Vyro išdavystę patyrusi „Laukinukės“ žvaigždė gydosi žaizdas: parodė ūgtelėjusią dukrą

Nors serialo žvaigždės Marlene Favelos gyvenimas visuomet atrodė pasakiškas, o ypatingai tada, kai prieš 3 metus ji susižadėjo su verslininku George'u Seely, o praėjusių metų spalį susilaukė pirmagimės. Šių metų liepos mėnesį pasaka sudužo į šipulius – Marlene su mylimuoju nusprendė išsiskirti. Negana to, būtent jis buvo tas, kuris nusprendė aktorę palikti.

Vis dėlto kaip praneša užsienio žiniasklaida, skyrybų priežastis – neištikimybė. Australų verslininkas buvo neištikimas žaviajai „Laukinukės“ aktorei.

Sunku patikėti, tačiau viskas buvo taip, kaip seriale. Teigiama, kad pati Marlene savo mylimąjį ir dukrelės tėvą užtiko lovoje su kita moterimi. 

Nors M.Favelai reikėjo nemažai laiko išsigydyti visas žaizdas, tačiau šiandien moteris atrodo puikiai. Ji su gerbėjais dalijasi kadrais iš asmeninio gyvenimo, o nuotraukose nuo veido nedingsta šypsena.

Per Kalėdas aktorė pasidalijo nuotrauka, kurioje ji ir jos ūgtelėjus dukra pozuoja prie įspūdingos kalėdinės eglės.

Vis dėlto anksčiau buvo versijų, kad M. Favela ir jos mylimasis skirtis nusprendė todėl, jog aktorė nusprendė grįžti į šou verslą. „Mano santykiai nutrūko ne todėl, kad norėjau grįžti į šou. Niekuomet šitaip nerizikuočiau savo šeimos gerove dėl darbo“, – tikino ji.

Taip pat moteris užsiminė ir apie tai, kad jos vyras nė nesistengė kovoti dėl jų dukrelės – sutiko, kad mergaitės priežiūra atitektų motinai. 


Rašyti komentarą...
N
N.
2020-12-29 12:30:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir grazi, ir liekna. kai kurie vyrai patys nezino, ko nori
Atsakyti
-3

L
Luka
2020-12-29 17:24:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netikes vyras buvo jei meiluziu reikejo...
Atsakyti
-3

A
2020-12-31 05:52:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaičiau straipsnį, kur buvo teigiama, kad tikrai ne dėl to , o dėl finansinių problemų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų