lr civilinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lr civilinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lr civilinis“.

Praėjusių metų skandalai: šioms žvaigždėms kritikos strėlių nepagailėjo

2020 metai pasižymi ne tik pandemijos pradžia bet ir Lietuvos pramogų pasaulio skandalais – garsūs žmonės ne tik garsiai skyrėsi, viešai pasisakė ne laiku ir ne vietoje, bet ir pabuvojo teismo salėse. Kviečiame prisiminti visas Lietuvos žvaigždes, kurios sulaukė kritikos strėlių, o jų veidai nuolat šmėžavo žiniasklaidoje.
2021-01-01

Žižė stojo į kovą prieš patyčias: mano sąžinė seniai rami

Spalio mėnesį socialiniame tinkle pasirodė daug kalbų sulaukęs konkursas, kurio metu galima buvo laimėti įspūdingus prizus –„BMW“ automobilį, plastinę krūtų operaciją ir daugybę kitokių apdovanojimų. Jo organizatorė Julija Žižė sulaukė ne mažos kritikos, todėl nusprendė kuriam laikui pasitraukti iš socialinių tinklų. Dabar moteris grįžo ir siunčia svarbią žinutę. Instagrame ji rašė: „Atsikvėpiau, pailsėjau, buvau daug su savimi, su šeima, draugais.
2020-11-12

Apie prastai nuskambėjusį influencerių konkursą pasisakė specialistė Monika Ra: jis negražus tik dėl vieno fakto

Lietuvoje vis netyla kalbos apie influencerių konkursą, kuriame 30 nuomonės formuotojų siūlo dalyvauti savotiškoje loterijoje, kurios prizas – „BMW“ automobilis, plastinė krūtinės operacija bei daug mažų smulkesnių prizų. Ir nors konkurse jau dalyvauja daugybė žmonių, nuomonės apie jį išsiskiria. Vieni jį palaiko, kiti – kritikuoja. Neseniai savo nuomone apie garsųjį konkursą pasidalijo rinkodaros bei „Instagram“ specialistė Monika Ra.
2020-10-15

Specialistė – apie influencerių konkursą, kuriame galima laimėti „BMW“: bauda už tokią reklamą gresia ne tik nuomonės formuotojui

Praėjusią savaitę paskelbtas nuomonės formuotojų konkursas, kurio metu galima laimėti įspūdingus prizus – „BMW“ automobilį, plastinę krūtų operaciją ir daugybę kitokių apdovanojimų. Norint laimėti šiuos prizus, tereikia „Instagram“ pasekti influencerius, kurie reklamuoja šį konkursą. Tokių yra 30. Tai sukėlė tikrą apkalbų audrą socialiniuose tinkluose. Vieni palaiko šį konkursą bei noriai dalyvauja, o kiti negaili kritikos.
2020-10-15

Verslo konsultacijos: kaip apmokėti konsultacijas?

Klausimas: ar gali įmonė išrašyti sąskaitas faktūras už konsultacijas, jei neturi sudariusi konsultavimo sutarties su fiziniu asmeniu? Klausimas susijęs tiek su vienkartinėmis, tiek su periodinėmis konsultacijomis. Kokia forma tai geriausia daryti? Atsakymas: Pagal PVM įstatymo nuostatas (79 str.
2009-07-14

Aplaidžiai Kauno notarei iškelta drausmės byla

Teisingumo ministras Petras Baguška už Notariato įstatymo ir Notarų garbės (etikos) kodekso pažeidimus drausmės bylą iškėlė Kauno miesto 10-ojo biuro notarei Onai Markevičienei, pranešė Teisingumo ministerija. Sausio 11 d. Teisingumo ministerija gavo Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prašymą įvertinti Kaune dirbančios notarės O. Markevičienės veiksmus.
Į viršų