69 danguje

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „69 danguje“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „69 danguje“.

„69 danguje“ atskleidė, kaip grupėje atsirado Goda Alijeva: mums reikėjo gražios mergaitės

Grupė „69 danguje“ scenoje – jau 20 metų. Moterys ne tik spinduliuoja tokia pat užburiančia energija, bet ir nė kiek nepasikeitė savo išvaizda. Viskas, apie šią grupę, nuo pat pirmų jos gyvavimo sekundžių, užbūrė daugybę Lietuvos žmonių. „Gero vakaro šou“ laidoje apsilankiusios atlikėjos prisiminė etapą, kai grupėje įvyko dideli pokyčiai.  Atskleidė, kaip Goda Alijeva tapo „69 danguje“ nare Iš pradžių grupę sudarė trys narės – Karina, Nijolė ir Ingrida.
2024-04-08

Nijolė Pareigytė prisiminė pirmąjį Bunkės mergvakarį: „Pusplikės lakstėm po Kauno senamiestį“

Vienos žinomiausių ir jau dvidešimtmetį Lietuvos padangėse gyvuojančios „69 Danguje“ grupės narės šią savaitę svečiavosi laidoje „Gero vakaro šou“. Grupės atlikėjos, kartu su prodiuseriu Egmontu Bžesku, pasidalijo ekstremaliais nutikimais prieš koncertus ir jų metu, bei atskleidė, kaip siautėjo per Natalijos Bunkės mergvakarį.  Pusplikės po Kauną Grupės narės prisiminė, kaip susiformafo galutinis grupės sąstatas.
2024-04-03

Didžiausi grupės „69 danguje“ kuriozai: nuo sudegusių kostiumų iki scenoje nuskeltų dantų

Pažvelgus į grupės „69 danguje“ nares, sunku patikėti, kad jos scenoje – jau 20 metų. Moterys ne tik spinduliuoja tokia pat užburiančia energija, bet ir nė kiek nepasikeitė savo išvaizda. Viskas, apie šią grupę, nuo pat pirmų jos gyvavimo sekundžių, užbūrė daugybę Lietuvos žmonių. Pradedant gražuolėmis grupės narėmis, dainomis, kurios iškart tapdavo hitais ar net skambiu pavadinimu.
2024-04-03

„69 danguje“ koncertas arenoje – su Dynoro, Gabrieliumi Vageliu ir „Naujaisiais lietuviais“

20-metį scenoje švenčianti grupė „69 danguje“ jau balandžio 27 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje rengia įspūdingą koncertą. Jame sudalyvaus ir kviestinės žvaigždės: skelbiama, kad nepamirštamą vakarėlį užkurs pasaulinę šlovę pelnęs Dynoro, taip pat pasirodys dainininkas Gabrielius Vagelis, specialų numerį ruošia „Naujieji lietuviai“. Per 20 metų „69 danguje“ keliai persipynė su daugeliu scenos žvaigždžių, tačiau nuo pat pradžių šalia jų buvo „Naujieji lietuviai“, rašoma pranešime spaudai.
2024-04-02

Ingridos Martinkėnaitės draugė iš Amerikos nustėro: ką jūs čia valgote?

Visiems puikiai žinoma moteris, mama ir populiarios merginų grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė atidžiai savimi rūpinasi, o įvairiausiais sveikos gyvensenos patarimais dalijasi ir su savo gerbėjais. Ingrida Martinkėnaitė pripažino, kad kartais sugalvoti, ką valgyti Lietuvoje žiemą yra tikras iššūkis. Tą pastebėjo ir jos draugė iš Amerikos. „Kai mano viena draugė atvažiavo iš Amerikos pas mus į Lietuvą, klausė, ką mes čia žiemą valgome.
162 2024-03-17

Nors dietų nesilaiko, kai kurių patiekalų Ingrida iš „69 danguje“ vengia jau 15 metų: „Neleidžiu sau apie tai net pagalvoti“

Visiems puikiai žinoma moteris, mama ir populiarios merginų grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė jau daugelį metų stebina puikia, tarsi laiką sustabdžiusia išvaizda. Tiesa, ne paslaptis, kad Ingrida atidžiai savimi rūpinasi, o įvairiausiais sveikos gyvensenos patarimais dalijasi ir su savo gerbėjais.
2024-03-15

Ingrida Martinkėnaitė prisiminė „69 danguje“ susikūrimą ir užklupusį žinomumą: „Nesame populiarios vyrų tarpe“

Neblėstančio populiarumo grupė „69 danguje“ kitąmet švęs 20-metį ir tai įprasmins didžiausiu savo karjeros koncertu, kuris įvyks balandžio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Grupės narė ir vadybininkė Ingrida Martinkėnaitė neslepia, kad per 20 metų keitėsi tiek grupė, tiek ir pačios narės – tobulėjo, tuokėsi ir kūrė savo šeimas. Tačiau svarbiausia, kad vis vien išliko kartu.
2024-03-11

Laukia įspūdingas „69 danguje“ koncertas arenoje: atidaromi papildomi sektoriai

Balandžio 27-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje grupė „69 danguje“ savo karjeros 20-metį švęs su tūkstančiais gerbėjų. Patvirtinus koncerto galutinius techninius brėžinius, šiandien į prekybą paleidžiami jau paskutiniai stovimo parterio bilietai ir atidaromi papildomi trečiojo aukšto sektoriai.
2024-03-07

Nijolė Pareigytė – apie apkartusią kelionę kalnuose ir kainas: „Slidinėti – brangu“

Pavasario vaikų atostogos – puiki proga ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams pakelti sparnus ir patyrinėti pasaulį. Ne išimtis ir grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės-Rukaitienės (39 m.) šeima – visai neseniai jie grįžo iš aktyvios kelionės po Austrijos kalnus, kur savaitę praleido sniegynuose ant slidžių.  Nors tai – nebe pirmoji Nijolės kelionė į Austriją, moteris neslėpė, kad šįkart ji jai didelio įspūdžio nepaliko.
2024-03-02

Šluojami „69 danguje“ arenos koncerto bilietai: norinčius dalyvauti ragina suskubti

Balandžio 27 d. Kauno „Žalgirio” arenoje „69 danguje“ rengia 20-mečio koncertą. Ši žinia sulaukė tokio susidomėjimo, kad organizatoriai jau pradeda 3-iojo arenos aukšto bilietų pardavimą.  „69 danguje“ narės svarsto, kad geru paskatinimu „užsikurti iš naujo“ tapo jų veiklos 20-metis, rašoma pranešime žiniasklaidai.  „Jeigu grupė gyvuoja, koncertuoja, visada turi būti judesys, reikia stengtis daugiau.
2024-01-12
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų