosi, stengiasi nepasiduoti liūdnoms mintims, bet širdyje sumaištis, o sieloje rasti ramybę dar sunkiau. Kalbėdama apie vyrą ir tai, ką jam jaučia, moteris nesulaiko ašarų.

„Skyrybos yra gedulas. Tu netenki žmogaus, bet nebūtinai jausmų. Turi praeiti daug laiko, kol vėl gali visa širdimi džiaugtis gyvenimu. Marių pamilau labai jauna – buvau vos 16-os metų, jis buvo dešimčia metų vyresnis ir aš visa galva pasinėriau į jausmus, nes man buvo be galo gera šalia šito vyro. Įsivaizdavau, koks jis bus puikus sutuoktinis, koks tėtis...“, – atviravo Ieva.

Paklausta, ar tai, kad Ieva daug kalba apie motinystę, trokšta turėti vaikų, bet iki šiol jų nesusilaukė irgi galėjo turėti įtakos apsisprendimui skirtis?

„Taip, tai viena priežasčių. Bet tik viena iš daugybės. Dabar žinau, kaip svarbu tokius klausimus aptarti su mylimu žmogumi gerokai anksčiau. Išsiaiškinti požiūrį į vaikus, tėvystę ar motinystę. Nuoširdžiai patariu visiems apie tai kalbėtis su antrąją puse kuo atviriau ir kuo anksčiau“, – sako Ieva.

Paulius ir Eglė Aršauskai

Kovo 13-ąją Vilniaus miesto apylinkės teismas oficialiai išskyrė Paulių ir Eglę Aršauskus.

Dar rugpjūčio pirmosiomis dienomis pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad vos pusmetį santuokoje gyvenęs kriptomilijonierius Paulius Aršauskas ir jo žmona Eglė Malinauskaitė suka skirtingais keliais.

Teisme pasirodė tik Eglė ir jos advokatė Salvija Sriubienė, tiek ji, tiek advokatė susilaikė nuo komentarų. Nei Paulius, nei jo advokatas Modestas Sriubas teisme nepasirodė, posėdis truko vos pusvalandį.

Oficialų skyrybų ieškinį mergina pateikė dar gegužės mėnesį, E. Aršauskienė dėl skyrybų kaltina sutuoktinį Paulių – jauna moteris savo sutuoktinį kaltina smurtiniu nusikaltimu.

tv3.lt primena, kad Eglė ir Paulius susituokti nusprendė vos po pusmečio draugystės, sausio 23-iąją. Tai buvo jau antroji santuoka Pauliui – prieš tai jis buvo susituokęs su Diana Taraškevičiūtė. Pora augina dukrelę. 

REKLAMA

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skandalo su žmona Aršauskas verčia baltą lapą

Paliko žmoną per tuoktuvių metines

Į viešumą poros santykiai iškilo dar praėjusių metų liepos mėnesį: P. Aršauskas vestuvių metines praleido ne su tuometine žmona Diana, o su nauja širdies drauge. Tą kartą pirmąkart viešai prabilo Pauliaus dukros motina Diana.

Pora santuokoje praleido vos metus, o per jų vestuvių metines P. Aršauskas smaginosi savo naujos mylimosios Eglė Malinauskaitės glėbyje, nevengė itin aistringų ir pikantiškų kadrų.

Vestuvių metinių dieną jis savo paskyroje pasidalijo nuotrauka su E. Malinauskaite.

„Per savo 27 gyvenimo metus nuveikiau ir pamačiau tiek, kiek kiti gali tik pasvajoti, niekam neprivalau aiškintis dėl savo sprendimų, bet jie šiaip sau neatsitinka, kas myli ir vertina, tie ir TURI! Kitus teisti labai lengva“, – savo tūkstantinei sekėjų armijai rašė P. Aršauskas.

Nuotraukoje jis bučiavo E. Malinauskaitę į skruostą, už jų nugaros – garsusis Pauliaus „Lamborghini“ su vardiniais numeriais „ARSA 23“.

Vos tik paviešinus nuotrauką kaipmat pasipylė neigiami komentarai, kuriuos rašė Pauliaus sekėjai. Jie tvirtino, kad kriptomilijonierius krito jų akyse, elgiasi neprotingai ir vaikiškai, tačiau šiuos komentarus pats Paulius labai greitai ištrynė iš savo paskyros.

Pati E. Malinauskaitė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo nuotrauka po koncerto: joje buvo jų bučinys.

„Ši šeima jau buvo išsiskyrusi“

Eglė tikino, kad Paulius nenustos rūpintis jo ir D. Aršauskienės dukra Marija. „Net neabejoju, kad laikui bėgant ji bus aprūpinta ne tik finansiškai, bet ir laiko prasme“, – sakė ji.

Nors šiuo metu E. Malinauskaitei internautai priklijavo šeimos ardytojos pravardę, pati mergina savęs tokia nelaiko: „Kokie bus Pauliaus ir Dianos santykiai čia jau ne mano reikalas, tik noriu, kad ji ir visi kiti žinotų, kad aš šeimos neišskyriau, ši šeima jau buvo išsiskyrusi man pradėjus santykius su Pauliumi“, – teigė Eglė.

Rolandas ir Vaida Skaisgiriai

Dar vasario mėnesį kino teatruose pristatyta komedija „Vedybos, skyrybos ir barsukas“ ir toliau kursto diskusijas apie garsių šalies porų skyrybas.

REKLAMA

O štai kovą Rolando Skaisgirio vadovaujamos prodiuserinės kompanijos „Videometra“ atstovai išplatino pranešimą, kad Vilniaus miesto apylinkės teisme, bendru sutarimu, nutraukta prodiuserio R. Skaisgirio ir Vaidos Skaisgirės santuoka.

„2013 metais aš buvau euforijoje – gimė sūnus, ir atrodė, kad aš nieko geriau gyvenime neturėsiu. Bet situacija buvo tokia, kad už kelių mėnesių mirė mama, ir mane areštavo su byla, kuri dar ir po šiai dienai tęsiasi“, – pavasarį laidoje pasakojo prodiuseris.

Žinomas vyras įsitikinęs, kad visa tai jį negrįžtamai pakeitė. „Buvo lūžis – iš tikro, ir po šiai dienai, aš, matyt, neatsigaunu. Psichologiškai, viduje, tai mane netgi įvedė ir į skyrybų procesą, ir į santykių pairimą. Tiesą pasakius, aš dar ir dabar gyvenu pro rūką. Norisi būti linksmam, norisi būti su geru bajeriu, norisi būti šmaikščiam, bet neišeina. Nors atrodo, kad tą turėjai“, – žodžių nevyniodamas į vatą sakė R. Skaisgirys. 

Prodiuseris atviravo ir apie tai, kad skyrybas priimti jam sunku iki šiol, o apie pasibaigusią meilę negali būti nė kalbos.

„Aš iš tikrųjų nemanau, kad meilė baigiasi. Ji absoliučiai niekada nesibaigia. Užmiršti to, kas buvo, man atrodo, yra neįmanoma. Mano gyvenime buvo tų meilių ir aš jas tikrai visas atsimenu. Tik tiek, kad laikas padaro tai, kad tu jas prisimeni gražiai“, – pasakojo žinomas vyras.

Vis dėlto anot jo, visada aišku, kas dėl skyrybų kaltas, ir keli tokiais būti negali: „Yra tos nuvalkiotos frazės, kad nebūna vienas kaltas, kad abu būna kalti. Nežinau, man atrodo, kad tai – bullshit’as. Realiai būna vienas kaltas.“

R. Skaisgirys pridėjo, kad visuomet santykiuose su moterimis imdavo pastebėti, kada reikalai ima krypti į blogąją pusę, o dabar supranta, kur galėjo būti ir skyrybų priežastis.

„Tu bandai ieškoti priežasčių, ko trūko tam kitam žmogui. Netgi naujame savo filme pagrindinį akcentą dėjau į žodį „dėmesio“, – sakė jis.

REKLAMA

Rasa ir Raimondas Arlauskai

Ne paslaptis, kad verslininkė, renginių organizatorė Rasa Arlauskienė skiriasi su savo vyru, verslininku Raimondu Arlausku. Poros skyrybų dokumentus patenkino Vilniaus miesto apylinkės teismas. Jiedu oficialiai išsiskyrė spalio pabaigoje.

Kalbos, kad pora nebėra kartu, pramogų pasaulį pasiekė prieš metus. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad moteris neslepia jausmų gerokai jaunesniam vyrui, atlikėjui Petrui Dauniui. Ilgai manyta, kad 28-erių metų vaikiną ir kone perpus vyresnę žinomą renginių organizatorę sieja kur kas daugiau, nei paprasta draugystė.

Liepos 13-ąją 29-ąjį gimtadienį atšventęs Petras pasidalijo šventės nuotraukomis ir dėkojo susirinkusiems svečiams. Įraše vyras neslėpė didžiausios padėkos Rasai ir prisipažino ją mylįs. 

„Turbūt svarbiausias dalykas, kurį pradedu suprasti metams bėgant, o ypatingai supratau vakar, kad ne daiktai, pinigai, šlovė, statusas, kiekis, blizgučiai ar aprėdai yra vertybė, o žmonės, kurie supa mane aplinkui ir svarbiausia, skiria savo laiką, dėmesį, šilumą, nuoširdumą ir meilę.

Myliu Jus labai ir esu dėkingas už tai, kad buvote, esate ir tikiu, kad dar ilgai būsite kartu! Ačiū ačiū ačiū!

O ypatingai didelis ačiū žmogui, be kurio tai iš viso greičiausiai nebūtų įvykę – Rasai Barauskaitei. Tu – neeilinės širdies, gėrio ir aukščiausio profesinio kalibro žmogus. Myliu Tave!“ – prisipažino P.Daunys.

Apie Petro ir Rasos romaną buvo kalbama jau nuo praėjusių metų, pora ne kartą viešumoje buvo pastebėti dviese, tačiau pora visas kalbas iš pradžių neigė.

Praėjusių metų lapkritį Rasa Arlauskienė pranešė apie skyrybas su vyrų Raimondu. Nutraukus santuoka Rasa pasirinko mergautinę Barauskaitės pavardę.

Seniau atviraudama apie santykius su buvusiu vyru R.Arlausku, moteris aiškino, kodėl jis retai lankosi jos organizuojamuose renginiuose.

REKLAMA

„Drauge mes esame jau labai daug metų, esame praėję visokius etapus. Vienas kitą suprantame iš vieno žodžio, pasitikime vienas kitu. Tačiau būtų keista, jei jis visiškai nepavydėtų. Jis supranta, jog esu įdomi aplinkai“, – laidoje apie vyro pavyduliavimą kalbėjo R. Arlauskienė.

„Mes drauge einame į labdaros renginius, koncertus ar teatrą. O vakarėliai jam nėra prie širdies. Be to, jis supranta, kad man tai yra labiau darbas negu pasilinksminimas“, – pasakojo R. Arlauskienė.

Elegantiška ir pasitempusi R. Arlauskienė savo grožiu stebina ne vieną: „Esu tokia elegantiška ir namuose. Galbūt vaikštau basa, su ilga šilkine suknele, galbūt vaikštau ir su suplėšytais džinsais, bet visada viskas gražiai suderinta ir malonu pačiai. Turi būti ne tik patogu, bet ir dailu.“

Primename, kad pora augina du vaikus, šešiolikmetį sūnų Matą ir dvylikos metų dukrą Evitą.

Artūras ir Agnė Zuokai

Politiko Artūro Zuoko ir jo žmonos Agnės skyrybų drama vis dar tęsiasi. Paskutinį kartą pora teisme susitiko lapkričio mėnesį. Buvę sutuoktiniai nesutaria dėl santuokos nutraukimo, santuokoje įgyto turto padalijimo, nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo jam priteisimo ir bendravimo tvarkos nustatymo.

Neigė santykių krizę

Tiesa, besiskiriantys sutuoktiniai nevengia apie santykius kalbėti viešai. Praėjusių metų pabaigoje pasirodė žinios apie byrančią Zuokų santuoką. Iš pradžių A. Zuokas viešai nepripažino, tačiau ir nepaneigė gandų, kad jiedu su žmona Agne pasuko skirtingais keliais iš karto po to, kai šis nesėkmingai pabandė tapti Vilniaus miesto meru. Tuo metu, A. Zuokienė portalui tv3.lt stebėjos, ką viešojoje erdvėje galėjo pasakyti jos vyras. Moters teigimu, santykių krizė judviejų neištiko.

Vėliau Zuokų namuose Vilniuje, Užupyje, kilo konfliktas, į kurį teko įsikišti policijos pareigūnams. Susisiekus su buvusiu Vilniaus meru, šis tikino, kad jokio konflikto nebuvo, tačiau Agnės Zuokienės advokatas patvirtino, kad nesutarimų tikrai būta. Prabilta net apie smurtą, tačiau A. Zuokas tai neigė. Nepaisant to, trečiadienio vakarą, kai jau atrodė, kad aistros nurimo, buvusio sostinės mero žmona „Facebook“ paskyroje pasidalino keistais prisiminimais.

REKLAMA

Ketvirtadienio rytą A.Zuokas pasidalijo įrašu, kuriame pranešė, kad jo žmonai reikia pagalbos: „Nežinau, ką ir kaip rašyti, bet žinau, kad turiu kažkaip bandyti paaiškinti ar pasiaiškinti. Visą naktį ir rytą kalbuosi su savimi...

Agnei reikia pagalbos, kurios, deja, nei aš, nei dauguma artimųjų nebegalime suteikti. Prašau, palaikyti ją, nors tai ir nėra lengva. Per ilgą laiką artimųjų GAILESTIS virto NUOLAIDŽIAVIMU, o Agnei – paskata nesikeisti...

Vėliau susidūrėme su įstatymais, kurie išaukštindami „asmens paslaptį‘‘ sukuria būtent tokias situacijas, kuriose asmuo, kuriam labiausiai reikia pagalbos, paliekamas vienas su savo „paslaptimi‘‘. Ir tai vadinama žmogaus teise, nors ji veda į pražūtį. Sakoma, negalima kitam perimti žmogaus naštos. Galima tik žmogui padėti ją nusimesti, bet tik jam pačiam to norint. Kaip pasiekti ar pažadinti tą norą!

Prašau, nerašyti piktų ir užgaulių komentarų po Agnės įrašais, kurie yra apsvaigimo būsenos vaisius. Prašau, jei galite, rašykite: „Agne, tu gali padėti sau. Dėl savęs, ir dėl tų, kurie tave myli‘‘ – juk taip daug metų raginai moteris rūpintis savo sveikata. Būtent taip buvo parašyta ant rožinio autobusėlio, kurį aplankė šimtai tūkstančių moterų. Mielos moterys, prašau, dabar jūsų eilė paraginti Agnę susirūpinti savo sveikata.“

Pažeidė įstatymą

Įsiplieskus Zuokų skyrybų dramai etikos sargai paskelbė, kad Agnė Zuokienė pažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą ir spręsdama šeimyninius nesutarimus pasinaudojo tarnybine padėtimi.

Vasario pradžioje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pritarė Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Etikos komisijos pateiktomis išvadomis.

VTEK nutarė, kad A. Zuokienė pasinaudojo savo kaip Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narės Kontrolės komiteto pirmininkės pareigomis ir pažeidė sąžiningumo, skaidrumo, viešumo, padorumo, nesavanaudiškumo bei nešališkumo elgesio principus. 

REKLAMA

Perspėjo nusišalinti nuo A. Zuoko klausimų

Etikos sargai A. Zuokienei rekomendavo ateityje nusišalinti nuo bet kokių klausimų, susijusių su viešosios įstaigos Jono Meko vizualiųjų menų centru ir Jono Meko fondu.

Taip pat VTEK patarė nusišalinti nuo klausimų, susijusių su sutuoktiniu Artūru Zuoku ar šeima. Taip pat nuo su šeima susijusių kitų fizinių ar juridinių asmenų, svarstymo, derinimo, sprendimų rengimo ar priėmimo procedūrų tiek savivaldybės taryboje, tiek Kontrolės komitete ir bet kokia forma juose nedalyvauti.

Etikos sargai turės išaiškinti A. Zuokienei, kad jai nesilaikant rekomendacijų ir pakartotinai pažeidus įstatymus, tai bus laikoma šiurkščiu pažeidimu ir jai bus taikomos pasekmės.

Į skyrybas įpainiojo ir savivaldybę

Apie skausmingą skyrybų procesą A. Zuokienė pasakojo dar vasarą. Minėjo, kad į skyrybų procesą įsipainiojusi ir kita moteris, tačiau A. Zuokas tai neigė. Praėjusiais metais į skyrybas buvo įpainiota ir Vilniaus miesto savivaldybė.

A. Zuokienė buvo paskelbusi, kad sename sutuoktinių bute aptiko Jurgio Mačiūno „Fluxus“ kolekcijos darbų. Savivaldybė dėžes buvo išgabenusi, tačiau vėliau gražino įtarimams nepasitvirtinus.

Prisiminti visą situaciją galite šiame vaizdo siužete:

A. Zuokienė praėjusių metų vasarą tvirtino dokumente nerandanti „nė vieno žodžio“, kad daiktai priklauso J. Meko fondui.

„Esu fondo steigėja, ir man ne tas pats, kokie turtai pas mus guli. Jei jie įrodys, kad tai fondo daiktai, taip, aš priimsiu tuos daiktus ir ieškosiu vietos, kur juos eksponuoti, parodyti visuomenei. Fondo steigėja esu aš ir, šiuo atveju, šiandien tik aš galiu spręsti, kur tuos daiktus dėti, o ne kažkokie pašaliniai žmonės, viršijantys savo visus įgaliojimus“, – tuo metu piktinosi politikė.

A. Zuokienė praėjusių metų vasarą savivaldybę informavo radusi apie 100 dėžių su įvairiais J. Meko daiktais – žurnalais, knygomis, vaizdo įrašais bei pasidalino įtarimais, neva kai kurie daiktai galėjo būti iš savivaldybės įsigytos Jurgio Mačiūno „Fluxus“ kolekcijos. Savivaldybė daiktus išsivežė ir po savaitės vertinimų, patvirtinus, jog daiktai priklauso fondui, juos grąžino. Administracijos direktorius Povilas Poderskis atsiprašė už savivaldybės skubotus veiksmus.

REKLAMA

Visiškai skirtingi

Laidoje „Prieš srovę“ politikas neslėpė, kad per beveik tris dešimtmečius trukusią santuoką jie išgyveno visko – ir nuopuolių, ir pakilimų ir jo manymu, šis kartas nėra kažkoks ypatingas, tiesiog būna, kad žmonių gyvenime ateina etapas, kai jie užsinori kardinaliai viską pakeisti. Matyt Agnei ir atėjo toks etapas.

„Mes esame su Agne labai skirtingi. Jei aš sakau, kad gražu, ji sakys, kad ne, jei aš sakysiu „lekiam“, ji – „palaukiam“. Ir taip buvo visada. Daug kas stebėjosi kaip būdami tokie skirtingi išvis galėjom būti kartu“, – atviravai kalbėjo A. Zuokas.

Paklaustas, ar jo širdis laisva šiuo metu, Artūras atsakė taip: „Aš noriu būti laimingas, kad manimi kažkas rūpintųsi, paklaustų, kaip gyvenu, vakarienę padarytų... aš gi tik žmogus. Bet šiuo metu prioritetai ne tie“.

Justinas ir Justina Jaručiai

Atlikėjas Justinas Jarutis skiriasi su žmona Justina. Poros santuoka truko penkerius metus.

Poros skyrybų byla Vilniaus miesto apylinkės teisme bus atversta paskutinę šių metų dieną. Kaip skelbiama, sutuoktiniai į teismą kreipėsi siekdami nutraukti santuoką abipusiu sutarimu. 

J.Jarutis ir jo žmona teisme nesusitiks, byla bus nagrinėjami rašytinio proceso metu. 

Primename, kad pora susituokė 2015-ųjų pavasarį. Modelis Justina Čėsnaitė ir atlikėjas J.Jarutis amžiną meilę vienas kitam prisiekė sostinėje, Švento Kryžiaus bažnyčioje.

Pora pradėjo draugauti 2012 metų pabaigoje, o žinią apie sužadėtuves paskelbė po pusantrų metų. Po vestuvių Justina pasirinko vyro pavardę ir tapo Justina Jarute. Pora santuokoje susilaukė dukros.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų