JAV baigėsi pirmą kartą surengtas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) taurės turnyras. Finalinėje kovojo LeBrono Jameso atstovaujama Los Andželo „Lakers“ (15/9) 123:109 (34:29, 31:31, 25:22, 33:27) įveikė Indianos „Pacers“ (12/9) krepšininkus bei tapo čempionais.

Turnyro MVP buvo išrinktas pats L. Jamesas. 38-erių veteranas surinko 24 taškus , 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus.

Finale įspūdingai žaidė ir Anthony Davisas, kuris per 40,5 minutės surinko 41 tašką, 20 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Kiekvienas „Lakers“ žaidėjas už šį laimėjimą gavo nemažus prizus. „Lakers“ susižėrė po 500 tūkst. JAV dolerių, „Pacers“ žaidėjai – po 200 tūkst.

Nors dar likus 6 minutėms „Pacers“ kvėpavo į varžovų nugaras (99:103), tačiau „Lakers“ surengė galingą atkarpą 13:0 ir po A. Daviso dvitaškio likus 3 minutėms pirmavo 115:99.

Likęs laikas tebuvo formalumas.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausi buvo po 20 taškų surinkę Bennedictas Mathurinas ir Tyrese'as Halibutronas.

„Lakers“: Anthony Davisas 41 (20 atk. kam.), Austinas Reavesas 28 (9/12 dvit.), LeBronas Jamesas 24 (10/20 dvit., 11 atk. kam.), D'Angelo Russellas 13 (7 rez. perd.)

„Pacers“: Bennedictas Mathurinas ir Tyrese'as Haliburtonas (11 rez. perd.) po 20, Aaronas Nesmithas 15, Obi Toppinas 13, Isaiah Jacksonas (5 atk. kam.) ir Mylesas Turneris (7 atk. kam.) po 10.