NBA Vakarų konferencijos lyderių trejetuke esantys Dalaso „Mavericks“ (14/8) pratęsė savo pergalių seriją, kai rezultatu 120:113 (29:24, 38:27, 29:28, 24:34) įveikė Memfio „Grizzlies“ (6/16).

Luka Dončičius buvo geriausias laimėtojų gretose. Slovėnas pelnė net 35 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus. L. Dončičius pataikė 9 iš 21 metimo iš žaidimo ir 5 iš 10 tritaškių, įskaitant 1000-ąjį karjeros tritaškį ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Dalasas lemiamo ketvirčio pradžioje pirmavo 21 tašku ir, nors „Grizzlies“ stengėsi pasivyti varžovus, „Mavericks“ nuolat stabdė Memfio bandymus atsitiesti.

Jarenas Jacksonas jaunesnysis „Grizzlies“ pelnė 41 tašką, o Desmondas Bane'as pridėjo dar 28 taškus.

Dalaso komanda žaidė be Kyrie Irvingo, kuris praleido pirmąsias rungtynes po penktadienio pergalėje prieš Portlandą patirto dešiniojo kulno sumušimo

Tuo tarpu Memfio krepšininkai vis dar žaidė be geriausio praėjusio sezono rezultatyviausio žaidėjo Ja Moranto, kuris nerungtyniauja dėl 25 rungtynių diskvalifikacijos po to, kai viešai demonstravo ginklą.

Antradienį „Mavericks“ priims NBA vidurio sezono titulą iškovojusius Los Andželo „Lakers“, o „Grizzlies“ trečiadienį vyks į Hjustona, kur susitiks su „Rockets“.

„Mavericks“: Luka Dončičius 35 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Jadenas Hardy 19 (4 rez. perd.), Dante Exumas 16 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Dereckas Lively II 16 (16 atk. kam.), Oliveris-Maxence’as Prosperis 11 (4 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas jaunesnysis 41 (4 atk. kam.), Desmondas Bane’as 28 (8 rez. perd.), Vince’as Williamsas 10 (9 atk. kam.).