goda alijeva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „goda alijeva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „goda alijeva“.

Godos Alijevos sūnus Amilis mini ypatingą dieną: mamai – ašaros akyse

Atlikėja, grupės „Šeškės“ narė Goda Alijeva turi kuo pasidžiaugti – jos ir buvusio sutuoktinio Rolando Alijevo sūnus Amilis baigė pradinę mokyklą.  Šia proga G. Alijeva socialiniuose tinkluose paviešino jautrų įrašą, pasidalindama nuotraukomis su sūnumi iš pradinės mokyklos baigimo šventės.  Įrašu ji sutiko pasidalyti ir su naujienų portalu tv3.lt  „Mano vaikas baigė pradinę mokyklą! Amilio akyse džiaugsmas ir šypsena veide, o pas mane ašaros akyse.
2024-06-11

Godai Alijevai praeiti metai pažėrė išgyvenimų: „Noriu išsaugoti, ką turiu ir nieko neprarasti“

Atlikėja, grupės „Šeškės“ narė Goda Alijeva švenčia gimtadienį. Šiemet jai suėjo 37-eri. Goda atvira – šie metai buvo kontrastingi, tačiau įvairios gyvenimo spalvos, kaip teigė, tik dar labiau intriguoja. Gimtadienio proga Goda Alijeva ryžosi interviu su naujienų portalu tv3.lt. Kaip atskleidė, šiemet pasitinka gimimo dieną ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis. „Visada prieš gimtadienį būna tokios niūrios nuotaikos.
2024-06-04

Egmontas Bžeskas sureagavo į „Šeškių“ mestus kaltinimus: atskleidė, ko imsis

Trečiadienį popmuzikos padangę apskriejo žinia apie Nijolės Pareigytės-Rukaitienės (39 m.) pasitraukimą iš grupės „69 danguje“. Paviešinus grupės oficialų pranešimą, paaiškėjo, kad dabar likusios merginos turės keisti grupės pavadinimą, nes senojo teisės priklauso vienam iš grupės įkūrėjų Egmontui Bžeskui. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Egmontu Bžesku, šis teigė situacijos nenorintis komentuoti.
2024-05-22

Goda Alijeva pirmą kartą prakalbo apie pokyčius grupėje ir Bžesko skambutį: „Jis nebuvo patenkintas“

Po žinios, kad grupė „69 Danguje“ keičia pavadinimą į „Šeškės“ ir nuo šiol koncertuos be Nijolės Pareigytės-Rukaitienės, Goda Alijeva naujienų portalui tv3.lt pakomentavo, kaip jaučiasi. Taip pat atskleidė, ar jau su ja, Karina Krysko bei Ingrida Martinkėnaite bandė susisiekti Egmontas Bžeskas. Goda Alijeva naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad po šių žinių paskelbimo tikrai netrūksta kitų reakcijų.
2024-05-22

Goda Alijeva suka nauju keliu: čia buvo viduje kirbantis dalykas

Atlikėja, grupės „69 Danguje“ narė Goda Alijeva grįžta prie širdžiai mylimos veiklos. Ji ir vėl sius drabužius, kuriuos jau spėjo pamilti didelė dalis lietuvių. Goda Alijeva apie naują veiklą prabilo naujienų portalui tv3.lt. Mintį sugrįžti prie drabužių kūrimo jai padiktavo kelios priežastys. „Galvoju, gal čia buvo toks viduje kirbantis dalykas, kad norėčiau tęsti tai, ką dariau, o pastūmėjo klientės, kurios turėjo įsigijusios mano bodžius, tampres, sukneles.
2024-04-17

Laikui nepavaldi Goda Alijeva – apie savo grožio paslaptis: „Mano pasikeitęs kūnas man patinka“

Goda Alijeva – ne tik garsios grupės „69 danguje“ narė, bet ir moteris, žavinti savo neblėstančiu grožiu. O savo puikios išvaizdos paslaptimis viena gražiausių Lietuvos moterų pasidalins jau šį šeštadienį, su TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovais. Kaip ir visi laidos svečiai, G. Alijeva Ilonai Juciūtei atskleis savo tris mėgstamiausius ingredientus, iš kurių laidos vedėja turės sugalvoti patiekalą ir pagaminti jį kartu su savo viešnia.
2024-03-22

Goda Alijeva su šeima šiemet Kalėdas pradėjo švęsti anksčiau: tam yra svarbi priežastis

Atlikėja, grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva ką tik sugrįžo iš nepamirštamos kelionės, kurios metu aplankė net dvi šalis – Vokietiją ir Austriją. Savaitgalį nusprendusi prasiilginti šeima spėjo ne tik paslidinėti, bet ir aplankyti gražiausias Europos kalėdines muges. Sukurti vaikams šventinę nuotaiką Goda sugalvojo ne veltui – Kalėdos šiemet jai bus kitokios.
2023-12-20

Goda Alijeva ir Karina Krysko leidosi į tolimą kelionę: teko pakoreguoti planus

Grupės „69 danguje“ narės Goda Alijeva ir Karina Krysko ką tik sugrįžo iš tolimos kelionės – atlikėjos lankėsi Čikagoje. Nors Karinai tai buvo jau trečias kartas Jungtinėse Amerikos Valstijose vien šiemet, Godai ši kelionė tapo nauju atradimu – moteris čia lankėsi pirmą kartą.  Naujienų portalui tv3.lt G. Alijeva pasakojo, kad po pirmo apsilankymo JAV moteris į gimtinę sugrįžo prikaupusi daugybę įspūdžių – liko sužavėta Čikagos atmosfera, lankytinais objektais.
2023-10-18

Goda Alijeva su artimaisiais leido laiką Kretoje: sudalyvavo ypatingoje šeimos šventėje

Atlikėja Goda Alijeva neseniai su šeima sugrįžo iš Kretos. Didžiausią Graikijos salą aplankiusi moteris čia ne tik spėjo pasimėgauti užburiančiais vaizdais, papramogauti, bet ir sudalyvauti svarbioje šventėje. Kartu su artimaisiais Goda svetur atšventė pusbrolio vestuves.  Išvykos į Kretą kadrais, kuriais sutiko pasidalinti ir su naujienų portalu tv3.lt, G. Alijeva dalijosi su sekėjais socialiniame tinkle „Instagram“. Vienoje iš užfiksuotų akimirkų – ir moters artimieji.
2023-09-10

Goda Alijeva su mylimuoju leidosi į pasakišką kelionę Italijoje: turėjo priežastį čia sugrįžti

Grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva birželio 4-ąją paminėjo ypatingą progą. Žinomai moteriai suėjo 37-eri. Nors po sukakties jau buvo praėjusios dvi savaitės, gimimo dienos proga moteris su mylimuoju leidosi į pasakišką kelionę Italijoje.  Naujienų portalui tv3.lt Goda pasakojo, kad šventės proga su širdies draugu nusprendė apsilankyti prie Komo ežero. Tiesa, moteris atskleidė, kad čia jau viešėjo praėjusiais metais, o sugrįžti paskatino tuo metu neaplankyta vieta.
2023-06-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų