luka dončičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luka dončičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luka dončičius“.

Sezono rungtynes sužaidęs Kyrie Irvingas vedė „Mavericks“ į pergalę

Pergalę po pratęsimo NBA dvikovoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ (48/30) klubas. Jasono Kiddo treniruojama komanda savo arenoje 147:136 (27:42, 39:29, 32:35, 31:23, 18:7) įveikė Hiustono „Rockets“ (38/40) krepšininkus. Rezultatyviausias savo sezono rungtynes sužaidė Dalaso žvaigždė Kyrie Irvingas.   Jis nugalėtojų gretose per 44 žaidimo minutes pelnė 48 taškus (12/17 dvit., 3/8 trit., 15/17 baud.
2024-04-08

„Mavericks“ paskutiniu metimu išrašė pralaimėjimą Stepheno Curry vedamai „Warriors“

Dramatišką pergalę NBA akistatoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ (47/30) komanda. Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 108:106 (31:32, 21:22, 27:22, 29:30) įveikė San Fransisko „Warriors“ (42/35) ekipą ir neleido šiai jau šianakt užsitikrintį vietą mažiausiai NBA įkrintamosiose. Be Luka Dončičiaus rungtyniavusią Dalaso komandą į pergalę atvėdė fantastišką pasirodymą surengęs P.J.Washingtonas. Sunkusis krašto puolėjas pelnė 32 taškus ir sužaidė savo geriausias rungtynes „Mavericks“ gretose.
2024-04-06

Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo vedama „Mavericks“ pratęsė sėkmingą atkarpą

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ (46/30) krepšininkai. Jasono Kiddo treniruojama komanda namų arenoje 109:95 (25:31, 40:26, 28:24, 16:14) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (36/41) klubą. Luka Dončičius nugalėtojų gretose per 37 žaidimo minutes surinko 25 taškus (2/10 dvit., 6/15 trit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 3 kartus bei padarė 5 klaidas.
2024-04-05

Domantas Sabonis pratęsė rekordinę seriją, bet „Kings“ pralaimėjo namuose

Domantas Sabonis vėl surinko trigubą dublį, bet jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (42/31) namuose 103:107 (34:26, 26:25, 22:22, 21:34) nusileido Dalaso „Mavericks“ (44/29) krepšininkams. Lietuvis per 36 minutes pelnė 13 taškų (6/12 dvit., 1/4 baud.), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, bet prarado 4 kamuolius ir tiek pat kartų prasižengė.
2024-03-30

Luka Dončičius pateikė savo spėjimus dėl Eurolygos finalo ketverto

Vienas geriausių Europos krepšininkų slovėnas Luka Dončičius pasidalino savo spėjimais, kurios keturios Eurolygos komandos šių metų gegužės 24-26 dienomis varžysis Berlyne vyksiančiame finalo ketverte. JAV žiniasklaidai Europos krepšinio žvaigždė ne kartą yra minėjusi, kad mieliau renkasi žiūrėti ne NBA, o Eurolygos kovas.
2024-03-26

Europos žvaigždžių batalijoje pranašesnis buvo Luka Dončičius

Luka Dončičius pelnė 34 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o Dalaso „Mavericks“ (41/29) ketvirtadienio vakarą 113:97 (26:27, 27:15, 30:31, 30:24) ) įveikė Jutos „Jazz“ (29/41). Su Sacramento „Kings“ koja kojon Vakarų konferencijoje žengiantys „Mavs“ laimėjo trečią mačą iš eilės ir septintą per paskutines aštuonias rungtynes.
2024-03-22

„Mavericks“ neteko Luka Dončičiaus, o Dalaso ekipos centras artinasi prie įspūdingo rekordo

Dalaso „Mavericks“ (38/28) krepšininkų pergalę NBA lygoje apkartino lyderio Luka Dončičiaus trauma. Jasono Kiddo auklėtiniai namų arenoje 109:99 (27:27, 21:15, 28:28, 33:29) įveikė San Fransisko „Warriors“ (34/31) klubą, o slovėnas ketvirtajame kėlinyje paliko aikštę šlubčiodamas ir į ją nebegrįžo. Persvarą Teksaso ekipa susikrovė geriau sužaisdama antrą ir ketvirtą rungtynių ketvirčius. Dėl kojos skausmų rungtynių nebaigęs L. Dončičius per 29 minutes spėjo įmesti 21 tašką (6/12 dvit.
2024-03-14

Luka Dončičius Čikagoje pratęsė savo trigubų dublių seriją

Įtikinamą pergalę NBA rungtynėse iškovojo Dalaso „Mavericks“ (37/28) krepšininkai. Jasono Kiddo auklėtiniai svečių arenoje 127:92 (44:16, 18:26, 36:22, 29:28) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (31/34) klubą. Luka Dončičius šiąnakt užfiksavo septintąjį trigubą dublį iš eilės, bet nutrūko 30 taškų trigubų dublių serija. Jis per 33 žaidimo minutes pelnė 27 taškus (3/8 dvit., 6/15 trit., 3/4 baud.
2024-03-12

Iš Eurolygos į NBA: pratęsta lyderystė ir naujo vaidmens paieškos

NBA yra daugelio krepšininkų svajonė, o akis už Atlanto kreipia ir didžiausi europietiško krepšinio grandai.  Kasmet tarp stipriausių pasaulio lygų – NBA ir Eurolygos – vyksta žaidėjų rotacija, o tarp žemynų keliauti nepabijo ir garsiausi vardai.  Pavyzdžiui, keturiskart NBA „Visų žvaigždžių“ žaidėjas Kemba Walkeris šio sezono pradžioje persikėlė į „AS Monaco“ ir tapo Donato Motiejūno draugu.
2024-03-11

Luka Dončičius pratęsė įspūdingą savo seriją ir atvedė „Mavericks“ į pergalę

Dramatišką pergalę NBA akistatoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ (35/28) klubas. Jasono Kiddo treniruojama komanda savo arenoje 114:108 (28:36, 26:22, 37:25, 23:25) įveikė Majamio „Heat“ (35/27) krepšininkus. Luka Dončičius nugalėtojų gretose per 39 minutes įmetė 35 taškus (5/11 dvit., 7/13 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 2 kartus bei suklydo 4 sykius.