solveiga mykolaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „solveiga mykolaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „solveiga mykolaitytė“.

Mirė Solveigos Mykolaitytės tėtis: skelbiama, kur bus galima atsisveikinti

Modelis Solveiga Mykolaitytė pranešė skaudžią žinią – mirė jos tėtis Alfonsas Mykolaitis. „Gruodžio 30-osios vakarą Anapilin iškeliavo dalis mano širdies, mūsų mylimas tėtis, vyras, draugas, V. M. Putino vaikaitis, Alfonsas Mykolaitis. Šviesaus proto ir tyros širdies žmogus. Atskubėdavęs į pagalbą, visiems, kas tik paskambindavo. Lietuviškosios poezijos ir literatūros mylėtojas. Daugkartinis šaškių turnyrų laimėtojas, aktyvus geografijos, bei istorijos žinovas.
2024-01-02

Nėštumas ir žindymas nualino Solveigos Mykolaitytės kūną: dabar svajoja tik apie vieną

Modelis Solveiga Mykolaitytė neslepia, kad jos visą gyvenimą ir kasdienę rutiną visiškai apvertė sūnus Matas. Nors prieš pusmetį pirmagimį pagimdžiusios moters akys spindi, o širdis sąla iš meilės sūnui, vis dėlto ji pripažįsta, kad nėštumas ir ypač žindymas smarkiai nualino kūną. „Tikrai esu be galo laiminga, tačiau veido oda visiškai išsausėjo, plaukai krenta. Didžiausia svajonė dabar – išsimiegoti ir apsilankyti pas kosmetologę, kad atgaivintų veido odą“, – sako laiminga mama.
2023-08-31

Kauno širdyje ypatingo restorano atidarymo nepraleido būrys garsenybių

Trečiadienio vakarą būrys garsenybių rinkosi į naujo restorano atidarymą Kaune. Pačioje laikinosios sostinėds širdyje, Laisvės alėjoje duris atvėrė išskirtinis grilį ir azijos skonius vienijantis restoranas – „Grilintas cinamonas“. Skambant nuotaikingai muzikai, saulėto vakaro atmosferą pripildė išieškoti patiekalai, dvelkiantys azijietiškomis skonių natomis.
2023-05-25

Po sunkaus gimdymo modelis Solveiga Mykolaitytė tapo mama: atskleidė vardą

Modelis Solveiga Mykolaitytė tapo mama. Moteris kartu su sužadėtiniu kikboksininku Mantu Rimdeika susilaukė bendros atžalos. Džiugia žinia socialiniame tinkle pasidalijo M. Rimdeika ir atskleidė, jog pasaulį išvydo sūnus, kurį pavadino Matu. „Po paros laiko, sunkaus gimdymo, į pasaulį atėjo mūsų sūnus – Matas. Kiek reikia moterims iškęst, net negaliu įsivaizduoti, ačiū Tau, Solveiga, tu tikra ŠAUNUOLĖ!“, – feisbuke rašė jis.
2023-01-29

Žinomi žmonės nepraleido naujo restobaro atidarymo: įvertino naują meniu

Trečiadienio vakarą būrys žinomų veidų rinkosi į jaukią rudenišką vakarienę Palangoje naujai duris atvėrusiame restobare „Meat busters“. Atnaujintą meniu, nuo šiol visus metus veiksiančiame restorane – ne tik mėsainiai, bet ir kiti įvairių skonių patiekalai. Pirmieji juos įvertino pajūryje gyvenantys ir  atostogaujantys garsūs veidai.
2021-09-09

Įžymybės nepraleido unikalios progos: Saugirdas Vaitulionis ypatingoje vietoje pristatė naujus namų kvepalus

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras paskendo išskirtiniame kvape. Komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis būrį garsių draugų pakvietė į užburiančią asmeninę šventę. Jos metu pristatė ilgai lauktą naujieną – prabanga alsuojančius namų kvepalus „Chyprè by Saugirdas Vaitulionis“.  Šie kvepalai namams – antrasis S. Vaitulionio ir parfumerijos profesionalų komandos „Natūralios idėjos“ kūrinys.
2021-08-27

Jaunasis virtuvės šefas Galvonas atidarė dar vieną restoraną Palangoje: atidaryme – garsenybių antplūdis

Žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas sukvietė svečius į naujo restorano „Roko virtuvė“ atidarymą. Vakaro šeimininkas džiūgavo, kad pagaliau jo patiekalus galės įvertinti Palangos gyventojai ir poilsiautojai. R. Galvono tikslas – pasiūlyti tai, ko negali kiti. Restorano meniu galima rasti ir patiekalų, sulaukusių pasisekimo kituose Rokui priklausančiuose restoranuose. Jūros gėrybės, ant grilio kepti mėsainiai ar šonkauliai – meniu stebina įvairove.
2021-07-16

Ypatingos parodos atidaryme Kaune – renginių pasiilgę žinomi veidai: pasirodė ir modelis Mykolaitytė

Antradienio vakarą žinomi veidai rinkosi į fizinės reabilitacijos ir sveikatinimo kliniką „Vibramedica“. Kauniečius ir miesto svečius subūrė ypatingos tapybos parodos atidarymas. Kviestiniai svečiai pirmieji įvertino jaunojo tapytojo Nikitos Dulerain darbus. Vaikiną klinikos personalas vadina stebuklu. Paroda šioje vietoje atidaryta ne šiaip – būtent čia pasikeitė Nikitos gyvenimo istorija.
2021-06-23

Žinomi žmonės švenčia tarptautinę cepelinų dieną – dalijasi senolių atskleistomis paslaptimis

„Tai buvo labiausiai nevykę mano ruošti pietūs! Svečiai mandagiai nutylėjo, pavaidino valgantys, o aš, kad jie neliktų alkani, užsakiau picų!“, – juokdamasi atvirai apie prieš nemažai metų vykusį savo pirmąjį bandymą savarankiškai gaminti cepelinus pasakojo televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė.
2021-02-07

Praėjusių metų skandalai: šioms žvaigždėms kritikos strėlių nepagailėjo

2020 metai pasižymi ne tik pandemijos pradžia bet ir Lietuvos pramogų pasaulio skandalais – garsūs žmonės ne tik garsiai skyrėsi, viešai pasisakė ne laiku ir ne vietoje, bet ir pabuvojo teismo salėse. Kviečiame prisiminti visas Lietuvos žvaigždes, kurios sulaukė kritikos strėlių, o jų veidai nuolat šmėžavo žiniasklaidoje.
2021-01-01
REKLAMA
REKLAMA

Modelis Mykolaitytė – apie sunkų laikotarpį: priima kaip dovaną sau

„Visi mes toje pačioje situacijoje – antrame visuotinio karantino raunde. Kuomet atsiduriame neišvengiamoje situacijoje, ypač tokioje, iš kurios ištrūkti nepadės nei pozityvus mąstymas, nei geri norai, tenka su ja susidraugauti,“ – šypsosi gerai žinomas modelis Solveiga Mykolaitytė. Ji pripažįsta, kad tokioje situacijoje ir modeliams darbo gerokai mažiau, o užsienio kompanijų užsakymų įgyvendinimas atidėtas neribotam laikui.
2020-11-26

Žižė stojo į kovą prieš patyčias: mano sąžinė seniai rami

Spalio mėnesį socialiniame tinkle pasirodė daug kalbų sulaukęs konkursas, kurio metu galima buvo laimėti įspūdingus prizus –„BMW“ automobilį, plastinę krūtų operaciją ir daugybę kitokių apdovanojimų. Jo organizatorė Julija Žižė sulaukė ne mažos kritikos, todėl nusprendė kuriam laikui pasitraukti iš socialinių tinklų. Dabar moteris grįžo ir siunčia svarbią žinutę. Instagrame ji rašė: „Atsikvėpiau, pailsėjau, buvau daug su savimi, su šeima, draugais.
2020-11-12

Apie prastai nuskambėjusį influencerių konkursą pasisakė specialistė Monika Ra: jis negražus tik dėl vieno fakto

Lietuvoje vis netyla kalbos apie influencerių konkursą, kuriame 30 nuomonės formuotojų siūlo dalyvauti savotiškoje loterijoje, kurios prizas – „BMW“ automobilis, plastinė krūtinės operacija bei daug mažų smulkesnių prizų. Ir nors konkurse jau dalyvauja daugybė žmonių, nuomonės apie jį išsiskiria. Vieni jį palaiko, kiti – kritikuoja. Neseniai savo nuomone apie garsųjį konkursą pasidalijo rinkodaros bei „Instagram“ specialistė Monika Ra.
2020-10-15

Specialistė – apie influencerių konkursą, kuriame galima laimėti „BMW“: bauda už tokią reklamą gresia ne tik nuomonės formuotojui

Praėjusią savaitę paskelbtas nuomonės formuotojų konkursas, kurio metu galima laimėti įspūdingus prizus – „BMW“ automobilį, plastinę krūtų operaciją ir daugybę kitokių apdovanojimų. Norint laimėti šiuos prizus, tereikia „Instagram“ pasekti influencerius, kurie reklamuoja šį konkursą. Tokių yra 30. Tai sukėlė tikrą apkalbų audrą socialiniuose tinkluose. Vieni palaiko šį konkursą bei noriai dalyvauja, o kiti negaili kritikos.
2020-10-15

Pikul – apie plačiai nuaidėjusį influencerių konkursą: yra dvi medalio pusės

Jau kurį laiką viešojoje erdvėje plačiai aptarinėjamas influencerių paskelbtas konkursas, kurio metu galima laimėti ne tik „BMW“ automobilį, bet ir  krūtinės didinimo ar korekcijos operaciją implantais. Ir tai – tik pagrindinės, didžiausios dovanos. Vieni konkursą palaiko, o kiti –  negaili jam kritikos. O štai pati net 145 tūkstančius sekėjų „Instagram“ sukaupusi vizažistė bei grožio salono savininkė Oksana Pikul-Jasaitienė pastebėjo, jog iš tiesų čia yra dvi medalio pusės.
2020-10-15

Viešumoje pasirodė seniai matyta Kalpokaitė su vyru: prikaustė dėmesį

Nuo šio penktadienio Lietuvos kino teatruose rodomą romantinę dramą „Advokatas“ šį vakarą iš anksto įvertino filmo aktoriai, kūrybinė grupė, rėmėjai ir kviestiniai svečiai, rašoma pranešime spaudai. Prieš seansą „Advokatą“ pristatė pagrindinis filmo aktorius Eimutis Kvoščiauskas: „Tiek daug jau prikalbėta, prirodyta… O aš tiesiog linkiu mesti stereotipus ir pasinerti į tai, ką sukūrėme.
2020-08-26

Modelis Mykolaitytė – apie situaciją, kai sužadėtinis tapo bandomuoju triušiu: kritikos dar nesulaukė

Prieš kelias savaites duris atvėręs restoranas „Meet balls“ garsius veidus sukvietė išmėginti savo meniu. Į vaikystės prisiminimus grąžinęs maistas, daugybės komplimentų sulaukęs stilingas restorano interjeras ir kokteiliai – trys vakaro ingredientai, užtikrinę gerą laiką kviestiniams svečiams, rašoma pranešime spaudai.
2020-07-22

Tėvo dienos proga – gražiausi garsenybių žodžiai tėvams: dalijasi ir nuotraukomis

Pirmąjį birželio sekmadienį Lietuvoje švenčiama Tėvo diena, o šios gražios dienos proga socialiniai tinklai pražydo nuo sveikinimų brangiausiems. Ne išimtis ir Lietuvos garsenybės. Sveikinimu šios dienos proga „Facebook“ asmeninėje paskyroje pasidalijo „Patrulio“ Algirdo Radzevičiaus žmona, Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė.
2020-06-07

Modelis Mykolaitytė parodė tėtį: už vieną dalyką jam dėkinga labiausiai

Jau atšventėme Motinos dieną, netrukus sveikinsime tėčius. Tėvo diena – šventė, kurioje švenčiama tėvystė. Mūsų šalyje ši šventė minima pirmąjį birželio sekmadienį, na, o kaip skelbia šaltiniai, ši diena oficialiai pirmiausiai pradėta minėti Jungtinėse Valstijoje, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-25

Dizainerė iš Sūduvos savo kolekcijoms renkasi vieną garsiausių šalies modelių

Jaunos kartos vienetinių drabužių kūrėją iš Sūduvos Moniką Peganovą išgarsino fotosesija, kurios metu jos kūrinius demonstravo bene garsiausias šalies modelis Solveiga Mykolaitytė, rašoma pranešime spaudai. Įdomu tai, kad Monika įgijusi net du aukštuosius – istorijos bakalaurą bei politikos mokslų ir valstybinių institucijų valdymo magistrą, atsisakė gerai apmokamo darbo ir ryžtingai ėmėsi įgyvendinti savo svajonės – moteris puošti unikaliomis, nertomis rankų darbo suknelėmis.
2020-03-03

Mikolaitytės kelionė apkarto: atsidūrė ligoninėje

Į kelionę po Tailandą išsiruošę modelis Solveiga Mykolaitytė kartu su mylimuoju kovotoju Mantu Rimdeika nė nenutuokė su kokiais iššūkiais susidurs vos tik pradėję skrydį. Garsi manekenė kelionę pradėjo Tailando ligoninėje. Žymiai lietuvei būnant lėktuve surakino nugarą, merginai prireikė skubios medikų pagalbos. Po skrydžio į ligoninę žinoma moteris buvo išgabenta neįgaliojo vežimėliu. „Va, taip keliauja tikros karalaitės“, – socialiniuose tinkluose šmaikštavo Solveiga.
2019-11-24

Įvaizdžius susiderinusi Stumbrų šeima traukė akį: prabilo apie laisvalaikį

Nuo šiol vilniečiai ir miesto svečiai nebegalės skųstis pramogų stygiumi sostinėje. Antradienio vakarą įvyko oficialus didžiausio Baltijos šalyse laisvalaikio ir pramogų centro „Moonplay“ atidarymas, rašoma pranešime spaudai.  Jame – daugybė visai šeimai skirtų pramogų ir aktyvaus laisvalaikio leidimo būdų.
2019-10-16

Kavaliauskaitė-Morkūnienė suspindo grožio renginyje: veidą puošė šypsena

Viename iš sostinės prekybos centrų duris atvėrė naujas, dar modernesnis ir šiuolaikiniams klientams patrauklesnis „Figaro“ salonas. Atnaujintą grožio saloną pirmieji išvydo kviestiniai svečiai, kuriuos pasitiko šventinio vakaro vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, rašoma pranešime spaudai. Renginio nepraleido ir būrys žinomų svečių: Solveiga Mykolaitytė, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Austėja Jablonskytė, Gabija Varnaitė, Matas Puodžiūnas bei daugelis kitų.
2019-06-07

Manekenė Mykolaitytė atskleidė, kodėl yra populiariausia Lietuvos nuotaka

Moteris vestuvių dieną nori jaustis ypatingai. Bene svarbiausią gyvenimo dieną nuotaka apgalvoja savo įvaizdį iki smulkmenų, rašoma pranešime spaudai. Makiažo studijos „Gafaro“ specialistės Žiedūnė Sabaliauskaitė ir Liuda Šluinskytė pristato keturis skirtingus nuotakų įvaizdžius. Grožio pasaulio atstovės pasakoja, kas šį sezoną madingą ir į ką turėtų atkreipti dėmesį būsima nuotaka.
2019-04-10

Tituluotos šalies gražuolės atskleidė slaptus grožio ritualus: pravers kiekvienai moteriai

Šį saulėtą, pavasarišką kovo savaitgalį žavios, drąsios ir aktyvios moterys rinkosi į Vilniaus centre įsikūrusį itališką restoraną „Basilico“, kuriame vyko jau antrus metus didelio populiarumo ir šimtų anketų sulaukiantis „FenoQ Tricollagen“ naujo reklaminio veido kastingas. Organizatorių sprendimu, šįkart komisijos kėdes užėmė itin ryškios ir dėmesį kaustančios damos – tai tituluotos šalies gražuolės Greta Mikalauskytė, Jurgita Tvarijonaitė ir Solveiga Mykolaitytė.
2019-03-24

Mykolaitytė mylimąjį pristatė ir tėvams: atskleidė, ar išlaikė išbandymą

Kaip ir kiekvieną šeštadienio rytą, taip ir rytoj, TV3 žiūrovus žadins smagiu savaitgalio ritualu tapusi kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Šįkart azartiškose varžytuvėse susirems žinomas šalies modelis Solveiga Mykolaitytė bei jos širdies draugas, sportininkas Mantas Rimdeika. Laidos herojų laukia nemenkas iššūkis, mat įtikti savo gamintais patiekalais turės juos gerai pažįstančiai bičiulei, vizažistei bei buvusiai radijo laidų vedėjai Emai Jočienei.
2019-03-15

Neseniai į Lietuvą grįžusi Andreikaitė traukė akį: spindėjo grožiu

Trečiadienio vakarą restoranas „Drama Burger“ sukvietė pramogų, sporto, socialinių tinklų žvaigždes įvertinti meniu naujienas. Ir nors pavasaris – pats laikas pradėti rūpintis vasaros kūno formomis, tačiau atsispirti mėsainių vilionėms nesugebėjo net ir turintys didžiausią valią, rašoma pranešime spaudai.
2019-03-06

Iš Meksikos grįžusi Meschino susiderino su mylimuoju: žaismingas įvaizdis traukė akį

Trečiadienio vakarą įvyko oficialus restorano „Kiškio kopūstai“ atidarymas. Pasak naujosios vietos įkūrėjų, šis restoranas išsiskiria iš kitų jaukumu, paprastumu ir nostalgiškais patiekalais, primenančiais mamos virtuvę, rašoma pranešime spaudai.
2019-02-21

Martinkėnaitė išdavė, kokiomis procedūromis lepinasi: kai ką galima pasidaryti ir namuose

Ne paslaptis, kad visos moterys mėgsta skirti laiko grožiui ir su tuo susijusiomis procedūromis. Įžymybės – ne išimtis. „Mano noras – išsaugoti moters natūralumą ir pabrėžti jos prigimtinį grožį“, – sako naujojo grožio salono „Charming look Academy“ įkūrėja Ieva Pudževytė, pakvietusi žinomas moteris pasigražinti. Ji žinomos Lietuvos moteris pakvietė išbandyti ir įvertinti grožio salone atliekamas procedūras, rašoma pranešime spaudai.
2019-02-08

Mykolaitytės auksinės taisyklės: štai, kad jai padeda išlaikyti tobulą kūną

Gera savijauta – pagrindinė grožio ir vidinės pusiausvyros paslaptis, teigia daugelį metų grožio industrijoje dirbantis modelis Solveiga Mykolaitytė. Moteris tikina, jog kasdien darbe gerai atrodyti jai padeda kruopštus, atsakingas ir visapusiškas rūpinimasis savimi. S.Mykolaitytė atvirauja, jog neturi vieno paslaptingo elemento grožiui palaikyti, o gerą išvaizdą ir savijautą lemia tinkamas rūpinimasis savimi.
2019-01-29

Vienas garsiausių Lietuvos modelių įsiamžino su bikiniu: parodė tobulą kūną

Vienas garsiausių Lietuvos modelių Solveiga Mykolaitytė gan dažnai savo gerbėjus palepina kadrais iš asmeninio gyvenimo. Socialiniuose tinkluose aktyviai dalyvaujanti moteris savo sekėjams negaili nei grožio patarimų, nei detalių apie keliones, ar kitus svarbius įvykius jos gyvenime. Neseniai Solveiga paviešino vasarišką kadrą iš Meksikos paplūdimio, kuriame ji demonstruoja nepriekaištingą figūrą. Gerbėjai it pašėlę ėmė svaidytis komplimentais ir girti moters kūną bei bikinį.
2019-01-16

Vienas garsiausių Lietuvos modelių atsidūrė ant operacinio stalo: „Prireikė šiek tiek remonto“

Bene garsiausias Lietuvos modelis, gražuolė Solveiga Mykolaitytė trečiadienio dieną atsigulė ant operacinio stalo. Drąsi moteris gerbėjus sužavėjo asmenuke tiesiai iš ligoninės. Jie linkėjo jai sėkmės ir tikino, kad dar nematė taip gražiai ligoninėje atrodančio žmogaus. Visgi už žavingos nuotraukos slepiasi kai kas nemalonaus. Solveigai chirurgai turėjo operuoti kojų venas. „Prireikė šiek tiek remonto, – optimistiškai kalbėjo Solveiga.
2018-11-28

Vakarėlyje skambiu pavadinimu – ir Ivanova su Bunke: abi vienijo bendras akcentas

Vakar viename populiariausių Vilniaus naktinių klubų „Matérialiste“ įvyko ypatingas vakarėlis, pavadinimu „Lūpos“. Jo nepraleido ir būrys žinomų žmonių. Tarp jų – ir dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, manekenė Solveiga Mykolaitytė bei seserys Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė. Naktinis klubas buvo išpuoštas ypatingomis dekoracijomis – visur buvo matoma raudona spalva. Ja savo lūpas papuošė ir moterys, taip suteikdamos minėtai nakčiai seksualumo.
2018-11-17

Iš atostogų grįžusi Gurevičiūtė – pavydėtino grožio: domėjosi mados naujienomis

Trečiadienio popietę mados ir grožio viešųjų ryšių agentūra „Polhem PR“ stilingąją sostinės publiką pakvietė į Kalėdinį vakarėlį „Christmas Press Day“. Jo metu buvo pristatytos grožio ir mados naujienos, rinkos tendencijos bei aktualijos. „Kaip ir kiekvienais metais, pagrindiniams nuomonės formuotojams pristatome aktualiausias sezonines rinkos naujienas, taip pat tiek gerai žinomų prekių ženklų, tiek nišinių bei originalių prekių ženklų kolekcijas.
2018-11-15

Moterų grožiui skirtame vakare – ir ką tik kūdikio susilaukusi Žuolytė

Rudenišką trečiadienio vakarą visas būrys garsenybių sugužėjo į „NewCrush“ renginį, kurio metu buvo paskelbta, kad tai – naujasis „Biovaistinės“ vardas. Anot įmonės atstovų, naujasis pavadinimas ne tik sukuria platesnę prekės ženklo tapatybę, bet ir daug taikliau įkūnija įmonės idėją – priversti žmones nusišypsoti visomis prasmėmis.
2018-11-07

Solveiga Mykolaitytė pasidalijo nuotrauka su anapilin išėjusiu Storpirščiu: skyrė jautrius žodžius

Šiandien pasirodė liūdna žinia – mirė žinomas tearo ir kino aktorius Arūnas Storpirštis. Vyras ėjo 69-uosius metus. Tai BNS patvirtino brolis aktorius Gediminas Storpirštis. Pasak jo, A. Storpirštis mirė antradienį, po ligos. Aktorius dar tą pačią dieną dirbo, įgarsino filmą. „Jis sirgo, bet ir dirbo iki paskutinės dienos – dar vakar garsino filmą. Jis negulėjo ligos patale, o iškeliavo garbingai“, – sakė G. Storpištis.
2018-11-07

Vienas garsiausių Lietuvos modelių atskleidė tobulos figūros paslaptį: „Stebuklų čia nėra“

Vienas garsiausių Lietuvos modelių Solveiga Mykolaitytė visuomet stebina savo pritrenkiančia išvaizda. Jos figūros pavydi daugybė merginų, tačiau Solveiga patikino, kad dėl to ji dėkinga savo pasirinktam gyvenimo būdui. „Tik mano pasirinktas gyvenimo būdas ir daug darbo man padeda išlaikyti figūrą“, – prisipažino modelis. Ji taip atskleidė, kad nuo paauglystės užsiiminėjo profesionaliu sportu, baigė sporto mokyklą. „Nuo paauglystės valgau suderintą maistą.
2018-10-11

Gerbėjai sužavėti: modelis Solveiga Mykolaitytė pademonstravo nepriekaištingą figūrą

Bene garsiausias Lietuvos modelis Solveiga Mykolaitytė dažnai socialinių tinklų sekėjus lepina dailiomis nuotraukomis. Neseniai mergina pasidalijo ir itin vasarišku kadru, kuriame įsiamžino dėvėdama bikinį. Ilgas kojas pademonstravusi Solveiga sulaukė malonių gerbėjų komplimentų. Sekėja rašė, kokia ji graži ir skatino judėti pirmyn. Ir iš tiesų, modelis nuotraukoje atrodo stulbinamai.
2018-10-09

Lietuviško filmo premjeroje – įspūdingą įvaizdį pademonstravusi G. Žemaitė

„Tikrai turėjau iš ko pasijuokti. Išėjau iš kino salės su plačia šypsena!“ – sakė „TV Pagalbos“ žurnalistė Gerda Žemaitė, kuri kartu su kitais kviestiniais svečiais dalyvavo naujos lietuviškos kino komedijos „Pliusas“ VIP seanse.
2018-09-27

Grožio naujienų renginyje – būrys žinomų moterų: ypatingai suspindo E. Andreikaitė

Artėjant rudens sezonui, tarptautinė viešųjų ryšių agentūra „Polhem PR“ trečiadienio pavakarę sukvietė grožio, mados ir pramogų pasaulio atstovus susipažinti su pagrindinėmis naujo sezono tendencijomis. Renginio svečiams buvo pristatyti tiek rinkoje neseniai pasirodę, tiek gerai žinomi mados ir grožio prekės ženklai. „Grožio ir mados srityse pastebime tendenciją judėti itin pažangių technologijų kryptimi. Vis garsiau akcentuojami tvarumas bei sąmoningas ir atsakingas vartojimas.
2018-08-22

S. Mykolaitytė tapo sparčiai populiarėjančio apdaro modeliu: „Vasaros atradimas“

„Jei norite per atostogas nesijaudinti dėl aprangos, įsigykite kimono“, – šypsosi prekės ženklo „Kimono By A.M.“ įkūrėja Aira Misevičienė. Dizainerė pristato naują kolekciją, kurioje keturiolika skirtingų vasaros karščiu alsuojančių kimono modelių. „Kimono By A.M.“ naujosios kolekcijos veidu tapo modelis Solveiga Mykolaitytė. Žinoma moteris sako, kad šis drabužis jai yra vasaros atradimas, be kurio nebeįsivaizduoja atostogų.
2018-08-20

Modelis Solveiga Mykolaitytė pademonstravo nepriekaištingą figūrą: gerbėjai neteko žado

Viena garsiausių Lietuvos modelių Solveiga Mykolaitytė dažnai pažeria gerbėjams kadrų iš asmeninio gyvenimo. Žavinga mergina mėgaujasi vasara ir nevengia demonstruoti tobulas kūno formas. Neseniai Solveiga asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo vasariška nuotrauka, kurioje ji pasipuošusi trumpa palaidine ir maudymosi kosriumėliu brenda į ryškiai žydrą jūros vandenį. „Kokia graži spalva“, – džiaugėsi pats modelis.
2018-07-25

Pavydėtina figūra: S. Mykolaitytei – internautų liaupsės

Vienas žymiausių šalies modelių Solveiga Mykolaitytė jau kuris laikas gyvena tarp Lietuvos ir kitų pasaulio šalių. Gražiausiuose kampeliuose ji ne tik dirba, bet ir mėgaujasi poilsiu. Egzotiškuose kraštuose atostogavęs modelis džiaugėsi ne tik šiltais orais, tobulo grožio gamta, bet ir vietinių žmonių svetingumu, jų maistu.
2018-06-07

S. Mykolaitytė nukentėjo fotosesijos metu: plaukai byrėjo į kriauklę

Sostinėje įsikūręs grožio salonas „Greenas“ garsėja dėmesiu natūralumui ir plaukus tausojančiai kosmetikai. Natūralus bei subtilus įvaizdis salone kuriamas naudojant natūralias, aplinkai draugiškas kosmetikos priemones. Grožio salono įkūrėjos Olga Wiseman ir Vika Parutytė pristato atnaujintą pirmąją lietuvišką natūralios profesionalios plaukų priežiūros liniją „Greenas“. Kosmetikos veidu pasirinkta tapti modelis Solveiga Mykolaitytė.
2018-05-23

Modelis Solveiga Mykolaitytė atskleidė savo egzotišką pusę: tokios jos dar nematėte

Viena žinomiausių šalies modelių Solveiga Mykolaitytė neslepia – ji labai laukia vasaros. Moteris juokiasi, kad tai pats geriausias metas pademonstruoti visas spintoje turimas sukneles. Pakviesta tapti itališkų drabužių parduotuvės „Chic“ vasaros ambasadore, S. Mykolaitytė nesudvejojo nė akimirkos. „Esu itališkos mados mylėtoja. Italai moka kurti ne tik labai gražius, stilingus, mados tendencijas atspindinčius drabužius, tačiau ir labai kokybiškus.
2018-05-18

Žinomos moterys atskleidė savo idealaus įdegio paslaptį: nuotraukose kojos atrodo kaip su filtru

Sakoma, kad įdegęs kūnas vilioja. Tačiau tikrai ne visada. Intensyvus saulės ar soliariumo įdegis seniai nebe madoje. Tai įrodo ir žinomos Lietuvos moterys, kurios renkasi saugų, odą lepinantį, drėkinantį įdegį. Vos keletas akimirkų ir tu gundanti gražuolė, kuri nuotraukose demonstruoja švytintį įdegį. Visą tai garsenybės pasiekia naudodamos vos kelis savaiminio įdegio kosmetikos „Vita liberata“ produktus.
2018-04-12

Tiesiai iš Brodvėjaus: garsenybės rinkosi į miuziklo „Didžioji kometa” premjerą

Ketvirtadienio vakarą į Vilniaus „Keistuolių teatrą“ rinkosi miuziklų gerbėjai. Tiesiai iš Brodvėjaus atkeliavo net dvylikai „Tony“ statulėlių nominuotas, užburiantis ir energingas dainuojamasis miuziklas, kitaip vadinamas šiuolaikine elektro-pop opera – „Didžioji kometa”. Į miuziklo premjerą atvyko daugybė pramogų pasaulio atstovų: Laura Vagonė, Laisvė Radzevičienė, Aistis Mickevičius, Marija Palaikytė, Gendra Jankauskienė, Saulius Ritter, Juozas Liesis, Daiva Urbonavičiūtė, Ed...
2018-03-15

Manekenės S. Mykolaitytės planus sujaukė skaudi trauma: teko atidėti skrydžius

Gerai žinoma pramogų pasaulio atstovė, manekenė Solveiga Mykolaitytė ne juokais išgąsdino savo draugus bei sekėjus socialiniuose tinkluose. Neseniai į Niujorką skristi turėjusiai S. Mykolaitytei teko atidėti visus tolimesnius planus – netikėtai paslydusi ant laiptų žinoma moteris susilaužė ranką. „Nors esu ekstremalaus sporto gerbėja ir keliauju visur, susilaužiau ranką skubėdama. Paslydau ant slidžių, apsnigtų laiptų Vilniaus senamiestyje, netoli namų“, - pasakojo ji.
2018-02-26

Atostogaujanti Solveiga Mykolaitytė įsiamžino visiškai nuoga

Vienas žymiausių šalies modelių Solveiga Mykolaitytė jau kuris laikas gyvena tarp Lietuvos ir kitų pasaulio šalių. Gražiausiuose kampeliuose ji ne tik dirba, bet ir mėgaujasi poilsiu. Egzotiškuose kraštuose atostogavęs modelis džiaugėsi ne tik šiltais orais, tobulo grožio gamta, bet ir vietinių žmonių svetingumu, jų maistu. Šiluma alsuojančiais kadrais S. Mykolaitytė dosniai dalijasi ir su savo bičiuliais bei sekėjais socialiniame tinkle „Instagram“. Naujausiame įraše jauna moteris 45 tūkst.
2018-02-09

Solveiga Mykolaitytė sulaukė pasiūlymo iš „vergo“: jos atsakymas – netikėtas

Vienas žymiausių šalies modelių Solveiga Mykolaitytė kasdien džiaugiasi gerbėjų dėmesiu. Jo nestinga ne tik realybėje, bet ir socialiniuose tinkluose. Naujausiame „Facebook“ įraše lietuvaitė su savo bičiuliais ir sekėjais, kurių daugiau nei 10 000, jauna moteris pasidalijo netikėta gerbėjo žinute, kurioje buvo siūlomos „vergo“ paslaugos. „Klausykit, gal kuriai reikia vergo? Čia kai tam „others“ žinučių skyriuje visada randi tokių va deimančiukų.
2018-01-19
Į viršų