Įspūdingą žaidimą demonstravęs ir „20+20“ dvigubą dublį surinkęs Victoras Wembanyama neišgelbėjo San Antonijaus „Spurs“ (3-18) klubo nuo eilinio pralaimėjimo NBA lygoje.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 112:121 (33:24, 30:28, 20:35, 29:34) nusileido Čikagos „Bulls“ (9-14) krepšininkams.

Pastarieji ima lipti iš duobės ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę paeiliui, o „Spurs“ pralaimėjo jau 16-ą mačą iš eilės.

Būdamas 19 metų V.Wembanyama tapo jauniausiu žaidėju lygos istorijoje, kuris atliko 20 taškų ir 20 atkovotų kamuolių dvigubą dublį.

Prancūzas per 32 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 20 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus, padarė klaidą bei 2 sykius prasižengė.

Pirmoje rungtynių dalyje situaciją valdė aikštės šeimininkai, kurie dar prieš didžiąją pertrauką pirmavo dviženkliu skirtumu (62:49).

Visgi, trečiajame kėlinyje tai pasikeitė. Čikagos ekipa pelnė 12 taškų paeiliui ir rezultatą persvėrė (68:69).

Ketvirto kėlinio pabaigoje svečiai pelnė dar 5 taškus paeiliui, įgijo dviženklį pranašumą ir pergalės iš rankų nepaleido (109:119).

„Spurs“: Victoras Wembanyama 21 (8/16 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud., 20 atk. kam., 4 blk.), Keldonas Johnsonas 20 (6/11 trit.), Tre Jonesas 18 (8 rez. perd.), Zachas Collinsas 12 (10 atk. kam.), Devinas Vassellas 11 (1/9 trit.).

„Bulls“: Coby White'as 24 (4/8 dvit., 5/7 trit., 1/1 baud., 6 rez. perd.), Nikola Vučevičius 21 (16 atk. kam.), DeMaras DeRozanas (10 rez. perd.) ir Patrickas Williamsas po 20, Torrey Craigas 16 (8 atk. kam.), Andre Drummondas 7 (8 atk. kam.).