videometra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „videometra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „videometra“.

Serialo „Gaujų karai“ ketvirtojo sezono pradžia – jau šįvakar: pristatys dar visai neseniai Lietuvoje egzistavusią realybę

Šiandien vakare naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai jau galės mėgautis pirmąja originalaus serialo ,,Gaujų karai” naujausio sezono „Šešėliai” serija. Tikrais įvykiais įkvėpta 12-os serijų kriminalinė drama šįkart palies vieną svarbiausių nelegalaus verslo sričių - narkotinių medžiagų tranzitą per Lietuvą. Kiekvieną pirmadienio vakarą „Go3” žiūrovai išvys po naują „Gaujų karai.
2021-09-13

Pelnyta dovana sirgaliams: Lietuvos krepšinio 100-mečiui paminėti – dokumentika apie ryškiausius antrosios religijos įvykius

Krepšinis Lietuvai – antroji religija, tad šiuo metu ne tik sporto aistruolių, bet ir tautos visas dėmesys skirtas olimpinės atrankos krepšinio turnyrui, drebinančiam Kauną. Tačiau TV3 žiniasklaidos grupė, Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir prodiuserių kompanija „Videometra“ krepšiniui neabejingai Lietuvai šią vasarą turi paruošusi ir dar geresnių žinių.
2021-07-01

Lietuvos krepšinio šimtmečio proga – dokumentinis ciklas „Krepšinio namai“

TV3 žiniasklaidos grupė, Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir prodiuserių kompaniją „Videometra“ skelbia apie didžiausią šalies istorijoje krepšinio dokumentikos projektą – Lietuvos krepšinio šimtmečio proga kuriamą dokumentikos ciklą „Krepšinio namai“, kurį žiūrovai išvys jau šią vasarą.
2021-05-18

Sudėtingą periodą po plačia šypsena kino aikštelėje slėpusi Nemanytė: mano gyvenime nėra dienos be netikėtumų

Šalta, negailestinga ir su ginklu rankoje – tokią Justiną Nemanytę TV ekranuose šiandien mato serialo „Prakeikti III“ žiūrovai. Moteris neslepia, kad režisieriui įtikinti, jog geba vaidinti ne tik švelnią kažkieno mylimąją ar provokuojančią koketę, bet ir rimtą konkurentę mafijos atstovams, prireikė dviejų metų. „Esu nežmoniškai užsispyrusi. Kai kažko noriu, galiu ir kalnus nuversti“, – charakterio savybę, tiesiančią karjeros kelius, įvardijo aktorė, rašoma pranešime spaudai.
2021-05-10

„Videometra“ – tarp dešimties produktyviausių prodiuserinių kompanijų Europoje

Lietuvos prodiuserių kompanija „Videometra“ atsidūrė 9-oje vietoje tarp visų Europos prodiuserinių kompanijų, kuriančių televizijos turinį. Tokius duomenis pateikė Europos audiovizualinio sektoriaus stebėjimo centras (European Audiovisual Observatory), atlikęs išsamią analizę apie 2019-aisiais europiečiams pateiktų televizijos serialų ir filmų gamybą, rašo pranešime spaudai. Įskaičiuojant ir televizijas, „Videometra“ užėmė 19-ąją vietą.
2021-05-07

Serialo „Gaujų karai“ trečiasis sezonas – jau netrukus

Kovo 5 d. (penktadienio) vakarą naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai jau galės mėgautis pirmąja naujausio ,,Gaujų karai” sezono ,,Karveliai” serija. Tikrais įvykiais įkvėpta 12-os serijų kriminalinė drama šįkart perkels į Biržus, kur „laukiniais devyniasdešimtaisiais“ siautėjo kriminalinė grupuotė „Karveliai“. Naujame sezone žiūrovų lauks ne tik įspūdingos veiksmo scenos, tačiau ir išskirtiniai interjerai, tiesiog spindintys tik tam laikmečiui būdinga prabanga.
2021-02-10

Kultinio serialo „PRAKEIKTI III” tęsinys tapo sensacija: tuo ką žiūrovai išvys šiame sezone, bus sunku patikėt

Besitęsiantis karantinas lietuvius ir toliau verčia ieškoti išskirtinio turinio savo laisvalaikiui. Naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovams pristatyta trečioji kultinio serialo „PRAKEIKTI“ dalis sulaukė nepaprasto žiūrovų susidomėjimo, jau pirmoji serija buvo peržiūrėta daugiau nei 25 tūkstančius kartų!  Trečiąjį kultinio serialo sezoną režisuojantis Ramūnas Rudokas, teigė, kad naujame sezone žiūrovų laukia dar daugiau veiksmo scenų, tarp kurių kovinės scenos ir kaskadininkų parengtos įs...
2021-01-27

Šiemet juodas debesis Lietuvos neaplenkė: skyrėsi gražiausios poros

2020 metai pasižymi ne tik pandemijos pradžia bet ir Lietuvos pramogų pasaulio skyrybomis – skyrėsi net ir tie, kurių santykių tvirtumu buvo neabejojama. Kviečiame prisiminti visas Lietuvos žvaigždes, kurios netikėtai pasuko skirtingais keliais, o jų veidai nuolat šmėžavo žiniasklaidoje.
2020-12-28

Į televizijos ekranus grįžta Kalpokaitė: netrūks ir kuriozinių situacijų

Miestas ar kaimas? Lašiniai ar sušiai? Dilemą įžiebs dvi uošvių šeimos, netikėtai atsidūrusios po vienu stogu. O kas taps jūsų favoritais? Visiems išsiilgusiems lietuviško humoro – valandos trukmės naujas lietuviškas daugiaserijinis filmas „Uošvių nepasirinksi“ – jau greitai TV3 eteryje, rašoma pranešime spaudai. Turbūt visi turime uošvius.
2019-11-25

Pikantiškų scenų nevengianti aktorė pasirodys populiariame seriale: netrūks ir gyvenimiškų situacijų

  Jau Liepos 1 dieną, TV3 televizijos eteryje pasirodys romantika ir linksmomis istorijomis intriguojantis serialo „Kam ta meilė?“ tęsinys! Į sudėtingą ir amžiną klausimą atsakymo ieškos ne tik serialo aktoriai, bet ir būsimi serialo žiūrovai.   Jau antrą sezoną sėkmingai startuojantis serialas “Kam ta meilė”, šią vasarą sugrįžta į ekranus su dar karštesniu siužetu ir amžinomis meilės paieškomis.
2019-07-01
REKLAMA
REKLAMA

Skandalingą serialą pristatęs Skaisgirys paskelbė naujieną: ieško ypatingos moters

Pastaruosius dešimtmečius televizijos reitingų viršūnėse karaliaujančius serialus kuriantys TV prodiuseriai „VIDEOMETRA“ praėjusią savaitę pristatė daug ažiotažo ir diskusijų sukėlusi naujausią savo projektą „GLOSTYK BOBIKĄ“, rašoma pranešime spaudai.
2019-05-29

Skaisgirių drama tęsiasi: Vaida meilės mieste mėgaujasi kito vyro draugija

Šį pavasarį Lietuvos pramogų pasaulį krečia žiaurios skyrybos, o ypatingo dėmesio prieš kurį laiką susilaukė Vaidos ir Rolando Skaisgirių santykiai. Visai neseniai žiniasklaidoje išplito pikantiškos V. Skaisgirės nuotraukos iš Turkijos, kur ši atostogauja ir mėgaujasi kito vyro dėmesiu. Netrukus po to, kol kas jos vis dar teisėtas vyras Rolandas patikino, kad duos visam tam atsaką.   Gegužės pabaigoje naujienų portalą tv3.lt pasiekė skaitytojų informacija.
2019-05-28

Išplitus įrašui apie neištikimą Skaistę – stiprus Skaisgirės atsakas

Žiniasklaidoje pasirodžius pikantiškoms Vaidos Skaisgirės nuotraukoms su kitu vyru iš atostogų Turkijoje, jos kol kas dar teisėtas sutuoktis Rolandas Skaisgirys žadėjo, kad gegužės 21-ąją paviešins vaizdo įrašą, kuris bus tarsi jo savotiškas atsakas į šį skandalą.
2019-05-21

Skyrybų dramą išgyvenanti Skaisgirė kirto ją žeminantiems: vyras man grasino

Pavasaris pramogų pasaulio garsenybių gyvenimuose įnešė kardinalių permainų. Vis dažniau prakalbama apie tobulomis laikytų porų skyrybas. Neseniai Lietuvą nustebino žinia, kad skiriasi garsi pramogų pora Vaida ir Rolandas Skaisgiriai. Poros skyrybos jau pasiekė teismą, o kartu ateities jie nekuria jau daugiau nei metus. Šią naujienų portalui tv3.lt patvirtino ir pati Vaida Skaisgirė: „Nebėra prasmės išsisukinėti, taip, tai tiesa.“ Po šių žinių, netrukus nei savaitei, portalas lrytas.
2019-05-11

Skiriasi Vaida ir Rolandas Skaisgiriai: byla pasiekė teismą

Pavasaris pramogų pasaulio garsenybių gyvenimuose įnešė kardinalių permainų. Vis dažniau prakalbama apie tobulomis laikytų porų skyrybas. Šį rytą žiniasklaidą pasiekė žinia, kad skiriasi prodiuserinės kompanijos „Videometra“ savininkas Rolandas Skaisgiris (50) su žmona, komunikacijos specialiste Vaida Skaisgire (28). Poros skyrybos jau pasiekė teismą, o kartu ateities jie nekuria jau daugiau nei metus.
2019-05-08

Aktorius Ainis Storpirštis – apie žinomumą: „Su šiuo reiškiniu nesusidūriau“

Jau vasario 23 per TV3 televiziją pasirodysiantis visiškai naujo formato daugiaserijinis TV filmas „Turtuolis vargšas“, sukvies prie TV ekranų šeštadieniais, visos valandos juoko ir dramos dozei. Šiame daugiaserijiniame TV filme bendram darbui susijungia neįtikėtinai didelis ekrano žvaigždžių desantas: Nerijus Gadliauskas, Giedrius Savickas, Ainis Storpirštis, Kristina Kazlauskaitė, Eglė Mikulionytė, Rimantas Bagdzevičius, Ineta Stasiulytė, Justina Žiogaitė, Agnė Grudytė ir kt.
2019-02-06

2019 metų dovana žiūrovams – nematyto formato TV filmas: sudomins net visko mačiusius

Lietuvos žiūrovai jau yra pamėgę tiek užsienietiškus, tiek lietuviškus meilės, kriminalinius, detektyvinius serialus, o šiais metais TV3 pristatys naują, Lietuvoje dar nematyto žanro daugiaserijinį TV filmą. Jis išsiskirs ne tik lietuviams neįprastu formatu, bet ir netradicine siužetine linija bei itin sudėtingu aktorių darbu.
2019-01-07

Naujame „Moterys meluoja geriau“ sezone – netikėti pagrindinių veikėjų pokyčiai

Šiuo metu kino teatruose rodomas filmas „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ – tai dar tikrai ne viskas, ką paruošė mylimiausio Lietuvos serialo autoriai. Gera žinia visiems serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams – jau šį rudenį TV3 eteryje pasirodys vienuoliktasis kultinio serialo sezonas. Nuo 2008 m. kuriamas televizijos serialas šiais metais šventė dešimtmetį.
2018-08-21

Tulpių žydėjimo šventėje – naujo serialo „Kam ta meilė?“ pristatymas

 Saulėtą ir šiltą savaitgalį Radviliškio rajone, Burbiškio dvaro parke vyko išskirtinis ir vasara dvelkiantis festivalis – tulpių žydėjimo šventė. Renginyje vyko ne tik tautodailės mugė, senovinių gramofonų, patefonų ir automobilių parodos bei garsių dainininkų koncertai, bet aplink besisukiodamos žinomos televizijos aktorės, šventės dalyvius kalbino apie... meilę.
2018-05-14

Dar vieną įmonę įkūrusi V. Skaisgirė: ši – tik mano vienos. Atėjo metas

Vaida Skaisgirė Naujuosius metus pasitiko apsikrovusi darbais. Komunikacijos specialistė įkūrė dar vieną įmonę. Apie tai moteris šią savaitę paskelbė socialinėje erdvėje. Nedaug kam žinoma, tačiau savo sutuoktinio Rolando Skaisgirio įkurtoje sėkmingoje prodiuserinėje kompanijoje „Videometra“ komunikacijos vadove dirbanti ir TV3 televizijos laidą „Raudonas kilimas“ vedanti V. Skaisgirė vadovauja dar dviem įmonėms.
2018-01-11

Į vakarėlį atvykęs J. Šatas pristatė naują šukuoseną: viskas dėl patogumo

Šiandien prodiuserių kompanija „Videometra“ surengė kalėdinį vakarėlį, kuriame pramogų versle besisukantys žmonės paskendo šventinėje nuotaikoje. Renginio nepraleido ir TV3 televizijos serialuose aktoriaus duonos ragavęs stilistas Joringis Šatas. Restorane vykusiame vakarėlyje vaikinas pademonstravo išvaizdos pokyčius. Savo klientų stilių dažnai kritiškai vertinantis J. Šatas prieš šventes nusprendė pasikeisti pats ir gerokai pasitrumpino plaukus bei susigrąžino natūralią jų spalvą.
2017-12-21

„Videometros“ kalėdiniame vakarėlyje – šventėms nusiteikusios TV žvaigždės

Ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame itališka dvasia dvelkiančiame restorane „Basilico“ vyko šventinis prodiuserių kompanijos „Videometra“ vakarėlis. Renginio svečiai – televizijos prodiuseriai, aktoriai, režisieriai ir kiti kūrėjai – susirinko kartu paminėti artėjančių Kalėdų ir Naujųjų metų ir mėgavosi vienas kito draugija bei akustiniu atlikėjos Paulos koncertu.
2017-12-21

LRT dalies Seimo narių prašomos informacijos nepateikė

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) pateikė atsakymus į daugiau nei pusės Seimo narių, suabejojusių nacionalinio transliuotojo skaidrumu, pateiktus klausimus. Vis dėlto dalis parlamentarų prašomos informacijos, susijusios su prodiuserinėmis įmonėmis, LRT audito rezultatais, nepateikta motyvuojant konfidencialumo reikalavimais. Antradienį pasirašytas LRT raštas su atsakymais į beveik pusšimtį klausimų paskelbtas lrt.lt tinklalapyje.
Aktualijos 2017-11-29

Grilio fiestoje – V. Mauručaitės ir dukros Vashos dvikova bei „2 barai“ dalyvių ruoštos vaišės

Sekmadienio popietę Kaune vyko neeilinis renginys – TV3 kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ ir „Proflame Expert“ grilio fiesta. Jos metu svečiai turėjo išskirtinę galimybę ne tik pamatyti laidos filmavimo užkulisius, bet ir paragauti žymių šalies šefų ant grilio kepto maisto, paklausyti grupės „16hz“ koncerto, išgirsti daugybę naudingų patarimų apie kepimą ant griliaus ir išbandyti ne vieną smagią pramogą.
2017-10-08

Prabangiame grožio salone garsios moterys ryžosi pokyčiams – įvertinkite

Japoniškas stilius, estetika ir subtili prabanga – toks interjeras supa sostinėje įkurto grožio salono „Yumi“ klientus, kurie čia atranda viską, ko reikia jų grožio ir geros savijautos puoselėjimui. Profesionalių meistrų grožio vilionėms neatsispyrė, ir šiame salone įvairias procedūras pamėgo, iš televizijos ekranų ir žurnalų puslapių puikiai pažįstamos garsios šalies moterys.
2017-09-28

Naujajame sezone J. Šatas V. Skaisgirei paruošė įspūdingus derinius

Jau visai netrukus į televizijos ekranus sugrįš didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukusi TV3 gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“. Nors laidos ašimi tampa kaskart pasakojamos atviros ir nuoširdžios ryškiausių šalies asmenybių istorijos, ne ką mažiau smalsu kaskart išvysti laidos vedėjos Vaidos Skaisgirės įvaizdžius. Jais ir antrajame laidos sezone rūpinsis stilistas ir kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narys Joringis Šatas, kurio teigimu TV ekrane svarbu laikytis tam tikrų stiliaus taisyklių.
2017-09-11

Aktorė Asta Baukutė: privalau turėti gerą išvaizdą

Jau šį šeštadienį į TV3 ekranus įspūdingai sugrįžta kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“. Ji eteryje pasirodys atsinaujinusi – nuo šiol laidoje vyks azartiškos ir nuotaikingos šeimų kovos virtuvėje. Pirmoji naujojo sezono laida – ypatinga, nes joje apsilankę populiaraus TV3 serialo „Bruto ir Neto 3“ aktoriai – Asta Baukutė, Vaidotas Martinaitis ir Eimutis Kvoščiauskas – pasiekė neeilinį rekordą – maistą kepė daugiau nei 2 km aukštyje.
2017-09-08

Tarsi nuotaka: „2 Barui” finale Vaida Skaisgirė atrodė pribloškiančiai

Šeštadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio jau paskutinį kartą šią vasarą transliuojamas daugybės žiūrovų dėmesio susilaukusio TV3 realybės šou „2 Barai“ finalas. Šiandien paaiškės, kuriam iš dviejų dalyvių – Meda ar Kristupui – atiteks nugalėtojo vardas ir pagrindinis prizas – kontraktas su TV3 televizija.
2017-09-02

„2 Barai“ pusfinalyje Vaida Skaisgirė nustebino netikėtu stiliaus pokyčiu

Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio vyko priešpaskutinė populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Pusfinalyje dėl vietos didžiajame finale rungiasi net trys projekto lyderiai – Meda, Martin ir Oksana. Šį kartą tiesioginis eteris nepagailėjo staigmenų – su žiūrovais vietoje Justino Jankevičiaus sveikinosi jį vaduojantis Ramūnas Vyšniauskas, o visuomet žavi vedėja Vaida Skaisgirė nustebino netikėtu stiliaus pokyčiu.
2017-08-27

Tokios jos dar nematėte: visų akys krypo į V. Skaisgirės įvaizdį

Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio vyksta populiariausio vasaros realybės šou „2 Barai“ ketvirtfinalis, kuriame dėl vietos pusfinalyje rungiasi net keturi dalyviai. Projektui artėjant prie pabaigos kiekvienam tiesioginiam eteriui ypatingai ruošiasi ne tik barmenai, bet ir projekto vedėjai. Į kaskart savo įvaizdžiais nustebinančią Vaidą Skaisgirę visų akys krypo ir šįkart – moteris apsivilko žaismingą ir vasarišką derinį.
2017-08-20

Pirmą kartą TV3 seriale vaidinančiam Vaidui Baumilai – intriguojantis vaidmuo

Jau rudenį į televizijos ekranus sugrįžta bene linksmiausias TV3 nuotykių ir humoro serialas „Bruto ir Neto 3“. Naujajame sezone – kaip niekada daug netikėtumų, siužeto vingių ir naujų personažų. Vienas iš jų – seriale nuolat keliaujančio išvaizdaus energingo sveikuolio vaidmenį atliekantis dainininkas ir aktorius Vaidas Baumila. Žinomas vyras pasakojo, kad su tokiu personažu susitapatinti gali kiekvienas žiūrovas.
2017-08-16

Aktorė Karina Stungytė po metų pertraukos grįžta naujame amplua

Jau visai netrukus, rugsėjo 4 dieną į televizijos ekranus su trenksmu sugrįžta linksmiausias TV3 nuotykių serialas „Bruto ir Neto 3“. Naujajame sezone – kaip niekada daug netikėtumų, siužeto vingių ir naujų personažų. Vienas iš jų – seriale hipsterės vaidmenį atliekanti talentinga jaunosios kartos aktorė Karina Stungytė. Žinoma aktorė pasakoja, kad jos kuriamas vaidmuo – aktualus šiuolaikinio jaunimo atspindys.
2017-08-08

Kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ raudonojo kilimo transliaciją ves netikėtas duetas

Šį antradienį, birželio 13-ąją, jau 10-ąjį kartą bus surengti tradiciniai nacionalinio kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“. Šiemet svarbiausių šalies kino apdovanojimų organizatoriai jau antrąjį kartą kviečia raudonojo kilimo eisenos transliaciją stebėti tiesiogiai. Ryškiausius renginio svečius ir tikrą kino elitą pasitiks bei kalbins itin netikėtas vedėjų duetas.
2017-06-12

Merginos išprovokuotas J. Jankevičius pašoko pagal „Despasito“ hitą

Šeštadienio popietę pramogų komplekse „HBH Vilnius“ vyko finalinės populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ atrankos. 20 atkakliausiųjų atrankų dalyvių komisijos narius bandė sužavėti savo iškalbingumu ir įrodyti, kad būtent jie nusipelno tapti projekto dalimi. Finalinei atrankai pasibaigus paaiškėjo, kurie laimingieji jau netrukus taps nepamirštamo realybės šou dalyviais. Panašu, kad TV3 žiūrovų vėl laukia nuotykių ir intrigų kupina vasara.
2017-06-03

Paaiškėjo pirmieji realybės šou „2 Barai“ dalyviai

Šeštadienio popietę pramogų komplekse „HBH Vilnius“ vyko finalinės populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ atrankos. 20 atkakliausiųjų atrankų dalyvių komisijos narius bandė sužavėti savo iškalbingumu ir įrodyti, kad būtent jie nusipelno tapti projekto dalimi. Finalinei atrankai pasibaigus paaiškėjo, kurie laimingieji jau netrukus taps nepamirštamo realybės šou dalyviais. Panašu, kad TV3 žiūrovų vėl laukia nuotykių ir intrigų kupina vasara.
2017-06-03

Realybės šou „2 Barai“ atrankose – žvaigždės statuso trokštantys drąsuoliai

Šiandien paskelbta populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ dalyvių finalinė atranka, į kurią susirinko būrys nuotykių ištroškusių drąsuolių. Tiesa, laimė nusišypsos tik dvylikai geriausiųjų – jie jau visai netrukus įsikurs vasaros pramogų sostinėje – Palangoje ir kovos dėl nugalėtojo vardo.
2017-06-03

Į televizijos ekranus grįžta populiariausias vasaros realybės šou „2 barai“

Neabejotinai populiariausias ir žiūrimiausias praėjusios vasaros TV3 televizijos realybės šou „2 barai“ grįžta į eterį. Didelio žiūrovų dėmesio susilaukusio šou kūrėjai skelbia, kad jau nuo šiandien laukia projekte norinčių dalyvauti kandidatų anketų. Šią vasarą šou kelsis į pajūrį, tad jau netrukus visa Lietuva galės susipažinti su bare apgyvendintais dvylika dalyvių.
2017-05-09

Jauniausiai „Eurovizijos“ dalyvei Paulai – netikėtas pasiūlymas iš TV prodiuserių

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos artėjant prie finišo tiesiosios konkurse lieka vis mažiau atlikėjų. Viena iš konkurso favoričių, šių metų atradimu tituluojama Paula sužavėjo ne tik konkurso gerbėjus, bet sudomino kino bei televizijos prodiuserius.
2017-02-21

Vaida Skaisgirė atskleidė, kaip išlaikyti kūno formas saldumynų mėgėjams

Šį šeštadienį TV3 televizijos kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“ eteryje pasirodys kiek atsinaujinusi. Kūrybinę komandą papildė nauja narė – profesionali virtuvės šefė Ilona Juciūtė. Lietuvišką virtuvę itin mėgstanti kulinarė šįkart savo gebėjimais bandys nustebinti neįprastą viešnią – pačią laidos prodiuserę Vaidą Skaisgirę, kuri atvažiavusi į vienos iš savo laidų filmavimą pati netikėtai sulaukė staigmenos iš kolegų ir draugų ir tapo laidos heroje. Jau šį šeštadienį, 9 val.
2017-02-17

Realybės šou išgarsėjęs Merūnas: žinomumas atėjo vėliau

Vasario 4 d. TV3 ekranus pasieks naujas muzikinis realybės šou „Aš – superhitas“, o jau šį trečiadienį projekto kūrėjai vykdys finalinę dalyvių atranką. Vienas iš projekto atrankos komisijos narių – pats prieš dešimtmetį realybės šou nugalėtoju tapęs operos solistas Merūnas Vitulskis. Žinomas atlikėjas tikrai žino, ko reikia, kad laimėtum tokį šou. Jo teigimu, dalyvaujant šiame projekte svarbiausia yra turėti užsidegimą dainuoti ir išlikti savimi.
2017-01-24

Operos dainininko Virgilijaus Noreikos mokinys bandys sėkmę realybės šou

Vasario 4 d. TV3 televizijos žiūrovų laukia intriguojanti premjera – muzikinis realybės šou „Aš – superhitas“. Jau netrukus visa Lietuva susipažins su tais, kurie pasiryžo būti sekami kamerų 24 valandas per parą ir kovoti dėl didžiojo šou prizo. O kol kas projekto kūrėjai vykdo dalyvių atranką ir džiaugiasi sulaukę itin skirtingų ir įdomių asmenybių. Vienas iš jų – operos solistas, Virgilijaus Noreikos mokinys Kasparas Damulis.
2017-01-23

Tėvu tapęs Deivydas Zvonkus: norint išlaikyti šeimą, teks dirbti sunkiau

Vos prieš mėnesį kartu su dainininke Katažina Zvonkuviene dvynukų susilaukęs vienas garsiausių Lietuvos popmuzikos kompozitorių Deivydas Zvonkus, panašu, namie užsidaryti ir tik tėvystei atsidėti neketina. Jau netrukus jis prisijungs prie naujo TV3 muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“. Pagrindiniu projekto kompozitoriumi tapęs D. Zvonkus juokauja, kad norint išlaikyti keturių asmenų šeimą, teks dirbti dvigubai sunkiau.
2017-01-04

Laidos „Raudonas kilimas“ filmavimo metu vedėja Vaida Skaisgirė sužibėjo

Pirmąją naujųjų metų dieną, šį sekmadienį, TV3 žiūrovų laukia išskirtinė premjera –gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ pirmoji laida. Naujos laidos vairas patikėtas prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovei Vaidai Skaisgirei, kuri jau pirmojo filmavimo metu sužibėjo moteriška elegancija.
2016-12-30

Seksualiausia vakaro viešnia Inga Norkutė: atsistojusi ant svarstyklių išsigandau

Ketvirtadienio vakarą sostinėje vyko kompanijos „Videometra“ kalėdinis vakarėlis. Čia netrūko žinomų veidų. Dauguma jų stojo pozuoti prie foto sienelės. Kuomet įsiamžinti atskubėjo aktorė Inga Norkutė, mintyse kirbėjo viena – „Kuo toliau, tuo seksualiau“. Smagiai nusiteikusi moteris į šį pastebėjimą sureagavo džiugiai – komplimentą priėmė ir šiek tiek paraginta net atskleidė, kiek šiuo metu sveria. „Viskas, nebesikūdinsiu. Kalėdas švenčiau Klaipėdoje. Bijojau, kad jūros vėjas nenupūstų.
2016-12-29

Neįtikėtina vakaro vinis: Bruto, Neto ir Ironvytas pristato įspūdingą premjerą

Ketvirtadienio vakarą prodiuserių kompanija „Videometra“ garsiausius televizijos veidus ir aktorius atšvęsti Kalėdas ir artėjančius Naujuosius metus sukvietė į siautulingą vakarėlį. Vakaro vinimi tapo jau netrukus TV3 eteryje pasirodysiančio komiško serialo „Bruto ir Neto“ aktorių Jono Griciaus ir Šarūno Banevičiaus kartu su reperiu Vytautu Medinecku-Ironvytu įrašyta daina.
2016-12-29

Naujo muzikinio realybės šou prodiuseris Dominykas Kubilius: dainuojančių papų šiame šou nebus

Prieš daugiau nei dešimtmetį Lietuvos televizijos ekranuose karaliavo muzikiniai realybės šou, kurie pagimdė ne vieną ryškią žvaigždę, tarp kurių dainininkai Vaidas Baumila, Merūnas Vitulskis, Radži Aleksandrovičius, Vilija Matačiūnaitė ir kiti. Ne vieną sėkmingą projektą kartu sukūrę prodiuseriai Rolandas Skaisgirys ir Dominykas Kubilius vėl nusprendė suvienyti jėgas ir įrodyti, kad muzikinių realybės šou žanras vis dar aktualus.
2016-12-29

Kšištofas Lavrinovičius ryžosi labai atvirai išpažinčiai

Garsus ir profesionalus sportininkas, vienas iš žymiųjų brolių, krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius dažniausiai su žiniasklaida kalbasi tik sporto temomis, o išgirsti jo ir gražuolės žmonos bendrą interviu – beveik neįmanoma. Tačiau su žurnalistais atvirauti nelinkusi viena gražiausių ir tvirčiausių šalies porų pirmojoje TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ bus kaip niekada atvira.
2016-12-28

Laidos vedėja Vaida Skaisgirė pateko į kuriozišką situaciją

Sausio 1-ąją TV3 eteryje pasirodys nauja gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“, kurios vedėja tapo prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė. Pirmoji laida jau nufilmuota, tačiau ji neapsiėjo be netikėtumų. Šiandien internete išplito vaizdo įrašas, kuriame įamžinta į kuriozišką situaciją filmavimo metu patekusi V. Skaisgirė.
2016-12-22

Vaida Skaisgirė taps TV3 laidos vedėja

Daugiau nei prieš metus televizijos eteryje, kaip projektų ir laidų vedėja, debiutavusi prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė po kelių mėnesių pertraukos vėl stojo prieš televizijos kameras. Savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalinusi nuotrauka tiesiai iš filmavimo aikštelės V. Skaisgirė užminė mįslė.
2016-12-11

Kuris istorinio filmo premjeros svečias pademonstravo geriausią XX a. pr. aprangos kodą?

Pirmadienio vakarą prodiuserių kompanija „Videometra“ sukvietė žymius šalies žmones į neeilinio projekto – istorinio daugiaserijinio televizijos filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ – pristatymą. Neeilinis buvo ir kvietime nurodytas aprangos kodas. Svečiai buvo kviečiami nevaržyti savo fantazijos ir puoštis XX a. pradžios stiliaus detalėmis. Daugelis vakaro dalyvių nurodyto aprangos kodo paisė ir atėjo apsirengę itin prašmatniai.
2016-11-01
Į viršų